deluge - en to lt translation catalogue (695 entries)

en: KiB
lt: KB

en: MiB
lt: MB

en: GiB
lt: GB

en: KiB/s
lt: KB/s

en: MiB/s
lt: MB/s

en: GiB/s
lt: GB/s

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvūs

en: Checking
lt: Tikrinama

en: Downloading
lt: Parsiunčiama

en: Seeding
lt: Skleidžiama

en: Paused
lt: Pristabdyta

en: Queued
lt: Eilėje

en: Error
lt: Klaida

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Progress
lt: Eiga

en: State
lt: Būsena

en: Size
lt: Dydis

en: Downloaded
lt: Parsiųsta

en: Uploaded
lt: Išsiųsta

en: Ratio
lt: Santykis

en: Down Speed
lt: Atsiuntimo greitis

en: Up Speed
lt: Išsiuntimo greitis

en: Down Limit
lt: Parsiuntimo riba

en: Up Limit
lt: Išsiuntimo riba

en: Peers
lt: Siuntėjai

en: Avail
lt: Pasiekiamumas

en: Added
lt: Pridėta

en: Tracker
lt: Sekimo serveris

en: ETA
lt: Likęs laikas

en: Prioritize First/Last
lt: Pirmenybė pirmai/paskutiniai daliai

en: Auto Managed
lt: Valdoma automatiškai

en: Pieces
lt: Dalys

en: Warning
lt: Dėmesio!

en: Announce OK
lt: Atnaujinimas sėkmingas

en: Announce Sent
lt: Atnaujinimas nusiųstas

en: Interface
lt: Išvaizda

en: Downloads
lt: Atsiuntimai

en: Bandwidth
lt: Duomenų srautas

en: Queue
lt: Eilė

en: Network
lt: Tinklas

en: Proxy
lt: Tarpinis serveris

en: Cache
lt: Podėlis

en: Other
lt: Kita

en: Daemon
lt: Tarnyba

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Afghanistan
lt: Afganistanas

