deluge - en to hr translation catalogue (853 entries)

en: Common Options
hr: Uobičajene mogućnosti

en: Print this help message
hr: Prikaži ovu poruku pomoći

en: Print version information
hr: Prikaži inačicu

en: Set the config directory path
hr: Postavi putanju diektorija podešavanja

en: Daemon Options
hr: Mogućnosti pozadinskog programa

en: IP address to listen for UI connections
hr: IP adresa slušanja povezivanja korisničkog sučelja

en: Port to listen for UI connections on
hr: Ulaz slušanja povezivanja korisničkog sučelja

en: IP address to listen for BitTorrent connections
hr: IP adresa slušanja BitTorrent povezivanja

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Checking
hr: Provjeravanje

en: Downloading
hr: Preuzimanje

en: Seeding
hr: Dijeljenje

en: Paused
hr: Pauzirano

en: Queued
hr: Red čekanja

en: Error
hr: Greška

en: Name
hr: Naziv torrenta

en: Progress
hr: Napredak

en: State
hr: Stanje

en: Size
hr: Veličina

en: Downloaded
hr: Preuzeto podataka

en: Uploaded
hr: Poslano podataka

en: Remaining
hr: Preostalo

en: Ratio
hr: Omjer

en: Down Speed
hr: Brzina preuzimanja

en: Up Speed
hr: Brzina dijeljenja

en: Down Limit
hr: Limit preuzimanja

en: Up Limit
hr: Limit dijeljenja

en: Max Connections
hr: Najviše povezivanja

en: Peers
hr: Točke

en: Seeds
hr: Dijelitelji

en: Avail
hr: Dostupno

en: Seeds:Peers
hr: Dijelitelji:Točke

en: Added
hr: Dodano

en: Tracker
hr: Pratitelj

en: Download Folder
hr: Mapa preuzimanja

en: Seeding Time
hr: Vrijeme dijeljenja

en: Active Time
hr: Aktivno vrijeme

en: Last Activity
hr: Posljednja aktivnost

en: Finished Time
hr: Vrijeme završetka

en: Completed
hr: Završeno

en: ETA
hr: Preostalo vrijeme

en: Shared
hr: Dijeljenjo

en: Prioritize First/Last
hr: Prioritetno prvi/posljednji

en: Auto Managed
hr: Automatsko upravljanje

en: Stop At Ratio
hr: Zaustavi pri omjeru

en: Stop Ratio
hr: Omjer zaustavljanja

en: Remove At Ratio
hr: Ukloni pri omjeru

en: Move On Completed
hr: Premjesti završeno u

en: Move Completed Path
hr: Putanja premještanja završenih

en: Move On Completed Path
hr: Putanja premještanja završenih

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Pieces
hr: Dijelovi

en: Seed Rank
hr: Rang dijeljenja

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Announce OK
hr: Najava OK

en: Announce Sent
hr: Najava poslana

en: Interface
hr: Sučelje

en: Downloads
hr: Preuzimanja

en: Bandwidth
hr: Propusnost

en: Queue
hr: Red čekanja

en: Network
hr: Mreža

en: Cache
hr: Priručna memorija

en: Other
hr: Ostalo

en: Plugins
hr: Dodaci

en: Low
hr: Nizak

en: Normal
hr: Normalan

en: High
hr: Visok

en: Aland Islands
hr: Alandski otoci

en: Albania
hr: Albanija

en: Algeria
hr: Alžir

en: American Samoa
hr: Američka Samoa

en: Andorra
hr: Andora

en: Antarctica
hr: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
hr: Antigva i Barbuda

en: Armenia
hr: Armenija

en: Australia
hr: Australija

en: Austria
hr: Austrija

en: Azerbaijan
hr: Azerbajdžan

en: Bahamas
hr: Bahami

en: Bahrain
hr: Bahrein

en: Bangladesh
hr: Bangladeš

en: Belarus
hr: Bjelorusija

en: Belgium
hr: Belgija

en: Bermuda
hr: Bermudi (Bermudski otoci)

en: Bhutan
hr: Butan

en: Bolivia
hr: Bolivija

en: Bosnia and Herzegovina
hr: Bosna i Hercegovina

en: Botswana
hr: Bocvana

en: Bouvet Island
hr: Otok Bouvet

en: British Indian Ocean Territory
hr: Britanski indijskooceanski teritoriji

en: Brunei Darussalam
hr: Brunej Darussalam

en: Bulgaria
hr: Bugarska

en: Cambodia
hr: Kambodža

en: Cameroon
hr: Kamerun

en: Canada
hr: Kanada

en: Cape Verde
hr: Zelenortska Republika (Zelenortski otoci)

en: Cayman Islands
hr: Kajmanski otoci

en: Central African Republic
hr: Srednjoafrička Republika

en: Chad
hr: Čad

en: Chile
hr: Čile

en: China
hr: Kina

en: Christmas Island
hr: Božićni Otok

en: Cocos (Keeling) Islands
hr: Kokosovi otoci

en: Colombia
hr: Kolumbija

en: Comoros
hr: Komori

en: Congo
hr: Kongo

en: Congo, The Democratic Republic of the
hr: Kongo, Demokratska Repubilika

en: Cook Islands
hr: Cookovo Otočje (Cookovi otoci, Kukovi otoci)

en: Costa Rica
hr: Kostarika

en: Cote d'Ivoire
hr: Obala Bjelokosti

en: Croatia
hr: Hrvatska

en: Cuba
hr: Kuba

en: Cyprus
hr: Cipar

en: Czech Republic
hr: Češka Republika (Republika Češka)

en: Denmark
hr: Danska

en: Djibouti
hr: Džibuti

en: Dominica
hr: Dominika

en: Dominican Republic
hr: Dominikanska Republika

en: Ecuador
hr: Ekvador

en: Egypt
hr: Egipat

en: El Salvador
hr: San Salvador

en: Equatorial Guinea
hr: Ekvatorska Gvineja

en: Eritrea
hr: Eritreja

en: Estonia
hr: Estonija

en: Ethiopia
hr: Etiopia

en: Falkland Islands (Malvinas)
hr: Falklandski Otoci (Malvinski Otoci)

en: Faroe Islands
hr: Farski Otoci

en: Fiji
hr: Fidži

en: Finland
hr: Finska

en: France
hr: Francuska

en: French Guiana
hr: Francuska Gvajana (Francuska Gijana)

en: French Polynesia
hr: Francuska Polinezija

en: French Southern Territories
hr: Francuski južni i antarktički teritoriji

en: Gambia
hr: Gambija

en: Georgia
hr: Gruzija

en: Germany
hr: Njemačka

en: Ghana
hr: Gana

en: Greece
hr: Grčka

en: Greenland
hr: Grenland

en: Guadeloupe
hr: Guadalupe

en: Guatemala
hr: Gvatemala

en: Guinea
hr: Gvineja

en: Guinea-Bissau
hr: Gvineja Bisau

en: Guyana
hr: Gvajana

en: Heard Island and McDonald Islands
hr: Otok Heard i otočje McDonald

en: Holy See (Vatican City State)
hr: Sveta Stolica (Država Vatikanskog Grada)

