deluge - en to lv translation catalogue (705 entries)

en: Set the log level (none, error, warning, info, debug)
lv: Iestatīt žurnāla līmeni (nežurnalēt, kļūda, brīdinājums, informācija, atkļūdošana)

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Checking
lv: Pārbauda

en: Downloading
lv: Lejupielādē

en: Seeding
lv: Piedāvā

en: Paused
lv: Pauzēts

en: Queued
lv: Gaida rindā

en: Error
lv: Kļūda

en: Name
lv: Nosaukums

en: State
lv: Stāvoklis

en: Size
lv: Izmērs

en: Downloaded
lv: Lejupielādēts

en: Uploaded
lv: Augšupielādēts

en: Ratio
lv: Attiecība

en: Down Speed
lv: Lejupielādes ātrums

en: Up Speed
lv: Augšupielādes ātrums

en: Down Limit
lv: Apakšējā robeža

en: Up Limit
lv: Augšējā robeža

en: Peers
lv: Dalībnieki

en: Avail
lv: Pieej.

en: Added
lv: Pievienots

en: Tracker
lv: Trakeris

en: ETA
lv: Atlikušais laiks

en: Prioritize First/Last
lv: Prioritāte sākumam/beigām

en: Auto Managed
lv: Automātiski pārvaldīts

en: Pieces
lv: Gabaliņi

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Announce OK
lv: Ziņojums kārtībā