en: Aland Islands
lt: Alando salos

en: Albania
lt: Albanija

en: Algeria
lt: Alžyras

en: American Samoa
lt: Amerikos Samoa

en: Andorra
lt: Andora

en: Anguilla
lt: Angilija

en: Antarctica
lt: Antarktis

en: Antigua and Barbuda
lt: Antikva ir Barbuda

en: Armenia
lt: Armėnija

en: Australia
lt: Australija

en: Austria
lt: Austrija

en: Azerbaijan
lt: Azerbaidžanas

en: Bahamas
lt: Bahamai

en: Bahrain
lt: Bachreinas

en: Bangladesh
lt: Bangladešas

en: Barbados
lt: Barbadosas

en: Belarus
lt: Baltarusija

en: Belgium
lt: Belgija

en: Belize
lt: Belizas

en: Benin
lt: Beninas

en: Bermuda
lt: Bermudai

en: Bhutan
lt: Butanas

en: Bolivia
lt: Bolivija

en: Bosnia and Herzegovina
lt: Bosnija ir Hercegovina

en: Botswana
lt: Botsvana

en: Bouvet Island
lt: Buvė sala

en: Brazil
lt: Brazilija

en: British Indian Ocean Territory
lt: Indijos vandenyno britų sritis

en: Brunei Darussalam
lt: Brunėjaus Darusalamas

en: Bulgaria
lt: Bulgarija

en: Burundi
lt: Burundis

en: Cambodia
lt: Kambodža

en: Cameroon
lt: Kamerūnas

en: Canada
lt: Kanada

en: Cape Verde
lt: Žaliasis Kyšulys

en: Cayman Islands
lt: Kaimanų salos

en: Central African Republic
lt: Centrinės Afrikos Respublika

en: Chad
lt: Čadas

en: Chile
lt: Čilė

en: China
lt: Kinija

en: Christmas Island
lt: Kalėdų sala

en: Cocos (Keeling) Islands
lt: Kokosų (Keelingo) salos

en: Colombia
lt: Kolumbija

en: Comoros
lt: Komorai

en: Congo
lt: Kongas

en: Congo, The Democratic Republic of the
lt: Kongo Demokratinė Respublika

en: Cook Islands
lt: Kuko salos

en: Costa Rica
lt: Kosta Rika

en: Cote d'Ivoire
lt: Dramblio Kaulo Krantas

en: Croatia
lt: Kroatija

en: Cuba
lt: Kuba

en: Cyprus
lt: Kipras

en: Czech Republic
lt: Čekijos Respublika

en: Denmark
lt: Danija

en: Djibouti
lt: Džibutis

en: Dominica
lt: Dominika

en: Dominican Republic
lt: Dominikos Respublika

en: Ecuador
lt: Ekvadoras

en: Egypt
lt: Egiptas

en: El Salvador
lt: Salvadoras

en: Equatorial Guinea
lt: Pusiaujo Gvinėja

en: Eritrea
lt: Eritrėja

en: Estonia
lt: Estija

en: Ethiopia
lt: Etiopija

en: Falkland Islands (Malvinas)
lt: Falklando (Malvinų) salos

en: Faroe Islands
lt: Farerų salos

en: Fiji
lt: Fidžis

en: Finland
lt: Suomija

en: France
lt: Prancūzija

en: French Guiana
lt: Prancūzijos Gviana

en: French Polynesia
lt: Prancūzijos Polinezija

en: French Southern Territories
lt: Prancūzijos pietų ir antarkties sritys

en: Gabon
lt: Gabonas

en: Gambia
lt: Gambija

en: Georgia
lt: Gruzija

en: Germany
lt: Vokietija

en: Ghana
lt: Gana

en: Gibraltar
lt: Gibraltaras

en: Greece
lt: Graikija

en: Greenland
lt: Grenlandija

en: Guadeloupe
lt: Gvadelupė

en: Guam
lt: Guamas

en: Guatemala
lt: Gvatemala

en: Guernsey
lt: Gernsis

en: Guinea
lt: Gvinėja

en: Guinea-Bissau
lt: Bisau-Gvinėja

en: Guyana
lt: Gajana

en: Haiti
lt: Haitis

en: Heard Island and McDonald Islands
lt: Heardo ir McDonaldo salos

en: Holy See (Vatican City State)
lt: Šventasis Sostas (Vatikano Miesto Valstybė)

en: Honduras
lt: Hondūras

en: Hong Kong
lt: Honkongas

en: Hungary
lt: Vengrija

en: Iceland
lt: Islandija

en: India
lt: Indija

en: Indonesia
lt: Indonezija

en: Iran, Islamic Republic of
lt: Irano Islamo Respublika

en: Iraq
lt: Irakas

en: Ireland
lt: Airija

en: Isle of Man
lt: Meno sala

en: Israel
lt: Izraelis

en: Italy
lt: Italija

en: Jamaica
lt: Jamaika

en: Japan
lt: Japonija

en: Jersey
lt: Džersis

en: Jordan
lt: Jordanija

en: Kazakhstan
lt: Kazachija

en: Kenya
lt: Kenija

en: Kiribati
lt: Kiribatis

en: Korea, Democratic People's Republic of
lt: Korėjos Liaudies Demokratinė Respublika

en: Korea, Republic of
lt: Korėjos Respublika

en: Kuwait
lt: Kuveitas

en: Kyrgyzstan
lt: Kirgizija

en: Lao People's Democratic Republic
lt: Laoso Liaudies Demokratinė Respublika

en: Latvia
lt: Latvija

en: Lebanon
lt: Libanas

en: Lesotho
lt: Lesotas

en: Liberia
lt: Liberija

en: Libyan Arab Jamahiriya
lt: Libija

en: Liechtenstein
lt: Lichtenšteinas

en: Lithuania
lt: Lietuva

en: Luxembourg
lt: Liuksemburgas

en: Macao
lt: Makao

en: Macedonia, The Former Yugoslav Republic of
lt: Makedonija, buvusi Jugoslavijos Respublika

en: Madagascar
lt: Madagaskaras

en: Malawi
lt: Malavis

en: Malaysia
lt: Malaizija

en: Maldives
lt: Maldyvai

en: Mali
lt: Malis

en: Marshall Islands
lt: Maršalo salos

en: Martinique
lt: Martinika

en: Mauritania
lt: Mauritanija

en: Mauritius
lt: Mauricijus

en: Mayotte
lt: Majotas

en: Mexico
lt: Meksika

en: Micronesia, Federated States of
lt: Mikronezijos Federacinės Valstijos

en: Monaco
lt: Monakas

en: Mongolia
lt: Mongolija

en: Montenegro
lt: Juodkalnija

en: Montserrat
lt: Montseratas

en: Morocco
lt: Marokas

en: Mozambique
lt: Mozambikas

en: Myanmar
lt: Mianmaras

en: Namibia
lt: Namibija

en: Nepal
lt: Nepalas

en: Netherlands
lt: Olandija

en: Netherlands Antilles
lt: Olandijos Antilai

en: New Caledonia
lt: Naujoji Kaledonija

en: New Zealand
lt: Naujoji Zelandija

en: Nicaragua
lt: Nikaragva

en: Niger
lt: Nigeris

en: Nigeria
lt: Nigerija

en: Niue
lt: Niujė

en: Norfolk Island
lt: Norfolko sala

en: Northern Mariana Islands
lt: Šiaurės Marianų salos

en: Norway
lt: Norvegija

en: Oman
lt: Omanas

en: Pakistan
lt: Pakistanas

en: Palestinian Territory, Occupied
lt: Palestinos teritorija, okupuota

en: Papua New Guinea
lt: Papua Naujoji Gvinėja

en: Paraguay
lt: Paragvajus

en: Philippines
lt: Filipinai

en: Pitcairn
lt: Pitkernas

en: Poland
lt: Lenkija

en: Portugal
lt: Portugalija

en: Puerto Rico
lt: Puerto Rikas

en: Qatar
lt: Kataras

en: Reunion
lt: Reunionas

en: Romania
lt: Rumunija

en: Russian Federation
lt: Rusijos Federacija

en: Rwanda
lt: Ruanda

en: Saint Barthelemy
lt: Švento Baltramiejaus sala

en: Saint Helena
lt: Šv. Elenos sala

en: Saint Kitts and Nevis
lt: Sent Kitsas ir Nevis

en: Saint Lucia
lt: Šventoji Liucija

en: Saint Martin
lt: Šventasis Martynas

en: Saint Pierre and Miquelon
lt: Sen Pjeras ir Mikelonas

en: Saint Vincent and the Grenadines
lt: Šv. Vincentas ir Grenadinai

en: San Marino
lt: San Marinas

en: Sao Tome and Principe
lt: San Tomė ir Prinsipė

en: Saudi Arabia
lt: Saudo Arabija

en: Senegal
lt: Senegalas

en: Serbia
lt: Serbija

en: Seychelles
lt: Seišeliai

en: Sierra Leone
lt: Siera Leonė

en: Singapore
lt: Singapūras

en: Slovakia
lt: Slovakija

en: Slovenia
lt: Slovėnija

en: Solomon Islands
lt: Saliamono salos

en: Somalia
lt: Somalis

en: South Africa
lt: Pietų Afrika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
lt: Pietų Gruzija ir pietų Sandvičo salos

