deluge - en to kk translation catalogue (666 entries)

en: KiB
kk: КиБ

en: MiB
kk: МиБ

en: GiB
kk: Гиб

en: KiB/s
kk: КиБ/с

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Checking
kk: Тексеру

en: Downloading
kk: Жүктелуде

en: Seeding
kk: Таратылуда

en: Paused
kk: Аялдап тұр

en: Queued
kk: Кезекте

en: Error
kk: Қате

en: Name
kk: Аты

en: Progress
kk: Барысы

en: State
kk: Күйі

en: Size
kk: Көлемі

en: Downloaded
kk: Жүктелген

en: Uploaded
kk: Таратылған

en: Ratio
kk: Рейтинг

en: Down Speed
kk: Жүктеп алу жылдамдығы

en: Up Speed
kk: Тарату жылдамдығы

en: Peers
kk: Қатысушылар (пир)

en: Avail
kk: Қол жетімді

en: Added
kk: Қосылған

en: Tracker
kk: Трекер

en: ETA
kk: Қалған уақыт

en: Prioritize First/Last
kk: Бірінші мен соңғы бөліктердің басымдылығын арттыру

en: Auto Managed
kk: Автоматты басқару

en: Pieces
kk: Бөліктер

en: Warning
kk: Назар аударыңыз

en: Announce OK
kk: Анонс сәтті орындалды

en: Announce Sent
kk: Анонс жіберілді

en: Interface
kk: Сыртқы түрі (интерфейс)

en: Downloads
kk: Жүктемелер

en: Bandwidth
kk: Каналдың өткізу қабілеттілігі

en: Queue
kk: Кезекке

en: Network
kk: Желі

en: Proxy
kk: Прокси

en: Cache
kk: Кэш

en: Other
kk: Басқа

en: Daemon
kk: Қызмет

en: Plugins
kk: Кеңейтулер

en: Afghanistan
kk: Ауғанстан

en: Aland Islands
kk: Аланд аралдары

en: Albania
kk: Албания

en: Algeria
kk: Алжир

en: American Samoa
kk: Шығыс Самоа (АҚШ)

