deluge - en to sk translation catalogue (626 entries)

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívne

en: Checking
sk: Kontroluje sa

en: Downloading
sk: Preberané

en: Seeding
sk: Seedované

en: Paused
sk: Pozastavené

en: Queued
sk: Vo fronte

en: Error
sk: Chyba

en: Name
sk: Názov

en: Progress
sk: Priebeh

en: State
sk: Stav

en: Size
sk: Veľkosť

en: Downloaded
sk: Prebraté

en: Uploaded
sk: Odoslaný

en: Ratio
sk: Pomer

en: Down Speed
sk: Preberanie

en: Up Speed
sk: Odosielanie

en: Down Limit
sk: Limit preberania

en: Up Limit
sk: Limit odosielania

en: Peers
sk: Peeri

en: Avail
sk: Prospech

en: Added
sk: Pridané

en: ETA
sk: Zostáva

en: Prioritize First/Last
sk: Uprednostniť prvé/posledné

en: Auto Managed
sk: Automatické spravovanie

en: Pieces
sk: Časti

en: Warning
sk: Upozornenie

en: Announce OK
sk: Ohlásenie OK

en: Announce Sent
sk: Ohlásenie odoslané

en: Interface
sk: Rozhranie

en: Downloads
sk: Prenosy

en: Bandwidth
sk: Šírka pásma

en: Queue
sk: Fronta

en: Network
sk: Sieť

en: Cache
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Other
sk: Iné

en: Daemon
sk: Démon

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly

en: Afghanistan
sk: Afganistan

en: Aland Islands
sk: Alandy

en: Albania
sk: Albánsko

en: Algeria
sk: Alžírsko

en: American Samoa
sk: Americká Samoa

en: Andorra
sk: Andora

en: Antarctica
sk: Antarktída

en: Antigua and Barbuda
sk: Antigua a Barbuda

en: Argentina
sk: Argentína

en: Armenia
sk: Arménsko

en: Australia
sk: Austrália

en: Austria
sk: Rakúsko

en: Azerbaijan
sk: Azerbajdžan

en: Bahamas
sk: Bahamy

en: Bahrain
sk: Bahrajn

en: Bangladesh
sk: Bangladéš

en: Belarus
sk: Bielorusko

en: Belgium
sk: Belgicko

en: Bermuda
sk: Bermudy

en: Bhutan
sk: Bhután

en: Bolivia
sk: Bolívia

en: Bosnia and Herzegovina
sk: Bosna a Hercegovina

en: Bouvet Island
sk: Bouvetov ostrov

en: Brazil
sk: Brazília

en: British Indian Ocean Territory
sk: Britské indickooceánske územie

en: Brunei Darussalam
sk: Brunej

en: Bulgaria
sk: Bulharsko

en: Cambodia
sk: Kambodža

en: Cameroon
sk: Kamerun

en: Canada
sk: Kanada

en: Cape Verde
sk: Kapverdy

en: Cayman Islands
sk: Kajmanské ostrovy

en: Central African Republic
sk: Stredoafrická republika

en: Chad
sk: Čad

en: Chile
sk: Čile

en: China
sk: Čína

en: Christmas Island
sk: Vianočný ostrov

en: Cocos (Keeling) Islands
sk: Kokosové ostrovy

en: Colombia
sk: Kolumbia

en: Comoros
sk: Komory

en: Congo
sk: Kongo

en: Congo, The Democratic Republic of the
sk: Demokratická republika Kongo

en: Cook Islands
sk: Cookove ostrovy

en: Costa Rica
sk: Kostarika

en: Cote d'Ivoire
sk: Pobrežie slonoviny

en: Croatia
sk: Chorvátsko

en: Cuba
sk: Kuba

en: Czech Republic
sk: Česká republika

en: Denmark
sk: Dánsko

en: Djibouti
sk: Džibutsko

en: Dominica
sk: Dominika

en: Dominican Republic
sk: Dominikánska republika

en: Ecuador
sk: Ekvádor

en: El Salvador
sk: Salvádor

en: Equatorial Guinea
sk: Rovníková Guinea

en: Estonia
sk: Estónsko

en: Ethiopia
sk: Etiópia

en: Falkland Islands (Malvinas)
sk: Falkandské ostrovy (Malvíny)

en: Faroe Islands
sk: Faerské ostrovy

en: Fiji
sk: Fidži

en: Finland
sk: Fínsko

en: France
sk: Francúzsko

en: French Guiana
sk: Francúzska Guyana

en: French Polynesia
sk: Francúzka Polynézia

en: French Southern Territories
sk: Francúzske južné a antarktické územia

en: Georgia
sk: Gruzínsko

en: Germany
sk: Nemecko

en: Gibraltar
sk: Gibraltár

en: Greece
sk: Grécko

en: Greenland
sk: Grónsko

en: Heard Island and McDonald Islands
sk: Heardov ostrov a MacDonaldove ostrovy

en: Holy See (Vatican City State)
sk: Svätá stolica (Vatikánsky mestský štát)