en: Spain
lt: Ispanija

en: Sri Lanka
lt: Šri Lanka

en: Sudan
lt: Sudanas

en: Suriname
lt: Surinamas

en: Svalbard and Jan Mayen
lt: Svalbardo ir Jan Majen salos

en: Swaziland
lt: Svazilendas

en: Sweden
lt: Švedija

en: Switzerland
lt: Šveicarija

en: Syrian Arab Republic
lt: Sirijos Arabų Respublika

en: Tajikistan
lt: Tadžikistanas

en: Tanzania, United Republic of
lt: Tanzanijos Jungtinė Respublika

en: Thailand
lt: Tailandas

en: Timor-Leste
lt: Rytų Timoras

en: Togo
lt: Togas

en: Trinidad and Tobago
lt: Trinidadas ir Tobagas

en: Tunisia
lt: Tunisas

en: Turkey
lt: Turkija

en: Turkmenistan
lt: Turkmėnija

en: Turks and Caicos Islands
lt: Terkso ir Kaikoso salos

en: Ukraine
lt: Ukraina

en: United Arab Emirates
lt: Jungtiniai Arabų Emyratai

en: United Kingdom
lt: Jungtinė Karalystė

en: United States
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos

en: United States Minor Outlying Islands
lt: JAV mažosios aplinkinės salos

en: Uruguay
lt: Urugvajus

en: Uzbekistan
lt: Uzbekija

en: Venezuela
lt: Venesuela

en: Viet Nam
lt: Vietnamas

en: Virgin Islands, British
lt: Mergelių salos, Jungtinė Karalystė

en: Virgin Islands, U.S.
lt: Mergelių salos, JAV

en: Wallis and Futuna
lt: Volisas ir Futūna

en: Western Sahara
lt: Vakarų Sachara

en: Yemen
lt: Jemenas

en: Zambia
lt: Zambija

en: Zimbabwe
lt: Zimbabvė

en: Daemon not running
lt: Tarnyba nepaleista

en: Filename
lt: Failo vardas

en: Tier
lt: Sujungėjas

en: Choose a file
lt: Pasirinkite failą

en: Choose a folder
lt: Pasirinkite aplanką

en: Save .torrent file
lt: Išsaugoti .torrent failą

en: Torrent files
lt: Torentų failai

en: All files
lt: Visi failai

en: A peer-to-peer file sharing program
    utilizing the BitTorrent protocol.
lt: „Peer-to-peer“ failų dalinimosi programa
    naudojanti BitTorrent protokolą.

en: Client:
lt: Klientas:

en: Current Developers:
lt: Dabartiniai kūrėjai:

en: Past Developers or Contributors:
lt: Ansktesni kūrėjai ir tie kurie prisidėjo:

en: Server:
lt: Serveris:

en: Torrent
lt: Torentas

en: Invalid File
lt: Netinkamas failas

en: Choose a .torrent file
lt: Pasirinkite .torrent failą

en: Invalid URL
lt: Netinkamas URL

en: is not a valid URL.
lt: netinkamas URL.

en: Downloading...
lt: Parsiunčiama...

en: Download Failed
lt: Parsiųsti nepavyko

en: Failed to download:
lt: Parsiųsti nepavyko:

en: Details:
lt: Išsamiau:

en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Other...
lt: Kita...

en: Not Connected
lt: Neprisijungta

en: DHT Nodes
lt: DHT mazgai

en: Free Disk Space
lt: Laisva disko vieta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Priority
lt: Prioritetas

en: _Status
lt: _Būsena

en: _Details
lt: _Išsamiau

en: Fi_les
lt: Fai_lai

en: _Peers
lt: Siuntėjai

en: _Options
lt: _Parinktys

en: Not Connected...
lt: Neprisijungta...

en: Unlimited
lt: Neribojama

en: Down
lt: Parsiuntimas

en: Up
lt: Išsiuntimas

en: Offline
lt: Atsijungęs

en: Online
lt: Prisijungęs

en: Connected
lt: Prisijungta

en: Status
lt: Būsena

en: Host
lt: Mazgas

en: Version
lt: Versija

en: _Start Daemon
lt: _Paleisti tarnybą

en: _Stop Daemon
lt: _Sustabdyti tarnybą

en: Unable to start daemon!
lt: Tarnybos paleisti nepavyko!

