deluge - en to he translation catalogue (597 entries)

en: All
he: הכל

en: Checking
he: בודק

en: Downloading
he: מוריד

en: Seeding
he: משתף

en: Paused
he: מושהה

en: Queued
he: ממתין

en: Error
he: שגיאה

en: Name
he: שם

en: Progress
he: התקדמות

en: State
he: מצב

en: Size
he: גודל

en: Downloaded
he: ירד

en: Uploaded
he: הועלה

en: Ratio
he: יחס

en: Down Speed
he: מהירות הורדה

en: Up Speed
he: מהירות העלאה

en: Peers
he: משתפים

en: Avail
he: זמינות

en: Added
he: נוסף

en: Tracker
he: טראקר

en: ETA
he: זמן משוער

en: Prioritize First/Last
he: דירוג ראשון/אחרון

en: Auto Managed
he: ניהול אוטומטי

en: Pieces
he: חלקים

en: Warning
he: אזהרה

en: Announce OK
he: קריאה תקינה

en: Announce Sent
he: קריאה נשלחה

en: Interface
he: מנשק

en: Downloads
he: הורדות

en: Bandwidth
he: רוחב פס

en: Queue
he: בתהליך

en: Network
he: רשת

en: Proxy
he: פרוקסי

en: Cache
he: מטמון

en: Other
he: אחר

en: Daemon
he: שרת

en: Plugins
he: תוספים

en: Afghanistan
he: אפגניסטן

en: Aland Islands
he: איי אולנד

en: Albania
he: אלבניה

en: Algeria
he: אלג'יריה

en: American Samoa
he: סמואה האמריקאית

en: Andorra
he: אנדורה

en: Angola
he: אנגולה

en: Anguilla
he: אנגואילה

en: Antarctica
he: אנטרקטיקה

en: Antigua and Barbuda
he: אנטיגואה וברבודה

en: Argentina
he: ארגנטינה

en: Armenia
he: ארמניה

en: Aruba
he: ארובה

en: Australia
he: אוסטרליה

en: Austria
he: אוסטריה

en: Azerbaijan
he: אזרביג'ן

en: Bahamas
he: בהמאס

en: Bahrain
he: בחריין

en: Bangladesh
he: בנגלדש

en: Barbados
he: ברבדוס

en: Belarus
he: בלרוס

en: Belgium
he: בלגיה

en: Belize
he: בליז

en: Benin
he: בנין

en: Bermuda
he: ברמודה

en: Bhutan
he: בהוטן

en: Bolivia
he: בוליביה

en: Bosnia and Herzegovina
he: בוסניה הרצגובינה

en: Botswana
he: בוטסוואנה

en: Bouvet Island
he: האי באווט

en: Brazil
he: ברזיל

en: British Indian Ocean Territory
he: טריטוריית האוקיאנוס ההודי הבריטית

en: Brunei Darussalam
he: ברונאי דרוסלאלם

en: Bulgaria
he: בולגריה

en: Burkina Faso
he: בורקינה פאסו

en: Burundi
he: בורונדי

en: Cambodia
he: קמבודיה

en: Cameroon
he: קמרון

en: Canada
he: קנדה

en: Cape Verde
he: כף ורדה

en: Cayman Islands
he: איי קיימן

en: Central African Republic
he: הרפובליקה המרכז אפריקנית

en: Chad
he: צ'אד

en: Chile
he: צ'ילה

en: China
he: סין

en: Christmas Island
he: איי חג המולד

en: Cocos (Keeling) Islands
he: איי קוקוס, קילינג

en: Colombia
he: קולומביה

en: Comoros
he: קומורוס

en: Congo
he: קונגו