en: Andorra
kk: Андорра

en: Angola
kk: Ангола

en: Anguilla
kk: Ангвилла

en: Antarctica
kk: Антарктика

en: Antigua and Barbuda
kk: Антигуа және Барбуда

en: Argentina
kk: Аргентина

en: Armenia
kk: Армения

en: Aruba
kk: Аруба

en: Australia
kk: Австралия

en: Austria
kk: Австрия

en: Azerbaijan
kk: Әзірбайжан

en: Bahamas
kk: Багам аралдары

en: Bahrain
kk: Бахрейн

en: Bangladesh
kk: Бангладеш

en: Barbados
kk: Барбадос

en: Belarus
kk: Беларусь

en: Belgium
kk: Бельгия

en: Belize
kk: Белиз

en: Benin
kk: Бенин

en: Bermuda
kk: Бермуд аралдары

en: Bhutan
kk: Бутан

en: Bolivia
kk: Боливия

en: Bosnia and Herzegovina
kk: Босния және Герцеговина

en: Botswana
kk: Ботсвана

en: Bouvet Island
kk: Буве аралдары

en: Brazil
kk: Бразилия

en: British Indian Ocean Territory
kk: Үнді мұхитындағы Ұлыбритания аймағы

en: Brunei Darussalam
kk: Бруней Даруссалам

en: Bulgaria
kk: Болгария

en: Burkina Faso
kk: Буркина Фасо

en: Burundi
kk: Бурунди

en: Cambodia
kk: Камбоджа

en: Cameroon
kk: Камерун

en: Canada
kk: Канада

en: Cape Verde
kk: Кабо-Верде

en: Cayman Islands
kk: Кайман аралдары

en: Central African Republic
kk: Орталық Африка Республикасы

en: Chad
kk: Чад

en: Chile
kk: Чили

en: China
kk: Қытай

en: Christmas Island
kk: Рождество аралы

en: Cocos (Keeling) Islands
kk: Кокос аралдары

en: Colombia
kk: Колумбия

en: Comoros
kk: Комор аралдары

en: Congo
kk: Конго

en: Congo, The Democratic Republic of the
kk: Конго Демократиялық Республикасы

en: Cook Islands
kk: Кук аралдары

en: Costa Rica
kk: Коста Рика

en: Cote d'Ivoire
kk: Кот-д'Ивуар

en: Croatia
kk: Хорватия

en: Cuba
kk: Куба

en: Cyprus
kk: Кипр

en: Czech Republic
kk: Чехия

en: Denmark
kk: Дания

en: Djibouti
kk: Джибути

en: Dominica
kk: Доминика

en: Dominican Republic
kk: Доминикан Республикасы

en: Ecuador
kk: Эквадор

en: Egypt
kk: Мысыр

en: El Salvador
kk: Сальвадор

en: Equatorial Guinea
kk: Экваториалдық Гвинея

en: Eritrea
kk: Эритрея

en: Estonia
kk: Эстония

en: Ethiopia
kk: Эфиопия

en: Falkland Islands (Malvinas)
kk: Фолкленд (Мальвин) аралдары

en: Faroe Islands
kk: Фарер аралдары

en: Fiji
kk: Фиджи

en: Finland
kk: Финляндия

en: France
kk: Франция

en: French Guiana
kk: Францияның Гвианасы

en: French Polynesia
kk: Polinezia franceză

en: French Southern Territories
kk: Францияның солтүстік аймақтары

en: Gabon
kk: Габон

en: Gambia
kk: Гамбия

en: Georgia
kk: Грузия

en: Germany
kk: Германия

en: Ghana
kk: Гана

en: Gibraltar
kk: Гибралтар

en: Greece
kk: Грекия

en: Greenland
kk: Гренландия

en: Grenada
kk: Гренада

en: Guadeloupe
kk: Гваделупа

en: Guam
kk: Гуам

en: Guatemala
kk: Гватемала

en: Guernsey
kk: Гернси

en: Guinea
kk: Гвинея

en: Guinea-Bissau
kk: Гвинея-Бисау

en: Guyana
kk: Гайана

en: Haiti
kk: Гаити

en: Heard Island and McDonald Islands
kk: Хеард пен Макдональд аралдары

en: Holy See (Vatican City State)
kk: Ватикан

en: Honduras
kk: Гондурас

en: Hong Kong
kk: Гонконг

en: Hungary
kk: Венгрия

en: Iceland
kk: Исландия

en: India
kk: Үндістан

en: Indonesia
kk: Индонезия

en: Iran, Islamic Republic of
kk: Иран Исламдық Республикасы

en: Iraq
kk: Ирак

en: Ireland
kk: Ирландия

en: Isle of Man
kk: Мэн аралы

en: Israel
kk: Израиль

en: Italy
kk: Италия

en: Jamaica
kk: Ямайка

en: Japan
kk: Жапония

en: Jersey
kk: Джерси

en: Jordan
kk: Иордания

en: Kazakhstan
kk: Қазақстан

en: Kenya
kk: Кения

en: Kiribati
kk: Кирибати

en: Korea, Democratic People's Republic of
kk: Корея (Солтүстік)

en: Korea, Republic of
kk: Корея Республикасы

en: Kuwait
kk: Кувейт

en: Kyrgyzstan
kk: Қырғызстан

en: Lao People's Democratic Republic
kk: Лаос Халық Демократиялық Республикасы

en: Latvia
kk: Латвия

en: Lebanon
kk: Ливан

en: Lesotho
kk: Лесото

en: Liberia
kk: Либерия

en: Libyan Arab Jamahiriya
kk: Ливия Араб Джамахириясы

en: Liechtenstein
kk: Лихтенштейн

en: Lithuania
kk: Литва

en: Luxembourg
kk: Люксембург

en: Macao
kk: Макао

en: Macedonia, The Former Yugoslav Republic of
kk: Македония

en: Madagascar
kk: Мадагаскар

en: Malawi
kk: Малави

en: Malaysia
kk: Малайзия

en: Maldives
kk: Мальдив аралдары

en: Mali
kk: Мали

en: Malta
kk: Мальта

en: Marshall Islands
kk: Маршалл аралдары

en: Martinique
kk: Мартиника

en: Mauritania
kk: Мавритания

en: Mauritius
kk: Маврикий

en: Mayotte
kk: Мариотт

en: Mexico
kk: Мексика

en: Micronesia, Federated States of
kk: Микронезия

en: Moldova
kk: Молдова

en: Monaco
kk: Монако

en: Mongolia
kk: Монғолия

en: Montenegro
kk: Черногория

en: Montserrat
kk: Монсеррат

en: Morocco
kk: Марокко

en: Mozambique
kk: Мозамбик

en: Myanmar
kk: Мьянма

en: Namibia
kk: Намибия

en: Nauru
kk: Науру

en: Nepal
kk: Непал

en: Netherlands
kk: Нидерланды

en: Netherlands Antilles
kk: Нидерландияның Антиль аралдары

en: New Caledonia
kk: Жаңа Каледония

en: New Zealand
kk: Жаңа Зеландия

en: Nicaragua
kk: Никарагуа

en: Niger
kk: Нигер

en: Nigeria
kk: Нигерия

en: Niue
kk: Ниуэ

en: Norfolk Island
kk: Норфолк аралы

en: Northern Mariana Islands
kk: Солтүстік Марианна Аралдары

en: Norway
kk: Норвегия

en: Oman
kk: Оман

en: Pakistan
kk: Пәкістан

en: Palau
kk: Палау

en: Palestinian Territory, Occupied
kk: Палестина жері

en: Panama
kk: Панама

en: Papua New Guinea
kk: Папуа - Жаңа Гвинея

en: Paraguay
kk: Парагвай

en: Peru
kk: Перу

en: Philippines
kk: Филиппин

en: Pitcairn
kk: Питкэрн аралдары

en: Poland
kk: Польша

en: Portugal
kk: Португалия

en: Puerto Rico
kk: Пуэрто-Рико

en: Qatar
kk: Катар

en: Reunion
kk: Реюньон

en: Romania
kk: Румыния

en: Russian Federation
kk: Ресей

en: Rwanda
kk: Руанда

en: Saint Barthelemy
kk: Сен-Бартелемей

en: Saint Helena
kk: Әулие Елена ар.

