deluge - en to sl translation catalogue (643 entries)

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Dejaven

en: Checking
sl: Preverjanje

en: Downloading
sl: Prejemanje

en: Seeding
sl: Sejanje

en: Paused
sl: V premoru

en: Queued
sl: V čakalni vrsti

en: Error
sl: Napaka

en: Name
sl: Ime

en: Progress
sl: Napredek

en: State
sl: Stanje

en: Size
sl: Velikost

en: Downloaded
sl: Prejeto

en: Uploaded
sl: Poslano

en: Ratio
sl: Razmerje

en: Down Speed
sl: Hitrost prejemanja

en: Up Speed
sl: Hitrost pošiljanja

en: Down Limit
sl: Omejitev prejemanja

en: Up Limit
sl: Omejitev pošiljanja

en: Peers
sl: Soležniki

en: Avail
sl: Razpoložljivost

en: Added
sl: Dodano dne

en: Tracker
sl: Sledilnik

en: ETA
sl: PČP

en: Prioritize First/Last
sl: Začni s prvimi/zadnjimi

en: Auto Managed
sl: Samodejno upravljanje

en: Pieces
sl: Kosi

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Announce OK
sl: Najava je v redu

en: Announce Sent
sl: Najava poslana

en: Interface
sl: Vmesnik

en: Downloads
sl: Prejemi

en: Bandwidth
sl: Pasovna širina

en: Queue
sl: Čakalna vrsta

en: Network
sl: Omrežje

en: Proxy
sl: Posredniški strežnik

en: Cache
sl: Predpomnilnik

en: Other
sl: Drugo

en: Daemon
sl: Ozadnji program

en: Plugins
sl: Vstavki

en: Afghanistan
sl: Afganistan

en: Aland Islands
sl: Otočje Aland

en: Albania
sl: Albanija

en: Algeria
sl: Alžirija

en: American Samoa
sl: Ameriška Samoa

en: Andorra
sl: Andora

en: Anguilla
sl: Angvila

en: Antarctica
sl: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
sl: Antigva in Barbuda

en: Armenia
sl: Armenija

en: Australia
sl: Avstralija

en: Austria
sl: Avstrija

en: Azerbaijan
sl: Azerbajdžan

en: Bahamas
sl: Bahami

en: Bahrain
sl: Bahrajn

en: Bangladesh
sl: Bangladeš

en: Belarus
sl: Belorusija

en: Belgium
sl: Belgija

en: Bermuda
sl: Bermudi

en: Bhutan
sl: Butan

en: Bolivia
sl: Bolivija

en: Bosnia and Herzegovina
sl: Bosna in Hercegovina

en: Botswana
sl: Bocvana

en: Bouvet Island
sl: Bouvetov otok

en: Brazil
sl: Brazilija

en: British Indian Ocean Territory
sl: Britanska ozemlja v Indijskem oceanu

en: Brunei Darussalam
sl: Brunej

en: Bulgaria
sl: Bolgarija

en: Cambodia
sl: Kambodža

en: Cameroon
sl: Kamerun

en: Canada
sl: Kanada

en: Cape Verde
sl: Zelenortski otoki

en: Cayman Islands
sl: Kajmanski otoki

en: Central African Republic
sl: Srednjeafriška republika

en: Chad
sl: Čad

en: Chile
sl: Čile

en: China
sl: Kitajska

en: Christmas Island
sl: Božični otoki

en: Cocos (Keeling) Islands
sl: Kokosovi (Keelingovi) otoki

en: Colombia
sl: Kolumbija

en: Comoros
sl: Komori

en: Congo
sl: Kongo

en: Congo, The Democratic Republic of the
sl: Demokratična republika Kongo

en: Cook Islands
sl: Cookovi otoki

en: Costa Rica
sl: Kostarika

en: Cote d'Ivoire
sl: Slonokoščena obala

en: Croatia
sl: Hrvaška

en: Cuba
sl: Kuba

en: Cyprus
sl: Ciper

en: Czech Republic
sl: Češka

en: Denmark
sl: Danska

en: Djibouti
sl: Džibuti

en: Dominica
sl: Dominika

en: Dominican Republic
sl: Dominikanska republika

en: Ecuador
sl: Ekvador

en: Egypt
sl: Egipt

en: El Salvador
sl: Salvador

en: Equatorial Guinea
sl: Ekvatorialna Gvineja

en: Eritrea
sl: Eritreja

en: Estonia
sl: Estonija

en: Ethiopia
sl: Etiopija

en: Falkland Islands (Malvinas)
sl: Falklandski otoki (Malvini)