en: Congo, The Democratic Republic of the
he: קונגו, הרפובליקה הדמוקרטית של

en: Cook Islands
he: איי קוק

en: Costa Rica
he: קוסטה ריקה

en: Cote d'Ivoire
he: חוף השנהב

en: Croatia
he: קרואטיה

en: Cuba
he: קובה

en: Cyprus
he: קפריסין

en: Czech Republic
he: הרפובליקה הצ'כית

en: Denmark
he: דנמרק

en: Djibouti
he: דג'יבוטי

en: Dominica
he: דומיניקה

en: Dominican Republic
he: הרפובליקה הדומיניקנית

en: Ecuador
he: אקוודור

en: Egypt
he: מצרים

en: El Salvador
he: אל סלבדור

en: Equatorial Guinea
he: גינאה המשוונית

en: Eritrea
he: אריתריאה

en: Estonia
he: אסטוניה

en: Ethiopia
he: אתיופיה

en: Falkland Islands (Malvinas)
he: איי פוקלנד

en: Faroe Islands
he: איי פארו

en: Fiji
he: פיג'י

en: Finland
he: פינלנד

en: France
he: צרפת

en: French Guiana
he: גינאה הצרפתית

en: French Polynesia
he: פולינזיה הצרפתית

en: French Southern Territories
he: הטריטוריות הדרומיות של צרפת

en: Gabon
he: גבון

en: Gambia
he: גמביה

en: Georgia
he: גיאורגיה

en: Germany
he: גרמניה

en: Ghana
he: גאנה

en: Gibraltar
he: גיברלטר

en: Greece
he: יוון

en: Greenland
he: גרינלנד

en: Grenada
he: גרנדה

en: Guadeloupe
he: גוואדלופ

en: Guam
he: גואם

en: Guatemala
he: גואטמלה

en: Guernsey
he: גאורנסי

en: Guinea
he: גינאה

en: Guinea-Bissau
he: גינאה ביסאו

en: Guyana
he: גויאנה

en: Haiti
he: האיטי

en: Heard Island and McDonald Islands
he: האיים הרד ומקדונלד

en: Holy See (Vatican City State)
he: וותיקן

en: Honduras
he: הונדורס

en: Hong Kong
he: הונג קונג

en: Hungary
he: הונגריה

en: Iceland
he: איסלנד

en: India
he: הודו

en: Indonesia
he: אינדונזיה

en: Iran, Islamic Republic of
he: אירן, הרפובליקה האיסלמית של

en: Iraq
he: עיראק

en: Ireland
he: אירלנד

en: Isle of Man
he: האי מאן

en: Israel
he: ישראל

en: Italy
he: איטליה

en: Jamaica
he: ג'מייקה

en: Japan
he: יפן

en: Jersey
he: ג'רזי

en: Jordan
he: ירדן

en: Kazakhstan
he: קאזחאסטן

en: Kenya
he: קניה

en: Kiribati
he: קיריבטי

en: Korea, Democratic People's Republic of
he: קוריאה, דמוקרטיית העם של

en: Korea, Republic of
he: קוריאה, הרפובליקה של

en: Kuwait
he: כווית

en: Kyrgyzstan
he: קירגיסטאן

en: Lao People's Democratic Republic
he: לאוס

en: Latvia
he: לטביה

en: Lebanon
he: לבנון

en: Lesotho
he: לסותו

en: Liberia
he: ליבריה

en: Libyan Arab Jamahiriya
he: לוב

en: Liechtenstein
he: ליכטנשטיין

en: Lithuania
he: ליטא

en: Luxembourg
he: לוקסמבורג

en: Macao
he: מאקאו

en: Macedonia, The Former Yugoslav Republic of
he: הרפובליקה היוגוסלבית לשעבר של מקדוניה

