deluge - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Error
km: កំហុស

en: Warning
km: ព្រមាន

en: Username:
km: ឈ្មោះ​អ្នកប្រើ៖

en: Password:
km: ពាក្យ​សម្ងាត់៖

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: From:
km: ពី៖

en: Hostname:
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន​៖

en: Port:
km: ច្រក៖

en: Settings
km: ការកំណត់

en: Sound notification not enabled
km: មិន​បាន​បើក​សំឡេង​ការ​ផ្ដល់​ដំណឹង

en: pygame is not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង pygame

en: Finished Torrent
km: ថូរិន​រួចរាល់

en: Choose Sound File
km: ជ្រើស​ឯកសារ​សំឡេង

en: Notification email sent.
km: បាន​ផ្ញើ​អ៊ីមែល​ផ្ដល់​ដំណឹង។

en: Finished Torrent "%(name)s"
km: បាន​បញ្ចប់​ថូរិន "%(name)s"

en: This email is to inform you that Deluge has finished downloading "%(name)s", which includes %(num_files)i files.
    To stop receiving these alerts, simply turn off email notification in Deluge's preferences.
    
    Thank you,
    Deluge.
km: អ៊ីមែល​នេះ​ជា​ការ​ផ្ដល់​ដំណឹង​ថា Deluge បាន​បញ្ចប់​ការ​ទាញ​យក "%(name)s" ដែល​មាន​ឯកសារ %(num_files)i ហើយ។
    ដើម្បី​ឈប់​ទទួល​ការ​ផ្ដល់​ដំណឹង​នេះ អ្នក​អាច​បិទ​ការ​ផ្ដល់​ដំណឹង​តាម​អ៊ីមែល​នៅ​ក្នុង​ការកំណត់​ចំណូល​ចិត្ត​នៃ Deluge ។
    
    អរគុណ,
    Deluge

en: Sound enabled
km: បាន​បើក​សំឡេង

en: <b>Recipients</b>
km: <b>អ្នក​ទទួល</b>

en: Server requires TLS/SSL
km: ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​ត្រូវការ TLS/SSL

en: Sound Customization
km: ការកែ​តម្រូវ​សំឡេង