en: Hungary
hr: Mađarska

en: Iceland
hr: Island

en: India
hr: Indija

en: Indonesia
hr: Indonezija

en: Iran, Islamic Republic of
hr: Iran, Islamska Republika

en: Iraq
hr: Irak

en: Ireland
hr: Irska

en: Isle of Man
hr: Mana (otok)

en: Israel
hr: Izrael

en: Italy
hr: Italija

en: Jamaica
hr: Jamajka

en: Kazakhstan
hr: Kazakstan

en: Kenya
hr: Kenija

en: Korea, Democratic People's Republic of
hr: Koreja, Demokratska Narodna Republika

en: Korea, Republic of
hr: Republika Koreja

en: Kuwait
hr: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
hr: Kirgistan

en: Lao People's Democratic Republic
hr: Laoska Narodna Demokratska Republika

en: Latvia
hr: Latvija (Letonija)

en: Lebanon
hr: Libanon

en: Lesotho
hr: Lesoto

en: Libyan Arab Jamahiriya
hr: Libija (Libijska Arapska Džamahirija)

en: Liechtenstein
hr: Lihtenštajn

en: Lithuania
hr: Litva

en: Luxembourg
hr: Luksemburg

en: Macao
hr: Makao

en: Macedonia, The Former Yugoslav Republic of
hr: Makedonija, Bivša Jugoslovenska Republika

en: Madagascar
hr: Madagaskar

en: Malawi
hr: Malavi

en: Malaysia
hr: Malezija

en: Maldives
hr: Maldivi

en: Marshall Islands
hr: Maršalovi otoci

en: Martinique
hr: Martinik

en: Mauritania
hr: Mauritanija

en: Mauritius
hr: Mauricijus

en: Mexico
hr: Meksiko

en: Micronesia, Federated States of
hr: Mikronezije, Savezne Države

en: Monaco
hr: Monako

en: Mongolia
hr: Mongolija

en: Montenegro
hr: Crna Gora

en: Morocco
hr: Maroko

en: Mozambique
hr: Mozambik

en: Myanmar
hr: Mianmar

en: Namibia
hr: Nambija

en: Netherlands
hr: Nizozemska

en: Netherlands Antilles
hr: Nizozemski Antili

en: New Caledonia
hr: Nova Kaledonija

en: New Zealand
hr: Novi Zeland

en: Nicaragua
hr: Nikaragva

en: Nigeria
hr: Nigerija

en: Norfolk Island
hr: Otok Norfolk

en: Northern Mariana Islands
hr: Sjevernomarijanski otoci

en: Norway
hr: Norveška

en: Palestinian Territory, Occupied
hr: Palestinski Teritorij, Okupiran

en: Papua New Guinea
hr: Papua Nova Gvineja

en: Paraguay
hr: Paragvaj

en: Philippines
hr: Filipini

en: Pitcairn
hr: Pitkairn

en: Poland
hr: Poljska

en: Puerto Rico
hr: Portoriko

en: Qatar
hr: Katar

en: Romania
hr: Rumunjska

en: Russian Federation
hr: Ruska Federacija

en: Rwanda
hr: Ruanda

en: Saint Barthelemy
hr: Sveti Bartolomej

en: Saint Helena
hr: Sveta Helena

en: Saint Kitts and Nevis
hr: Sveti Kristofor i Nevis

en: Saint Lucia
hr: Sveta Lucija

en: Saint Martin
hr: Sveti Martin

en: Saint Pierre and Miquelon
hr: Sveti Vincent i Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
hr: Sveti Vincent i Grenadini

en: Sao Tome and Principe
hr: Sveti Toma i Princip

en: Saudi Arabia
hr: Saudijska Arabija

en: Serbia
hr: Srbija

en: Seychelles
hr: Sejšeli

en: Sierra Leone
hr: Sijera Leone

en: Singapore
hr: Singapur

en: Slovakia
hr: Slovačka

en: Slovenia
hr: Slovenija

en: Solomon Islands
hr: Salamunovi Otoci

en: Somalia
hr: Somalija

en: South Africa
hr: Južna Afrika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
hr: Južna Georgija i otočje Južni Sandwich

en: Spain
hr: Španjolska

en: Sri Lanka
hr: Šri Lanka

en: Suriname
hr: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
hr: Svalbard i Jan Mayen

en: Swaziland
hr: Svazi

en: Sweden
hr: Švedska

en: Switzerland
hr: Švicarska

en: Syrian Arab Republic
hr: Sirija, Arapska Republika

en: Taiwan
hr: Tajvan

en: Tajikistan
hr: Tadžikistan

en: Tanzania, United Republic of
hr: Tanzanija, Ujedinjena Republika

en: Thailand
hr: Tajland

en: Timor-Leste
hr: Timor

en: Trinidad and Tobago
hr: Trinidad i Tobago

en: Tunisia
hr: Tunis

en: Turkey
hr: Turska

en: Turks and Caicos Islands
hr: Otoci Turks i Caicos

en: Ukraine
hr: Ukrajina

en: United Arab Emirates
hr: Ujedinjeni Arabski Emirati

en: United Kingdom
hr: Ujedinjeno Kraljevstvo

en: United States
hr: Sjedinjene Države

en: United States Minor Outlying Islands
hr: Sjedinjene Američke Države Manjih Pacifičkih Otoka

en: Uruguay
hr: Urugvaj

en: Viet Nam
hr: Vijetnam

en: Virgin Islands, British
hr: Britanski Djevičanski otoci

en: Virgin Islands, U.S.
hr: Američki Djevičanski Otoci

en: Wallis and Futuna
hr: Wallis i Futuna

en: Western Sahara
hr: Zapadna Sahara

en: Yemen
hr: Jemen

en: Zambia
hr: Zambija

en: Zimbabwe
hr: Zimbabve

en: Daemon not running
hr: Daemon nije pokrenut

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Tier
hr: Rang

en: Choose a file
hr: Odaberite datoteku

en: Choose a folder
hr: Odaberite mapu

en: Save .torrent file
hr: Pohranite .torrent datoteku

en: Torrent files
hr: Torrent datoteke

en: All files
hr: Sve datoteke

en: Enter your password to show Deluge...
hr: Upišite svoju lozinku za prikaz Delugea...

en: Enter your password to Quit Deluge...
hr: Upišite svoju lozinku za izlaz iz Delugea...

en: Edit path
hr: Uredi putanju

en: Remove path
hr: Ukloni putanju

en: Copyright %(year_start)s-%(year_end)s Deluge Team
hr: Autorska pravo %(year_start)s-%(year_end)s Deluge Tim

en: A peer-to-peer file sharing program
    utilizing the BitTorrent protocol.
hr: Peer-to-peer program za dijeljenje datoteka
    koji koristi BitTorrent protokol.

en: Client:
hr: Klijent:

en: Current Developers:
hr: Trenutni razvojni programeri:

en: Past Developers or Contributors:
hr: Bivši razvojni programeri ili doprinositelji:

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 3 of the License, or (at your option) any later version. 
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details. 
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, see <http://www.gnu.org/licenses>. 
    