en: Hungary
sk: Maďarsko

en: Iceland
sk: Island

en: Indonesia
sk: Indonézia

en: Iran, Islamic Republic of
sk: Irán

en: Iraq
sk: Irak

en: Ireland
sk: Írsko

en: Isle of Man
sk: Ostrov Man

en: Israel
sk: Izrael

en: Italy
sk: Taliansko

en: Jamaica
sk: Jamajka

en: Japan
sk: Japonsko

en: Jordan
sk: Jordánsko

en: Kazakhstan
sk: Kazachstan

en: Kenya
sk: Keňa

en: Korea, Democratic People's Republic of
sk: Severná Kórea

en: Korea, Republic of
sk: Kórejská republika

en: Kuwait
sk: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
sk: Kirgizsko

en: Lao People's Democratic Republic
sk: Laos

en: Latvia
sk: Lotyšsko

en: Lebanon
sk: Libanon

en: Lesotho
sk: Lesoto

en: Liberia
sk: Libéria

en: Libyan Arab Jamahiriya
sk: Líbya

en: Liechtenstein
sk: Lichtenštajnsko

en: Lithuania
sk: Litva

en: Luxembourg
sk: Luxembursko

en: Macao
sk: Makao

en: Macedonia, The Former Yugoslav Republic of
sk: Macedónsko

en: Madagascar
sk: Magadaskar

en: Malaysia
sk: Malajzia

en: Maldives
sk: Maledivy

en: Marshall Islands
sk: Maršalove ostrovy

en: Martinique
sk: Martinik

en: Mauritania
sk: Mauretánia

en: Mauritius
sk: Maurícius

en: Mexico
sk: Mexiko

en: Micronesia, Federated States of
sk: Mikronézia

en: Moldova
sk: Moldavsko

en: Monaco
sk: Monako

en: Mongolia
sk: Mongolsko

en: Montenegro
sk: Čierna Hora

en: Morocco
sk: Maroko

en: Mozambique
sk: Mozambik

en: Myanmar
sk: Mjanmarsko (Barma)

en: Namibia
sk: Namíbia

en: Nepal
sk: Nepál

en: Netherlands
sk: Holandsko

en: Netherlands Antilles
sk: Holandské Antily

en: New Caledonia
sk: Nová Kaledónia

en: New Zealand
sk: Nový Zéland

en: Nicaragua
sk: Nikaragua

en: Nigeria
sk: Nigéria

en: Norfolk Island
sk: Ostrov Norfolk

en: Northern Mariana Islands
sk: Severné Mariánske ostrovy

en: Norway
sk: Nórsko

en: Oman
sk: Omán

en: Palestinian Territory, Occupied
sk: Palestínske územie, okupované

en: Papua New Guinea
sk: Papua - Nová Guinea

en: Paraguay
sk: Paraguaj

en: Philippines
sk: Filipíny

en: Pitcairn
sk: Pitcairnove ostrovy

en: Poland
sk: Poľsko

en: Portugal
sk: Portugalsko

en: Puerto Rico
sk: Portoriko

en: Qatar
sk: Katar

en: Reunion
sk: Réunion

en: Romania
sk: Rumunsko

en: Russian Federation
sk: Rusko

en: Saint Barthelemy
sk: Svátý Bartolomej

en: Saint Helena
sk: Svätá Helena

en: Saint Kitts and Nevis
sk: Svätý Krištof a Nevis

en: Saint Lucia
sk: Svätá Lucia

en: Saint Martin
sk: Turčiansky Svätý Martin

en: Saint Pierre and Miquelon
sk: Svätý Pierre a Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
sk: Svätý Vincent a Grenadíny

en: San Marino
sk: San Maríno

en: Sao Tome and Principe
sk: Svätý Tomáš a Princov ostrov

en: Saudi Arabia
sk: Saudská Arábia

en: Serbia
sk: Srbsko

en: Seychelles
sk: Seychelly

en: Singapore
sk: Singapur

en: Slovakia
sk: Slovensko

en: Slovenia
sk: Slovinsko

en: Solomon Islands
sk: Šalamúnove ostrovy

en: Somalia
sk: Somálsko

en: South Africa
sk: Juhoafrická republika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
sk: Južná Georgia a Južné Sandwichove ostrovy