en: Announce Sent
lv: Paziņojums nosūtīts

en: Interface
lv: Saskarne

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Bandwidth
lv: Caurlaidība

en: Queue
lv: Rinda

en: Network
lv: Tīkls

en: Proxy
lv: Starpniekserveris

en: Cache
lv: Kešatmiņa

en: Other
lv: Citi

en: Daemon
lv: Serviss

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Afghanistan
lv: Afganistāna

en: Aland Islands
lv: Ālandu salas

en: Albania
lv: Albānija

en: Algeria
lv: Alžīrija

en: American Samoa
lv: Amerikas Samoa

en: Andorra
lv: Andora

en: Anguilla
lv: Angilja

en: Antarctica
lv: Antarktīda

en: Antigua and Barbuda
lv: Antigva un Barbuda

en: Argentina
lv: Argentīna

en: Armenia
lv: Armēnija

en: Australia
lv: Austrālija

en: Austria
lv: Austrija

en: Azerbaijan
lv: Azerbaidžāna

en: Bahamas
lv: Bahamu salas

en: Bahrain
lv: Bahreina

en: Bangladesh
lv: Bangladeša

en: Barbados
lv: Barbadosa

en: Belarus
lv: Baltkrievija

en: Belgium
lv: Beļģija

en: Belize
lv: Beliza

en: Benin
lv: Benina

en: Bermuda
lv: Bermudu salas

en: Bhutan
lv: Butāna

en: Bolivia
lv: Bolīvija

en: Bosnia and Herzegovina
lv: Bosnija un Hercogovina

en: Botswana
lv: Botsvāna

en: Bouvet Island
lv: Buvē sala

en: Brazil
lv: Brazīlija

en: British Indian Ocean Territory
lv: Indijas Okeāna Britu Teritorija

en: Brunei Darussalam
lv: Bruneja

en: Bulgaria
lv: Bulgārija

en: Burkina Faso
lv: Burkinafaso

en: Cambodia
lv: Kambodža

en: Cameroon
lv: Kamerūna

en: Canada
lv: Kanāda

en: Cape Verde
lv: Kaboverde

en: Cayman Islands
lv: Kaimanu salas

en: Central African Republic
lv: Centrālāfrikas Republika

en: Chad
lv: Čada

en: Chile
lv: Čīle

en: China
lv: Ķīna

en: Christmas Island
lv: Ziemsvētku Sala

en: Cocos (Keeling) Islands
lv: Kokosu (Kīlinga) Salas

en: Colombia
lv: Kolumbija

en: Comoros
lv: Komoras

en: Congo
lv: Kongo

en: Congo, The Democratic Republic of the
lv: Kongo Demokrātiskā Republika

en: Cook Islands
lv: Kuka salas

en: Costa Rica
lv: Kostarika

en: Cote d'Ivoire
lv: Ziloņkaula krasts

en: Croatia
lv: Horvātija

en: Cuba
lv: Kuba

en: Cyprus
lv: Kipra

en: Czech Republic
lv: Čehija

en: Denmark
lv: Dānija

en: Djibouti
lv: Džibutī

en: Dominica
lv: Dominika

en: Dominican Republic
lv: Dominikānas Republika

en: Ecuador
lv: Ekvadora

en: Egypt
lv: Ēģipte

en: El Salvador
lv: Salvadora

en: Equatorial Guinea
lv: Ekvatoriālā Gvineja

en: Eritrea
lv: Eritreja

en: Estonia
lv: Igaunija

en: Ethiopia
lv: Etiopija

en: Falkland Islands (Malvinas)
lv: Folklenda (Malvinu) Salas

en: Faroe Islands
lv: Fēru Salas

en: Fiji
lv: Fidži

en: Finland
lv: Somija

en: France
lv: Francija

en: French Guiana
lv: Franču Gviāna

en: French Polynesia
lv: Franču Polinēzija

en: French Southern Territories
lv: Franču Dienvidu Teritorijas

en: Gabon
lv: Gabona

en: Gambia
lv: Gambija

en: Georgia
lv: Gruzija

en: Germany
lv: Vācija

en: Ghana
lv: Gana

en: Gibraltar
lv: Gibraltārs

en: Greece
lv: Grieķija

en: Greenland
lv: Grenlande

en: Guadeloupe
lv: Gvandelupa

en: Guam
lv: Guāma

en: Guatemala
lv: Gvatemala

en: Guernsey
lv: Gērnsija

en: Guinea
lv: Gvineja

en: Guinea-Bissau
lv: Gvineja-Bisava

en: Guyana
lv: Gajāna

en: Heard Island and McDonald Islands
lv: Hērda un Makdonalda salas

en: Holy See (Vatican City State)
lv: Vatikāns

en: Honduras
lv: Hondurasa

en: Hong Kong
lv: Honkonga

en: Hungary
lv: Ungārija

en: Iceland
lv: Islande

en: India
lv: Indija

en: Indonesia
lv: Indonēzija

en: Iran, Islamic Republic of
lv: Irāna

en: Iraq
lv: Irāka

en: Ireland
lv: Īrija

en: Isle of Man
lv: Menas Sala

en: Israel
lv: Izraēla

en: Italy
lv: Itālija

en: Jamaica
lv: Jamaika

en: Japan
lv: Japāna

en: Jersey
lv: Džērsija

en: Jordan
lv: Jordānija

en: Kazakhstan
lv: Kazahstāna

en: Kenya
lv: Kenija

en: Korea, Democratic People's Republic of
lv: Ziemeļkoreja

en: Korea, Republic of
lv: Dienvidkoreja

en: Kuwait
lv: Kuveita

en: Kyrgyzstan
lv: Kirgizstāna

en: Lao People's Democratic Republic
lv: Laosa

en: Latvia
lv: Latvija

en: Lebanon
lv: Libāna

en: Lesotho
lv: Lesoto

en: Liberia
lv: Libērija

en: Libyan Arab Jamahiriya
lv: Lībija

en: Liechtenstein
lv: Lihtenšteina

en: Lithuania
lv: Lietuva

en: Luxembourg
lv: Luksemburga

en: Macao
lv: Makao

en: Macedonia, The Former Yugoslav Republic of
lv: Maķedonija

en: Madagascar
lv: Madagaskāra

en: Malawi
lv: Malavī

en: Malaysia
lv: Malaizija

en: Maldives
lv: Maldivu salas

en: Marshall Islands
lv: Māršala Salas

en: Martinique
lv: Martinika

en: Mauritania
lv: Mauritānija

en: Mauritius
lv: Maurīcija

en: Mayotte
lv: Majota

en: Mexico
lv: Meksika

en: Micronesia, Federated States of
lv: Mikronēzijas Federatīvās Valstis

en: Moldova
lv: Moldāvija

en: Monaco
lv: Monāko

en: Mongolia
lv: Mongolija

en: Montenegro
lv: Melnkalne

en: Montserrat
lv: Monserata

en: Morocco
lv: Maroka

en: Mozambique
lv: Mozambika

en: Myanmar
lv: Mjanma

en: Namibia
lv: Namībija

en: Nepal
lv: Nepāla

en: Netherlands
lv: Nīderlande

en: Netherlands Antilles
lv: Nīderlandes Antiļu salas

en: New Caledonia
lv: Jaunkaledonija

en: New Zealand
lv: Jaunzēlande

en: Nicaragua
lv: Nikaragva

en: Niger
lv: Nigēra

en: Nigeria
lv: Nigērija

en: Norfolk Island
lv: Norfolkas Sala

en: Northern Mariana Islands
lv: Ziemeļu Marianas salas

en: Norway
lv: Norvēģija

en: Oman
lv: Omāna

en: Pakistan
lv: Pakistāna

en: Palestinian Territory, Occupied
lv: Palestīna

en: Papua New Guinea
lv: Papua Jaungvineja

en: Paraguay
lv: Paragvaja

en: Philippines
lv: Filipīnas

en: Pitcairn
lv: Pitkērna

en: Poland
lv: Polija

en: Portugal
lv: Portugāle

en: Puerto Rico
lv: Puertoriko

en: Qatar
lv: Katara

en: Reunion
lv: Reinjona

en: Romania
lv: Rumānija

en: Russian Federation
lv: Krievijas Federācija

en: Rwanda
lv: Ruanda

en: Saint Barthelemy
lv: Svētā Bartalameja sala

en: Saint Helena
lv: Sv. Helēnas sala

en: Saint Lucia
lv: Sentlūsija

en: Saint Martin
lv: Senmartēna sala

en: Saint Pierre and Miquelon
lv: Senpjēra un Mikelona

en: Saint Vincent and the Grenadines
lv: Sentvinsenta un Grenadīnas

en: San Marino
lv: Sanmarīno

en: Sao Tome and Principe
lv: Santome un Prinsipi

en: Saudi Arabia
lv: Saūda Arābija

en: Senegal
lv: Senegāla

en: Serbia
lv: Serbija

en: Seychelles
lv: Seišeļu salas

en: Sierra Leone
lv: Sjerraleone

en: Singapore
lv: Singapūra

en: Slovakia
lv: Slovākija

en: Slovenia
lv: Slovēnija

en: Solomon Islands
lv: Zālamana Salas

en: Somalia
lv: Somālija

en: South Africa
lv: Dienvidāfrika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
lv: Dienviddžordžija un Dienvidsendviču salas

