deluge - en to nl translation catalogue (494 entries)

en: Print this help message
nl: Dit Help-bericht afdrukken

en: Print version information
nl: Versie-informatie afdrukken

en: All
nl: Alle

en: Checking
nl: Controleren

en: Downloading
nl: Downloaden

en: Seeding
nl: Seeden

en: Paused
nl: Gepauzeerd

en: Queued
nl: In Wachtrij

en: Error
nl: Fout

en: Name
nl: Naam

en: Progress
nl: Voortgang

en: State
nl: Status

en: Size
nl: Grootte

en: Downloaded
nl: Binnengehaald

en: Uploaded
nl: Geüpload

en: Ratio
nl: Verhouding

en: Down Speed
nl: Downloadsnelheid

en: Up Speed
nl: Uploadsnelheid

en: Avail
nl: Beschikbaar

en: Added
nl: Toegevoegd

en: ETA
nl: Resterend

en: Prioritize First/Last
nl: Verhoog prioriteit Eerste/Laatste

en: Auto Managed
nl: Automatisch beheerd

en: Pieces
nl: Stukken

en: Warning
nl: Opgelet

en: Announce OK
nl: Aankondiging OK

en: Announce Sent
nl: Aankondiging verzonden

en: Bandwidth
nl: Bandbreedte

en: Queue
nl: Wachtrij

en: Network
nl: Netwerk

en: Other
nl: Overige

en: Aland Islands
nl: Ålandseilanden

en: Albania
nl: Albanië

en: Algeria
nl: Algerije

en: American Samoa
nl: Amerikaans-Samoa

en: Antarctica
nl: Antartica

en: Antigua and Barbuda
nl: Antigua en Barbuda

en: Argentina
nl: Argentinië

en: Armenia
nl: Armenië

en: Australia
nl: Australië

en: Austria
nl: Oostenrijk

en: Azerbaijan
nl: Azerbeidzjan

en: Bahamas
nl: Bahama's

en: Bahrain
nl: Bahrein

en: Belarus
nl: Wit-Rusland

en: Belgium
nl: België

en: Bosnia and Herzegovina
nl: Bosnië-Herzogevina

en: Bouvet Island
nl: Bouvet-eiland

en: Brazil
nl: Brazilië

en: British Indian Ocean Territory
nl: Brits Territorium in de Indische Oceaan

en: Bulgaria
nl: Bulgarije

en: Cambodia
nl: Cambodja

en: Cameroon
nl: Cameroen

en: Cape Verde
nl: Kaapverdië

en: Cayman Islands
nl: Kaaimaneilanden

en: Central African Republic
nl: Centraal-Afrikaanse Republiek

en: Chad
nl: Tsjaad

en: Chile
nl: Chili

en: Christmas Island
nl: Kersteiland

en: Cocos (Keeling) Islands
nl: Kokoseilanden (Keeling)

en: Comoros
nl: Komoren

en: Congo, The Democratic Republic of the
nl: Congo, Democratische Republiek

en: Cook Islands
nl: Cook Eilanden

en: Cote d'Ivoire
nl: Ivoorkust

en: Croatia
nl: Kroatië

en: Czech Republic
nl: Tsjechische Republiek

en: Denmark
nl: Denemarken

en: Dominican Republic
nl: Dominicaanse Republiek

en: Egypt
nl: Egypte

en: Equatorial Guinea
nl: Equatoriaal Guinea

en: Estonia
nl: Estland

en: Ethiopia
nl: Ethiopië

en: Falkland Islands (Malvinas)
nl: Falklandeilanden (Malvinas)

en: Faroe Islands
nl: Faeröereilanden

en: France
nl: Frankrijk

en: French Guiana
nl: Frans-Guyana

en: French Polynesia
nl: Frans-Polynesië

en: French Southern Territories
nl: Franse Zuidelijke- en Antarctische Gebieden

en: Georgia
nl: Georgië

en: Germany
nl: Duitsland

en: Greece
nl: Griekenland

en: Greenland
nl: Groenland

en: Guinea-Bissau
nl: Guinee-Bissau

en: Haiti
nl: Haïti

en: Heard Island and McDonald Islands
nl: Heardeiland en McDonaldeilanden

en: Holy See (Vatican City State)
nl: Vaticaanstad

en: Hungary
nl: Hongarije

en: Iceland
nl: Ijsland

en: Indonesia
nl: Indonesië

en: Iran, Islamic Republic of
nl: Iran, Islamitische Republiek

en: Iraq
nl: Irak

en: Ireland
nl: Ierland

en: Isle of Man
nl: Man (eiland)