en: Spain
sk: Španielsko

en: Sri Lanka
sk: Srí Lanka

en: Sudan
sk: Sudán

en: Suriname
sk: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
sk: Špicbergy a Jan Mayen

en: Swaziland
sk: Swazijsko

en: Sweden
sk: Švédsko

en: Switzerland
sk: Švajčiarsko

en: Syrian Arab Republic
sk: Sýria

en: Tajikistan
sk: Tadžikistan

en: Tanzania, United Republic of
sk: Tanzánia

en: Thailand
sk: Thajsko

en: Timor-Leste
sk: Východný Timor

en: Trinidad and Tobago
sk: Trinidad a Tobago

en: Tunisia
sk: Tunisko

en: Turkey
sk: Turecko

en: Turkmenistan
sk: Turkménsko

en: Turks and Caicos Islands
sk: Ostrovy Turks a Caicos

en: Ukraine
sk: Ukrajina

en: United Arab Emirates
sk: Spojené Arabské Emiráty

en: United Kingdom
sk: Veľká Británia

en: United States
sk: USA

en: United States Minor Outlying Islands
sk: Menšie odľahlé ostrovy USA

en: Viet Nam
sk: Vietnam

en: Virgin Islands, British
sk: Britské panenské ostrovy

en: Virgin Islands, U.S.
sk: Americké paneské ostrovy

en: Wallis and Futuna
sk: Wallis a Futuna

en: Western Sahara
sk: Západná Sahara

en: Yemen
sk: Jemen

en: Daemon not running
sk: Démon nie je spustený

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Tier
sk: Úroveň

en: Choose a file
sk: Vyberte súbor

en: Choose a folder
sk: Vyberte priečinok

en: Save .torrent file
sk: Uložiť súbor .torrent

en: Torrent files
sk: Torrent súbory

en: All files
sk: Všetky súbory

en: A peer-to-peer file sharing program
    utilizing the BitTorrent protocol.
sk: Peer-to-peer zdieľací program
    využívajúci protokol BitTorrent.

en: Client:
sk: Klient:

en: Current Developers:
sk: Aktuálni vývojári:

en: Past Developers or Contributors:
sk: Predošlí vývojári alebo prispievatelia:

en: Invalid File
sk: Neplatný súbor

en: Choose a .torrent file
sk: Vyberte súbor s príponou .torrent

en: Invalid URL
sk: Neplatná URL

en: is not a valid URL.
sk: nie je platnou URL.

en: Downloading...
sk: Preberá sa...

en: Download Failed
sk: Preberanie neúspešné

en: Failed to download:
sk: Zlyhalo preberanie:

en: Details:
sk: Podrobnosti:

en: Username:
sk: Užívateľské meno:

en: Password:
sk: Heslo:

en: Other...
sk: Iné...

en: Not Connected
sk: Nepripojený

en: DHT Nodes
sk: DHT uzly

en: Free Disk Space
sk: Voľné miesto na disku

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Priority
sk: Priorita

en: _Status
sk: _Stav

en: _Details
sk: _Podrobnosti

en: Fi_les
sk: Sú_bory

en: _Peers
sk: P_eerovia

en: _Options
sk: _Možnosti

en: Not Connected...
sk: Nepripojené...

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Down
sk: Preberanie

en: Up
sk: Odosielanie

en: Offline
sk: Nepripojený

en: Online
sk: Pripojený

en: Connected
sk: Pripojené

en: Status
sk: Stav

en: Version
sk: Verzia

en: _Start Daemon
sk: _Spustiť démona

en: _Stop Daemon
sk: _Zastaviť démona

en: Unable to start daemon!
sk: Nedá sa spustiť démon!

en: Error Adding Host
sk: Chyba počas pridávania Hostu

en: Username
sk: Meno používateľa

en: Level
sk: Úroveň

en: Enabled
sk: Povolený

en: Plugin
sk: Modul

en: Select the Plugin
sk: Zvoliť rozšírenie

en: Plugin Eggs
sk: Rozšírenie Vajíčka

en: States
sk: Stavy

en: Trackers
sk: Trackery

en: None
sk: Žiadne

en: Admin
sk: Administrátor

en: Labels
sk: Štítky

en: No Label
sk: Bez štítku

en: <i>Client Version</i>
sk: <i>Verzia klienta</i>

en:  Torrents Queued
sk:  Torrenty vo fonte

en:  Torrent Queued
sk:  Torrent vo fronte

en: Set Unlimited
sk: Nastav neobmedzene

en: On
sk: Zapnuté

en: Off
sk: Vypnuté

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Address
sk: Adresa

en: Client
sk: Klient

en: Creating Torrent
sk: Vytváram torrent

en: Queued Torrents
sk: Torrenty vo fronte

en: _Remove
sk: O_dstrániť

en: Automatically add torrents on connect
sk: Automaticky pridaj torrenty po spojení