en: Spain
lv: Spānija

en: Sri Lanka
lv: Šrilanka

en: Sudan
lv: Sudāna

en: Suriname
lv: Surinama

en: Svalbard and Jan Mayen
lv: Svalbāra un Jana Majena sala

en: Swaziland
lv: Svazilenda

en: Sweden
lv: Zviedrija

en: Switzerland
lv: Šveice

en: Syrian Arab Republic
lv: Sīrija

en: Tajikistan
lv: Tadžikistāna

en: Tanzania, United Republic of
lv: Tanzānija

en: Thailand
lv: Taizeme

en: Timor-Leste
lv: Austrumtimora

en: Trinidad and Tobago
lv: Trinidāda un Tobāgo

en: Tunisia
lv: Tunisija

en: Turkey
lv: Turcija

en: Turkmenistan
lv: Turkmenistāna

en: Turks and Caicos Islands
lv: Turku un Kaikosu Salas

en: Tuvalu
lv: Tivalī

en: Ukraine
lv: Ukraina

en: United Arab Emirates
lv: Apvienotie Arābu Emirāti

en: United Kingdom
lv: Apvienotā Karaliste

en: United States
lv: Savienotās Valstis

en: United States Minor Outlying Islands
lv: Amerikas Savienoto Valstu mazās pieguļošās salas

en: Uruguay
lv: Urugvaja

en: Uzbekistan
lv: Uzbekistāna

en: Vanuatu
lv: Vanatu

en: Venezuela
lv: Venecuēla

en: Viet Nam
lv: Vjetnama

en: Virgin Islands, British
lv: Britu Virdžinu salas

en: Virgin Islands, U.S.
lv: ASV Virdžīnu Salas

en: Wallis and Futuna
lv: Volisa salas un Futuna

en: Western Sahara
lv: Rietumsahāra

en: Yemen
lv: Jemena

en: Zambia
lv: Zambija

en: Zimbabwe
lv: Zimbabve

en: Daemon not running
lv: Process ir neaktīvs

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Tier
lv: Pakāpe

en: Choose a file
lv: Izvēlieties failu

en: Choose a folder
lv: Izvēlieties mapi

en: Save .torrent file
lv: Saglabāt .torrent failu

en: Torrent files
lv: Torrent faili

en: All files
lv: Visi faili

en: Enter your password to show Deluge...
lv: Ievadiet paroli, lai redzētu Deluge...

en: Enter your password to Quit Deluge...
lv: Ievadiet paroli, lai izietu no Deluge...

en: Edit path
lv: Rediģēt ceļu

en: Remove path
lv: Izņemt ceļu

en: Copyright %(year_start)s-%(year_end)s Deluge Team
lv: Autortiesības %(year_start)s-%(year_end)s Deluge komanda

en: A peer-to-peer file sharing program
    utilizing the BitTorrent protocol.
lv: Vienādranga failu apmaiņas programma,
    kura izmanto BitTorrent protokolu.

en: Client:
lv: Klients:

en: Current Developers:
lv: Pašreizējie izstrādātāji:

en: Past Developers or Contributors:
lv: Iepriekšējie izstrādātāji vai atbalstītāji:

en: Server:
lv: Serveris:

en: Torrent
lv: Torents

en: Invalid File
lv: Nederīgs fails

en: Choose a .torrent file
lv: Izvēlieties .torrent failu

en: Invalid URL
lv: Nederīga saite

en: is not a valid URL.
lv: nav derīga saite.

en: Downloading...
lv: Lejupielādē...

en: Download Failed
lv: Neizdevās lejupielādēt

en: Failed to download:
lv: Neizdevās lejupielādēt:

en: Details:
lv: Sīkāka informācija:

en: Username:
lv: Lietotājvārds:

en: Password:
lv: Parole:

en: Password Protected
lv: Aizsargāts ar paroli

en: Other...
lv: Citi...

en: Not Connected
lv: Nepievienots

en: DHT Nodes
lv: DHT mezgli

en: Free Disk Space
lv: Brīvā vieta diskā

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Priority
lv: Prioritāte

en: _All
lv: _Visi

en: _Status
lv: _Statuss

en: _Details
lv: _Sīkāka informācija

en: Fi_les
lv: Fai_li

en: _Peers
lv: _Dalībnieki

en: _Options
lv: _Opcijas

en: Not Connected...
lv: Nav savienots...

en: Unlimited
lv: Neierobežots

en: Down
lv: Lejup

en: Up
lv: Augšup

en: Offline
lv: Nesaistē

en: Online
lv: Tiešsaistē

en: Connected
lv: Savienots

en: Status
lv: Statuss

en: Host
lv: Saimniekdators

en: Version
lv: Versija

en: _Start Daemon
lv: Sākt dzinēju

en: _Stop Daemon
lv: Apturēt Dzinēju

en: Unable to start daemon!
lv: Nebija iespējams palaist dzinēju!