en: Israel
nl: Israël

en: Italy
nl: Italië

en: Jordan
nl: Jordanië

en: Kazakhstan
nl: Kazachstan

en: Kenya
nl: Kenia

en: Korea, Democratic People's Republic of
nl: Noord-Korea

en: Korea, Republic of
nl: Zuid-Korea

en: Kuwait
nl: Koeweit

en: Kyrgyzstan
nl: Kirgizië

en: Lao People's Democratic Republic
nl: Democratische Volksrepubliek Laos

en: Latvia
nl: Letland

en: Lebanon
nl: Libanon

en: Liberia
nl: Liberië

en: Libyan Arab Jamahiriya
nl: Libië

en: Liechtenstein
nl: Lichtenstein

en: Lithuania
nl: Litouwen

en: Luxembourg
nl: Luxemburg

en: Macedonia, The Former Yugoslav Republic of
nl: Macedonië

en: Malaysia
nl: Maleisië

en: Maldives
nl: Maldiven

en: Marshall Islands
nl: Marshall-eilanden

en: Mauritania
nl: Mauritanië

en: Micronesia, Federated States of
nl: Micronesië

en: Moldova
nl: Moldavië

en: Mongolia
nl: Mongolië

en: Morocco
nl: Marokko

en: Myanmar
nl: Birma

en: Namibia
nl: Namibië

en: Netherlands
nl: Nederland

en: Netherlands Antilles
nl: Nederlandse Antillen

en: New Caledonia
nl: Nieuw-Caledonië

en: New Zealand
nl: Nieuw-Zeeland

en: Norfolk Island
nl: Norfolkeiland

en: Northern Mariana Islands
nl: Noordelijke Marianen

en: Norway
nl: Noorwegen

en: Palestinian Territory, Occupied
nl: Palestina

en: Papua New Guinea
nl: Papoea-Nieuw-Guinea

en: Philippines
nl: Filippijnen

en: Pitcairn
nl: Pitcairneilanden

en: Poland
nl: Polen

en: Romania
nl: Roemenië

en: Russian Federation
nl: Rusland

en: Saint Barthelemy
nl: Sint-Bartholomeus

en: Saint Helena
nl: Sint-Helena

en: Saint Kitts and Nevis
nl: Saint Kitts en Nevis

en: Saint Lucia
nl: Santa Lucia

en: Saint Martin
nl: Sint-Maarten

en: Saint Pierre and Miquelon
nl: Saint-Pierre en Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
nl: Sint-Vincent en de Grenadines

en: Sao Tome and Principe
nl: Sao Tomé en Principe

en: Saudi Arabia
nl: Saoedi-Arabië

en: Serbia
nl: Servië

en: Seychelles
nl: Seychellen

en: Slovakia
nl: Slowakije

en: Slovenia
nl: Slovenië

en: Solomon Islands
nl: Salomoneilanden

en: Somalia
nl: Somalië

en: South Africa
nl: Zuid-Afrika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
nl: Zuid-Georgië en de Zuidelijke Sandwicheilanden

en: Spain
nl: Spanje

en: Svalbard and Jan Mayen
nl: Svalbard en Jan Mayen

en: Sweden
nl: Zweden

en: Switzerland
nl: Zwitserland

en: Syrian Arab Republic
nl: Syrië

en: Tajikistan
nl: Tadzjikistan

en: Tanzania, United Republic of
nl: Tanzania, Verenigde Republiek

en: Timor-Leste
nl: Oost-Timor

en: Trinidad and Tobago
nl: Trinidad en Tobago

en: Tunisia
nl: Tunesië

en: Turkey
nl: Turkije

en: Turks and Caicos Islands
nl: Turkse- en Caicoseilanden

en: Uganda
nl: Oeganda

en: Ukraine
nl: Oekraïne

en: United Arab Emirates
nl: Verenigde Arabische Emiraten

en: United Kingdom
nl: Groot-Brittanië

en: United States
nl: Verenigde Staten

en: United States Minor Outlying Islands
nl: Kleine Pacifische eilanden van de Verenigde Staten

en: Uzbekistan
nl: Oezbekistan

en: Viet Nam
nl: Vietnam

en: Virgin Islands, British
nl: Maagdeneilanden, Britse

en: Virgin Islands, U.S.
nl: Maagdeneilanden, V.S.