en: Faroe Islands
sl: Ferski otoki

en: Fiji
sl: Fidži

en: Finland
sl: Finska

en: France
sl: Francija

en: French Guiana
sl: Francoska Gvajana

en: French Polynesia
sl: Francoska Polinezija

en: French Southern Territories
sl: Francoska južna ozemlja

en: Gambia
sl: Gambija

en: Georgia
sl: Gruzija

en: Germany
sl: Nemčija

en: Ghana
sl: Gana

en: Greece
sl: Grčija

en: Greenland
sl: Grenlandija

en: Guadeloupe
sl: Gvadelup

en: Guatemala
sl: Gvatemala

en: Guinea
sl: Gvineja

en: Guinea-Bissau
sl: Gvineja Bissau

en: Guyana
sl: Gvajana

en: Heard Island and McDonald Islands
sl: Otok Heard in otočje McDonald

en: Holy See (Vatican City State)
sl: Vatikan

en: Hungary
sl: Madžarska

en: Iceland
sl: Islandija

en: India
sl: Indija

en: Indonesia
sl: Indonezija

en: Iran, Islamic Republic of
sl: Iran

en: Iraq
sl: Irak

en: Ireland
sl: Irska

en: Isle of Man
sl: Otok Man

en: Israel
sl: Izrael

en: Italy
sl: Italija

en: Jamaica
sl: Jamajka

en: Japan
sl: Japonska

en: Jordan
sl: Jordanija

en: Kazakhstan
sl: Kazahstan

en: Kenya
sl: Kenija

en: Korea, Democratic People's Republic of
sl: Severna Koreja

en: Korea, Republic of
sl: Južna Koreja

en: Kuwait
sl: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
sl: Kirgizistan

en: Lao People's Democratic Republic
sl: Laos

en: Latvia
sl: Latvija

en: Lebanon
sl: Libanon

en: Lesotho
sl: Lesoto

en: Liberia
sl: Liberija

en: Libyan Arab Jamahiriya
sl: Libija

en: Lithuania
sl: Litva

en: Luxembourg
sl: Luksemburg

en: Macao
sl: Makao

en: Macedonia, The Former Yugoslav Republic of
sl: Makedonija

en: Madagascar
sl: Madagaskar

en: Malawi
sl: Malavi

en: Malaysia
sl: Malezija

en: Maldives
sl: Maldivi

en: Marshall Islands
sl: Marshallovi otoki

en: Martinique
sl: Martinik

en: Mauritania
sl: Mavretanija

en: Mexico
sl: Mehika

en: Micronesia, Federated States of
sl: Mikronezija

en: Moldova
sl: Moldavija

en: Monaco
sl: Monako

en: Mongolia
sl: Mongolija

en: Montenegro
sl: Črna gora

en: Morocco
sl: Maroko

en: Mozambique
sl: Mozambik

en: Myanmar
sl: Mjanmar

en: Namibia
sl: Namibija

en: Netherlands
sl: Nizozemska

en: Netherlands Antilles
sl: Nizozemski Antili

en: New Caledonia
sl: Nova Kaledonija

en: New Zealand
sl: Nova Zelandija

en: Nicaragua
sl: Nikaragva

en: Nigeria
sl: Nigerija

en: Norfolk Island
sl: Otok Norfolk

en: Northern Mariana Islands
sl: Severni Marianski otoki

en: Norway
sl: Norveška

en: Palestinian Territory, Occupied
sl: Palestinsko ozemlje, okupirano

en: Papua New Guinea
sl: Papua Nova Gvineja

en: Paraguay
sl: Paragvaj

en: Philippines
sl: Filipini

en: Poland
sl: Poljska

en: Portugal
sl: Portugalska

en: Puerto Rico
sl: Portoriko

en: Qatar
sl: Katar

en: Romania
sl: Romunija

en: Russian Federation
sl: Rusija

en: Rwanda
sl: Ruanda

en: Saint Helena
sl: Sveta Helena

en: Saint Kitts and Nevis
sl: Saint Kitts in Nevis

en: Saint Lucia
sl: Sveta Lucija

en: Saint Pierre and Miquelon
sl: Saint Pierre in Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
sl: Saint Vincent in Grenadine

en: Samoa
sl: Zahodna Samoa

en: Sao Tome and Principe
sl: Sao Tome in Principe

en: Saudi Arabia
sl: Saudova Arabija

en: Serbia
sl: Srbija

en: Seychelles
sl: Sejšeli

en: Singapore
sl: Singapur

en: Slovakia
sl: Slovaška

en: Slovenia
sl: Slovenija

en: Solomon Islands
sl: Salomonovi otoki

en: Somalia
sl: Somalija

en: South Africa
sl: Južna Afrika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
sl: Južna Georgia in Južni Sandwichevi otoki

en: Spain
sl: Španija

en: Sri Lanka
sl: Šrilanka

en: Suriname
sl: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
sl: Svalbard in Jan Mayen