en: Error Adding Host
lv: Kļūda, pievienojot saimnieku

en: Username
lv: Lietotājvārds:

en: Level
lv: Līmenis

en: Enabled
lv: Aktivizēts

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Select the Plugin
lv: Izvēlieties spraudni

en: Plugin Eggs
lv: Eggs spraudnis

en: States
lv: Stāvoklis

en: Trackers
lv: Trakeri

en: None
lv: Nekas

en: Admin
lv: Administrators

en: Labels
lv: Etiķetes

en: No Label
lv: Bez etiķetes

en: <i>Client Version</i>
lv: <i>Klienta versija</i>

en:  Torrents Queued
lv:  Torenti rindā

en:  Torrent Queued
lv:  torrents rindā

en: Set Unlimited
lv: Neierobežot

en: On
lv: Ieslēgts

en: Off
lv: Izslēgts

en: Disable
lv: Izslēgt

en: Address
lv: Adrese

en: Client
lv: Klients

en: Creating Torrent
lv: Veido torrentu

en: Queued Torrents
lv: Torenti rindā

en: _Remove
lv: _Izņemt

en: Automatically add torrents on connect
lv: Automātiski pievienot torentus pieslēdzoties

en: _File
lv: _Fails

en: _Add Torrent
lv: _Pievienot torentu

en: _Create Torrent
lv: Iz_veidot torentu

en: Quit & _Shutdown Daemon
lv: Iziet un _izslēgt dzinēju

en: _Quit
lv: _Aizvērt

en: _Edit
lv: R_ediģēt

en: _Connection Manager
lv: _Savienojumu pārvaldnieks

en: _Torrent
lv: _Torents

en: _View
lv: _Skatīt

en: _Toolbar
lv: _Rīkjosla

en: _Sidebar
lv: _Sānjosla

en: Status_bar
lv: Stat_usa josla

en: T_abs
lv: Šķirkļi

en: _Columns
lv: _Kolonnas

en: S_idebar
lv: Sānu _josla

en: Show _Zero Hits
lv: Rādīt tukšās sadaļas

en: Show _Trackers
lv: Rādīt t_rakerus

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Homepage
lv: _Mājas lapa

en: _FAQ
lv: _BUJ

en: Frequently Asked Questions
lv: Bieži uzdotie jautājumi

en: _Community
lv: _Kopiena

en: Add torrent
lv: Pievienot torentu

en: Add Torrent
lv: Pievienot torentu

en: Remove torrent
lv: Izņemt torentu

en: Remove Torrent
lv: Izņemt torentu

en: Pause the selected torrents
lv: Pauzēt izvēlētos torrentus

en: Pause
lv: Pauzēt

en: Resume the selected torrents
lv: Atsākt izvēlētos torentus

en: Resume
lv: Atsākt

en: Queue Torrent Up
lv: Pārvietot torentu augšup

en: Queue Up
lv: Pārvietot rindā uz augšu

en: Queue Torrent Down
lv: Pārvietot torentu lejup

en: Queue Down
lv: Pārvietot rindā uz leju

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: Connection Manager
lv: Savienojumu pārvaldnieks

en: Forced
lv: Piespiedu

en: Disabled
lv: Atslēgts

en: Handshake
lv: Sasveicināšanās

en: Either
lv: Jebkurš

en: Show session speed in titlebar
lv: Rādīt sesijas ātrumu virsraksta joslā

en: Focus window when adding torrent
lv: Fokusēt logu, kad pievieno torentu

en: Enable system tray icon
lv: Aktivizēt sistēmas joslas ikonu

en: Minimize to tray on close
lv: Aizverot logu, minimizēt kā sistēmas joslas ikonu

en: Start in tray
lv: Palaisties sistēmas joslā

en: Password protect system tray
lv: Aizsargāt sistēmas joslas ikonu ar paroli

en: Move completed to:
lv: Pārvietot pabeigtos uz:

en: Copy of .torrent files to:
lv: Kopēt .torrent failus uz:

en: Delete copy of torrent file on remove
lv: Dzēst torenta faila kopiju, kad torents tiek izņemts

en: Delete the copy of the torrent file created when the torrent is removed
lv: Dzēst izveidoto torenta faila kopiju, kad torents tiek izņemts

en: Download to:
lv: Saglabāt iekš:

en: Prioritize first and last pieces of torrent
lv: Prioritāte ir torenta sākuma un beigu gabaliņiem

en: Prioritize first and last pieces of files in torrent
lv: Iestatīt augstāku prioritāti pirmajiem un pēdējiem torenta gabaliņiem

en: Add torrents in Paused state
lv: Pievienot torentus pauzētā stāvoklī

en: Always show
lv: Rādīt vienmēr

en: Bring the dialog to focus
lv: Fokusēt dialoglodziņu

en: The maximum number of connections allowed.  Set -1 for unlimited.
lv: Maksimālais savienojumu skaits. -1 nozīmē neierobežots.

en: Connections:
lv: Savienojumi:

en: The maximum upload slots for all torrents.  Set -1 for unlimited.
lv: Maksimālais augšupielādes pieslēgvietu skaits. -1 nozīmē neierobežots.

en: Upload Slots:
lv: Augšupielādes vietas:

en: The maximum download speed for all torrents.  Set -1 for unlimited.
lv: Maksimālais visu torrentu lejupielādes ātrums. -1 nozīmē neierobežots.

en: Download Speed:
lv: Lejupielādes ātrums:

en: The maximum upload speed for all torrents.  Set -1 for unlimited.
lv: Maksimālais kopējais visu torrentu augšupielādes ātrums. -1 nozīmē neierobežots.

en: Upload Speed:
lv: Augšupielādes ātrums:

en: Ignore limits on local network
lv: Ignorēt ierobežojumus lokālā tīklā

en: Rate limit IP overhead
lv: Ierobežot IP virstēriņu

en: If checked, the estimated TCP/IP overhead is drained from the rate limiters, to avoid exceeding the limits with the total traffic
lv: Lai nepārsniegtu ātruma ierobežojumu, atskaitīt aptuveno TCP/IP virstēriņu no kopējā satiksmes limita.