en: _File
sk: _Súbor

en: _Add Torrent
sk: _Pridať torrent

en: _Create Torrent
sk: _Vytvoriť torrent

en: Quit & _Shutdown Daemon
sk: Zavrieť a _ukončiť démona

en: _Quit
sk: _Ukončiť

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: _Connection Manager
sk: _Správca spojení

en: _View
sk: _Zobraziť

en: _Toolbar
sk: _Panel nástrojov

en: _Sidebar
sk: _Bočný panel

en: Status_bar
sk: Stavový _riadok

en: T_abs
sk: _Záložky

en: _Columns
sk: _Stĺpce

en: S_idebar
sk: Bočný _panel

en: Show _Zero Hits
sk: Zobraziť _prázdne skupiny

en: Show _Trackers
sk: Zobraziť _trackery

en: _Help
sk: _Pomocník

en: _Homepage
sk: _Domovská stránka

en: _FAQ
sk: _Často kladené otázky

en: Frequently Asked Questions
sk: Často kladené otázky

en: _Community
sk: _Komunita

en: Add torrent
sk: Pridať torrent

en: Add Torrent
sk: Pridá torrent

en: Remove torrent
sk: Odstrániť torrent

en: Remove Torrent
sk: Odstráni torrent

en: Pause the selected torrents
sk: Pozastaviť označené torrenty

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Resume the selected torrents
sk: Pokračovať označené torrenty

en: Resume
sk: Pokračovať

en: Queue Torrent Up
sk: Vyššie vo fronte

en: Queue Up
sk: Vyššie vo fronte

en: Queue Torrent Down
sk: Nižšie vo fronte

en: Queue Down
sk: Nižšie vo fronte

en: Preferences
sk: Nastavenia

en: Connection Manager
sk: Správca spojení

en: Forced
sk: Vynútené

en: Disabled
sk: Vypnuté

en: Handshake
sk: Začiatok spojenia

en: Either
sk: Oboje

en: Show session speed in titlebar
sk: Zobrazovať rýchlosť v titulku okna

en: Enable system tray icon
sk: Povoliť ikonu v systémovom paneli

en: Minimize to tray on close
sk: Minimalizovať do panelu pri zatvorení

en: Start in tray
sk: Spustiť na paneli

en: Password protect system tray
sk: Chrániť systémový panel heslom

en: Move completed to:
sk: Presuň dokončené do:

en: Copy of .torrent files to:
sk: Kópia .torrent súborov do:

en: Delete copy of torrent file on remove
sk: Vymazať kópiu torrent súboru po odstránení

en: Delete the copy of the torrent file created when the torrent is removed
sk: Vymazať kópiu vytvoreného torrent súboru, keď sa odstráni torrent

en: Download to:
sk: Prebrať do:

en: Prioritize first and last pieces of torrent
sk: Uprednostniť prvé a posledné diely torrentu

en: Prioritize first and last pieces of files in torrent
sk: Uprednostniť prvé a posledné diely torrentu

en: Add torrents in Paused state
sk: Pridať torrenty v pozastavenom stave

en: Always show
sk: Zobraziť stále

en: Bring the dialog to focus
sk: Preniesť okno do popredia

en: The maximum number of connections allowed.  Set -1 for unlimited.
sk: Maximálny počet povolených spojení. Nastavením -1 zrušíte obmedzenie.

en: Connections:
sk: Spojenia:

en: The maximum upload slots for all torrents.  Set -1 for unlimited.
sk: Maximálny počet slotov odosielania všetkých torrentov. Nastavením -1 zrušíte obmedzenie.

en: The maximum download speed for all torrents.  Set -1 for unlimited.
sk: Maximálna celková rýchlosť preberania. Nastavením -1 zrušíte obmedzenie.

en: Download Speed:
sk: Rýchlosť preberania:

en: The maximum upload speed for all torrents.  Set -1 for unlimited.
sk: Maximálna rýchlosť odosielania všetkých torrentov. Nastavením -1 zrušíte obmedzenie.

en: Upload Speed:
sk: Rýchlosť odosielania:

en: Ignore limits on local network
sk: Ignoruj obmedzenia pre lokálnu sieť

en: Rate limit IP overhead
sk: Obmedzenie IP výdavkov

en: If checked, the estimated TCP/IP overhead is drained from the rate limiters, to avoid exceeding the limits with the total traffic
sk: Ak je zaškrtnuté, odhadované TCP/IP výdavky sú čerpané z obmedzovačov tempa tak, aby sa predošlo prekročeniu obmedzenia celkovej dátovej prevádzky.