en: Wallis and Futuna
nl: Wallis en Futuna

en: Western Sahara
nl: West Sahara

en: Yemen
nl: Jemen

en: Daemon not running
nl: Deamon draait niet

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Tier
nl: Rij

en: Choose a file
nl: Kies een bestand

en: Choose a folder
nl: Kies een map

en: Save .torrent file
nl: Sla .torrent bestand op

en: Torrent files
nl: Torrentbestanden

en: All files
nl: Alle bestanden

en: Invalid File
nl: Ongeldig bestand

en: Choose a .torrent file
nl: Kies een .torrent-bestand

en: Invalid URL
nl: Ongeldige URL

en: Download Failed
nl: Downloaden mislukt

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Other...
nl: Overig...

en: Not Connected
nl: Niet verbonden

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Fi_les
nl: _Bestanden

en: _Options
nl: _Opties

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Down
nl: Naar beneden

en: Up
nl: Naar boven

en: Connected
nl: Verbonden

en: Error Adding Host
nl: Fout bij toevoegen van host

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Level
nl: Nivo

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Select the Plugin
nl: Selecteer de Plugin

en: Plugin Eggs
nl: Plugin eieren

en: None
nl: Geen

en: Admin
nl: Beheerder

en: No Label
nl: Geen label

en:  Torrents Queued
nl:  Torrents in de rij geplaatst

en:  Torrent Queued
nl:  Torrent in de rij geplaatst

en: Set Unlimited
nl: Zet op ongelimiteerd

en: On
nl: Aan

en: Off
nl: Uit

en: Disable
nl: Deactiveren

en: Address
nl: Adres

en: Creating Torrent
nl: Torrent maken

en: Queued Torrents
nl: Torrents in de wachtrij

en: _Remove
nl: Ve_rwijderen

en: Automatically add torrents on connect
nl: Automatisch torrents toevoegen bij het maken van de verbinding

en: _File
nl: _Bestand

en: _Add Torrent
nl: _Torrent toevoegen

en: _Create Torrent
nl: Torrent _Aanmaken

en: _Quit
nl: Af_sluiten

en: _Edit
nl: B_ewerken

en: _Connection Manager
nl: _Verbindingsbeheerder

en: _View
nl: Weerga_ve

en: _Toolbar
nl: _Knoppenbalk

en: _Sidebar
nl: _Zijpaneel

en: Status_bar
nl: Status_balk

en: T_abs
nl: T_abbladen

en: _Columns
nl: _Kolommen

en: S_idebar
nl: Z_ijpaneel

en: Show _Zero Hits
nl: Toon _Zero Hits

en: Show _Trackers
nl: Toon _Trackers

en: Frequently Asked Questions
nl: Veelgestelde vragen

en: Add torrent
nl: Torrent toevoegen

en: Add Torrent
nl: Torrent toevoegen

en: Remove torrent
nl: Verwijder torrent

en: Remove Torrent
nl: Torrent verwijderen

en: Pause the selected torrents
nl: Geselecteerde torrents pauzeren

en: Pause
nl: Pauzeren

en: Resume the selected torrents
nl: Geselecteerde torrents verderzetten

en: Resume
nl: Hervatten

en: Queue Torrent Up
nl: Torrent in wachtrij omhoog

en: Queue Up
nl: Omhoog in wachtrij

en: Queue Torrent Down
nl: Torrent in wachtrij omlaag

en: Queue Down
nl: Omlaag in wachtrij

en: Preferences
nl: Instellingen

en: Connection Manager
nl: Connectie Manager

en: Forced
nl: Geforceerd

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Handshake
nl: Handdruk

en: Either
nl: Beide

en: Show session speed in titlebar
nl: Toon sessie snelheid in titelbar

en: Enable system tray icon
nl: Systeemvakpictogram inschakelen

en: Minimize to tray on close
nl: Naar systeemvak minimaliseren bij afsluiten

en: Start in tray
nl: Start in het systeemvak

en: Password protect system tray
nl: Door wachtwoord beschermd systeemvak

en: Move completed to:
nl: Verplaats gedownloade bestanden naar:

en: Copy of .torrent files to:
nl: Kopie van .torrent-bestanden naar:

en: Download to:
nl: Downloaden naar:

en: Prioritize first and last pieces of torrent
nl: Geef voorrang aan eerste en laatste stukjes van torrent

en: Prioritize first and last pieces of files in torrent
nl: Geef voorrang aan eerste en laatste stukjes van bestanden in torrent

en: Add torrents in Paused state
nl: Torrent toevoegen in gepauzeerde stand

en: Always show
nl: Altijd tonen

en: Bring the dialog to focus
nl: Breng het dialoog naar voren

en: The maximum number of connections allowed.  Set -1 for unlimited.
nl: Het maximale aantal toegestane verbindingen. Zet op -1 voor onbeperkt.

en: Connections:
nl: Verbindingen

en: The maximum upload slots for all torrents.  Set -1 for unlimited.
nl: De maximale upload plaatsen voor alle torrens. Gebruik -1 voor ongelimiteerd.

en: The maximum download speed for all torrents.  Set -1 for unlimited.
nl: De maximale downloadsnelheid voor alle torrents. Zet op -1 voor onbeperkt.

en: Download Speed:
nl: Downloadsnelheid:

en: The maximum upload speed for all torrents.  Set -1 for unlimited.
nl: De maximale uploadsnelheid voor alle torrents. Zet op -1 voor onbeperkt.

en: Upload Speed:
nl: Uploadsnelheid:

en: Ignore limits on local network
nl: Limieten negeren op locale netwerk

en: Rate limit IP overhead
nl: Beperk IP overhead samen met doorvoersnelheid.

en: If checked, the estimated TCP/IP overhead is drained from the rate limiters, to avoid exceeding the limits with the total traffic
nl: Wanneer aangevinkt wordt de geschatte TCP/IP overhead afgetrokken van de gelimiteerde doorvoersnelheid. Dit is om te voorkomen dat de limieten worden overschreden met het totale dataverkeer.

en: The maximum upload slots per torrent.  Set -1 for unlimited.
nl: De maximale upload plaatsen per torrens. Gebruik -1 voor ongelimiteerd

en: The maximum number of connections per torrent.  Set -1 for unlimited.
nl: Het maximum aantal verbindingen per torrent. Zet op -1 voor onbeperkt.

en: Random
nl: Willekeurig

en: Active Port:
nl: Actieve poort:

en: Test Active Port
nl: Actieve poort testen

en: From:
nl: Van:

en: To:
nl: Tot:

en: Level:
nl: Niveau:

en: Encryption
nl: Versleuteling

en: Peer Exchange
nl: Peer-uitwisseling

en: Local Service Discovery finds local peers on your network.
nl: Lokale Service Ontdekker heeft lokale peers op je netwerk gevonden.

en: Distributed hash table may improve the amount of active connections.
nl: Gedistributeerde hashtabel kan het aantal actieve verbindingen verbeteren.

en: Hostname:
nl: Hostnaam:

en: Port:
nl: Poort:

en: Cache Size (16 KiB blocks):
nl: Cache Grootte (16 KiB blokken):

en: The number of seconds from the last cached write to a piece in the write cache, to when it's forcefully flushed to disk. Default is 60 seconds.
nl: Het aantal seconden na de laatste wijziging waarna de cache naar de harddisk wordt geschreven. Standaard is 60 seconden.

en: Cache Expiry (seconds):
nl: Cache verval (seconden):

en: Settings
nl: Instellingen

en: The total number of 16 KiB blocks written to disk since this session was started.
nl: Het aantal blokken van 16 KiB dat naar de harddisk is geschreven sinds deze sessie begon.

en: Blocks Written:
nl: Blokken geschreven:

en: The total number of write operations performed since this session was started.
nl: Het aantal leesoperaties dat is uitgevoerd sinds deze sessie begon.