en: The maximum upload slots per torrent.  Set -1 for unlimited.
lv: Maksimālais augšupielādes pieslēgvietu skaits uz torrentu. -1 nozīmē neierobežots.

en: The maximum number of connections per torrent.  Set -1 for unlimited.
lv: Maksimālais savienojumu skaits uz torrentu. -1 nozīmē neierobežots.

en: The maximum upload speed per torrent.  Set -1 for unlimited.
lv: Maksimālais augšupielādes ātrums uz torentu. -1 nozīmē neierobežots.

en: Random
lv: Nejaušs

en: Active Port:
lv: Aktīvais ports:

en: Test Active Port
lv: Pārbaudīt aktīvo portu

en: From:
lv: No:

en: To:
lv: Līdz:

en: Level:
lv: Līmenis:

en: Encryption
lv: Šifrēšana

en: Universal Plug and Play
lv: Standarts Plug and Play

en: NAT Port Mapping Protocol
lv: Tīkla adrešu translēšanas protokols

en: Peer Exchange
lv: Dalībnieku datu apmaiņa

en: LSD
lv: Vietējo pakalpojumu atklājējs

en: Local Service Discovery finds local peers on your network.
lv: Lokālo pakalpojumu atklājējs atrod lokālos dalībniekus jūsu tīklā.

en: Distributed hash table may improve the amount of active connections.
lv: Dalītā kontrolsummu tabula var uzlabot kopējo aktīvo pieslēgumu skaitu.

en: Peer TOS Byte:
lv: Dalībnieka TOS baits:

en: Hostname:
lv: Saimniekdatora nosaukums:

en: Port:
lv: Ports:

en: Cache Size (16 KiB blocks):
lv: Kešatmiņas izmērs (16 KiB blokos):

en: The number of seconds from the last cached write to a piece in the write cache, to when it's forcefully flushed to disk. Default is 60 seconds.
lv: Sekunžu skaits kopš pēdējās ierakstīšanas no kešatmiņas diskā. Noklusējums:60 sekundes

en: Cache Expiry (seconds):
lv: Kešatmiņas novecosana (sekundes):

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: The total number of 16 KiB blocks written to disk since this session was started.
lv: Kopējais 16KiB bloku skaits, kas ierakstīts kopš sesijas sākuma.

en: Blocks Written:
lv: Bloki ierakstīti:

en: The total number of write operations performed since this session was started.
lv: Kopējais ieraksta operāciju veikšanu skaits kopš sesijas sākuma.

en: Writes:
lv: Rakstījumi:

en: The ratio (blocks_written - writes) / blocks_written represents the number of saved write operations per total write operations, i.e. a kind of cache hit ratio for the write cache.
lv: Attiecība (ierakstītie bloki - ierakstu reizes) / bloku ieraksti attēlo skaitu, kas ietaupīts ieraksta operācijās t.i. savdabīga kešatmiņas izmantošanas attiecība priekš ierakstīšanas kešatmiņas

en: Write Cache Hit Ratio:
lv: Rakstīšanas kešatmiņas izmantošanas attiecība:

en: The number of blocks that were requested from the bittorrent engine (from peers), that were served from disk or cache.
lv: Bloku skaits, kas pieprasīti  bittorenta dzinējam (no devējiem), kas pasniegti no diska vai kešatmiņas.

en: Blocks Read:
lv: Bloki nolasīti:

en: The number of blocks that were served from cache.
lv: Bloku skaits, kas pasniegti no kešatmiņas

en: Blocks Read Hit:
lv: Bloku lasīšanas izmantošana:

en: The cache hit ratio for the read cache.
lv: Kešatmiņas izmantošanas attieciba lasīšanas kešatmiņai.

en: Read Cache Hit Ratio:
lv: Lasīšanas kešatmiņas izmantošanas attiecība:

en: The total number of read operations performed since this session was started.
lv: Kopējais lasīšanās operāciju skaits kopš sesijas sākuma.

en: Reads:
lv: Lasījumi:

en: The number of 16 KiB blocks currently in the disk cache. This includes both read and write cache.
lv: 16 KiB bloku skaits diska kešatmiņā. Ietver abus: gan lasīšanu, gan lasīšanas kešatmiņu

en: Cache Size:
lv: Kešatmiņas izmērs:

en: Read Cache Size:
lv: Lasīšanas kešatmiņas izmērs:

en: Help us improve Deluge by sending us your Python version, PyGTK version, OS and processor types.  Absolutely no other information is sent.
lv: Palīdziet mums uzlabot Deluge, nosūtot mums savu Python versiju, PyGTK versiju, operētājsistēmas un procesora tipu. Nekāda cita informācija netiks nosūtīta.

en: Yes, please send anonymous statistics
lv: Jā, lūdzu, nosūtīt anonīmu statistiku

en: Location:
lv: Atrašanās vieta:

en: If Deluge cannot find the database file at this location it will fallback to using DNS to resolve the peer's country.
lv: Ja Deluge nevar atrast vietu datu bāzē, viņa izmanto DNS lai noteiktu valsti.