en: Madagascar
he: מדגסקר

en: Malawi
he: מלאוי

en: Malaysia
he: מלזיה

en: Maldives
he: מלדיב

en: Mali
he: מאלי

en: Malta
he: מלטה

en: Marshall Islands
he: איי מרשל

en: Martinique
he: מרטיניק

en: Mauritania
he: מאוריטניה

en: Mauritius
he: מאוריציוס

en: Mayotte
he: מאיוט

en: Mexico
he: מקסיקו

en: Micronesia, Federated States of
he: מיקרונזיה

en: Moldova
he: מולדובה

en: Monaco
he: מונקו

en: Mongolia
he: מונגוליה

en: Montenegro
he: מונטנגרו

en: Montserrat
he: מונסראט

en: Morocco
he: מרוקו

en: Mozambique
he: מוזמביק

en: Myanmar
he: מיאנמאר

en: Namibia
he: נמיביה

en: Nauru
he: נאורו

en: Nepal
he: נפאל

en: Netherlands
he: הולנד

en: Netherlands Antilles
he: אנטילים הולנדים

en: New Caledonia
he: קלדוניה החדשה

en: New Zealand
he: ניו זילנד

en: Nicaragua
he: ניקרגואה

en: Niger
he: ניז'ר

en: Nigeria
he: ניגריה

en: Niue
he: ניאו

en: Norfolk Island
he: האי נורפולק

en: Northern Mariana Islands
he: איי מרינה הצפוניים

en: Norway
he: נורבגיה

en: Oman
he: עומן

en: Pakistan
he: פקיסטן

en: Palau
he: פלאו

en: Palestinian Territory, Occupied
he: הרשות הפלסטינאית

en: Panama
he: פנמה

en: Papua New Guinea
he: פפואה גינאה החדשה

en: Paraguay
he: פארגוואי

en: Peru
he: פרו

en: Philippines
he: פיליפינים

en: Pitcairn
he: פיטקרן

en: Poland
he: פולין

en: Portugal
he: פורטוגל

en: Puerto Rico
he: פורטו ריקו

en: Qatar
he: קטאר

en: Reunion
he: ריוניון

en: Romania
he: רומניה

en: Russian Federation
he: הפדרציה הרוסית

en: Rwanda
he: רואנדה

en: Saint Barthelemy
he: סנט ברתלמי

en: Saint Helena
he: סנט הלנה

en: Saint Kitts and Nevis
he: סנט קיטס ונביס

en: Saint Lucia
he: סנטה לוסיה

en: Saint Martin
he: סן מרטן

en: Saint Pierre and Miquelon
he: סנט פייר ומיקלון

en: Saint Vincent and the Grenadines
he: סנט וינסנט והגרנדינים

en: Samoa
he: סמואה

en: San Marino
he: סאן מרינו

en: Sao Tome and Principe
he: סאו תומה ופרינסיפה

en: Saudi Arabia
he: ערב הסעודית

en: Senegal
he: סנגל

en: Serbia
he: סרביה

en: Seychelles
he: איי סיישל

en: Sierra Leone
he: סיירה ליאון

en: Singapore
he: סינגפור

en: Slovakia
he: סלובקיה

en: Slovenia
he: סלובניה

en: Solomon Islands
he: איי שלמה

en: Somalia
he: סומליה

en: South Africa
he: דרום אפריקה

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
he: דרום ג'ורגיה ואיי דרום סנדביץ'