    In addition, as a special exception, the copyright holders give permission to link the code of portions of this program with the OpenSSL library. You must obey the GNU General Public License in all respects for all of the code used other than OpenSSL. 
    
    If you modify file(s) with this exception, you may extend this exception to your version of the file(s), but you are not obligated to do so. If you do not wish to do so, delete this exception statement from your version. If you delete this exception statement from all source files in the program, then also delete it here.
hr: Ovaj program je slobodan softver; možete ga redistribuirati i/ili mijenjati pod uvjetima GNU Opće javne licence objavljene od Fondacije slobodnog softvera; ili inačice 3 Licence ili (po vašemu mišljenju) svake novije inačice.
    
    Ovaj program je distribuiran u nadi da će biti koristan ali BEZ IKAKVOG JAMSTVA; čak i bez podrazumijevanog jamstva ili POGODNOSTI ZA ODREĐENU NAMJENU. Pogledajte GNU Opću javnu licencu za više informacija.
    
    Trebali ste dobiti primjerak GNU Opće javne licence uz ovaj program; ako niste pogledajte <http://www.gnu.org/licenses>.
    
    Osim toga, kao posebna iznimka, nositelji autorskih prava daju dopuštenje za povezivanje dijelova koda programa sa OpenSSL knjižnicom. Morate se pridržavati GNU Opće javne licence u svim pogledima za svaki kôd korišten drugdje osim u OpenSSL-u.
    
    Ako mijenjate datoteku ili datoteke sa ovim izuzetkom, morate proširiti ovaj izuzetak na vašu inačicu datoteke ili datoteka, ali vi niste dužni to učiniti. Ako ne želite to učiniti obrišite izjavu o izuzetku iz vaše inačice. Ako obrišete izjavu o izuzetku sa svih izvornih datoteka u programu, stoga ju obrišite i ovdje.

en: Server:
hr: Poslužitelj:

en: Invalid File
hr: Pogrešna datoteka

en: Choose a .torrent file
hr: Izaberite .torrent datoteku

en: Invalid URL
hr: Pogrešan URL

en: is not a valid URL.
hr: nije valjani URL.

en: Downloading...
hr: Preuzimanje...

en: Download Failed
hr: Preuzimanje neuspjelo

en: Failed to download:
hr: Preuzimanje neuspjelo:

en: Details:
hr: Pojedinosti:

en: Authenticate
hr: Ovjeri

en: Username:
hr: Korisničko ime:

en: Password:
hr: Lozinka:

en: Password Protected
hr: Zaštićeno lozinkom

en: Other...
hr: Drugačija...

en: Not Connected
hr: Nije spojeno

en: Download Speed (Limit)
hr: Brzina preuzimanja (ograničena)

en: Upload Speed (Limit)
hr: Brzina dijeljenja (ograničena)

en: DHT Nodes
hr: DHT čvorišta

en: Free Disk Space
hr: Slobodno prostora na disku

en: Download Speed Limit
hr: Ograničenje brzine preuzimanja

en: Set the maximum download speed
hr: Postavite najveću brzinu preuzimanja

en: Upload Speed Limit
hr: Ograničenje brzine dijeljenja

en: Set the maximum upload speed
hr: Postavite najveću brzinu dijeljenja

en: Never
hr: Nikada

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Priority
hr: Prioritet

en: _All
hr: _Sve

en: _Status
hr: _Stanje torrenta

en: _Details
hr: _Pojedinosti

en: Fi_les
hr: Da_toteke

en: _Peers
hr: _Točke

en: _Options
hr: _Mogućnosti

en: _Trackers
hr: _Pratitelji

en: Not Connected...
hr: Nije povezano...

en: Unlimited
hr: Neograničena

en: Down
hr: Brzina preuzimanja

en: Up
hr: Brzina dijeljenja

en: Continue in Thin Client mode?
hr: Nastavi u načinu rada Osnovnog klijenta?

en: Offline
hr: Nije spojen

en: Online
hr: Spojen

en: Connected
hr: Spojen

en: Status
hr: Stanje

en: Host
hr: Računalo

en: Version
hr: Inačica

en: _Start Daemon
hr: _Pokreni daemon

en: _Stop Daemon
hr: _Zaustavi daemon

en: _Disconnect
hr: _Prekini povezivanje

en: Unable to start daemon!
hr: Nemoguće je pokrenuti daemon!

en: Error Adding Host
hr: Greška pri dodavanju računala

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Level
hr: Razina

en: Enabled
hr: Uključeno

en: Plugin
hr: Dodatak

en: Thinclient
hr: Osnovni klijent

en: Standalone
hr: Samostalni

en: Select the Plugin
hr: Odaberite dodatak

en: Plugin Eggs
hr: Dodaci Eggs

en: States
hr: Stanje torrenta

en: Trackers
hr: Pratitelji

en: None
hr: Ništa

en: Labels
hr: Nazivi

en: No Label
hr: Nema naziva

en: <i>Client Version</i>
hr: <i>Inačica klijenta</i>

en:  Torrents Queued
hr:  Torrenti su na čekanju

en:  Torrent Queued
hr:  Torrent je na čekanju

en: Set Unlimited
hr: Postavi neograničeno

en: On
hr: Uključi

en: Off
hr: Isključi

en: Disable
hr: Onemogući

en: Enable...
hr: Omogući...

en: Address
hr: IP adresa

en: Client
hr: Torrent klijent

en: Creating Torrent
hr: Izrada torrenta

en: Queued Torrents
hr: Torrenti na čekanju

en: _Remove
hr: Ob_riši

en: Automatically add torrents on connect
hr: Automatski dodaj torrente prilikom spajanja