en: The maximum upload slots per torrent.  Set -1 for unlimited.
sk: Maximálny počet slotov odosielania pre torrent. Nastavením -1 zrušíte obmedzenie.

en: The maximum number of connections per torrent.  Set -1 for unlimited.
sk: Maximálny počet spojení na torrent. Nastavte -1 pre neobmedzené.

en: Random
sk: Náhodne

en: Active Port:
sk: Aktívny port:

en: Test Active Port
sk: Testovať aktívny port

en: From:
sk: Od:

en: To:
sk: Do:

en: Level:
sk: Uroveň:

en: Encryption
sk: Šifrovanie

en: NAT Port Mapping Protocol
sk: NAT protokol pre mapovanie portov

en: Local Service Discovery finds local peers on your network.
sk: Local Service Discovery hľadá peerov na lokálnej sieti.

en: Distributed hash table may improve the amount of active connections.
sk: Distribovaná hašovacia tabuľka môže zlepšiť počet aktívnych spojení.

en: Hostname:
sk: Názov hostiteľa:

en: Cache Size (16 KiB blocks):
sk: Veľkosť (16 KiB bloky):

en: Cache Expiry (seconds):
sk: Uplynutie pamäti (sekundy):

en: Settings
sk: Nastavenia

en: The total number of 16 KiB blocks written to disk since this session was started.
sk: Celkový počet 16 KiB blokov zapísaných na disk od začiatku sedenia.

en: Blocks Written:
sk: Zapísané bloky:

en: The total number of write operations performed since this session was started.
sk: Celkový počet zapisovacích operácií vykonaných od začiatku sedenia.

en: Writes:
sk: Zápisy:

en: Blocks Read:
sk: Načítané bloky:

en: The number of blocks that were served from cache.
sk: Počet blokov, ktoré boli podané z vyrovnávacej pamäti.

en: The total number of read operations performed since this session was started.
sk: Celkový počet čítacích operácií vykonaných od začiatku sedenia.

en: Reads:
sk: Načítavania:

en: The number of 16 KiB blocks currently in the disk cache. This includes both read and write cache.
sk: Počet 16 KiB blokov aktuálne v diskovej vyrovnávacej pamäti. Toto zahŕňa čítaciu aj zapisovaciu vyrovnávaciu pamäť.

en: Cache Size:
sk: Veľkosť v. pamäte:

en: Read Cache Size:
sk: Veľkosť čítacej pamäti:

en: Help us improve Deluge by sending us your Python version, PyGTK version, OS and processor types.  Absolutely no other information is sent.
sk: Pomôžte nám zlepšiť Deluge poskytnutím vašich informácií o verzii Python, verzii PyGTK, OS a type procesora. Absolútne žiadne ďalšie informácie nebudú odoslané.

en: Yes, please send anonymous statistics
sk: Áno, prosím pošli anonýmne štatistiky

en: Location:
sk: Umiestnenie:

en: If Deluge cannot find the database file at this location it will fallback to using DNS to resolve the peer's country.
sk: Ak Deluge nemôže nájsť súbor databázy na tomto umiestnení, použije DNS na rozpoznanie krajín účastníkov.

en: Daemon port:
sk: Port démona:

en: Allow Remote Connections
sk: Povoliť vzdialené spojenia

en: Connections
sk: Spojenia

en: Periodically check the website for new releases
sk: Pravidelne kontrolovať webstránku kvôli aktualizáciam

en: Version:
sk: Verzia:

en: Author:
sk: Autor:

en: Homepage:
sk: Domovská stránka:

en: Author Email:
sk: Autorov E-mail:

en: Info
sk: Informácie

en: Add Peer
sk: Pridať peera

en: hostname:port
sk: názov_hostiteľa:port

en: <b>General</b>
sk: <b>Všeobecné</b>

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Add
sk: Pridať

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Add Infohash
sk: Pridať Infohash

en: Trackers:
sk: Trackery:

en: Add Host
sk: Pridať hostiteľa

en: Destination:
sk: Cieľ:

en: New Release
sk: Nová verzia

en: _Goto Website
sk: _Prejsť na webstránku

en: Do not show this dialog in the future
sk: Nezobrazovať v budúcnosti toto okno

en: Name:
sk: Názov:

en: Comments:
sk: Komentár:

en: Move completed:
sk: Presunúť prebraté:

en: Stop seed at ratio:
sk: Zastaviť seedovanie pri pomere:

en: Remove at ratio
sk: Odstrániť pri pomere

en: _Edit Trackers
sk: _Upraviť trackery

en: Top
sk: Najvyššie

en: Bottom
sk: Najnižšie

en: Add Torrents
sk: Pridať torrenty

en: Add In _Paused State
sk: Pridať v _pozastavenom stave

en: Prioritize First/Last Pieces
sk: Uprednostniť prvé/posledné diely

en: Apply To All
sk: Použiť na všetky

en: Revert To Defaults
sk: Vrátiť predvolené nastavenia

en: _Show Deluge
sk: _Zobraziť program Deluge

en: _Download Speed Limit
sk: Limit rýchlosti _preberania

en: _Upload Speed Limit
sk: Limit rýchlosti _odosielania

en: Quit & Shutdown Daemon
sk: Zastaviť a vypnúť démona

en: Edit Trackers
sk: Upraviť trackery

en: _Add Peer
sk: _Pridať peera

en: Add a peer by its IP
sk: Pridať peera zadaním IP

en: Edit Tracker
sk: Upraviť tracker

en: Enter Remote Path
sk: Zadať vzdialenú cestu

en: Path:
sk: Cesta:

en: Create Torrent
sk: Vytvoriť torrent

en: Fol_der
sk: _Priečinok

en: _Remote Path
sk: _Vzdialená cesta

en: Files
sk: Súbory

en: Webseeds
sk: Webseedi

en: Piece Size:
sk: Veľkosť časti:

en: Set Private Flag
sk: Nastaviť príznak „súkromný“

en: Add this torrent to the session
sk: Pridať tento torrent do relácie

en: Options
sk: Možnosti

en: Save .torrent as
sk: Uložiť .torrent ako

en: _Pause
sk: _Pozastaviť

en: Resu_me
sk: Pokr_ačovať

en: Resume selected torrents.
sk: Pokračovať označené torrenty

en: Opt_ions
sk: Voľ_by

en: _Queue
sk: _Zaradiť do poradia

en: _Update Tracker
sk: _Aktualizovať tracker

en: _Remove Torrent
sk: _Odstrániť torrent

en: _Force Re-check
sk: Vynútiť _kontrolu

en: label
sk: štítok

en: _Select All
sk: _Vybrať všetky

en: _Pause All
sk: _Pozastaviť všetko

en: Resu_me All
sk: Pok_račovať všetky

en: _Connection Limit
sk: _Limit spojení

en: Upload _Slot Limit
sk: Limit s_lotov pre odosielanie

en: _Auto Managed
sk: _Automatické spravovanie

en: Add Tracker
sk: Pridať tracker

en: Add URL
sk: Pridať URL

en: _Expand All
sk: _Rozbaliť všetky

en: BitTorrent Client
sk: BitTorrent klient

en: Deluge BitTorrent Client
sk: Deluge BitTorrent klient

en: Download and share files over BitTorrent
sk: Preberanie a zdieľanie súborov cez BitTorrent

en: Command
sk: Príkaz

en: Password
sk: Heslo

en: From
sk: Od

en: To
sk: Do

en: Use Random Ports
sk: Použiť náhodné porty

en: Inbound
sk: Prichádzajúce

en: Outbound
sk: Odchádzajúce

en: Maximum Connections
sk: Maximum pripojení

en: Maximum Upload Slots
sk: Maximum slotov pre odosielanie

en: Maximum Half-Open Connections
sk: Maximálny počet polootvorených spojení

en: Maximum Connection Attempts per Second
sk: Maximálny počet pokusov o pripojenie za sekundu

en: Rate Limit IP Overhead
sk: Obmedzenie IP výdavkov

en: Share Ratio
sk: Pomer zdieľania

en: Type
sk: Typ

en: Apply
sk: Použiť

en: Emule IP list (GZip)
sk: Zoznam IP Emule (GZip)

en: SafePeer Text (Zipped)
sk: SafePeer text (Zip)

en: PeerGuardian Text (Uncompressed)
sk: PeerGuardian text (nekomprimovaný)

en: Blocklist
sk: Zoznam blokovaní

en: Invalid leader
sk: Neplatný vodca

en: Invalid magic code
sk: Neplatný magický kód

en: Invalid version
sk: Neplatná verzia

en: Days
sk: dní

en: Check for new list every:
sk: Skontrolovať aktualizácie každých:

en: Import blocklist on startup
sk: Importovať blocklist po spustení

en: <b>Settings</b>
sk: <b>Nastavenia</b>

en: Download the blocklist file if necessary and import the file.
sk: Prebrať súbor blocklist-u ak je potrebné a importovať ho.

en: Check Download and Import
sk: Skontrolovať aktuálnosť a importovať

en: Download a new blocklist file and import it.
sk: Prebrať nový súbor blocklist-u a importovať ho.