en: Spain
he: ספרד

en: Sri Lanka
he: סרי לנקה

en: Sudan
he: סודן

en: Suriname
he: סורינאם

en: Svalbard and Jan Mayen
he: סוולברד ויאן מאין

en: Swaziland
he: סווזילנד

en: Sweden
he: שבדיה

en: Switzerland
he: שוויץ

en: Syrian Arab Republic
he: הרפובליקה הערבית הסורית

en: Tajikistan
he: טג'יקיסטאן

en: Tanzania, United Republic of
he: טנזניה, הרפובליקה המאוחדת של

en: Thailand
he: תאילנד

en: Timor-Leste
he: טימור מזרח

en: Togo
he: טוגו

en: Tokelau
he: טוקלאו

en: Tonga
he: טונגה

en: Trinidad and Tobago
he: טרינידד וטובגו

en: Tunisia
he: טוניסיה

en: Turkey
he: טורקיה

en: Turkmenistan
he: טורקמניסטאן

en: Turks and Caicos Islands
he: איי טורק וקייקוס

en: Tuvalu
he: טובלו

en: Uganda
he: אוגנדה

en: Ukraine
he: אוקראינה

en: United Arab Emirates
he: איחוד האמירויות

en: United Kingdom
he: הממלכה המאוחדת

en: United States
he: ארצות הברית

en: United States Minor Outlying Islands
he: האיים הקטנים מסביב לארצות הברית

en: Uruguay
he: אורוגואי

en: Uzbekistan
he: אוזבקיסטן

en: Vanuatu
he: ואנואטו

en: Venezuela
he: ונצואלה

en: Viet Nam
he: ויטנאם

en: Virgin Islands, British
he: איי הבתולה (בריטיים)

en: Virgin Islands, U.S.
he: איי הבתולה (ארה"ב)

en: Wallis and Futuna
he: ואליס ופוטונה

en: Western Sahara
he: מערב סהרה

en: Yemen
he: תימן

en: Zambia
he: זמביה

en: Zimbabwe
he: זימבבואה

en: Daemon not running
he: השרת לא מופעל

en: Filename
he: שם קובץ

en: Choose a file
he: בחר קובץ

en: Choose a folder
he: בחר תיקייה

en: Save .torrent file
he: קמור קובץ .torrent

en: Torrent files
he: קבצי טורנט

en: All files
he: כל הקבצים

en: Server:
he: שרת:

en: Torrent
he: טורנט

en: Invalid File
he: קובץ לא תקין

en: Choose a .torrent file
he: בחר קובץ טורנט

en: Invalid URL
he: כתובת לא תקינה

en: Download Failed
he: הורדה נכשלה

en: Details:
he: פרטים:

en: Username:
he: שם משתמש:

en: Password:
he: סיסמה:

en: Other...
he: אחר...‏

en: Not Connected
he: לא מחובר

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Priority
he: עדיפות

en: _Status
he: _מצב

en: _Details
he: _פרטים

en: Fi_les
he: קב_צים

en: _Peers
he: _מקורות

en: _Options
he: _אפשרויות

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Down
he: למטה

en: Up
he: למעלה

en: Offline
he: מנותק

en: Online
he: מקוון

en: Connected
he: מחובר

en: Host
he: שרת מארח

en: Username
he: שם משתמש

en: Level
he: רמה

en: Enabled
he: מופעל

en: Plugin
he: תוסף

en: Select the Plugin
he: בחר את התוסף

en: Trackers
he: טראקרים

en: None
he: ללא

en: Admin
he: מנהל

en: Labels
he: תויות

en:  Torrents Queued
he:  הטורנטים הועברו ברשימה

en:  Torrent Queued
he:  הטורנט הועבר ברשימה

en: Set Unlimited
he: קבע לבלתי מוגבל

en: On
he: פועל

en: Off
he: כבוי

en: Disable
he: כיבוי

en: Address
he: כתובת

en: Client
he: תוכנה

en: Creating Torrent
he: יצירת טורנט

en: Queued Torrents
he: טורנטים בתהליך

en: _Remove
he: _הסרה

en: Automatically add torrents on connect
he: הוסף טורנטים אוטומטית בהתחברות

en: _File
he: _קובץ

en: _Add Torrent
he: _הוסף טורנט

en: _Create Torrent
he: י_צרת טורנט

en: _Quit
he: _סיים

en: _Edit
he: _עריכה

en: _Connection Manager
he: מנהל _החיבור

en: _Torrent
he: _טורנט

en: _View
he: _תצוגה

en: _Toolbar
he: _סרגל כלים

en: _Sidebar
he: סרגל _צד

en: Status_bar
he: _שורת מצב

en: T_abs
he: ל_שוניות

en: _Columns
he: _עמודות

en: S_idebar
he: _סרגל צד

en: Show _Zero Hits
he: הצג _אפס התאמות

en: Show _Trackers
he: הצג _טראקרים

en: _Help
he: _עזרה

en: Frequently Asked Questions
he: שאלות נפוצות

en: Add torrent
he: הוסף טורנט

en: Add Torrent
he: הוסף טורנט

en: Remove torrent
he: הסר טורנט

en: Remove Torrent
he: הסר טורנט

en: Pause the selected torrents
he: השהה את הטורנטים הנבחרים

en: Pause
he: השהה

en: Resume the selected torrents
he: המשך את הטורנטים הנבחרים

en: Resume
he: המשך

en: Queue Torrent Up
he: העלה עדיפות

en: Queue Up
he: למעלה בתור

en: Queue Torrent Down
he: הורד עדיפות

en: Queue Down
he: למטה בתור

en: Preferences
he: העדפות

en: Connection Manager
he: מנהל החיבור

en: Forced
he: מאולץ

en: Disabled
he: כבוי

en: Handshake
he: לחיצת יד

en: Enable system tray icon
he: הפעל סמל במגש מערכת

en: Minimize to tray on close
he: הקטן למגש המערכת בסגירה

en: Start in tray
he: התחל במגש המערכת

en: Password protect system tray
he: הגן בסיסמה על הסמל במגש המערכת

en: Move completed to:
he: העבר הורדות שהושלמו ל:

en: Copy of .torrent files to:
he: העתקת קבצי .torrent ל:

en: Download to:
he: הורדה אל:

en: Prioritize first and last pieces of torrent
he: קבע סדרי עדיפויות לחלקים הראשונים והאחרונים של הטורנט

en: Prioritize first and last pieces of files in torrent
he: תעדף את החלקים הראשון והאחרון של הקבצים בטורנט

en: Add torrents in Paused state
he: הוסף טורנטים במצב מושהה

en: Always show
he: הצג תמיד

en: Bring the dialog to focus
he: התמקד בחלון התוכנה

en: The maximum number of connections allowed.  Set -1 for unlimited.
he: מספר החיבורים המקסימלי המותר. -1 עבור מהירות בלתי מוגבלת.

en: Connections:
he: חיבורים:

en: The maximum upload slots for all torrents.  Set -1 for unlimited.
he: מספר נקודות העלאה מקסימלי עבור כל הטורנטים. -1 עבור בלתי מוגבל

en: The maximum download speed for all torrents.  Set -1 for unlimited.
he: מהירות הורדה מקסימלית עבור כל הטורנטים. -1 עבור ללא הגבלה.

en: Download Speed:
he: מהירות הורדה:

en: The maximum upload speed for all torrents.  Set -1 for unlimited.
he: מהירות העלאה מקסימלית עבור כל הטורנטים. -1 עבור ללא הגבלה.

en: Upload Speed:
he: מהירות העלאה:

en: Ignore limits on local network
he: התעלם מהגבלות ברשת מקומית

en: Rate limit IP overhead
he: מגבלת יחס של כמות IP

en: The maximum upload slots per torrent.  Set -1 for unlimited.
he: מקסימום נקודות העלאה לכל טורנט. -1 עבור בלתי מוגבל.

en: The maximum number of connections per torrent.  Set -1 for unlimited.
he: מספר המקסימלי של חיבורים לכל טורנט. -1 עבור בלתי מוגבל.

en: Random
he: אקראי

en: Active Port:
he: יציאה פעילה:

en: Test Active Port
he: בדוק יציאה פעילה

en: From:
he: מ:

en: To:
he: ל:

en: Level:
he: רמה:

en: Encryption
he: הצפנה

en: NAT Port Mapping Protocol
he: פרוטוקול מיפוי יציאות NAT

en: Peer Exchange
he: חילופי מקורות

en: Local Service Discovery finds local peers on your network.
he: מגלה שירות מקומי מאתר מקורות ברשת המקומית שלך.