en: Saint Kitts and Nevis
kk: Сент-Китс және Невис

en: Saint Lucia
kk: Сент-Люсия

en: Saint Martin
kk: Сент-Мартин

en: Saint Pierre and Miquelon
kk: Сен-Пьер және Микелон

en: Saint Vincent and the Grenadines
kk: Сент-Винсент және Гренадинар

en: Samoa
kk: Самоа

en: San Marino
kk: Сан-Марино

en: Sao Tome and Principe
kk: Сан-Томе және Принсипи

en: Saudi Arabia
kk: Сауд Арабиясы

en: Senegal
kk: Сенегал

en: Serbia
kk: Сербия

en: Seychelles
kk: Сейшел аралдары

en: Sierra Leone
kk: Сьерра-Леоне

en: Singapore
kk: Сингапур

en: Slovakia
kk: Словакия

en: Slovenia
kk: Словения

en: Solomon Islands
kk: Соломон аралдары

en: Somalia
kk: Сомали

en: South Africa
kk: Оңтүстік Африка

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
kk: Оңтүстік Джорджия мен Оңтүстік Сендвия аралдары

en: Spain
kk: Испания

en: Sri Lanka
kk: Шри-Ланка

en: Sudan
kk: Судан

en: Suriname
kk: Суринам

en: Svalbard and Jan Mayen
kk: Шпицберген мен Ян Майен

en: Swaziland
kk: Свазиленд

en: Sweden
kk: Швеция

en: Switzerland
kk: Швейцария

en: Syrian Arab Republic
kk: Сирия Араб Республикасы

en: Tajikistan
kk: Тәжікстан

en: Tanzania, United Republic of
kk: Танзания

en: Thailand
kk: Тайланд

en: Timor-Leste
kk: Тимор-Лесте

en: Togo
kk: Того

en: Tokelau
kk: Токелау

en: Tonga
kk: Тонга

en: Trinidad and Tobago
kk: Тринидад және Тобаго

en: Tunisia
kk: Тунис

en: Turkey
kk: Түркия

en: Turkmenistan
kk: Түрікменстан

en: Turks and Caicos Islands
kk: Теркс және Кайкос аралдары

en: Tuvalu
kk: Тувалу

en: Uganda
kk: Уганда

en: Ukraine
kk: Украина

en: United Arab Emirates
kk: Біріккен Араб Әмірліктері

en: United Kingdom
kk: Ұлыбритания

en: United States
kk: АҚШ

en: United States Minor Outlying Islands
kk: АҚШ-ң Сыртқы Кішкене аралдары

en: Uruguay
kk: Уругвай

en: Uzbekistan
kk: Өзбекстан

en: Vanuatu
kk: Вануату

en: Venezuela
kk: Венесуэла

en: Viet Nam
kk: Вьетнам

en: Virgin Islands, British
kk: Виргин аралдары (Ұлыбритания)

en: Virgin Islands, U.S.
kk: Виргин аралдары (АҚШ)

en: Wallis and Futuna
kk: Уоллис және Футуна

en: Western Sahara
kk: Батыс Сахара

en: Yemen
kk: Йемен

en: Zambia
kk: Замбия

en: Zimbabwe
kk: Зимбабве

en: Daemon not running
kk: Қызмет жүктелмеген

en: Filename
kk: Файл аты

en: Tier
kk: Деңгей

en: Choose a file
kk: Файлды таңдаңыз

en: Choose a folder
kk: Буманы таңдаңыз

en: Save .torrent file
kk: .torrent файлын сақтау

en: Torrent files
kk: Торрент файлдары

en: All files
kk: Барлық файлдар

en: Server:
kk: Сервер:

en: Torrent
kk: Торрент

en: Invalid File
kk: Жарамсыз файл

en: Choose a .torrent file
kk: .torrent файлын таңдаңыз

en: Invalid URL
kk: Жарамсыз URL

en: Download Failed
kk: Жүктеу сәтсіз аяқталды

en: Details:
kk: Толық ақпарат:

en: Username:
kk: Пайдаланушы аты:

en: Password:
kk: Құпия сөз:

en: Other...
kk: Басқа...