en: Error Adding Host
lt: Klaida pridedant kompiuterį

en: Username
lt: Naudotojas

en: Level
lt: Lygis

en: Enabled
lt: Įjungtas

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Select the Plugin
lt: Pasirinkite įskiepį

en: Plugin Eggs
lt: Įskiepio priedai

en: States
lt: Būsenos

en: Trackers
lt: Sekimo serveriai

en: None
lt: Joks

en: Admin
lt: Administratorius

en: Labels
lt: Žymės

en: No Label
lt: Nėra žymos

en: <i>Client Version</i>
lt: <i>Kliento versija</i>

en:  Torrents Queued
lt:  Torentai eilėje

en:  Torrent Queued
lt:  Torentas eilėje

en: Set Unlimited
lt: Nustatyti neribojamą

en: On
lt: Įjungta

en: Off
lt: Išjungta

en: Disable
lt: Išjungti

en: Address
lt: Adresas

en: Client
lt: Klientas

en: Creating Torrent
lt: Torento kūrimas

en: Queued Torrents
lt: Torentai eilėje

en: _Remove
lt: _Pašalinti

en: Automatically add torrents on connect
lt: Automatiškai įkelti torentus prisijungus

en: _File
lt: _Failas

en: _Add Torrent
lt: _Pridėti torentą

en: _Create Torrent
lt: Su_kurti torentą

en: Quit & _Shutdown Daemon
lt: Baigti ir _išjungti tarnybą

en: _Quit
lt: Iš_eiti

en: _Edit
lt: _Keisti

en: _Connection Manager
lt: _Susijungimų valdymas

en: _Torrent
lt: _Torentas

en: _View
lt: _Rodymas

en: _Toolbar
lt: Įrankių _juosta

en: _Sidebar
lt: Šoninė _juosta

en: Status_bar
lt: Būsenos _juosta

en: T_abs
lt: _Kortelės

en: _Columns
lt: _Stulpeliai

en: S_idebar
lt: Šoninė _juosta

en: Show _Zero Hits
lt: Rodyti _tuščias kategorijas

en: Show _Trackers
lt: Rodyti _sekimo serverius

en: _Help
lt: _Žinynas

en: _Homepage
lt: _Namų puslapis

en: _FAQ
lt: _DUK

en: Frequently Asked Questions
lt: Dažniausiai užduodami klausimai

en: _Community
lt: _Bendruomenė

en: Add torrent
lt: Pridėti torentą

en: Add Torrent
lt: Pridėti torentą

en: Remove torrent
lt: Pašalinti torentą

en: Remove Torrent
lt: Pašalinti torentą

en: Pause the selected torrents
lt: Sustabdyti pasirinktus torentus

en: Pause
lt: Pristabdyti

en: Resume the selected torrents
lt: Pratęsti pasirinktus torentus

en: Resume
lt: Pratęsti

en: Queue Torrent Up
lt: Perkelti torentą eilėje aukštyn

en: Queue Up
lt: Eilėje aukštyn

en: Queue Torrent Down
lt: Perkelti torentą eilėje žemyn

en: Queue Down
lt: Eilėje žemyn

en: Preferences
lt: Nustatymai

en: Connection Manager
lt: Susijungimų valdymas

en: Forced
lt: Priverstinis

en: Disabled
lt: Išjungtas

en: Handshake
lt: Susijungimo patvirtinimas

en: Either
lt: Vienas iš galimų

en: Show session speed in titlebar
lt: Rodyti sesijos greitį lango pavadinime

en: Focus window when adding torrent
lt: Pridedant torrent fokusuoti langą

en: Enable system tray icon
lt: Įjungti sistemos dėklo piktogramą

en: Minimize to tray on close
lt: Užveriant nukelti į sistemos dėklą

en: Start in tray
lt: Paleisti sistemos dėkle

en: Password protect system tray
lt: Apsaugoti sistemos dėklą slaptažodžiu

en: Move completed to:
lt: Parsiųstus failus perkelti į:

en: Copy of .torrent files to:
lt: Kopijuoti .torrent failus į:

en: Delete copy of torrent file on remove
lt: Šalinant pašalinti ir torrent failo kopiją

en: Delete the copy of the torrent file created when the torrent is removed
lt: Pašalinti „torrent“ failo kopiją, kuri buvo sukurta pašalinus torrentą

en: Download to:
lt: Parsiųsti į:

en: Prioritize first and last pieces of torrent
lt: Padidinti pirmų ir paskutinių torento dalių prioritetą

en: Prioritize first and last pieces of files in torrent
lt: Padidinti pirmų ir paskutinių torento failo dalių prioritetą

en: Add torrents in Paused state
lt: Torentus pridėti pristabdytoje būsenoje

en: Always show
lt: Visada rodyti

en: Bring the dialog to focus
lt: Parodyti virš kitų langų

en: The maximum number of connections allowed.  Set -1 for unlimited.
lt: Maksimalus susijungimų kiekis. „-1“ yra neribotas.

en: Connections:
lt: Susijungimai:

en: The maximum upload slots for all torrents.  Set -1 for unlimited.
lt: Maks. išsiuntimo kanalų kiekis visiems torentams. -1 yra neribotas.

en: The maximum download speed for all torrents.  Set -1 for unlimited.
lt: Maks. parsiuntimo greitis visiems torentams. -1 yra neribotas.

en: Download Speed:
lt: Parsiuntimo greitis:

en: The maximum upload speed for all torrents.  Set -1 for unlimited.
lt: Maksimalus išsiuntimo greitis visiems torentams. „-1“ yra neribotas.