en: Distributed hash table may improve the amount of active connections.
he: טבלת גיבוב מבוזרת יכולה לשפר את כמות החיבורים הפעילים.

en: Hostname:
he: שם מארח:

en: Port:
he: יציאה:

en: Cache Expiry (seconds):
he: תוקף המטמון (שניות):

en: Settings
he: הגדרות

en: Writes:
he: כותב:

en: Reads:
he: קורא:

en: Cache Size:
he: גדול מטמון:

en: Read Cache Size:
he: גודל קריאת מטמון:

en: Help us improve Deluge by sending us your Python version, PyGTK version, OS and processor types.  Absolutely no other information is sent.
he: עזרו לנו להשתפר על ידי שליחת גרסאות ה־Python וה־PyGTK שלכם, מערכת ההפעלה וסוג המעבד. כמובן ששום מידע נוסף לא נשלח.

en: Yes, please send anonymous statistics
he: כן, שלח בבקשה סטטיסטיקות אנונימיות

en: Location:
he: מיקום:

en: If Deluge cannot find the database file at this location it will fallback to using DNS to resolve the peer's country.
he: במידה ו־Deluge לא ימצא את קובץ מסד הנתונים במיקום הזה יתבצע שימוש ב־DNS כדי לבדוק את המדינה של המקור.

en: Daemon port:
he: יציאת השרת:

en: Port
he: מספר פורט

en: Allow Remote Connections
he: אפשר חיבורים מרוחקים

en: Connections
he: חיבורים

en: Periodically check the website for new releases
he: בדיקה תקופתית אחר גרסאות חדשות באתר הבית

en: Version:
he: גירסה:

en: Author:
he: יוצר:

en: Homepage:
he: דף הבית:

en: Author Email:
he: כתובת דואל היוצר:

en: Info
he: מידע

en: Add Peer
he: הוסף מקור

en: <b>General</b>
he: <b>כללי</b>

en: Add
he: הוסף

en: Remove
he: הסר

en: Add Infohash
he: הוסף Infohash

en: Trackers:
he: טראקרים:

en: Add Host
he: הוסף מארח

en: Destination:
he: יעד:

en: New Release
he: גרסה חדשה

en: _Goto Website
he: _עבור לאתר

en: Do not show this dialog in the future
he: אל תציג את החלון שוב בעתיד

en: Name:
he: שם:

en: Comments:
he: הערות:

en: Move completed:
he: העברת טורנטים שהושלמו:

en: Stop seed at ratio:
he: הפסק לשתף כשיחס השיתוף מגיע ל:

en: Remove at ratio
he: הסרה ביחס שיתוף

en: _Edit Trackers
he: _ערוך טראקרים

en: Add Torrents
he: הוספת טורנטים

en: _URL
he: _כתובת

en: Add In _Paused State
he: הוסף _במצב מושהה

en: Prioritize First/Last Pieces
he: העדף חלק ראשון/אחרון

en: Apply To All
he: החל לכולם

en: Revert To Defaults
he: החזר לברירת מחדל

en: _Show Deluge
he: _הצג

en: _Download Speed Limit
he: _הגבלת מהירות הורדה

en: _Upload Speed Limit
he: _הגבלת מהירות העלאה

en: Quit & Shutdown Daemon
he: יצאה & כיבוי השרת

en: Edit Trackers
he: עריכת טראקרים

en: Add a peer by its IP
he: הוסף מקור על פי כתובת IP

en: Edit Tracker
he: עריכת טקראקר

en: Tracker:
he: טראקר:

en: Enter Remote Path
he: הזן נתיב מרוחק

en: Path:
he: נתיב:

en: Create Torrent
he: יצירת טורנט

en: Fol_der
he: תי_קיה

en: _Remote Path
he: נתיב _מרוחק

en: Files
he: קבצים

en: Webseeds
he: משתפי רשת

en: Piece Size:
he: גודל החלק:

en: Set Private Flag
he: קביעת דגל פרטי

en: Add this torrent to the session
he: הוסף את הטורנט להפעלה

en: Options
he: אפשרויות

en: Save .torrent as
he: שמור .torrent בשם

en: Resu_me
he: המש_ך

en: Resume selected torrents.
he: המשך טורנטים נבחרים.