en: _File
hr: _Datoteka

en: _Add Torrent
hr: _Dodajte torrent

en: _Create Torrent
hr: _Izradite torrent

en: Quit & _Shutdown Daemon
hr: Otkaži &_isključi Daemon

en: _Quit
hr: _Zatvorite Deluge

en: _Edit
hr: _Uredi

en: _Connection Manager
hr: Upravitelj veza

en: _View
hr: _Pogled

en: _Toolbar
hr: _Alatna traka

en: _Sidebar
hr: _Bočna traka

en: Status_bar
hr: Traka _stanja

en: T_abs
hr: K_artice

en: _Columns
hr: _Stupci

en: S_idebar
hr: B_očna traka

en: Show _Zero Hits
hr: Prikaži više stanja torrenta

en: Show _Trackers
hr: Prikažite _pratitelje

en: _Help
hr: _Pomoć

en: _Homepage
hr: _Deluge web stranica

en: _FAQ
hr: _Često postavljana pitanja

en: Frequently Asked Questions
hr: Često postavljana pitanja

en: _Community
hr: _Zajednica

en: Add torrent
hr: Dodajte torrent

en: Add Torrent
hr: Dodajte torrent

en: Remove torrent
hr: Uklonite torrent

en: Remove Torrent
hr: Uklonite torrent

en: Pause the selected torrents
hr: Pauzirajte odabrani torrent

en: Pause
hr: Pauziraj torrent

en: Resume the selected torrents
hr: Ponovo pokrenite odabrani torrent

en: Resume
hr: Pokrenite torrent

en: Queue Torrent Up
hr: Pomaknite torrent gore

en: Queue Up
hr: Pomaknite u redu gore

en: Queue Torrent Down
hr: Pomaknite torrent dolje

en: Queue Down
hr: Pomaknite u redu dolje

en: Preferences
hr: Postavke

en: Connection Manager
hr: Upravitelj povezivanja

en: Close
hr: Zatvori

en: Disabled
hr: Isključeno

en: Socks5 Auth
hr: Socks5 ovjera

en: HTTP Auth
hr: HTTP ovjera

en: The standalone self-contained application
hr: Samostalna samostojeća aplikacija

en: Thin Client
hr: Osnovni klijent

en: Connect to a Deluge daemon (deluged)
hr: Poveži se s Deluge pozadinskim programom (deluged)

en: Application Mode
hr: Način rada aplikacije

en: Show session speed in titlebar
hr: Prikaži brzinu u naslovnoj traci

en: Focus window when adding torrent
hr: Fokusiraj prozor pri dodavanju torrenta

en: The pieces bar
    will increase bandwidth use between client
    and daemon (does not apply in Standalone mode).
hr: Traka dijelova
    će povećati propusnost između klijnta i pozadinskog
    programa (ne primjenjuje se u samostalnom načinu rada).

en: Show a pieces bar in Status tab
hr: Prikaži traku dijelova u kartici stanja

en: Completed:
hr: Završeno:

en: Downloading:
hr: Preuzimanje:

en: Waiting:
hr: Čekanje:

en: Missing:
hr: Nedostaje:

en: Revert color to default
hr: Vrati izvornu boju

en: Piece Colors
hr: Boje dijelova

en: Main Window
hr: Glavni prozor

en: Enable system tray icon
hr: Uključi ikonu u traci sustava

en: App Indicator
hr: App indikator

en: Systray
hr: Traka sustava

en: Minimize to tray on close
hr: Smanji u traku sustava pri zatvaranju

en: Start in tray
hr: Pokreni u traci sustava

en: Password protect system tray
hr: Zaštiti traku sustava lozinkom

en: System Tray
hr: Traka sustava

en: Notify about new releases
hr: Obavijesti o novim izdanjima

en: Updates
hr: Nadopune

en: System Default
hr: Zadano sustavom

en: Move completed to:
hr: Premjesti dovršene torrente u:

en: Copy of .torrent files to:
hr: Kopije .torrent datoteka su spremljene u:

en: Delete copy of torrent file on remove
hr: Obriši kopiju torrent datoteke prilikom uklanjanja

en: Delete the copy of the torrent file created when the torrent is removed
hr: Obriši kopiju torrent datoteke napravljenu kada se torrent ukloni

en: Download to:
hr: Preuzmi torrente u:

en: Prioritize first and last pieces of torrent
hr: Prvi i zadnji dijelovi torrenta su prioritetni

en: Prioritize first and last pieces of files in torrent
hr: Prvi i zadnji dijelovi datoteka u torrentu su prioritetni

en: Add torrents in Paused state
hr: Dodaj torrente u pauziranom stanju

en: Add Torrent Options
hr: Dodaj mogućnosti torenta

en: Always show
hr: Uvijek prikaži

en: Bring the dialog to focus
hr: Fokusiraj se na dijalog

en: Add Torrents Dialog
hr: Dodaj dijalog torrenta

en: Connection Attempts per Second:
hr: Pokušaj povezivanja po sekundi:

en: Half-Open Connections:
hr: Poluotvorena povezivanja:

en: The maximum number of connections allowed.  Set -1 for unlimited.
hr: Maksimalan broj dopuštenih konekcija. Postavite na -1 za neograničeno.

en: Connections:
hr: Povezivanja:

en: The maximum upload slots for all torrents.  Set -1 for unlimited.
hr: Maksimalni broj ulaza dijeljenja za sve torrente. Postavite na -1 za neograničeno.

en: Upload Slots:
hr: Ulazi dijeljenja:

en: The maximum download speed for all torrents.  Set -1 for unlimited.
hr: NAjveća brzina preuzimanja za sve torrente. Postavite na -1 za neograničeno.

en: Download Speed:
hr: Brzina preuzimanja:

en: The maximum upload speed for all torrents.  Set -1 for unlimited.
hr: Najveća brzina dijeljenja za sve torrente. Postavite na -1 za neograničeno.

en: Upload Speed:
hr: Brzina dijeljenja:

en: Ignore limits on local network
hr: Zanemari ograničenja na lokalnoj mreži

en: Rate limit IP overhead
hr: Ocjeni gornje  IP ograničenje

en: If checked, the estimated TCP/IP overhead is drained from the rate limiters, to avoid exceeding the limits with the total traffic
hr: Ako je označeno, gornja TCP/IP procjena je izvučena iz limitera ocjena, da izbjegnete prekomjerno ograničenje ukupnog prometa

en: Global Bandwidth Limits
hr: Globalno ograničenje propusnosti

en: The maximum upload slots per torrent.  Set -1 for unlimited.
hr: Maksimalni broj ulaza za dijeljenje po torrentu. Postavi na -1 za neograničeno.

en: The maximum number of connections per torrent.  Set -1 for unlimited.
hr: Maksimalni broj konekcija po torrentu. Postavi na -1 za neograničeno.

en: The maximum number download speed per torrent.  Set -1 for unlimited.
hr: Najveći broj preuzimanja po torrentu.  Postavite -1 za neograničeno.

en: The maximum upload speed per torrent.  Set -1 for unlimited.
hr: Najveća brzina dijeljenja po torrentu.  Postavite -1 za neograničeno.

en: Per-Torrent Bandwidth Limits
hr: Ograničenje propusnosti po torrentu

en: Seeding:
hr: Dijeljenje:

en: Total:
hr: Ukupno:

en: Ignore slow torrents
hr: Zanemari spore torrente

en: Prefer seeding torrents
hr: Preferiraj dijeljenje torenta

en: Share Ratio:
hr: Omjer dijeljenja:

en: Time Ratio:
hr: Omjer vremena dijeljenja:

en: Time (m):
hr: Vrijeme dijeljenja (m):

en: Pause Torrent
hr: Pauziraj torrent

en: Incoming Address
hr: Dolazne adrese

en: Active Port:
hr: Aktivni ulaz:

en: Test Active Port
hr: Testiraj aktivni ulaz

en: From:
hr: Od:

en: To:
hr: Do:

en: Level:
hr: Razina:

en: Universal Plug and Play
hr: Univerzalno ukopčaj i igraj

en: NAT Port Mapping Protocol
hr: Protokol za pridruživanje NAT ulaza

en: Peer Exchange
hr: Razmjena točki

en: Local Service Discovery finds local peers on your network.
hr: Lokalni servis za otkrivanje, pronalazi lokalne točke na vašoj mreži.