en: Daemon port:
lv: Servisa ports:

en: Port
lv: Ports

en: Allow Remote Connections
lv: Atļaut attālinātos pieslēgumus

en: Connections
lv: Savienojumi

en: Periodically check the website for new releases
lv: Periodiski pārbaudīt tīmekļa vietni, vai nav pieejama jaunāka versija

en: Version:
lv: Versija:

en: Author:
lv: Autors:

en: Homepage:
lv: Mājaslapa:

en: Author Email:
lv: Autora e-pasts:

en: Add Peer
lv: Pievienot dalībnieku

en: hostname:port
lv: saimniekdatora nosaukums:ports

en: <b>General</b>
lv: <b>Vispārēji</b>

en: Path Chooser Type
lv: Ceļa izvēles tips

en: Save path
lv: Saglabāt ceļu

en: Default path
lv: Noklusētais ceļš

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Add
lv: Pievienot

en: Remove
lv: Aizvākt

en: Add Infohash
lv: Pievienot infosummu

en: Infohash:
lv: Infosumma:

en: Trackers:
lv: Trakeri:

en: Add Host
lv: Pievienot saimniekdatoru

en: Destination:
lv: Mērķis:

en: New Release
lv: Jauns programmas laidiens

en: _Goto Website
lv: _Iet uz tīmekļa vietni

en: Do not show this dialog in the future
lv: Turpmāk nerādīt šo dialoglodziņu

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: Comments:
lv: Komentāri:

en: Move completed:
lv: Pārvietot pabeigtos failus uz:

en: Stop seed at ratio:
lv: Pārtraukt dalīt, kad samērs:

en: Remove at ratio
lv: Izņemt pēc samēra sasniegšanas

en: _Edit Trackers
lv: R_ediģēt trakerus

en: Top
lv: Augšā

en: Bottom
lv: Apakšā

en: Add Torrents
lv: Pievienot torentus

en: _URL
lv: _Saite

en: Add In _Paused State
lv: Pievienot pauzētā stāvoklī

en: Prioritize First/Last Pieces
lv: Prioritāte sākuma un beigu gabaliņiem

en: Apply To All
lv: Pielietot visiem

en: Revert To Defaults
lv: Atgriezt uz noklusējuma

en: _Show Deluge
lv: _Rādīt Deluge

en: _Download Speed Limit
lv: Lejupielā_des ātruma limits

en: _Upload Speed Limit
lv: Augš_upielādes ātruma limits

en: Quit & Shutdown Daemon
lv: Iziešana un servisa slēgšana

en: Edit Trackers
lv: Rediģēt trakerus

en: _Add Peer
lv: _Pievienot dalībnieku

en: Add a peer by its IP
lv: Pievienot dalībnieku pēc tā IP

en: Edit Tracker
lv: Rediģēt trakeri

en: Tracker:
lv: Trakeris:

en: Enter Remote Path
lv: Ievadīt attālo ceļu

en: Path:
lv: Ceļš:

en: Create Torrent
lv: Izveidot torentu

en: Fol_der
lv: Mape

en: _Remote Path
lv: Attālais ceļš

en: Files
lv: Faili

en: Webseeds
lv: Tīmekļa devēji

en: Piece Size:
lv: Gabaliņu izmērs:

en: Set Private Flag
lv: Iestatīt privātā torenta karodziņu

en: Add this torrent to the session
lv: Pievienot šo torentu sesijai

en: Options
lv: Opcijas

en: Save .torrent as
lv: Saglabāt .torrent kā

en: _Pause
lv: _Pauzēt

en: Resu_me
lv: _Atsākt

en: Resume selected torrents.
lv: Atsākt izvēlētos torentus.

en: Opt_ions
lv: Opc_ijas

en: _Queue
lv: _Novietojums rindā

en: _Update Tracker
lv: Atja_unināt trakeri

en: _Remove Torrent
lv: _Izņemt torentu

en: _Force Re-check
lv: Piespiedu _failu pārbaude

en: label
lv: etiķete

en: _Select All
lv: Izvēlēties vi_sus

en: _Pause All
lv: _Pauzēt visus

en: Resu_me All
lv: _Atsākt visus

en: _Connection Limit
lv: Savienojumu limits

en: Upload _Slot Limit
lv: Augšupielādes _pieslēgvietu skaita limits:

en: _Auto Managed
lv: Automātiski pārvaldīts

en: Add Tracker
lv: Pievienot trakeri

en: Add URL
lv: Pievienot saiti

en: URL:
lv: Saite:

en: _Expand All
lv: Izpl_est visu

en: BitTorrent Client
lv: BitTorrent klients

en: Deluge BitTorrent Client
lv: Deluge BitTorrent klients

en: Download and share files over BitTorrent
lv: Lejupielādēt un dalīties ar failiem caur BitTorrent

en: Command
lv: Komanda

en: Password
lv: Parole

en: From
lv: No

en: To
lv: Uz

en: Use Random Ports
lv: Izmantot nejaušus portus

en: Inbound
lv: Ienākošs

en: Outbound
lv: Izejošs

en: Maximum Connections
lv: Maksimālais savienojumu skaits

en: Maximum Upload Slots
lv: Maksimālais augšupielādes slotu skaits

en: Maximum Half-Open Connections
lv: Maksimālais pusatvērto savienojumu skaits

en: Maximum Connection Attempts per Second
lv: Maksimālais savienošanās mēģinājumu skaits sekundē

en: Rate Limit IP Overhead
lv: Noteikt IP pārpalikuma robežu

en: Share Ratio
lv: Dalīšanas attiecība

en: Type
lv: Tips

en: Emule IP list (GZip)
lv: Emule IP saraksts (GZip)

en: SafePeer Text (Zipped)
lv: SafePeer teksts (Zip formātā)

en: PeerGuardian Text (Uncompressed)
lv: PeerGuardian teksts (nesaspiests)

en: Blocklist
lv: Bloķēšanas saraksts

en: Invalid leader
lv: Kļūdains sākums

en: Invalid magic code
lv: Kļūdains kods

en: Invalid version
lv: Kļūdaina versija

en: Days
lv: dienām

en: Check for new list every:
lv: Pārbaudīt, vai nav jauns saraksts, ik pēc:

en: Import blocklist on startup
lv: Importēt bloķēšanas sarakstu darbu uzsākot

en: <b>Settings</b>
lv: <b>Iestatījumi</b>

en: Download the blocklist file if necessary and import the file.
lv: Lejupielādēt un importēt bloķēšanas sarakstu, ja nepieciešams.