en: Upload Speed:
lt: Išsiuntimo greitis:

en: Ignore limits on local network
lt: Nepaisyti vietinio tinklo apribojimų

en: Rate limit IP overhead
lt: Greičio limito IP išlaidos

en: If checked, the estimated TCP/IP overhead is drained from the rate limiters, to avoid exceeding the limits with the total traffic
lt: Jei pažymėta, numatomos TCP/IP išlaidos yra atimamos iš greičio limitų, kad būtų išvengta visuotinių srauto limitų.

en: The maximum upload slots per torrent.  Set -1 for unlimited.
lt: Maks. išsiuntimo kanalų kiekis vienam torentui. -1 yra neribotas.

en: The maximum number of connections per torrent.  Set -1 for unlimited.
lt: Maks. susijungimų kiekis vienam torentui. -1 yra neribotas.

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Active Port:
lt: Aktyvus prievadas:

en: Test Active Port
lt: Patikrinti aktyvų prievadą

en: From:
lt: Nuo:

en: To:
lt: Iki:

en: Level:
lt: Lygis:

en: Encryption
lt: Šifravimas

en: Universal Plug and Play
lt: UPnP

en: NAT Port Mapping Protocol
lt: NAT prievadų peradresavimas

en: Peer Exchange
lt: Keitimasis siuntėjais

en: Local Service Discovery finds local peers on your network.
lt: Vietinių tarnybų paieška randa siuntėjus ir skleidėjus vietiniame tinkle.

en: Distributed hash table may improve the amount of active connections.
lt: DHT gali padidinti susijungimų ir šaltinių skaičių.

en: Peer TOS Byte:
lt: Siuntėjo TOS baitas:

en: Hostname:
lt: Serverio pavadinimas:

en: Port:
lt: Prievadas:

en: Cache Size (16 KiB blocks):
lt: Podėlio dydis (16 KiB dydžio atkarpomis)

en: The number of seconds from the last cached write to a piece in the write cache, to when it's forcefully flushed to disk. Default is 60 seconds.
lt: Sekundžių skaičius, rodantis, kiek laiko praeis nuo paskutinės dalies rašymo į atmintį iki tol, kol ji bus įrašyta į diską. Pagal nutylėjimą 60 sekundžių.

en: Cache Expiry (seconds):
lt: Podėlio galiojimo laikas (sekundėmis):

en: Settings
lt: Nustatymai

en: The total number of 16 KiB blocks written to disk since this session was started.
lt: Bendras 16KiB dydžio atkarpų skaičius, įrašytų į diską nuo tada, kai ši sesija prasidėjo.

en: Blocks Written:
lt: Įrašyta atkarpų:

en: The total number of write operations performed since this session was started.
lt: Skaičius  nuo sesijos pradžios padarytų rašymo veiksmų.

en: Writes:
lt: Rašymo veiksmų:

en: The ratio (blocks_written - writes) / blocks_written represents the number of saved write operations per total write operations, i.e. a kind of cache hit ratio for the write cache.
lt: Santykis „(įrašyta atkarpų - rašymų) / įrašyta atkarpų“ parodo išsaugotų rašymo veiksmų santykį su visais išsaugotais rašymo veiksmais iš visų rašymo operacijų.

en: Write Cache Hit Ratio:
lt: Rašymo podėlio užklausų santykis:

en: The number of blocks that were requested from the bittorrent engine (from peers), that were served from disk or cache.
lt: Užklaustų iš torent variklio blokų kiekis (iš siuntėjų), kurie buvo aptarnauti iš disko ar podėlio.

en: Blocks Read:
lt: Perskaityta atkarpų:

en: The number of blocks that were served from cache.
lt: Blokų, aptarnautų iš podėlio, kiekis.

en: Blocks Read Hit:
lt: Blokų skaitymo užklausos:

en: The cache hit ratio for the read cache.
lt: Podėlio užklausų reitingas skaitymo podėliui.

en: Read Cache Hit Ratio:
lt: Skaitymo podėlio užklausų reitingas:

en: The total number of read operations performed since this session was started.
lt: Bendras atliktų skaitymo operacijų skaičius nuo seanso pradžios.

en: Reads:
lt: Skaitymo veiksmų:

en: The number of 16 KiB blocks currently in the disk cache. This includes both read and write cache.
lt: Šiuo metu podėlyje esančių 16 KB blokų skaičius, įskaitant ir skaitymo, rašymo podėlį.

en: Cache Size:
lt: Podėlio dydis:

en: Read Cache Size:
lt: Skaitymo podėlio dydis:

en: Help us improve Deluge by sending us your Python version, PyGTK version, OS and processor types.  Absolutely no other information is sent.
lt: Padėkite mums dar labiau patobulinti Deluge informuodami apie jūsų naudojamą Python versiją, PyGTK versiją, operacinės sistemos ir procesoriaus tipus. Jokia kita informacija nebus siunčiama.

en: Yes, please send anonymous statistics
lt: Taip, siųsti anoniminę statistiką

en: Location:
lt: Vieta:

en: If Deluge cannot find the database file at this location it will fallback to using DNS to resolve the peer's country.
lt: Jei Deluge nepavyks rasti duomenų bazės bylos šioje vietoje, ji naudosis DNS paslauga vartotojo šaliai nustatyti.