en: Writes:
nl: Geschreven:

en: The ratio (blocks_written - writes) / blocks_written represents the number of saved write operations per total write operations, i.e. a kind of cache hit ratio for the write cache.
nl: De verhouding (geschreven_blokken - schrijfoperaties) / geschreven_blokken stelt het aantal opgeslagen schrijfoperaties op het totale aantal schrijfoperaties voor.

en: Write Cache Hit Ratio:
nl: Schrijf cache treffer verhouding

en: The number of blocks that were requested from the bittorrent engine (from peers), that were served from disk or cache.
nl: Het aantal blokken aangevraagd via de bittorrent engine die geserveerd werden vanaf de schijf of cache.

en: Blocks Read:
nl: Blokken gelezen:

en: The number of blocks that were served from cache.
nl: Het aantal blokken dat werd gelezen vanuit de cache.

en: Blocks Read Hit:
nl: Blokken gelezen uit cache:

en: The cache hit ratio for the read cache.
nl: De cache hit ratio voor de leescache

en: Read Cache Hit Ratio:
nl: Lees cache treffer verhouding

en: The total number of read operations performed since this session was started.
nl: Het totale aantal leesoperaties dat is uitgevoerd sinds het begin van deze sessie.

en: Reads:
nl: Gelezen:

en: The number of 16 KiB blocks currently in the disk cache. This includes both read and write cache.
nl: Aantal 16 KiB-blokken in het cachegeheugen. Dit omvat zowel de lees als schrijf cache.

en: Cache Size:
nl: Cache grootte:

en: Read Cache Size:
nl: Lees cache grootte:

en: Help us improve Deluge by sending us your Python version, PyGTK version, OS and processor types.  Absolutely no other information is sent.
nl: Help ons Deluge te verbeteren door ons uw Python-versie, PyGTK-versie, OS en processor types te sturen. Geen andere informatie wordt verzonden.

en: Yes, please send anonymous statistics
nl: Ja, verstuurd anonieme statistieken

en: Location:
nl: Locatie:

en: If Deluge cannot find the database file at this location it will fallback to using DNS to resolve the peer's country.
nl: Als Deluge geen database kan vinden op deze locatie zal er gebruik worden gemaakt van DNS om het land te bepalen.

en: Daemon port:
nl: Daemon poort:

en: Port
nl: Poort

en: Allow Remote Connections
nl: Verbindingen op afstand toestaan

en: Connections
nl: Verbindingen

en: Periodically check the website for new releases
nl: Controleer de website regelmatig voor nieuwe versies

en: Version:
nl: Versie:

en: Author:
nl: Auteur:

en: Author Email:
nl: E-mailadres van de auteur:

en: Info
nl: Informatie

en: Add Peer
nl: Voeg Peer Toe

en: hostname:port
nl: hostname:poort

en: <b>General</b>
nl: <b>Algemeen</b>

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Add
nl: Toevoegen

en: Remove
nl: Verwijder

en: Add Infohash
nl: Voeg Infohash toe

en: Add Host
nl: Host toevoegen

en: Destination:
nl: Doel:

en: New Release
nl: Nieuwe Uitgave

en: _Goto Website
nl: _Ga naar Website

en: Do not show this dialog in the future
nl: Deze dialoog in de toekomst niet tonen

en: Up Speed:
nl: Uploadsnelheid:

en: Downloaded:
nl: Binnengehaald:

en: Uploaded:
nl: Geüpload:

en: Name:
nl: Naam:

en: Comments:
nl: Commentaar:

en: Move completed:
nl: Voltooid verplaatsen:

en: Stop seed at ratio:
nl: Seeden stoppen bij ratio:

en: Remove at ratio
nl: Verwijder op ratio

en: _Edit Trackers
nl: Trackers b_ewerken

en: Top
nl: Bovenkant

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Add Torrents
nl: Torrents Toevoegen

en: Add In _Paused State
nl: Toevoegen in ge_pauzeerde status

en: Prioritize First/Last Pieces
nl: Prioriteit op eerste/laatste delen

en: Apply To All
nl: Toepassen Op Alle

en: Revert To Defaults
nl: Terugzetten Naar Standaardinstellingen

en: _Show Deluge
nl: Deluge _tonen

en: _Download Speed Limit
nl: _Download snelheidslimiet

en: _Upload Speed Limit
nl: _Upload snelheidslimiet

en: Quit & Shutdown Daemon
nl: Verlaten & Daemon Afsluiten

en: Edit Trackers
nl: Bewerk trackers

en: Add a peer by its IP
nl: Voeg een peer toe met zijn IP

en: Edit Tracker
nl: Tracker Bewerken

en: Enter Remote Path
nl: Geef een pad op afstand

en: Path:
nl: Pad:

en: Create Torrent
nl: Torrent aanmaken

en: Fol_der
nl: _Map

en: _Remote Path
nl: _Extern Pad

en: Files
nl: Bestanden

en: Piece Size:
nl: Stukjes grootte:

en: Set Private Flag
nl: Stel Prive vlag in

en: Add this torrent to the session
nl: Deze torrent aan de sessie toevoegen

en: Options
nl: Opties

en: Save .torrent as
nl: Sla .torrent op als

en: Resu_me
nl: _Voortzetten

en: Resume selected torrents.
nl: Geselecteerde torrents voortzetten.

en: Opt_ions
nl: Opt_ies

en: _Queue
nl: _Wachtrij

en: _Update Tracker
nl: Tracker vernie_uwen

en: _Remove Torrent
nl: Torrent ve_rwijderen

en: _Force Re-check
nl: Hercontrole _Forceren

en: _Select All
nl: Alles _selecteren

en: _Pause All
nl: _Pauzeer alles

en: Resu_me All
nl: _Alle Voortzetten

en: _Connection Limit
nl: _Connectielimiet

en: Upload _Slot Limit
nl: Upload _Slot Limiet

en: _Auto Managed
nl: _Automatisch Beheerd

en: Add Tracker
nl: Tracker Toevoegen

en: Add URL
nl: URL toevoegen

en: _Expand All
nl: _Alles uit klappen

en: Command
nl: Opdracht

en: Password
nl: Wachtwoord

en: From
nl: Van

en: To
nl: Tot

en: Use Random Ports
nl: Gebruik willekeurige poorten

en: Inbound
nl: Inkomend

en: Outbound
nl: Uitgaand

en: Maximum Connections
nl: Maximum connecties

en: Maximum Upload Slots
nl: Maximum aantal uploadslots

en: Maximum Half-Open Connections
nl: Maximale half-openstaande connecties

en: Maximum Connection Attempts per Second
nl: Maximum aantal verbindingspogingen per seconde

en: Rate Limit IP Overhead
nl: Beperk IP overhead samen met doorvoersnelheid.

en: Share Ratio
nl: Deelverhouding

en: Apply
nl: Toepassen

en: Emule IP list (GZip)
nl: Emule IP lijst (GZip)

en: SafePeer Text (Zipped)
nl: SafePeer Tekst (gezipt)

en: PeerGuardian Text (Uncompressed)
nl: PeerGuardian Tekst (zonder compressie)

en: Blocklist
nl: Blokkeerlijst

en: Invalid leader
nl: Foutieve leider

en: Invalid magic code
nl: Ongeldige magische code

en: Invalid version
nl: Ongeldige versie

en: Days
nl: Dagen

en: Check for new list every:
nl: Naar nieuwe lijst controleren iedere:

en: Import blocklist on startup
nl: Bij opstarten blokkeerlijst importeren

en: <b>Settings</b>
nl: <b>Instellingen</b>

en: Download the blocklist file if necessary and import the file.
nl: Indien noodzakelijk het blokkeerlijst-bestand downloaden en het bestand importeren.

en: Check Download and Import
nl: Download en Import controleren

en: Download a new blocklist file and import it.
nl: Een nieuwe blokkeerlijst downloaden en importeren.

en: Force Download and Import
nl: Download en Import forceren

en: Blocklist is up to date
nl: Blokeerlijst is up to date

en: <b>Options</b>
nl: <b>Opties</b>

en: Date:
nl: Datum:

en: File Size:
nl: Bestandsgrootte:

en: Torrent Complete
nl: Torrent compleet

en: Torrent Added
nl: Torrent toegevoegd

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Event
nl: Gebeurtenis

en: <b>Add Command</b>
nl: <b>Voeg opracht toe</b>

en: <b>Commands</b>
nl: <b>Opdrachten</b>

en: Select A Folder
nl: Kies een map

en: Max Upload Speed:
nl: Maximale Upload-snelheid:

en: Max Connections:
nl: Maximum verbindingen:

en: Max Upload Slots:
nl: Maximum aantal uploadslotes:

en: Max Download Speed:
nl: Maximale Download-snelheid

en: <b>Bandwidth</b>
nl: <b>Bandbreedte</b>

en: <b>Queue</b>
nl: <b>Wachtrij</b>

en: seconds
nl: seconden

en: Enable web interface
nl: Schakel webinterface in

en: Enable SSL
nl: Schakel SSL in

en: Listening port:
nl: Luisterpoort:

en: Invalid label, valid characters:[a-z0-9_-]
nl: Ongeldig label, geldige tekens: [a-z0-9_-]

en: Empty Label
nl: Leeg label

en: Label already exists
nl: Label bestaat reeds

en: Unknown Label
nl: Onbekend label

en: Unknown Torrent
nl: Onbekende torrent

en: Label _Options
nl: Label _Opties

en: _Remove Label
nl: _Verwijder Label

en: _Add Label
nl: Label _Toevoegen

en: Label Options
nl: Label Opties

en: <b>Label Options</b>
nl: <b>Label Opties</b>

en: Apply per torrent max settings:
nl: Per torrent maximale instellingen toepassen:

en: Apply Queue settings:
nl: Wachtrij-instellingen toepassen:

en: <i>(1 line per tracker)</i>
nl: <i>(1 regel per tracker)</i>

en: Automatically apply label:
nl: Label automatisch toepassen:

en: Add Label
nl: Label toevoegen

en: <b>Add Label</b>
nl: <b>Label toevoegen</b>

en: <i>Use the sidebar to add,edit and remove labels. </i>
nl: <i>Gebruik de zijbalk om labels toe te voegen, te wijzigen en te verwijderen.</i>

en: There was an error sending the notification email: %s
nl: Er heeft een fout plaatsgevonden tijdens het zenden van de notificatie email: %s

en: Extract to:
nl: Uitpakken naar:

en: Create torrent name sub-folder
nl: Maak een submap met de naam van de torrent

en: This option will create a sub-folder using the torrent's name within the selected extract folder and put the extracted files there.
nl: Deze optie maakt een submap met de naam van de torrent binnen de geselecteerde extractiemap en plaatst de uitgepakte bestanden daar.

en: Download Limit:
nl: Download limiet

en: Upload Limit:
nl: Upload limiet

en: Active Torrents:
nl: Actieve Torrents:

en: <b>Slow Settings</b>
nl: <b>Dal Instellingen</b>

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Save
nl: Opslaan

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Login
nl: Inloggen

en: Set Maximum Connections
nl: Stel maximaal aantal verbindingen in

en: Download Speed
nl: Download snelheid

en: Set Maximum Download Speed
nl: Stel maximale downloadsnelheid in

en: Upload Speed
nl: Upload snelheid

en: Set Maximum Upload Speed
nl: Stel maximale uploadsnelheid in

en: Protocol Traffic Download/Upload
nl: Protocol dataverkeer Download/Upload

en: Connect
nl: Verbinden

en: D/L Speed Limit
nl: Limiet downloadsnelheid

en: U/L Speed Limit
nl: Limiet uploadsnelheid

en: Connection Limit
nl: Verbindingslimiet

en: Upload Slot Limit
nl: Upload plaatsen limiet

en: Update Tracker
nl: Tracker vernieuwen

en: Force Recheck
nl: Forceer controle

en: General
nl: Standaard

en: Private
nl: Besloten

en: True
nl: Ja

en: Be alerted about new releases
nl: Laat het weten wanneer er nieuwe versies zijn

en: Maximum Connections:
nl: Maximaal aantal verbindingen:

en: Maximum Download Speed (KiB/s):
nl: Maximale downloadsnelheid (KiB/s):

en: Maximum Upload Speed (KiB/s):
nl: Maximale uploadsnelheid (KiB/s):

en: Maximum Half-Open Connections:
nl: Maximum half-open verbindingen:

en: Maximum Connection Attempts per Second:
nl: Maximum connectie pogingen per seconde

en: Maximum Upload Slots:
nl: Maximale upload plaatsen

en: Refresh
nl: Verversen

en: File
nl: Bestand

en: Add In Paused State
nl: Toevoegen in gepauseerde status