en: Distributed hash table may improve the amount of active connections.
hr: Distribuirana tablica jedinstvenih vrijednosti raspršivanja može poboljšati broj aktivnih konekcija.

en: Peer TOS Byte:
hr: TOS Bajt točke:

en: Hostname:
hr: Naziv računala:

en: Port:
hr: Ulaz:

en: Proxy Trackers
hr: Proxy pratitelji

en: Cache Size (16 KiB blocks):
hr: Veličina priručne memorije (16 KiB blokova):

en: The number of seconds from the last cached write to a piece in the write cache, to when it's forcefully flushed to disk. Default is 60 seconds.
hr: Broj sekundi od posljednjeg zapisa priručne memorije u dijelu zapisa priručne memorije, kada je prisilno zapisana na disk. Zadano je 60 sekundi.

en: Cache Expiry (seconds):
hr: Priručna memorija istječe (sekundi):

en: Settings
hr: Postavke

en: The total number of 16 KiB blocks written to disk since this session was started.
hr: Ukupan broj od 16 KiB blokova zapisanih na disk od kada je sesija pokrenuta.

en: Blocks Written:
hr: Zapisano blokova:

en: The total number of write operations performed since this session was started.
hr: Ukupan broj od zapisanih operacija koje se izvode od kada je sesija pokrenuta.

en: Writes:
hr: Zapisa:

en: The ratio (blocks_written - writes) / blocks_written represents the number of saved write operations per total write operations, i.e. a kind of cache hit ratio for the write cache.
hr: Omjer (blokova_zapisano - zapisa) / blokova_zapisano prikazuje broj pohranjenih operacija zapisa po ukupnom zapisu informacija, npr. vrsta pogođenih omjera priručne memorije za zapis priručne memorije.

en: Write Cache Hit Ratio:
hr: Omjer pogodaka zapisa priručne memorije:

en: The number of blocks that were requested from the bittorrent engine (from peers), that were served from disk or cache.
hr: Broj blokada zahtjevanih iz bittorrent pogona (iz točaka), koji su posluženi iz diska ili priručne memorije.

en: Blocks Read:
hr: Blokova očitano:

en: The number of blocks that were served from cache.
hr: Broj blokova koji su posluženi iz priručne memorije.

en: Blocks Read Hit:
hr: Blokirano očitanih pogodaka:

en: The cache hit ratio for the read cache.
hr: Omjer pogodaka priručne memorije za čitanje priručne memorije.

en: Read Cache Hit Ratio:
hr: Omjer pogodaka čitanja priručne memorije:

en: The total number of read operations performed since this session was started.
hr: Konačan broj izvedenih operacija čitanja od kada je ova sesija pokrenuta.

en: Reads:
hr: Očitano:

en: The number of 16 KiB blocks currently in the disk cache. This includes both read and write cache.
hr: Broj od 16 KiB blokova trenutno je u priručnoj memoriji. To uključuje  i čitanje i pisanje u priručnoj memorij.

en: Cache Size:
hr: Veličina priručne memorije:

en: Read Cache Size:
hr: Veličina čitanja priručne memorije:

en: _Refresh
hr: _Osvježi

en: Help us improve Deluge by sending us your Python version, PyGTK version, OS and processor types.  Absolutely no other information is sent.
hr: Pomozite nam poboljšati Deluge tako što ćete nam poslati svoju inačicu Pythona, inačicu PyGTK, operacijski sustav i tipove procesora. Apsolutno nikakve druge informacije se ne šalju.

en: Yes, please send anonymous statistics
hr: Da, molim šalji anonimnu statistiku

en: System Information
hr: Informacije sustava

en: Location:
hr: Lokacija:

en: If Deluge cannot find the database file at this location it will fallback to using DNS to resolve the peer's country.
hr: Ako Deluge ne može pronaći datoteku baze podataka na toj lokaciji, ponovno će koristiti DNS da riješi zemlju točke.

en: Daemon port:
hr: Daemon ulaz:

en: Allow Remote Connections
hr: Dozvoli udaljene veze

en: Connections
hr: Povezivanja

en: Periodically check the website for new releases
hr: Povremeno provjeri web stranicu za novu inačicu

en: Accounts
hr: Računi

en: Version:
hr: Inačica:

en: Author:
hr: Autor:

en: Homepage:
hr: Početna stranica:

en: Author Email:
hr: E-pošta autora:

en: Info
hr: Informacije

en: _Install
hr: _Instaliraj

en: _Find More...
hr: _Potraži više...

en: Add Peer
hr: Dodajte točku

en: hostname:port
hr: naziv poslužitelja:ulaz

en: Properties
hr: Svojstva

en: <b>General</b>
hr: <b>Općenito</b>

en: Show hidden files
hr: Prikaži skrivene datoteke

en: Autocomplete
hr: Automatsko završavanje

en: Save path
hr: Spremi putanju

en: Toggle hidden files
hr: Prikaži skrivene datoteke

en: Default path
hr: Zadana putanja

en: Shortcuts
hr: Prečaci

en: Select a Directory
hr: Odaberi mapu

en: Saved paths
hr: Putanje spremanja

en: column
hr: stupac

en: Cancel
hr: Odustani

en: Open
hr: Otvori

en: Add
hr: Dodaj

en: Add the current entry value to the list
hr: Dodaj vrijednost trenutnog unosa na popis

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit the selected entry
hr: Uredi odabrani unos

en: Remove
hr: Ukloni

en: Remove the selected entry
hr: Ukloni odabrani unos

en: Move the selected entry up
hr: Pomakni odabrani unos gore

en: Move the selected entry down
hr: Pomakni odabrani unos dolje

en: Default
hr: Zadano

en: No default path set
hr: Nema postavljenih zadanih putanja

en: Open properties dialog
hr: Otvori dijalog svojstva

en: Add Infohash
hr: Dodajte  Info-jedinstvenu-vrijednost

en: Infohash:
hr: Jedinstvena vrijednost:

en: Trackers:
hr: Pratitelji:

en: Add Host
hr: Dodajte računalo

en: Destination:
hr: Odredište:

en: New Release
hr: Novo izdanje Delugea

en: _Goto Website
hr: _Idite na web stranicu

en: New Release Available!
hr: Dostupno je novo izdanje!