en: Opt_ions
he: אפש_רויות

en: _Queue
he: _העבר לתור

en: _Update Tracker
he: _עדכן טראקר

en: _Remove Torrent
he: _הסר טורנט

en: _Force Re-check
he: _הכרח בדיקה מחדש

en: label
he: תווית

en: _Select All
he: _בחר הכל

en: _Pause All
he: _עצור הכל

en: Resu_me All
he: המש_ך הכל

en: _Connection Limit
he: גבול _החיבור:

en: Upload _Slot Limit
he: גבול _נקודות העלאה

en: _Auto Managed
he: מנוהל _אוטומטית

en: Add Tracker
he: הוסף טראקר

en: Add URL
he: הוסף כתובת

en: URL:
he: ‏URL:

en: _Expand All
he: _הרחב הכל

en: Command
he: פקודה

en: Password
he: סיסמה

en: From
he: מאת

en: To
he: אל

en: Use Random Ports
he: שימוש ביציאות אקראיות

en: Inbound
he: כלפי פנים

en: Outbound
he: כלפי חוץ

en: Maximum Connections
he: מס' חיבורים מקסימלי

en: Maximum Upload Slots
he: מקסימום נקודות העלאה

en: Maximum Half-Open Connections
he: מקסימום חיבורים חצי-פתוחים

en: Maximum Connection Attempts per Second
he: מספר ניסיונות התחברות מקסימלי לשנייה

en: Rate Limit IP Overhead
he: דרג את מגבלת כמות ה- IP

en: Share Ratio
he: יחס שיתוף

en: Type
he: סוג

en: Apply
he: החל

en: Emule IP list (GZip)
he: רשימת IP מאימיול (GZip)

en: SafePeer Text (Zipped)
he: SafePeer טקסט (Zipped)

en: PeerGuardian Text (Uncompressed)
he: טקסט PeerGuardian (לא־מכווץ)

en: Blocklist
he: רשימת חסומים

en: Invalid leader
he: leader לא תקין

en: Invalid magic code
he: קוד magic לא תקין

en: Invalid version
he: גרסה לא תקינה

en: Days
he: ימים

en: Check for new list every:
he: חפש רשימה חדשה כל:

en: Import blocklist on startup
he: ייבא רשימת חסומים עם ההפעלה

en: <b>Settings</b>
he: <b>הגדרות</b>

en: Download the blocklist file if necessary and import the file.
he: הורדת קובץ רשימת החסומים לפי הצורך וייבא אותה.

en: Check Download and Import
he: בדוק הורדה ויבוא

en: Download a new blocklist file and import it.
he: הורד רשימת חסומים חדשה וייבא אותה.

en: Force Download and Import
he: הכרח הורדה ויבוא

en: Blocklist is up to date
he: רשימת חסומים מעודכנת

en: <b>Options</b>
he: <b>אפשרויות</b>

en: Type:
he: סוג:

en: Date:
he: תאריך:

en: File Size:
he: גודל הקובץ:

en: <b>Info</b>
he: <b>מידע</b>

en: Torrent Complete
he: טורנט הושלם

en: Torrent Added
he: התווסף טורנט

en: Execute
he: הפעלה

en: Event
he: אירוע

en: <b>Add Command</b>
he: <b>הוסף פקודה</b>

en: <b>Commands</b>
he: <b>פקודה</b>

en: Select A Folder
he: בחר תיקייה

en: Max Upload Speed:
he: מהירות העלאה מקסימלית:

en: Max Connections:
he: מספר חיבורים מקסימלי:

en: Max Upload Slots:
he: מקסימום נקודות העלאה:

en: Max Download Speed:
he: מהירות הורדה מקסימלית:

en: <b>Bandwidth</b>
he: <b>רוחב פס</b>

en: <b>Queue</b>
he: <b>עדיפות</b>

en: seconds
he: שניות

en: Enable web interface
he: הפעל מנשק דפדפן

en: Enable SSL
he: הפעל SSL

en: Listening port:
he: מאזין לפיתחה:

en: Invalid label, valid characters:[a-z0-9_-]
he: טקסט לא חוקי. תווים חוקיים: [-_a-z0-9]

en: Empty Label
he: תווית ריקה

en: Label already exists
he: התווית בר קיימת

en: Unknown Label
he: תווית לא ידוע

en: Unknown Torrent
he: טורנט לא ידוע

en: Label _Options
he: _אפשרויות תווית

en: _Remove Label
he: _הסר תווית

en: _Add Label
he: _הוסף תווית

en: Label Options
he: אפשרויות תווית

en: Label
he: תווית

en: <b>Label Options</b>
he: <b>אפשרויות תוית</b>

en: Apply per torrent max settings:
he: החל הגדרות מקסימום עבור כל טורנט:

en: Maximum
he: מקסימום

en: Apply Queue settings:
he: החל הגדרות תור:

en: <i>(1 line per tracker)</i>
he: <i>(שורה אחת לכל טקראקר)</i>

en: Automatically apply label:
he: החל תווית אוטומטית:

en: Add Label
he: הוסף תווית

en: <b>Add Label</b>
he: <b>הוסף תווית</b>

en: <i>Use the sidebar to add,edit and remove labels. </i>
he: <i>השתמש בסרגל הצד כדי להוסיף,לערוך ולמחוק תוויות. </i>

en: <b>Labels</b>
he: <b>תוויות</b>

en: Extract to:
he: חלץ אל:

en: Download Limit:
he: הגבלת הורדה:

en: Upload Limit:
he: הגבלת העלאה:

en: Active Torrents:
he: טורנטים פעילים:

en: <b>Slow Settings</b>
he: <b>הגדרות איטיות</b>

en: Logout
he: יציאה

en: Save
he: שמור

en: Host:
he: מארח:

en: Move
he: העבר

en: Login
he: כניסה

en: Set Maximum Connections
he: קבע את מספר החיבורים המקסימלי

en: Download Speed
he: קצב הורדה

en: Set Maximum Download Speed
he: קבע מהירות הורדה מקסימלית

en: Upload Speed
he: קצב העלאה

en: Set Maximum Upload Speed
he: קבע מהירות העלאה מקסימלית

en: Protocol Traffic Download/Upload
he: תנועת ההעלאה/הורדה של הפרוטוקול

en: Connect
he: התחבר

en: Filters
he: פילטרים

en: Update Tracker
he: עדכן טראקר

en: Details
he: פרטים

en: General
he: כללי

en: Private
he: פרטי

en: True
he: אמת

en: Be alerted about new releases
he: הודיעו לי כאשר יש גרסה חדשה

en: Maximum Connections:
he: מקסימום חיבורים:

en: Maximum Download Speed (KiB/s):
he: מהירות הורדה מקסימלית (KiB/s):

en: Maximum Upload Speed (KiB/s):
he: מהירות העלאה מקסימלית (KiB/s):

en: Maximum Half-Open Connections:
he: מקסימום חיבורים חצי פתוחים:

en: Maximum Connection Attempts per Second:
he: מספר ניסיונות התחברות מקסימלי לשנייה:

en: Maximum Upload Slots:
he: מקסימום נקודות העלאה:

en: Server
he: שרת

en: Refresh
he: רענון

en: Url
he: כתובת

en: File
he: קובץ

en: Add In Paused State
he: הוסף במצב מושהה

en: Download
he: הורדה