en: Check Download and Import
lv: Pārbaudīt lejupielādi un importēt

en: Download a new blocklist file and import it.
lv: Lejupielādēt un importēt jaunu bloķēšanas sarakstu.

en: Force Download and Import
lv: Piespiedu lejupielāde un imoportēšana

en: Blocklist is up to date
lv: Bloķēšanas saraksts ir atjaunināts

en: <b>Options</b>
lv: <b>Opcijas</b>

en: Type:
lv: Tips:

en: Date:
lv: Datums:

en: File Size:
lv: Faila izmērs:

en: <b>Info</b>
lv: <b>Informācija</b>

en: Torrent Complete
lv: Torents pabeigts

en: Torrent Added
lv: Torents pievienots

en: Torrent Removed
lv: Torents izņemts

en: Execute
lv: Izpildīt

en: Event
lv: Notikums

en: <b>Add Command</b>
lv: <b>Pievienot komandu</b>

en: <b>Commands</b>
lv: <b>Komandas</b>

en: AutoAdd
lv: Pievienot automātiski

en: Path
lv: Ceļš

en: Watch folder does not exist.
lv: Sekošanas mape neeksistē.

en: Path does not exist.
lv: Norādītā vieta neeksistē.

en: Watch Folder Properties
lv: Sekošanas mapes īpašības

en: Select A Folder
lv: Izvēlēties mapi

en: Enable this watch folder
lv: Aktivizēt sekošanu mapei

en: <b>Watch Folder</b>
lv: <b>Sekošanas mape</b>

en: Delete .torrent after adding
lv: Dzēst .torrent pēc pievienošanas

en: Append extension after adding:
lv: Pievienot paplašinājumu pēc pievienošanas:

en: <b>Torrent File Action</b>
lv: <b>Torenta faila darbības</b>

en: <b>Move Completed</b>
lv: <b>Pārvietot pabeigtos</b>

en: Label:
lv: Etiķete:

en: <b>Label</b>
lv: <b>Etiķete</b>

en: Main
lv: Galvenā

en: Max Upload Speed:
lv: Maksimālais augšupielādes ātrums:

en: Max Connections:
lv: Maksimālais savienojumu skaits:

en: Max Upload Slots:
lv: Maksimālais augšupielādes pieslēgvietu skaits:

en: Max Download Speed:
lv: Maksimālais lejupielādes ātrums:

en: <b>Bandwidth</b>
lv: <b>Caurlaidība</b>

en: Auto Managed:
lv: Automātiski pārvaldīts:

en: Add Paused:
lv: Pievienot pauzētu:

en: Queue to:
lv: Rindā:

en: <b>Queue</b>
lv: <b>Rinda</b>

en: <b>Watch Folders:</b>
lv: <b>Sekošanas mape:</b>

en: seconds
lv: sekundes

en: WebUi
lv: Tīmekļa saskarne

en: The Deluge web interface is not installed, please install the
    interface and try again
lv: Nav instalēta Deluge tīkla saskarne, lūdzu, instalējiet
    saskarni un mēģiniet vēlreiz.

en: Enable web interface
lv: Aktivizēt tīmekļa saskarni

en: Enable SSL
lv: Aktivizēt SSL

en: Listening port:
lv: Izmantot portu:

en: Invalid label, valid characters:[a-z0-9_-]
lv: Nederīga etiķete, izmantojiet rakstzīmes:[a-z0-9_-]

en: Empty Label
lv: Tukša etiķete

en: Label already exists
lv: Etiķete jau eksitē

en: Unknown Label
lv: Nezināma etiķete

en: Unknown Torrent
lv: Nezināms torents

en: Label _Options
lv: Etiķetes _opcijas

en: _Remove Label
lv: _Noņemt etiķeti

en: _Add Label
lv: _Pievienot etiķeti

en: Label Options
lv: Etiķetes opcijas

en: Label
lv: Etiķete

en: <b>Label Options</b>
lv: <b>Etiķetes opcijas</b>

en: Apply per torrent max settings:
lv: Pielietot torentu maksimālos iestatījumus:

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Apply Queue settings:
lv: Pielietot rindas iestatījumus:

en: <i>(1 line per tracker)</i>
lv: <i>(1 līnija katram trakerim)</i>

en: Automatically apply label:
lv: Automātiski pievienot etiķeti:

en: Add Label
lv: Pievienot etiķeti

en: <b>Add Label</b>
lv: <b>Pievienot etiķeti</b>

en: <i>Use the sidebar to add,edit and remove labels. </i>
lv: <i>Izmantojiet sānjoslu, lai pievienotu, rediģētu vai noņemtu etiķetes. </i>

en: <b>Labels</b>
lv: <b>Etiķetes</b>

en: Notification Blink shown
lv: Paziņojumu mirgošana

en: Popup notification is not enabled.
lv: Izlecošais paziņojums nav aktivizēts.

en: Notification popup shown
lv: Izlecošais paziņojums tiek rādīts

en: Sound notification not enabled
lv: Skaņas paziņojumi nav aktivizēti

en: pygame is not installed
lv: pygame nav instalēts

en: Sound notification failed %s
lv: Skaņas paziņojums neizdevās %s

en: Sound notification Success
lv: Skaņas paziņojums veiksmīgs

en: Finished Torrent
lv: Pabeigts torrents

en: The torrent "%(name)s" including %(num_files)i file(s) has finished downloading.
lv: Torrents "%(name)s" ar %(num_files)i faili(em) ir lejupielādēts.