en: Not Connected
kk: Қосылмаған

en: DHT Nodes
kk: DHT тораптары

en: Yes
kk: Иә

en: No
kk: Жоқ

en: Priority
kk: Басымдылығы

en: _Status
kk: _Күйі

en: _Details
kk: _Толық ақпарат

en: Fi_les
kk: Файл_дар

en: _Peers
kk: Қатысу_шылар (пир)

en: _Options
kk: Ба_птаулар

en: Unlimited
kk: Шектеусіз

en: Down
kk: Жүктеу

en: Up
kk: Тарату

en: Offline
kk: Желіге қосылмаған

en: Online
kk: Желіге қосылған

en: Connected
kk: Қосылған

en: Status
kk: Күйі

en: Host
kk: Хосты

en: Version
kk: Нұсқа

en: _Start Daemon
kk: Қызметті іс_ке қосу

en: _Stop Daemon
kk: Қызметті _тоқтату

en: Unable to start daemon!
kk: Қызметті іске қосу мүмкін емес

en: Error Adding Host
kk: Хост қосу қатесі

en: Username
kk: Пайдаланушы аты

en: Level
kk: Деңгейі

en: Enabled
kk: Қосулы

en: Plugin
kk: Кеңейту

en: Select the Plugin
kk: Кеңейтуді таңдаңыз

en: Plugin Eggs
kk: Eggs кеңейтуі

en: Trackers
kk: Трекерлер

en: None
kk: Жоқ

en: Admin
kk: Администратор

en: Labels
kk: Белгілер

en: No Label
kk: Белгісі жоқ

en:  Torrents Queued
kk:  Торренттер кезекке тұрғызылды

en:  Torrent Queued
kk:  Торрент кезекке тұрғызылды

en: Set Unlimited
kk: Шектеусіз етіп орнату

en: On
kk: Қосулы

en: Off
kk: Ажыратылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Address
kk: Адресі

en: Client
kk: Клиент

en: Creating Torrent
kk: Торрент құрылуда

en: Queued Torrents
kk: Кезектегі торренттер

en: _Remove
kk: _Жою

en: Automatically add torrents on connect
kk: Қосылған кезде торрентерді автоматты түрде қосу

en: _File
kk: _Файл

en: _Add Torrent
kk: Торрентті _қосу

en: _Create Torrent
kk: Торрентті қ_ұру

en: Quit & _Shutdown Daemon
kk: Шығу және қызметті _тоқтату

en: _Quit
kk: _Шығу

en: _Edit
kk: _Өзгерту

en: _Connection Manager
kk: Қо_сылыстар менеджері

en: _Torrent
kk: _Торрент

en: _View
kk: Сырт _көрініс

en: _Toolbar
kk: Сай_мандар панелі

en: _Sidebar
kk: _Бүйір панелі

en: Status_bar
kk: Күйлер _жолақшасы

en: T_abs
kk: _Бетбелгілер

en: _Columns
kk: Баға_налар

en: S_idebar
kk: Бүйір панелі

en: Show _Zero Hits
kk: _Нөлдік элементтерін көрсету

en: Show _Trackers
kk: _Трекерлерді көрсету

en: _Help
kk: _Көмек

en: _Homepage
kk: _Үй парағы

en: Frequently Asked Questions
kk: Жиі Қойылатын Сұрақтар (FAQ)

en: _Community
kk: _Қоғамдастық

en: Add torrent
kk: Торрентті қосу

en: Add Torrent
kk: Торрентті қосу

en: Remove torrent
kk: Торрентті өшіру

en: Remove Torrent
kk: Торрентті жою

en: Pause the selected torrents
kk: Таңдалған торренттерді аялдату

en: Pause
kk: Аялдату

en: Resume the selected torrents
kk: Таңдалған торренттерді жалғастыру

en: Resume
kk: Жалғастыру

en: Queue Torrent Up
kk: Торрентті жоғарыға жылжыту

en: Queue Up
kk: Жоғары

en: Queue Torrent Down
kk: Торрентті төменге жылжыту

en: Queue Down
kk: Төмен

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: Connection Manager
kk: Қосылыстар менеджері

en: Forced
kk: Мәжбүрленген

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Handshake
kk: Байланысты орнату

en: Either
kk: Екеуі де

en: Show session speed in titlebar
kk: Жылдамдықты терезенің бас бөлігінде көрсету

en: Enable system tray icon
kk: Суреттемені мәлімдеу аумағында көрсету

en: Minimize to tray on close
kk: Терезе жабылған кезде мәлімдеу аумағына орау

en: Start in tray
kk: Бағдарлама ашылған кезде жүйелік трейге орау

en: Password protect system tray
kk: Мәлімдеу аумағын құпия сөзбен қорғау

en: Move completed to:
kk: Аяқталғандарды осы жерге жылжыту:

en: Copy of .torrent files to:
kk: .torrent файлдарды осы жерге көшіру:

en: Delete copy of torrent file on remove
kk: Жою кезінде торрент файлдың көшірмесін жою

en: Delete the copy of the torrent file created when the torrent is removed
kk: Торрент жойылатын кезде құрылған торрент файлдың көшірмесін жою.

en: Download to:
kk: Жүктемелер сақталатын орын:

en: Prioritize first and last pieces of torrent
kk: Бірінші мен соңғы бөліктердің басымдылығын арттыру

en: Prioritize first and last pieces of files in torrent
kk: Торренттегі файлдардың бірінші мен соңғы бөліктердің басымдылығын арттыру

en: Add torrents in Paused state
kk: Торренттерді аялдатылған күйде қосу

en: Always show
kk: Әрқашан көрсету

en: Bring the dialog to focus
kk: Сұхбат терезесін алдына шығару

en: The maximum number of connections allowed.  Set -1 for unlimited.
kk: Қосылыстардың максимал саны. Шектелмеген үшін -1 енгізңіз.