en: Available Version:
hr: Dostupna inačica:

en: Server Version
hr: Inačica poslužitelja

en: Current Version:
hr: Trenutna inačica:

en: Do not show this dialog in the future
hr: Ne prikazujte ovaj dijalog u budućnosti

en: Down Speed:
hr: Brzina preuzimanja:

en: Up Speed:
hr: Brzina dijeljenja:

en: Downloaded:
hr: Preuzeto:

en: Uploaded:
hr: Poslano:

en: Seeds:
hr: Dijelitelji:

en: Peers:
hr: Točke:

en: Availability:
hr: Dostupnost:

en: Seed Rank:
hr: Rang dijeljenja:

en: ETA Time:
hr: Preostalo vrijeme:

en: Last Transfer:
hr: Posljednji prijenos:

en: Active Time:
hr: Aktivno vrijeme:

en: Seeding Time:
hr: Vrijeme dijeljenja:

en: Pieces:
hr: Dijelova:

en: Name:
hr: Naziv:

en: Download Folder:
hr: Mapa preuzimanja:

en: Added:
hr: Dodano:

en: Total Size:
hr: Ukupna veličina:

en: Total Files:
hr: Ukupno datoteka:

en: Hash:
hr: Jedinstvena vrijednost:

en: Created By:
hr: Stvorio:

en: Comments:
hr: Komentari:

en: Owner:
hr: Vlasnik:

en: Move completed:
hr: Premjesti završeno:

en: Stop seed at ratio:
hr: Zaustavi dijeljenje pri omjeru:

en: Remove at ratio
hr: Ukloni pri omjeru

en: Bandwidth Limits
hr: Ograničenje propusnosti

en: Current Tracker:
hr: Trenutni pratitelj:

en: Total Trackers:
hr: Ukupno pratitelja:

en: Tracker Status:
hr: Stanje pratitelja:

en: Next Announce:
hr: Sljedeće objavljivanje:

en: Private Torrent:
hr: Privatni torrent:

en: _Edit Trackers
hr: _Uredite pratitelje

en: Top
hr: Na vrh

en: Bottom
hr: Na dno

en: Add Torrents
hr: Dodajte torrente

en: Info_hash
hr: Info_jedinstvene-vrijednosti

en: Add In _Paused State
hr: Dodaj u _pauziranom stanju

en: Prioritize First/Last Pieces
hr: Prvi/Zadnji dijelovi su prioritetni

en: Maximum torrent upload speed
hr: Najveća brzina dijeljenja torrenta

en: Apply To All
hr: Primjeni na sve

en: Revert To Defaults
hr: Vrati na početno

en: _Show Deluge
hr: _Prikaži Deluge

en: _Download Speed Limit
hr: _Ograničenje brzine preuzimanja

en: _Upload Speed Limit
hr: _Ograničenje brzine dijeljenja

en: Quit & Shutdown Daemon
hr: Otkažite & isključite Daemon

en: Edit Trackers
hr: Uredi pratitelje

en: _Add Peer
hr: _Dodajte točku

en: Add a peer by its IP
hr: Dodajte točku po IP

en: Edit Tracker
hr: Uredite pratitelje

en: Tracker:
hr: Pratitelj:

en: Enter Remote Path
hr: Dodajte udaljenu putanju

en: Path:
hr: Putanja:

en: Create Torrent
hr: Izradite torrent

en: Fol_der
hr: Ma_pa

en: _Remote Path
hr: _Udaljena putanju

en: Files
hr: Datoteke

en: Webseeds
hr: Web dijelitelji

en: Piece Size:
hr: Veličina dijela:

en: Set Private Flag
hr: Postavi privatnu zastavicu

en: Add this torrent to the session
hr: Dodajte ovaj torrent u sesiju

en: Options
hr: Mogućnosti

en: Save .torrent as
hr: Spremi .torrent kao

en: _Pause
hr: _Pauzirajte torrent

en: Resu_me
hr: Po_krenite torrent

en: Resume selected torrents.
hr: Ponovno pokrenite odabrane torrente.

en: Opt_ions
hr: Mog_ućnosti torrenta

en: _Queue
hr: _Red čekanja

en: _Update Tracker
hr: _Osvježite pratitelje

en: _Remove Torrent
hr: _Uklonite torrent

en: _Force Re-check
hr: _Forsirana provjera

en: label
hr: naziv

en: _Select All
hr: Odaberi _sve torrente

en: _Pause All
hr: _Pauziraj sve torrente

en: Resu_me All
hr: Pokr_enite sve torrente

en: _Connection Limit
hr: Ograničenje veza

en: Upload _Slot Limit
hr: Limit _ulaza dijeljenja

en: _Auto Managed
hr: _Automatsko upravljanje

en: Add Tracker
hr: Dodajte pratitelje

en: Add Trackers
hr: Dodajte pratitelje

en: Add URL
hr: Dodajte URL

en: _Expand All
hr: _Prikaži sve

en: BitTorrent Client
hr: BitTorrent klijent

en: Deluge BitTorrent Client
hr: Deluge BitTorrent klijent

en: Download and share files over BitTorrent
hr: Preuzimajte i dijelite datoteke putem BitTorrenta

en: Description
hr: Opis

en: Command
hr: Naredba

en: Do not show torrent status (Improves command speed)
hr: Ne prikazuje stanje torrenta (Poboljšava brzinu naredbi)

en: Password
hr: Lozinka

en: Quit
hr: Zatvori

en: Width
hr: Širina

en: Folders
hr: Mape

en: Copy of .torrent files to
hr: Kopije .torrent datoteka su spremljene u

en: From
hr: Od

en: Use Random Ports
hr: Koristi naizmjenično odabrane ulaze

en: Maximum Download Speed (KiB/s)
hr: Najveća brzina preuzimanja (KiB/s)

en: Maximum Upload Speed (KiB/s)
hr: Najveća brzina dijeljenja (KiB/s)

en: Total
hr: Ukupno

en: Share Ratio
hr: Udio u Dijeljenju

en: Type
hr: Vrsta

en: Select Language
hr: Odaberite jezik

en: The IP address "%s" is badly formed
hr: IP adresa "%s" je neispravnog oblika

en: Emule IP list (GZip)
hr: Emule IP popis (GZip)

en: SafePeer Text (Zipped)
hr: SafePeer tekst (zipano)

en: PeerGuardian Text (Uncompressed)
hr: PeerGuardian tekst (nekomprimirano)

en: Blocked IP Ranges /Whitelisted IP Ranges
hr: Raspon blokiranih IP adresa / Raspon dopuštenih IP adresa

en: Blocklist
hr: Popis blokiranih IP adresa

en: Bad IP address
hr: Neispravne IP adrese

en: Invalid leader
hr: Neispravni vođa

en: Invalid magic code
hr: Neispravni magičan kôd

en: Invalid version
hr: Pogrešna inačica

en: Days
hr: dana

en: Check for new list every:
hr: Provjeri za novi popis svakih:

en: Import blocklist on startup
hr: Uvezi popis blokiranih IP adresa prilikom pokretanja

en: <b>Settings</b>
hr: <b>Postavke</b>

en: Download the blocklist file if necessary and import the file.
hr: Preuzmi popis blokiranih IP adresa i ako je potrebno uvezi ga.