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Choose Sound File
lv: Izvēlieties skaņas failu

en: There was an error sending the notification email: %s
lv: Gadījās kļūda, sūtot paziņojuma e-pastu: %s

en: Notification email sent.
lv: Paziņojuma e-pasts nosūtīts.

en: Finished Torrent "%(name)s"
lv: Pabeigts "%(name)s" torrents

en: This email is to inform you that Deluge has finished downloading "%(name)s", which includes %(num_files)i files.
    To stop receiving these alerts, simply turn off email notification in Deluge's preferences.
    
    Thank you,
    Deluge.
lv: Šis epasts paziņo ka Deluge pabeigusi  "%(name)s", kas satur %(num_files)i datnes.
    Lai vairs nesaņemtu šādus paziņojumus, vienkārši izsledziet epasta paziņojumus Deluge's uzstādījumos.
    
    Paldies,
    Jūsu Deluge.

en: Tray icon blinks enabled
lv: Aktivizēta sistēmas joslas ikonas mirgošana

en: Popups enabled
lv: Aktivizēti izlecošie paziņojumi

en: Sound enabled
lv: Skaņa aktivizēta

en: <b>UI Notifications</b>
lv: <b>Saskarnes paziņojumi</b>

en: <b>Recipients</b>
lv: <b>Saņēmēji</b>

en: Server requires TLS/SSL
lv: Serveris pieprasa TLS/SSL

en: <b>Email Notifications</b>
lv: <b>E-pasta paziņojumi</b>

en: This configuration does not mean that you'll actually receive notifications for all these events.
lv: Šī konfigurācija nenozīmē, ka tiešām saņemsiet paziņojumus par visiem šiem notikumiem.

en: Subscriptions
lv: Abonēšana

en: Sound Customization
lv: Skaņu izvēle

en: Extractor
lv: Atspiedējs

en: Extract to:
lv: Atspiest uz:

en: Create torrent name sub-folder
lv: Izveidot apakšmapi ar torenta nosaukumu

en: This option will create a sub-folder using the torrent's name within the selected extract folder and put the extracted files there.
lv: Izvēlētajā mapē tiks izveidota apakšmape ar torenta nosaukumu un tajā tiks izvietoti atspiestie faili.

en: Scheduler
lv: Plānotājs

en: Download Limit:
lv: Lejupielādes ierobežojums:

en: Upload Limit:
lv: Augšupielādes ierobežojums:

en: Active Torrents:
lv: Aktīvie torenti:

en: Active Downloading:
lv: Aktīvas lejupielādes:

en: Active Seeding:
lv: Aktīvas dalīšanas:

en: <b>Slow Settings</b>
lv: <b>Lēnie iestatījumi</b>

en: Logout
lv: Beigt darbu

en: Save
lv: Saglabāt

en: Host:
lv: Saimniekdators:

en: Move
lv: Pārvietot

en: Login
lv: Pieteikšanās

en: Set Maximum Connections
lv: Iestatīt maksimālo savienojumu skaitu

en: Download Speed
lv: Lejupielādes ātrums

en: Set Maximum Download Speed
lv: Iestatīt maksimālo lejupielādes ātrumu

en: Upload Speed
lv: Augšupielādes ātrums

en: Set Maximum Upload Speed
lv: Iestatīt maksimālo augšupielādes ātrumu

en: Protocol Traffic Download/Upload
lv: Lejup/augšup protokola satiksme

en: Connect
lv: Pieslēgties

en: Filters
lv: Filtri

en: D/L Speed Limit
lv: A/L ātruma robeža

en: U/L Speed Limit
lv: A/L ātruma robeža

en: Connection Limit
lv: Savienojumu limits

en: Upload Slot Limit
lv: Augšupielādes pieslēgvietu skaita robeža

en: Update Tracker
lv: Atjaunot trakeri

en: Force Recheck
lv: Piespiedu pārbaude

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: General
lv: Vispārēji

en: Private
lv: Privāts

en: True
lv: Patiess

en: Be alerted about new releases
lv: Paziņot par jaunām versijām

en: Maximum Connections:
lv: Maksimālais savienojumu skaits:

en: Maximum Download Speed (KiB/s):
lv: Maksimālais lejupielādes ātrums (KiB/s):

en: Maximum Upload Speed (KiB/s):
lv: Maksimālais augšupielādes ātrums (KiB/s):

en: Maximum Half-Open Connections:
lv: Maksimālais pusatvērto savienojumu skaits:

en: Maximum Connection Attempts per Second:
lv: Maksimālais savienošanās mēģinājumu skaits sekundē:

en: Maximum Upload Slots:
lv: Maksimālais augšupielādes pieslēgvietu skaits:

en: Server
lv: Serveris

en: File
lv: Fails

en: Add In Paused State
lv: Pievienot apturētā stāvoklī

en: Download
lv: Lejupielāde