en: Daemon port:
lt: Tarnybos prievadas:

en: Port
lt: Prievadas

en: Allow Remote Connections
lt: Leisti nuotolinius prisijungimus

en: Connections
lt: Susijungimai

en: Periodically check the website for new releases
lt: Periodiškai ieškoti atnaujinimų interneto puslapyje

en: Version:
lt: Versija:

en: Author:
lt: Autorius:

en: Homepage:
lt: Namų puslapis:

en: Author Email:
lt: Autoriaus el. paštas:

en: Info
lt: Informacija

en: Add Peer
lt: Pridėti dalyvį

en: hostname:port
lt: serveris:prievadas

en: <b>General</b>
lt: <b>Bendra</b>

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Add
lt: Įkelti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Add Infohash
lt: Pridėti maišos kodą

en: Infohash:
lt: Informacijos maiša:

en: Trackers:
lt: Sekimo serveriai:

en: Add Host
lt: Pridėti serverį

en: Destination:
lt: Paskirties vieta:

en: New Release
lt: Nauja versija

en: _Goto Website
lt: _Eiti į puslapį

en: Do not show this dialog in the future
lt: Ateityje neberodyti šio lango

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Comments:
lt: Komentarai:

en: Move completed:
lt: Perkelti baigtus:

en: Stop seed at ratio:
lt: Baigti skleisti pasiekus santykį:

en: Remove at ratio
lt: Pašalinti pasiekus santykį

en: _Edit Trackers
lt: _Keisti sekimo serverius

en: Top
lt: Viršus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Add Torrents
lt: Pridėti torentus

en: Info_hash
lt: _Informacijos maiša

en: Add In _Paused State
lt: Įkelti susta_bdytoje būsenoje

en: Prioritize First/Last Pieces
lt: Prioritetas pirmoms/paskutinėms dalims

en: Apply To All
lt: Pritaikyti visiems

en: Revert To Defaults
lt: Atstatyti pradines parinktis

en: _Show Deluge
lt: Rodyti _Deluge

en: _Download Speed Limit
lt: Pa_rsiuntimo greičio riba

en: _Upload Speed Limit
lt: _Išsiuntimo greičio riba

en: Quit & Shutdown Daemon
lt: Išeiti ir sustabdyti tarnybą

en: Edit Trackers
lt: Keisti sekimo serverius

en: _Add Peer
lt: _Pridėti siuntėją

en: Add a peer by its IP
lt: Įkelti dalyvį pagal jo IP

en: Edit Tracker
lt: Keisti sekimo serverį

en: Tracker:
lt: Sekimo serveris:

en: Enter Remote Path
lt: Įveskite nutolusį adresą

en: Path:
lt: Kelias:

en: Create Torrent
lt: Sukurti Torentą

en: Fol_der
lt: _Aplankas

en: _Remote Path
lt: _Nutolęs adresas

en: Files
lt: Failai

en: Webseeds
lt: Žiniatinkliu platinami failai

en: Piece Size:
lt: Dalies dydis:

en: Set Private Flag
lt: Nustatyti „privačiu“

en: Add this torrent to the session
lt: Įkelti šį torentą į siuntimus

en: Options
lt: Parinktys

en: Save .torrent as
lt: Išsaugoti .torrent kaip

en: _Pause
lt: _Pristabdyti

en: Resu_me
lt: Pra_tęsti

en: Resume selected torrents.
lt: Pratęsti pasirinktus torentus

en: Opt_ions
lt: Par_inktys

en: _Queue
lt: _Eilė

en: _Update Tracker
lt: _Atnaujinti serverį

en: _Remove Torrent
lt: Pašalinti to_rentą

en: _Force Re-check
lt: _Priverstinai patikrinti

en: label
lt: žyma

en: _Select All
lt: _Pasirinkti visus

en: _Pause All
lt: _Sustabdyti visus

en: Resu_me All
lt: Pra_tęsti visus

en: _Connection Limit
lt: _Susijungimų kiekio riba

en: Upload _Slot Limit
lt: Išsiuntimo _kanalų riba

en: _Auto Managed
lt: Valdoma _automatiškai

en: Add Tracker
lt: Pridėti sekimo serverį

en: Add URL
lt: Pridėti URL

en: _Expand All
lt: _Išskleisti visus

en: BitTorrent Client
lt: BitTorrent klientas

en: Deluge BitTorrent Client
lt: Deluge BitTorrent klientas

en: Download and share files over BitTorrent
lt: Parsiųsti ir dalintis failais per BitTorrent

en: Command
lt: Komanda

en: Password
lt: Slaptažodis

en: From
lt: Iš

en: To
lt: Į

en: Use Random Ports
lt: Naudoti atsitiktinius prievadus

en: Inbound
lt: Įeinantis

en: Outbound
lt: Išeinantis

en: Maximum Connections
lt: Maks. susijungimų skaičius

en: Maximum Upload Slots
lt: Maks. išsiuntimo kanalų kiekis

en: Maximum Half-Open Connections
lt: Maks. dalinų susijungimų kiekis

en: Maximum Connection Attempts per Second
lt: Maks. prisijungimų skaičius per sekundę

