deluge - en to nds translation catalogue (18 entries)

en: Size
nds: Größe

en: Network
nds: Netzwerk

en: _File
nds: _Datei

en: _Add Torrent
nds: _Torrent hinzufügen

en: _View
nds: _Anzeige

en: _Columns
nds: _Spalten

en: _Help
nds: _Hilfe

en: Add Torrent
nds: Füge Torrent hinzu

en: Remove Torrent
nds: Torrent wegmaken

en: Pause
nds: Paus

en: Resume
nds: Wiedermaken

en: Preferences
nds: Einstellungen

en: Active Port:
nds: Aktiver Port:

en: From:
nds: Von:

en: To:
nds: Nach:

en: Add
nds: Tofögen

en: Remove
nds: Wegdoon

en: Select A Folder
nds: Wähle einen Ordner