en: Force Download and Import
sk: Vynútiť prebratie a importovať

en: Blocklist is up to date
sk: Zoznam blokovaných účastníkov je aktuálny

en: <b>Options</b>
sk: <b>Možnosti</b>

en: Type:
sk: Typ:

en: Date:
sk: Dátum:

en: File Size:
sk: Veľkosť súboru:

en: Torrent Complete
sk: Torrent bol dokončený

en: Torrent Added
sk: Torrent pridaný

en: Execute
sk: Vykonať

en: Event
sk: Udalosť

en: <b>Add Command</b>
sk: <b>Pridať príkaz</b>

en: <b>Commands</b>
sk: <b>Príkazy</b>

en: Watch folder does not exist.
sk: Sledovacia zložka neexistuje.

en: Path does not exist.
sk: Cesta neexistuje.

en: Watch Folder Properties
sk: Vlastnosti sledovacej zložky

en: Select A Folder
sk: Vybrať priečinok

en: Enable this watch folder
sk: Povoliť túto sledovaciu zložku

en: <b>Watch Folder</b>
sk: <b>Sledovacia zložka</b>

en: Delete .torrent after adding
sk: Vymazať .torrent po pridaní

en: Append extension after adding:
sk: Pridať príponu po pridaní:

en: .added
sk: .pridany

en: <b>Torrent File Action</b>
sk: <b>Akcia pre Torrent súbor</b>

en: <b>Move Completed</b>
sk: <b>Premiestnenie dokončených</b>

en: Label:
sk: Menovka:

en: <b>Label</b>
sk: <b>Menovka</b>

en: Main
sk: Hlavné

en: Max Upload Speed:
sk: Maximálna rýchlosť odosielania:

en: Max Connections:
sk: Maximum spojení:

en: Max Upload Slots:
sk: Maximum slotov pre odosielanie:

en: Max Download Speed:
sk: Maximálna rýchlosť preberania:

en: <b>Bandwidth</b>
sk: <b>Šírka pásma</b>

en: Auto Managed:
sk: Automaticky spravované:

en: Add Paused:
sk: Pridať pozastavené:

en: Queue to:
sk: Zaradiť do fronty:

en: <b>Queue</b>
sk: <b>Fronta</b>

en: <b>Watch Folders:</b>
sk: <b>Sledovacie zložky:</b>

en: seconds
sk: sekúnd

en: The Deluge web interface is not installed, please install the
    interface and try again
sk: Webové rozhranie programu Deluge nie je nainštalované,
    prosím, nainštalujte rozhranie a skúste to znovu.

en: Enable web interface
sk: Povoliť webové rozhranie

en: Enable SSL
sk: Povoliť SSL

en: Listening port:
sk: Port pre prichádzajúce spojenia:

en: Invalid label, valid characters:[a-z0-9_-]
sk: Nesprávny štítok, dostupné znaky: [a-z0-9_-]

en: Empty Label
sk: Prázdny štítok

en: Label already exists
sk: Štítok už existuje

en: Unknown Label
sk: Neznámy štítok

en: Unknown Torrent
sk: Neznámy torrent

en: Label _Options
sk: _Možnosti štítkov

en: _Remove Label
sk: _Odstrániť štítok

en: _Add Label
sk: _Pridať štítok

en: Label Options
sk: Nastavenie štítka

en: Label
sk: Štítok

en: <b>Label Options</b>
sk: <b>Možnosti štítkov</b>

en: Apply per torrent max settings:
sk: Použiť maximálne nastavenia pre torrent:

en: Apply Queue settings:
sk: Použiť nastavenia fronty:

en: <i>(1 line per tracker)</i>
sk: <i>(1 riadok = 1 tracker)</i>

en: Automatically apply label:
sk: Automaticky použiť štítok:

en: Add Label
sk: Pridať štítok

en: <b>Add Label</b>
sk: Pridať štítok

en: <i>Use the sidebar to add,edit and remove labels. </i>
sk: <i>Použite bočný panel na pridanie, upravenie alebo zmazanie štítkov. </i>

en: <b>Labels</b>
sk: <b>Štítky</b>

en: Notification Blink shown
sk: Blikanie oznámenia zobrazené

en: Popup notification is not enabled.
sk: Vyskakovacie okno oznámenia nie je zapnuté.

en: Notification popup shown
sk: Vyskakovacie okno oznámenia zobrazené

en: Sound notification not enabled
sk: Zvukové oznámenie nie je zapnuté

en: pygame is not installed
sk: pygame nie je nainštalovaný

en: Sound notification failed %s
sk: Zvukové oznámenie zlyhalo %s

en: Sound notification Success
sk: Zvukové oznámenie úspešné

en: Finished Torrent
sk: Dokončený Torrent

en: Choose Sound File
sk: Zvoľte zvukový súbor

en: There was an error sending the notification email: %s
sk: Nastala chyba pri odosielaní oznamovacieho emailu: %s

en: Notification email sent.
sk: Oznamovací email odoslaný.

en: Finished Torrent "%(name)s"
sk: Dokončený Torrent "%(name)s"

en: This email is to inform you that Deluge has finished downloading "%(name)s", which includes %(num_files)i files.
    To stop receiving these alerts, simply turn off email notification in Deluge's preferences.
    