en: Check Download and Import
hr: Ažuriraj preuzmi i uvezi

en: Download a new blocklist file and import it.
hr: Preuzmi novi popis blokiranih IP adresa i uvezi ga.

en: Force Download and Import
hr: Forsiraj preuzimanje i uvezi

en: Blocklist is up to date
hr: Popis blokiranih IP adresa je ažuriran

en: <b>Options</b>
hr: <b>Mogućnosti</b>

en: Type:
hr: Vrsta:

en: Date:
hr: Datum:

en: File Size:
hr: Veličina datoteke:

en: <b>Info</b>
hr: <b>Informacije</b>

en: <b>Whitelist</b>
hr: <b>Popis dopuštenih</b>

en: Torrent Complete
hr: Torrent preuzet

en: Torrent Added
hr: Torrent dodan

en: Torrent Removed
hr: Torrent uklonjen

en: Execute
hr: Izvrši

en: Event
hr: Događaj

en: <b>Add Command</b>
hr: <b>Dodajte naredbu</b>

en: <b>Commands</b>
hr: <b>Naredbe</b>

en: Incompatible Option
hr: Nekompatibilna mogućnost

en: "Watch Folder" directory and "Copy of .torrent files to" directory cannot be the same!
hr: "Nadgledana mapa" mapa i "Kopije .torrent datoteka su spremljene u" mapa ne mogu biti iste!

en: AutoAdd
hr: Auto dodavanje

en: Watch folder does not exist.
hr: Nadgledana mapa ne postoji.

en: Path does not exist.
hr: Putanja ne postoji.

en: Watch Folder Properties
hr: Postavke nadgledane mape

en: Select A Folder
hr: Odaberite mapu

en: Enable this watch folder
hr: Omogući ovu nadgledanu mapu

en: <b>Watch Folder</b>
hr: <b>Nadgledana mapa<b>

en: Delete .torrent after adding
hr: Obriši .torrent nakon dodavanja

en: Append extension after adding:
hr: Dodaj proširenje nakon dodavanja:

en: .added
hr: .dodano

en: Once the torrent is added to the session,
    the .torrent will copied to the chosen directory
    and deleted from the watch folder.
hr: Jednom kada je torent dodan u sesiju,
    .torrent datpteka će se kopirati u odabranu
    mapu i obrisati se iz nadgledane mape.

en: <b>Torrent File Action</b>
hr: <b>Radnja torrent datoteke<b>

en: <b>Move Completed</b>
hr: <b>Premjestite zvršeno</b>

en: Label:
hr: Naziv:

en: <b>Label</b>
hr: <b>Naziv<b>

en: Main
hr: Glavno

en: Max Upload Speed:
hr: Najveća brzina dijeljenja:

en: Max Connections:
hr: Maksimalno veza:

en: Max Upload Slots:
hr: Maksimalno ulaza dijeljenja:

en: Max Download Speed:
hr: Najveća brzina preuzimanja:

en: <b>Bandwidth</b>
hr: <b>Raspon</b>

en: Auto Managed:
hr: Automatsko upravljanje:

en: Add Paused:
hr: Dodaj Pauzirano:

en: Queue to:
hr: Red čekanja na:

en: <b>Queue</b>
hr: <b>Na čekanju</b>

en: <b>Watch Folders:</b>
hr: <b>NNadgledana mapa:</b>

en: minutes
hr: minuta

en: 1 minute
hr: 1 minuta

en: 1 second
hr: 1 sekunda

en: seconds
hr: sekunda

en: Stats
hr: Stanje

en: Resolution
hr: Razlučivost

en: Seeds/Peers
hr: Dijelitelji/Točke

en: Download color:
hr: Boja preuzimanje:

en: Upload color:
hr: Boja slanja:

en: <b>Connections Graph</b>
hr: <b>Graf povezivanja</b>

en: <b>Bandwidth Graph</b>
hr: <b>Graf propusnosti</b>

en: DHT nodes:
hr: DHT čvorovi:

en: Cached DHT nodes:
hr: Predspremljeni DHT čvorovi:

en: DHT torrents:
hr: DHT torenti:

en: <b>Seeds / Peers</b>
hr: <b>Dijelitelji / Točke</b>

en: <b>Graph Colors</b>
hr: <b>Boje grafa</b>

en: The Deluge web interface is not installed, please install the
    interface and try again
hr: Deluge web sučelje nije instalirano, molimo instalirajte
    sučelje i pokušajte ponovno

en: Enable web interface
hr: Omogući web sučelje

en: Enable SSL
hr: Omogući SSL

en: Listening port:
hr: Nadzirani ulaz:

en: Invalid label, valid characters:[a-z0-9_-]
hr: Pogrešan naziv, valjani znakovi:[a-z0-9_-]

en: Empty Label
hr: Prazan naziv

en: Label already exists
hr: Naziv već postoji

en: Unknown Label
hr: Nepoznat naziv

en: Unknown Torrent
hr: Nepoznat torrent

en: Label _Options
hr: Mogućnosti_naziva

en: _Remove Label
hr: _Ukloni naziv

en: _Add Label
hr: _Dodaj naziv

en: Label Options
hr: Postavke naziva

en: Label
hr: Naziv

en: <b>Label Options</b>
hr: <b>Postavke naziva</b>

en: Apply per torrent max settings:
hr: Primjenite po torrentu maks. postavke:

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Apply Queue settings:
hr: Primjeni postavke reda čekanja:

en: Apply folder settings:
hr: Primjeni postavke mape:

en: <i>(1 line per tracker)</i>
hr: <i>(1 redak po pratitelju)</i>

en: Automatically apply label:
hr: Automatski dodaj naziv:

en: Add Label
hr: Dodajte naziv

en: <b>Add Label</b>
hr: <b>Dodajte naziv</b>

en: <i>Use the sidebar to add,edit and remove labels. </i>
hr: <i>Koristite bočnu traku za dodavanje, uređivanje i uklanjanje naziva. </i>

en: <b>Labels</b>
hr: <b>Nazivi</b>

en: Notification Blink shown
hr: Blinkanje obavijesti prikazano

en: Popup notification is not enabled.
hr: Obavijest skočnog prozora nije omogućena.

en: Notification popup shown
hr: Obavijest skočnog prozora prikazana

en: Sound notification not enabled
hr: Zvučna obavijest nije omogučena

en: pygame is not installed
hr: pygame nije  i9nstaliran

en: Sound notification failed %s
hr: Zvučna obavijest nije uspjela  %s

en: Sound notification Success
hr: Zvučna obavijest uspjela

en: Finished Torrent
hr: Završeno preuzimanje torrenta

en: The torrent "%(name)s" including %(num_files)i file(s) has finished downloading.
hr: Torrent "%(name)s" koji sadrži %(num_files)i datoteka je završio preuzimanje.