en: Connections:
kk: Байланыстар:

en: The maximum upload slots for all torrents.  Set -1 for unlimited.
kk: Барлық торренттер үшін тарату слоттардың максимал саны. Шектелмеген үшін -1 енгізңіз.

en: The maximum download speed for all torrents.  Set -1 for unlimited.
kk: Барлық торренттер үшін максимал жүктеп алу жылдамдығы. Шектелмеген үшін -1 енгізңіз.

en: Download Speed:
kk: Жүктеу жылдамдығы:

en: The maximum upload speed for all torrents.  Set -1 for unlimited.
kk: Барлық торренттер үшін максималды тарату жылдамдығы. Шектелмеген үшін -1 енгізңіз.

en: Upload Speed:
kk: Тарату жылдамдығы:

en: Ignore limits on local network
kk: Локалды желі шектеулерін елемеу

en: Rate limit IP overhead
kk: Жылдамдықты IP протоколының ерекшеліктерін ескеріп шектеу

en: If checked, the estimated TCP/IP overhead is drained from the rate limiters, to avoid exceeding the limits with the total traffic
kk: Қосылған болса, жалпы трафик шегінен асып кетпеу үшін, TCP/IP ерекшеліктері жылдамдық шектеушілермен ескерілетін болады

en: The maximum upload slots per torrent.  Set -1 for unlimited.
kk: Әрбір торрент үшін тарату слоттардың максимал саны. Шектелмеген үшін -1 енгізңіз.

en: The maximum number of connections per torrent.  Set -1 for unlimited.
kk: Әрбір торрент үшін қосылыстардың максимал саны. Шектелмеген үшін -1 енгізңіз.

en: Random
kk: Кездейсоқ

en: Active Port:
kk: Белсенді порт:

en: Test Active Port
kk: Белсенді портты тексеру

en: From:
kk: Қайдан:

en: To:
kk: Қайда:

en: Level:
kk: Деңгей:

en: Encryption
kk: Шифрлеу

en: NAT Port Mapping Protocol
kk: NAT порттарды қайта бағыттау протоколы

en: Peer Exchange
kk: Қатысушылармен (пир) алмасу

en: Local Service Discovery finds local peers on your network.
kk: Local Service Discovery желіңізде локалды пирлерді табады.

en: Distributed hash table may improve the amount of active connections.
kk: Таралған хеш-кесте (DHT) белсенді қосылыстар санын арттыра алады.

en: Peer TOS Byte:
kk: Қатысушының (пир) TOS байты:

en: Hostname:
kk: Хост аты:

en: Port:
kk: Порт:

en: Cache Size (16 KiB blocks):
kk: Кэш көлемі (блок 16 КиБ):

en: Cache Expiry (seconds):
kk: Кэш өмір сүру уақыты (секундпен):

en: Settings
kk: Баптаулар

en: The total number of 16 KiB blocks written to disk since this session was started.
kk: Сеанс басталғалы дискіге 16 КиБ көлемді жазылған блоктардың толық саны.

en: Blocks Written:
kk: Жазылған блоктар саны:

en: The total number of write operations performed since this session was started.
kk: Сеанс басталғалы орындалған жазу амалдардың толық саны.

en: Writes:
kk: Жазу амалдар саны:

en: The ratio (blocks_written - writes) / blocks_written represents the number of saved write operations per total write operations, i.e. a kind of cache hit ratio for the write cache.
kk: "(жазылған блоктар - жазу амалдар) / жазылған блоктар" формула бойынша есептелінетін сан, жазу амалдарының сақталынғандардың, толық санына қатынасы, яғни жазу кэштің тиімділігін көрсетеді.

en: Write Cache Hit Ratio:
kk: Кэшке түсіп қалу ықтималдылығы (пайызбен):

en: The number of blocks that were requested from the bittorrent engine (from peers), that were served from disk or cache.
kk: Bittorrent қозғалтқышы (engine) сұраған, дисктен немесе кэштен оқылған блоктар саны.

en: Blocks Read:
kk: Оқылған блоктар:

en: The number of blocks that were served from cache.
kk: Кэштен оқылған блоктар саны.

en: Blocks Read Hit:
kk: Кэштен оқылған блоктар:

en: The cache hit ratio for the read cache.
kk: Оқу кэштің нәтижелік коэффициенті.

en: Read Cache Hit Ratio:
kk: Кэштен оқылған блоктар (пайызбен):

en: The total number of read operations performed since this session was started.
kk: Сеанс басталғалы орындалған оқу амалдардың толық саны.

en: Reads:
kk: Оқу амалдары:

en: The number of 16 KiB blocks currently in the disk cache. This includes both read and write cache.
kk: Дискілік кэштегі 16 КиБ көлемді блоктар саны. Оқу және жазу кэштерін қамтиды.