en: Rate Limit IP Overhead
lt: Greičio Limito IP išlaidos

en: Share Ratio
lt: Dalinimosi santykis

en: Type
lt: Tipas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Emule IP list (GZip)
lt: eMule IP sąrašas (GZip)

en: SafePeer Text (Zipped)
lt: SafePeer tekstas (Zipped)

en: PeerGuardian Text (Uncompressed)
lt: PeerGuardian Tekstas (Nesuspaustas)

en: Blocklist
lt: Blokuotų sąrašas

en: Invalid leader
lt: Neteisinga pradžia

en: Invalid magic code
lt: Neteisingas magiškas kodas

en: Invalid version
lt: Neteisinga versija

en: Days
lt: Dienas (-ą)

en: Check for new list every:
lt: Ieškoti naujo sąrašo kas:

en: Import blocklist on startup
lt: Paleidžiant įkelti blokavimo sąrašą

en: <b>Settings</b>
lt: <b>Nustatymai</b>

en: Download the blocklist file if necessary and import the file.
lt: Jei reikia, parsiųsti blokavimo sąrašą ir importuoti failą.

en: Check Download and Import
lt: Patikrinti parsiuntimą ir importuoti

en: Download a new blocklist file and import it.
lt: Parsiųsti naują blokavimo sąrašą ir jį importuoti.

en: Force Download and Import
lt: Priverstinai parsiųsti ir importuoti

en: Blocklist is up to date
lt: Blokavimo sąrašas yra naujausias

en: <b>Options</b>
lt: <b>Parinktys</b>

en: Type:
lt: Tipas:

en: Date:
lt: Data:

en: File Size:
lt: Failo dydis:

en: <b>Info</b>
lt: <b>Informacija</b>

en: Torrent Complete
lt: Torentas baigtas

en: Torrent Added
lt: Torentas pridėtas

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Event
lt: Įvykis

en: <b>Add Command</b>
lt: <b>Pridėti komandą</b>

en: <b>Commands</b>
lt: <b>Komandos</b>

en: Watch folder does not exist.
lt: Stebimas aplankas neegzistuoja.

en: Path does not exist.
lt: Tokio kelio nėra.

en: Watch Folder Properties
lt: Stebimo aplanko savybės

en: Select A Folder
lt: Pasirinkite aplanką

en: Enable this watch folder
lt: Įjungti šį stebimą aplanką

en: <b>Watch Folder</b>
lt: <b>Stebimas aplankas</b>

en: Delete .torrent after adding
lt: Pridėjus ištrinti .torrent

en: Append extension after adding:
lt: Pridėjus, pridėti plėtinį:

en: .added
lt: .pridėta

en: <b>Torrent File Action</b>
lt: <b>Torrent failo veiksmas</b>

en: <b>Move Completed</b>
lt: <b>Perkelti baigtą</b>

en: Label:
lt: Žymė:

en: <b>Label</b>
lt: <b>Žymė</b>

en: Main
lt: Pagrindinis

en: Max Upload Speed:
lt: Maks. išsiuntimo greitis:

en: Max Connections:
lt: Maks. susijungimų kiekis:

en: Max Upload Slots:
lt: Maks. išsiuntimo kanalų kiekis:

en: Max Download Speed:
lt: Maks. parsiuntimo greitis:

en: <b>Bandwidth</b>
lt: <b>Duomenų srautas</b>

en: Auto Managed:
lt: Automatiškai prižiūrimi:

en: Add Paused:
lt: Pridėti pristabdytą:

en: Queue to:
lt: Įdėti į eilę:

en: <b>Queue</b>
lt: <b>Eilė</b>

en: <b>Watch Folders:</b>
lt: <b>Stebimi aplankai:</b>

en: seconds
lt: sekundės

en: The Deluge web interface is not installed, please install the
    interface and try again
lt: Deluge naudotojo sąsają neįdiegta, įdiekite ją
    ir bandykite dar kartą

en: Enable web interface
lt: Įjungti web sąsają

en: Enable SSL
lt: Įjungti SSL

en: Listening port:
lt: Klausomas prievadas:

en: Invalid label, valid characters:[a-z0-9_-]
lt: Neteisinga žymė, tinkami simboliai: [a-z0-9_-]

en: Empty Label
lt: Išvalyti žymę

en: Label already exists
lt: Žymė jau yra

en: Unknown Label
lt: Nežinoma žymė

en: Unknown Torrent
lt: Nežinomas torentas

en: Label _Options
lt: Žymės _parinktys

en: _Remove Label
lt: P_ašalinti žymę

en: _Add Label
lt: _Pridėti žymę

en: Label Options
lt: Žymių parinktys

en: Label
lt: Žymė

en: <b>Label Options</b>
lt: <b>Žymės nustatymai</b>

en: Apply per torrent max settings:
lt: Pritaikyti torento maksimalias parinktis:

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Apply Queue settings:
lt: Pritaikyti eilės parinktis:

en: <i>(1 line per tracker)</i>
lt: <i>(viena eilutė vienam serveriui)</i>

en: Automatically apply label:
lt: Nustatyti žymę automatiškai:

en: Add Label
lt: Pridėti žymę

en: <b>Add Label</b>
lt: <b>Pridėti žymę</b>

en: <i>Use the sidebar to add,edit and remove labels. </i>
lt: <i>Norėdami pakeisti, įkelti ar pašalinti žymes, naudokite šoninę juostą. </i>

en: <b>Labels</b>
lt: <b>Žymės</b>

en: Notification Blink shown
lt: Rodomas mirksintis pranešimas

en: Popup notification is not enabled.
lt: Iššokantis pranešimas išjungtas.

