deluge - en to lb translation catalogue (13 entries)

en: <b>General</b>
lb: <b>Allgemeng</b>

en: <b>Settings</b>
lb: <b>Astellungen</b>

en: Torrent Complete
lb: Torrent fäerdeg

en: Torrent Added
lb: Torrent bäigefügt

en: Execute
lb: Ausféieren

en: <b>Add Command</b>
lb: <b>Befehl bäifügen</b>

en: Select A Folder
lb: Ën Dossier

en: Enable web interface
lb: Web UI aktivéieren

en: Enable SSL
lb: SSL aktivéieren

en: Download Limit:
lb: Limit beim Roflueden:

en: Upload Limit:
lb: Limit beim héichlueden:

en: Active Torrents:
lb: Aktive Torrents

en: <b>Slow Settings</b>
lb: <b>Lues Astellungen</b>