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Choose Sound File
hr: Odaberite zvučnu datoteku

en: There was an error sending the notification email: %s
hr: Dogodila se greška prilikom slanja obavijesti na e-poštu: %s

en: Server did not reply properly to HELO greeting: %s
hr: Poslužitelj nije ispravno odgovorio na pozdrav dobrodošlice: %s

en: Server refused username/password combination: %s
hr: Poslužitelj nije prihvatio kombinaciju korisničkog imena/lozinke: %s

en: Notification email sent.
hr: Obavijesna e-pošta je poslana.

en: Finished Torrent "%(name)s"
hr: Završeno preuzimanje torrenta "%(name)s"

en: This email is to inform you that Deluge has finished downloading "%(name)s", which includes %(num_files)i files.
    To stop receiving these alerts, simply turn off email notification in Deluge's preferences.
    
    Thank you,
    Deluge.
hr: Ova e-pošta vas obaviještava da je Deluge završio sa preuzimanjem Torrenta "%(name)s", što uključuje %(num_files)i files.
    Za zaustavljanje primanja ovih obavijesti, jednostavno isključite e-poštu obavijesti u postavkama Delugea.
    
    Hvala Vam,
    Deluge.

en: Tray icon blinks enabled
hr: Blinkanje ikone u traci sustava omogućeno

en: Popups enabled
hr: Skočni prozor omogućen

en: Sound enabled
hr: Zvuk omogućen

en: <b>UI Notifications</b>
hr: <b>Obavijesti korisničkog sučelja</b>

en: <b>Recipients</b>
hr: <b>Primatelji</b>

en: Server requires TLS/SSL
hr: Poslužitelj zahtijeva  TLS/SSL

en: <b>Email Notifications</b>
hr: <b>E-pošta obavijesti</b>

en: This configuration does not mean that you'll actually receive notifications for all these events.
hr: Ova postavka ustvari ne znači da ćete primiti obavijest za sve ove događaje.

en: Subscriptions
hr: Pretplate

en: Sound Customization
hr: Zvučne postavke

en: Extractor
hr: Raspakiravanje

en: Extract to:
hr: Otpakiraj u:

en: Create torrent name sub-folder
hr: Izradite naziv pod-mape po torrentu

en: This option will create a sub-folder using the torrent's name within the selected extract folder and put the extracted files there.
hr: Ova mogućnost će stvoriti pod-mapu koristeći naziv torrenta unutar odabranog raspakiranog direktorija i staviti otpakirane datoteke tamo.

en: Scheduler
hr: Raspored

en: Download Limit:
hr: Limit preuzimanja:

en: Upload Limit:
hr: Limit dijeljenja:

en: Active Torrents:
hr: Aktivni torrenti:

en: Active Downloading:
hr: Aktivno preuzimanje:

en: Active Seeding:
hr: Aktivno dijeljenje:

en: <b>Slow Settings</b>
hr: <b>Spore postavke</b>

en: File Browser
hr: Preglednik datoteka

en: Back
hr: Natrag

en: Forward
hr: Naprijed

en: Create
hr: Stvori

en: Help
hr: Pomoć

en: Logout
hr: Odjava

en: Save
hr: Spremi

en: Remove With Data
hr: Ukloni s podacima

en: Add Connection
hr: Dodaj povezivanje

en: Host:
hr: Računalo:

en: Unable to add host: {0}
hr: Nemoguće dodavanje računala: {0}

en: Move
hr: Pomakni

en: Browse
hr: Pregledaj

en: Edit Connection
hr: Uredi povezivanje

en: Unable to edit host
hr: Nemoguće uređivanje računala

en: Login
hr: Prijava

en: Login Failed
hr: Prijava neuspjela

en: You entered an incorrect password
hr: Upisali ste neispravnu lozinku

en: Public
hr: Javni

en: Last Transfer
hr: Posljednji prijenos

en: Set Maximum Connections
hr: Postavi maksimalan broj veza

en: Download Speed
hr: Brzina preuzimanja

en: Set Maximum Download Speed
hr: Postavi najveću brzinu preuzimanja

en: Upload Speed
hr: Brzina dijeljenja

en: Set Maximum Upload Speed
hr: Postavi najveću brzinu dijeljenja

en: Protocol Traffic Download/Upload
hr: Protokol prometa preuzimanje/dijeljenje

en: Freespace in download folder
hr: Slobodan prostor u mapi preuzimanja

en: Connect
hr: Poveži se

en: Stop Daemon
hr: Zaustavi pozadinski program

en: Disconnect
hr: Prekini povezivanje

en: Start Daemon
hr: Pokreni pozadinski program

en: Change Default Password
hr: Promijeni zadanu lozinku

en: We recommend changing the default password.<br><br>Would you like to change it now?
hr: Preporučljiva je promjena zadane lozinke.<br><br>Želite li ju odmah promijeniti?

en: Tracker Host
hr: Poslužitelj pratitelja

en: Filters
hr: Filtri

en: Connection restored
hr: Povezivanje je obnovljeno

en: Lost Connection
hr: Povezivanje je prekinuto

en: The connection to the webserver has been lost!
hr: Pvezivanje s web poslužiteljem je prekinuto!

en: Lost connection to webserver
hr: Pvezivanje s web poslužiteljem je prekinuto

en: D/L Speed Limit
hr: Ograničenje brzine O/P

en: U/L Speed Limit
hr: Ograničenje brzine O/D

en: Update Tracker
hr: Osvježi pratitelja

en: Force Recheck
hr: Prisilno provjeri

en: Expand All
hr: Proširi sve

en: Details
hr: Pojedinosti

en: Comment:
hr: Komentar:

en: Status:
hr: Stanje:

en: General
hr: Općenito

en: Private
hr: Osobno

en: Be alerted about new releases
hr: Provjeri je li dostupna nova inačica Delugea

en: Pause torrent
hr: Pauziraj torrent

en: Install
hr: Instaliraj

en: Maximum Connections:
hr: Maksimalan broj veza:

en: Maximum Download Speed (KiB/s):
hr: Najveća brzina preuzimanja (KiB/s):

en: Maximum Upload Speed (KiB/s):
hr: Najveća brzina dijeljenja (KiB/s):

en: Maximum Half-Open Connections:
hr: Maksimum poluotvorenih veza:

en: Maximum Connection Attempts per Second:
hr: Maksimum pokušaja veze u sekundi:

en: Maximum Upload Slots:
hr: Maksimalni broj  ulaza za dijeljenje:

en: Find More
hr: Potraži više

en: Server
hr: Poslužitelj

en: Max Down Speed
hr: Najveća brzina preuzimanja

en: Max Up Speed
hr: Najveća brzina dijeljenja

en: Download
hr: Preuzmi