en: Cache Size:
kk: Кэш көлемі:

en: Read Cache Size:
kk: Оқу кэш көлемі:

en: Help us improve Deluge by sending us your Python version, PyGTK version, OS and processor types.  Absolutely no other information is sent.
kk: Сіз, өзіңіздің Python, PyGTK, операциялық жүйеніздің нұсқалары мен процессор түрі туралы мәліметтерді бізге жіберу арқылы, Deluge жобасына көмек көрсете аласыз. Одан басқа ешбір ақпарат жіберілмейді.

en: Yes, please send anonymous statistics
kk: Иә, анонимды статистиканы жіберіп отыруға рұқсат беремін

en: Location:
kk: Орналасуы:

en: If Deluge cannot find the database file at this location it will fallback to using DNS to resolve the peer's country.
kk: Егер Deluge көрсетілген жерде мәліметтер қоры файлын таппаса, қатысушылардың (пир) елін анықтау үшін DNS қолданылатын болады.

en: Daemon port:
kk: Қызмет порты:

en: Port
kk: Порты

en: Allow Remote Connections
kk: Басқа жерден қосылуға рұқсат беру

en: Connections
kk: Қосылыстар

en: Periodically check the website for new releases
kk: Веб сайттан жаңа нұсқалардың пайда болуын тексеріп отыру

en: Version:
kk: Нұсқа:

en: Author:
kk: Автор:

en: Homepage:
kk: Үй парағы:

en: Author Email:
kk: Автордың E-mail-ы:

en: Info
kk: Мәлімет

en: Add Peer
kk: Қатысушыны (пир) қосу

en: hostname:port
kk: хост аты:порт

en: <b>General</b>
kk: <b>Жалпы</b>

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: Add
kk: Қосу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Add Infohash
kk: Мәліметтер хешін қосу

en: Infohash:
kk: Мәліметтер хеші:

en: Trackers:
kk: Трекерлер:

en: Add Host
kk: Хостты қосу

en: Destination:
kk: Қайда:

en: New Release
kk: Жаңа ңұсқа

en: _Goto Website
kk: _Веб сайтқа өту

en: Do not show this dialog in the future
kk: Бұл терезені келесіде көрсетпеу

en: Name:
kk: Аты:

en: Comments:
kk: Пікірлер:

en: Move completed:
kk: Аяқталғандарды осы жерге жылжыту:

en: Stop seed at ratio:
kk: Осы рейтингтен асқан кезде, таратуды тоқтату:

en: Remove at ratio
kk: Келесі рейтингке жеткенде, жою

en: _Edit Trackers
kk: Трекерлерді _өзгерту

en: Top
kk: Жоғарыға

en: Bottom
kk: Төмен

en: Add Torrents
kk: Торренттерді қосу

en: _URL
kk: _URL сілтеме

en: Info_hash
kk: Хеш ту_ралы ақпарат

en: Add In _Paused State
kk: А_ялдатылған күйде қосу

en: Prioritize First/Last Pieces
kk: Бірінші мен соңғы бөліктердің басымдылығын арттыру

en: Apply To All
kk: Барлығы үшін іске асыру

en: Revert To Defaults
kk: Қалыпты баптауларды қайтару

en: _Show Deluge
kk: Deluge _көрсету

en: _Download Speed Limit
kk: _Жүктеп алу жылдамдығын шегі

en: _Upload Speed Limit
kk: _Тарату жылдамдығын шегі

en: Quit & Shutdown Daemon
kk: Шығу және қызметті тоқтату

en: Edit Trackers
kk: Трекерлерді өзгерту

en: _Add Peer
kk: Қатысушыны қ_осу

en: Add a peer by its IP
kk: Қатысушыны (пир) оның IP адресі бойынша қосу

en: Edit Tracker
kk: Трекерді өзгерту

en: Tracker:
kk: Трекер:

en: Enter Remote Path
kk: Қашықтаған орналасу жерін енгізіңіз

en: Path:
kk: Орналасу жері:

en: Create Torrent
kk: Торрентті құру

en: Fol_der
kk: _Бума

en: _Remote Path
kk: _Қашықтаған орналасу жері

en: Files
kk: Файлдар

en: Webseeds
kk: Веб-таратушылар (веб-сидтер)

en: Piece Size:
kk: Бөлік көлемі:

en: Set Private Flag
kk: Жекешелік жалаушасын қою

en: Add this torrent to the session
kk: Торрентті осы сеансқа қосу

en: Options
kk: Баптаулар

en: Save .torrent as
kk: .torrent файлын басқашалай сақтау

en: Resu_me
kk: Жалғ_астыру

en: Resume selected torrents.
kk: Белгіленген торренттерді жалғастыру.