en: Notification popup shown
lt: Iššokantys pranešimai rodomi

en: Sound notification not enabled
lt: Garsinis pranešimas neįjungtas

en: pygame is not installed
lt: pygame neįdiegtas

en: Sound notification failed %s
lt: Garsinis pranešimas nepavyko %s

en: Sound notification Success
lt: Garsinis pranešimas sėkmingas

en: Finished Torrent
lt: Torrentas parsiųstas

en: Choose Sound File
lt: Pasirinkite garso failą

en: There was an error sending the notification email: %s
lt: Siunčiant pranešimo el. laišką įvyko klaida: %s

en: Notification email sent.
lt: Pranešimo el. laiškas išsiųstas.

en: Finished Torrent "%(name)s"
lt: Torrentas „%(name)s“ parsiųstas

en: This email is to inform you that Deluge has finished downloading "%(name)s", which includes %(num_files)i files.
    To stop receiving these alerts, simply turn off email notification in Deluge's preferences.
    
    Thank you,
    Deluge.
lt: Šis laiškas skirtas pranešti jums jog Deluge parsiuntė „%(name)s“, kuriame yra %(num_files)i failai.
    Norėdamik atsisakyti šių pranešimų, paprasčiausiai išjunkite pranešimus el. paštu, Deluge nustatymuose.
    
    Dėkui,
    Deluge.

en: Tray icon blinks enabled
lt: Mirksinti programų dėklo piktograma įgalinta

en: Popups enabled
lt: Iššokantys langai įjungti

en: Sound enabled
lt: Garsai įjungti

en: <b>UI Notifications</b>
lt: <b>UI pranešimai</b>

en: <b>Recipients</b>
lt: <b>Gavėjai</b>

en: Server requires TLS/SSL
lt: Serveris reikalauja TLS/SSL

en: <b>Email Notifications</b>
lt: <b>Pranešimai el. paštu</b>

en: This configuration does not mean that you'll actually receive notifications for all these events.
lt: Šis nustatymas nereiškia jog jūs tikrai gausite pranešimus apie kiekvieną įvykį.

en: Subscriptions
lt: Prenumeratos

en: Sound Customization
lt: Garso derinimas

en: Extract to:
lt: Išskleisti į:

en: Create torrent name sub-folder
lt: Sukurti poaplankį torento vardu

en: This option will create a sub-folder using the torrent's name within the selected extract folder and put the extracted files there.
lt: Šis pasirinkimas leis sukurti torento vardo poaplankį pasirinktame išskleidimo aplanke ir sudėti išskleistus failus ten.

en: Download Limit:
lt: Parsisiuntimo riba:

en: Upload Limit:
lt: Išsiuntimo riba:

en: Active Torrents:
lt: Aktyvūs torentai:

en: Active Downloading:
lt: Parsiunčiami:

en: Active Seeding:
lt: Skleidžiami:

en: <b>Slow Settings</b>
lt: <b>Lėtinantys nustatymai</b>

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Host:
lt: Mazgas:

en: Move
lt: Perkelti

en: Login
lt: Prisijungti

en: Set Maximum Connections
lt: Nustatyti maksimalų prisijungimų skaičių

en: Download Speed
lt: Parsiuntimo greitis

en: Set Maximum Download Speed
lt: Nustatyti didžiausią atsiuntimo greitį

en: Upload Speed
lt: Išsiuntimo greitis

en: Set Maximum Upload Speed
lt: Nustatyti didžiausią išsiuntimo greitį

en: Protocol Traffic Download/Upload
lt: Protokolo judėjimas Parsiuntimas/Išsiuntimas

en: Connect
lt: Prisijungti

en: Filters
lt: Filtrai

en: D/L Speed Limit
lt: Parsiuntimo Greičio Limitas

en: U/L Speed Limit
lt: Išsiuntimo Greičio Limitas

en: Connection Limit
lt: Prisijungimo limitas

en: Upload Slot Limit
lt: Išsiuntimo Vietų Limitas

en: Update Tracker
lt: Atnaujinti Trackerį

en: Force Recheck
lt: Privalomai Pertikrinti

en: Details
lt: Išsami informacija

en: General
lt: Bendri

en: Private
lt: Privatus

en: True
lt: Taip

en: Be alerted about new releases
lt: Perspėti apie atnaujinimus

en: Maximum Connections:
lt: Maks. prisijungimų kiekis:

en: Maximum Download Speed (KiB/s):
lt: Maks. parsiuntimo greitis (KiB/s):

en: Maximum Upload Speed (KiB/s):
lt: Maks. išsiuntimo greitis (KiB/s)

en: Maximum Half-Open Connections:
lt: Maks. dalinų susijungimų kiekis:

en: Maximum Connection Attempts per Second:
lt: Maks. bandymų susijungti kiekis per sekundę:

en: Maximum Upload Slots:
lt: Maks. išsiuntimo kanalų kiekis:

en: Server
lt: Serveris

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: File
lt: Failas

en: Add In Paused State
lt: Įkelti kaip sustabdytą

en: Download
lt: Siuntimas