    Thank you,
    Deluge.
sk: Tento email Vás informuje o tom, že program Deluge dokončil preberanie "%(name)s", ktorý obsahuje %(num_files)i súborov.
    Na zastavenie prijímania týchto upozornení, jednoducho vypnite emailové oznámenie v nastaveniach programu Deluge.
    
    Ďakujeme,
    Deluge.

en: Tray icon blinks enabled
sk: Blikanie ikony na paneli zapnuté

en: Popups enabled
sk: Vyskakovacie okná zapnuté

en: Sound enabled
sk: Zvuk zapnutý

en: <b>UI Notifications</b>
sk: <b>Oznámenia rozhrania</b>

en: <b>Recipients</b>
sk: <b>Príjemcovia</b>

en: Server requires TLS/SSL
sk: Server vyžaduje TLS/SSL

en: <b>Email Notifications</b>
sk: <b>Emailové oznámenia</b>

en: This configuration does not mean that you'll actually receive notifications for all these events.
sk: Táto konfigurácia neznamená, že práve prijímete oznámenia o všetkých týchto udalostiach.

en: Subscriptions
sk: Podpisy

en: Sound Customization
sk: Prispôsobenie zvuku

en: Extract to:
sk: Rozbaliť do:

en: Create torrent name sub-folder
sk: Vytvoriť podzložku s názvom torrentu

en: This option will create a sub-folder using the torrent's name within the selected extract folder and put the extracted files there.
sk: Táto možnosť vytvorí podzložku s názvom torrentu vo vybranej extrahovacej zložke, v ktorej budú uložené rozbalené súbory.

en: Download Limit:
sk: Obmedzenie preberania:

en: Upload Limit:
sk: Obmedzenie odosielania:

en: Active Torrents:
sk: Aktívne torrenty

en: Active Downloading:
sk: Aktívne preberané:

en: Active Seeding:
sk: Aktívne seedované:

en: <b>Slow Settings</b>
sk: <b>Pomalé nastavenia</b>

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Save
sk: Uložiť

en: Host:
sk: Hostiteľ:

en: Move
sk: Presunúť

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Set Maximum Connections
sk: Nastaviť maximálny počet spojení

en: Download Speed
sk: Rýchlosť preberania

en: Set Maximum Download Speed
sk: Nastaviť maximálnu rýchlosť preberania

en: Upload Speed
sk: Rýchlosť odosielania

en: Set Maximum Upload Speed
sk: Nastaviť maximálnu rýchlosť odosielania

en: Protocol Traffic Download/Upload
sk: Komunikácia protokolu - preberanie/odosielanie

en: Connect
sk: Pripojiť

en: Filters
sk: Filtre

en: D/L Speed Limit
sk: Obmedzenie sťahovania

en: U/L Speed Limit
sk: Obmedzenie odosielania

en: Connection Limit
sk: Obmedzenie spojenia

en: Upload Slot Limit
sk: Obmedzenie slotov na odosielanie

en: Update Tracker
sk: Aktualizovať tracker

en: Force Recheck
sk: Vynútiť kontrolu

en: Details
sk: Podrobnosti

en: General
sk: Všeobecné

en: Private
sk: Súkromné

en: True
sk: Zapnuté

en: Be alerted about new releases
sk: Upozorňovať na aktualizácie

en: Maximum Connections:
sk: Maximum spojení:

en: Maximum Download Speed (KiB/s):
sk: Maximálna rýchlosť preberania (KB/s):

en: Maximum Upload Speed (KiB/s):
sk: Maximálna rýchlosť odosielania (KiB/s):

en: Maximum Half-Open Connections:
sk: Maximálny počet polootvorených spojení:

en: Maximum Connection Attempts per Second:
sk: Maximálny počet pokusov o spojenie za sekundu:

en: Maximum Upload Slots:
sk: Maximálny počet slotov pre odosielanie:

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Url
sk: Adresa

en: File
sk: Súbor

en: Add In Paused State
sk: Pridaj v pozastavenom stave

en: Download
sk: Sťahovanie