en: Opt_ions
kk: _Баптаулар

en: _Queue
kk: _Кезек

en: _Update Tracker
kk: _Трекерді жаңарту

en: _Remove Torrent
kk: Торрентті _жою

en: _Force Re-check
kk: Мәліметтерді текс_еріп шығу

en: label
kk: белгі

en: _Select All
kk: Барлығын таң_дау

en: _Pause All
kk: Барлығын ая_лдату

en: Resu_me All
kk: Барлығын _жалғастыру

en: _Connection Limit
kk: _Қосылыстар санның шегі

en: Upload _Slot Limit
kk: Тарату _слоттар санның шегі

en: _Auto Managed
kk: _Автоматты басқарылады

en: Add Tracker
kk: Трекерді қосу

en: Add URL
kk: URL сілтемені қосу

en: URL:
kk: URL сілтемесі:

en: _Expand All
kk: Барлығын _жаю

en: Command
kk: Команда

en: Password
kk: Құпия сөз

en: From
kk: Қайдан

en: To
kk: Қайда

en: Use Random Ports
kk: Кездейсоқ порттарды қолдану

en: Inbound
kk: Кіріс

en: Outbound
kk: Шығыс

en: Maximum Connections
kk: Байланыс саны максимумы

en: Maximum Upload Slots
kk: Тарату слоттар максимумы

en: Maximum Half-Open Connections
kk: Жартылай ашық байланыстар максимумы

en: Maximum Connection Attempts per Second
kk: Секундына байланыс орнату талап саны максимумы

en: Rate Limit IP Overhead
kk: IP хаттамасының ерекшеліктерін ескеріп, жылдамдықты шектеу

en: Share Ratio
kk: Рейтинг

en: Type
kk: Түрі

en: Apply
kk: Іске асыру

en: Emule IP list (GZip)
kk: Emule IP тізімі (GZip)

en: SafePeer Text (Zipped)
kk: SafePeer мәтіні (zip)

en: PeerGuardian Text (Uncompressed)
kk: PeerGuardian мәтіні (сығылмаған)

en: Blocklist
kk: Қара тізім (Blocklist)

en: Invalid leader
kk: Басы дұрыс емес

en: Invalid magic code
kk: Неверный отпечаток

en: Invalid version
kk: Қате нұсқасы

en: Days
kk: Күн

en: Check for new list every:
kk: Жаңа тізімді уақыт өте тексеру:

en: Import blocklist on startup
kk: Қара тізімді бағдарлама қосылу кезінде импорттау

en: <b>Settings</b>
kk: <b>Баптаулар</b>

en: Download the blocklist file if necessary and import the file.
kk: Қара тізімді керек болса, жүктеп алып, импорттау.

en: Check Download and Import
kk: Тексеріп алып, импорттау

en: Download a new blocklist file and import it.
kk: Жаңа қара тізім файлын жүктеп алып, импорттау.

en: Force Download and Import
kk: Жүктеп алуды мен импорттауды мәжбүрлі түрде орындау

en: Blocklist is up to date
kk: Қара тізім ескірген жоқ

en: <b>Options</b>
kk: <b>Баптаулар</b>

en: Type:
kk: Түрі:

en: Date:
kk: Күні:

en: File Size:
kk: Файл көлемі:

en: <b>Info</b>
kk: <b>Ақпарат</b>

en: Torrent Complete
kk: Торрент аяқталды

en: Torrent Added
kk: Торрент қосылды

en: Execute
kk: Орындау

en: Event
kk: Оқиға

en: <b>Add Command</b>
kk: <b>Команданы қосу</b>

en: <b>Commands</b>
kk: <b>Командалар</b>

en: Path does not exist.
kk: Көрсетілген орналасу жері жоқ.

en: Select A Folder
kk: Буманы таңдаңыз

en: Delete .torrent after adding
kk: Қосқаннан кейін .torrent файлын жою

en: <b>Move Completed</b>
kk: <b>Жылжыту аяқталды</b>

en: Label:
kk: Белгі:

en: <b>Label</b>
kk: <b>Белгі</b>

en: Main
kk: Негізгі

en: Max Upload Speed:
kk: Таратудың максимал жылдамдығы:

en: Max Connections:
kk: Қосылыстар максимал саны:

en: Max Upload Slots:
kk: Тарату слоттардың максимал саны:

en: Max Download Speed:
kk: Жүктеп алудың максимал жылдамдығы:

en: <b>Bandwidth</b>
kk: <b>Каналдың өткізу қабілеттілігі</b>

en: <b>Queue</b>
kk: <b>Кезек</b>

en: seconds
kk: секунд

en: The Deluge web interface is not installed, please install the
    interface and try again
kk: Deluge веб интерфейсі орнатылмаған, оны
    орнатып қайтадан байқап көріңіз

en: Enable web interface
kk: Веб интерфейсті қосу

en: Enable SSL
kk: SSL қолдану

en: Listening port:
kk: Тыңдалатын порт:

en: Invalid label, valid characters:[a-z0-9_-]
kk: Қате белгі, рұқсат етілетін символдар: [a-z0-9_-]

en: Empty Label
kk: Бос белгі

en: Label already exists
kk: Белгі бар болып тұр

en: Unknown Label
kk: Белгісіз белгі

en: Unknown Torrent
kk: Белгісіз торрент

en: Label _Options
kk: Белгі _баптаулары

en: _Remove Label
kk: Белгіні _жою

en: _Add Label
kk: Белгіні _қосу

en: Label Options
kk: Белгі баптаулары

en: Label
kk: Белгі

en: <b>Label Options</b>
kk: <b>Белгі баптаулары</b>

en: Apply per torrent max settings:
kk: Торрент үшін максималды баптаулар:

en: Maximum
kk: Максимал

en: Apply Queue settings:
kk: Кезек баптауларын қолдану:

en: <i>(1 line per tracker)</i>
kk: <i>(әр трекер бөлек жолда)</i>

en: Automatically apply label:
kk: Осы белгіні автоматты түрде қолдану:

en: Add Label
kk: Белгіні қосу

en: <b>Add Label</b>
kk: <b>Белгіні қосу</b>

en: <i>Use the sidebar to add,edit and remove labels. </i>
kk: <i>Бүйір панелді белгілерді қосу, түзету немесе өшіру үшін қолданыңыз. </i>

en: <b>Labels</b>
kk: <b>Белгілер</b>

en: pygame is not installed
kk: pygame орнатылмаған

en: Finished Torrent
kk: Аяқталған торренттер

en: Choose Sound File
kk: Дыбыс файлын таңдаңыз

en: Notification email sent.
kk: Мәлімдеме электрондық хаты жіберілді

en: Finished Torrent "%(name)s"
kk: "%(name)s" торренті аяқталды

en: This email is to inform you that Deluge has finished downloading "%(name)s", which includes %(num_files)i files.
    To stop receiving these alerts, simply turn off email notification in Deluge's preferences.
    
    Thank you,
    Deluge.
kk: Deluge осы хатпен, құрамында %(num_files)i файлы бар "%(name)s" жүктеуін аяқтағаны жайлы мәлімдейді.
    Осындай мәлімдемелерді алмау үшін, Deluge баптауларында, электронды поштамен мәлімдеу баптауын алып тастаңыз.
    
    Рахмет,
    Deluge

en: <b>UI Notifications</b>
kk: <b>UI мәлімдемелері</b>

en: <b>Recipients</b>
kk: <b>Алушылар</b>

en: Server requires TLS/SSL
kk: Сервер TLS/SSL талап етеді

en: <b>Email Notifications</b>
kk: <b>Электрондық хат мәлімдемелері</b>

en: Subscriptions
kk: Жазылулар

en: Extract to:
kk: Осы жерге шығару:

en: Create torrent name sub-folder
kk: Құрамдас буманы торрент атымен атап, құру

en: This option will create a sub-folder using the torrent's name within the selected extract folder and put the extracted files there.
kk: Бұл баптау, таңдалған бумада торрент атымен аталған, жаңадан құрылған құрамдас буманың ішіне файлдарды шығаруға мүмкіндік береді.

en: Download Limit:
kk: Жүктеу шегі:

en: Upload Limit:
kk: Тарату шегі:

en: Active Torrents:
kk: Белсенді торренттер:

en: <b>Slow Settings</b>
kk: <b>Шектеулер</b>

en: Logout
kk: Жүйеден шығу

en: Save
kk: Сақтау

en: Host:
kk: Хост аты:

en: Move
kk: Жылжыту

en: Login
kk: Кіру

en: Set Maximum Connections
kk: Максимал қосылыстар санын орнату

en: Download Speed
kk: Жүктеп алу жылдамдығы

en: Set Maximum Download Speed
kk: Жүктеп алудың максимал жылдамдығын орнату

en: Upload Speed
kk: Тарату жылдамдығы

en: Set Maximum Upload Speed
kk: Таратудың максимал жылдамдығын орнату

en: Protocol Traffic Download/Upload
kk: Жүктеп алу/тарату трафигін тексеріп отыру

en: Connect
kk: Байланыс құру

en: Filters
kk: Сүзгілер

en: D/L Speed Limit
kk: Жүктеп алу жылдамдық шегі

en: U/L Speed Limit
kk: Тарату жылдамдық шегі

en: Connection Limit
kk: Байланыстар шегі

en: Upload Slot Limit
kk: Тарату слоттар шегі

en: Update Tracker
kk: Трекерді жаңарту

en: Force Recheck
kk: Тексеріп шығу

en: Details
kk: Көбірек білу

en: General
kk: Жалпы

en: Private
kk: Жеке

en: True
kk: Ақиқат

en: Be alerted about new releases
kk: Бағдарламаның жаңа нұсқаларының жетімдігі туралы хабарлау

en: Maximum Connections:
kk: Қосылыстардың максимал саны:

en: Maximum Download Speed (KiB/s):
kk: Максималды жүктеп алу жылдамдығы (КиБ/с):

en: Maximum Upload Speed (KiB/s):
kk: Максималды тарату жылдамдығы (КиБ/с):

en: Maximum Half-Open Connections:
kk: Жартылай ашық қосылыстардың максимал саны:

en: Maximum Connection Attempts per Second:
kk: Бір секунд ішіндегі орнатылатын қосылыстардың максимал саны:

en: Maximum Upload Slots:
kk: Тарату слоттардың максимал саны:

en: Server
kk: Сервері

en: Refresh
kk: Жаңарту

en: File
kk: Файл

en: Add In Paused State
kk: Аялданған түрде қосу

en: Download
kk: Жүктеп алу