en: Swaziland
sl: Svazi

en: Sweden
sl: Švedska

en: Switzerland
sl: Švica

en: Syrian Arab Republic
sl: Sirija

en: Tajikistan
sl: Tadžikistan

en: Tanzania, United Republic of
sl: Tanzanija

en: Thailand
sl: Tajska

en: Trinidad and Tobago
sl: Trinidad in Tobago

en: Tunisia
sl: Tunizija

en: Turkey
sl: Turčija

en: Turks and Caicos Islands
sl: Otoki Turks in Caicos

en: Ukraine
sl: Ukrajina

en: United Arab Emirates
sl: Združeni arabski emirati

en: United Kingdom
sl: Velika Britanija

en: United States
sl: Združene države Amerike

en: United States Minor Outlying Islands
sl: Manjši zunanji otoki Združenih držav Amerike

en: Uruguay
sl: Urugvaj

en: Viet Nam
sl: Vietnam

en: Virgin Islands, British
sl: Britanski Deviški otoki

en: Virgin Islands, U.S.
sl: Ameriški Deviški otoki

en: Wallis and Futuna
sl: Wallis in Futuna

en: Western Sahara
sl: Zahodna Sahara

en: Yemen
sl: Jemen

en: Zambia
sl: Zambija

en: Zimbabwe
sl: Zimbabve

en: Daemon not running
sl: Ozadnji program ni zagnan

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Tier
sl: Stopnja

en: Choose a file
sl: Izberite datoteko

en: Choose a folder
sl: Izberite mapo

en: Save .torrent file
sl: Shrani datoteko .torrent

en: Torrent files
sl: Datoteke Torrent

en: All files
sl: Vse datoteke

en: A peer-to-peer file sharing program
    utilizing the BitTorrent protocol.
sl: Program za deljenje datotek,
    ki uporablja protokol BitTorrent.

en: Client:
sl: Odjemalec:

en: Current Developers:
sl: Trenutni razvijalci:

en: Past Developers or Contributors:
sl: Bivši razvijalci:

en: Server:
sl: Strežnik:

en: Invalid File
sl: Neveljavna datoteka

en: Choose a .torrent file
sl: Izberite datoteko .torrent

en: Invalid URL
sl: Neveljaven naslov URL

en: is not a valid URL.
sl: ni veljaven naslov URL.

en: Downloading...
sl: Prejemanje ...

en: Download Failed
sl: Prejemanje ni uspelo

en: Failed to download:
sl: Napaka pri prejemanju:

en: Details:
sl: Podrobnosti:

en: Username:
sl: Uporabniško ime:

en: Password:
sl: Geslo:

en: Password Protected
sl: Zaščiteno z geslom

en: Other...
sl: Drugo ...

en: Not Connected
sl: Brez povezave

en: DHT Nodes
sl: Vozlišča DHT

en: Free Disk Space
sl: Nezaseden prostor na disku

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Priority
sl: Prednost

en: _All
sl: _Vse

en: _Status
sl: _Stanje

en: _Details
sl: _Podrobnosti

en: Fi_les
sl: Da_toteke

en: _Peers
sl: _Soležniki

en: _Options
sl: _Možnosti

en: Not Connected...
sl: Ni povezave ...

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Down
sl: Prejemanje

en: Up
sl: Pošiljanje

en: Offline
sl: Nedosegljiv

en: Online
sl: Dosegljiv

en: Connected
sl: Povezan

en: Status
sl: Stanje

en: Host
sl: Gostitelj

en: Version
sl: Različica

en: _Start Daemon
sl: _Zaženi ozadnji program

en: _Stop Daemon
sl: Zau_stavi ozadnji program

en: Unable to start daemon!
sl: Ozadnjega programa ni mogoče zagnati!

en: Error Adding Host
sl: Napaka med dodajanjem gostitelja

en: Username
sl: Uporabniško Ime

en: Level
sl: Nivo

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Plugin
sl: Vstavek

en: Select the Plugin
sl: Izberite vstavek

en: Plugin Eggs
sl: Datoteke Egg

en: States
sl: Stanja

en: Trackers
sl: Sledilniki

en: None
sl: Brez

en: Labels
sl: Oznake

en: No Label
sl: Brez oznake

en: <i>Client Version</i>
sl: <i>Različica odjemalca</i>

en:  Torrents Queued
sl:  torrentov v čakalni vrsti

en:  Torrent Queued
sl:  torrent v čakalni vrsti

en: Set Unlimited
sl: Nastavi na neomejeno

en: On
sl: Vključeno

en: Off
sl: Izključeno

en: Disable
sl: Onemogoči

en: Address
sl: Naslov

en: Client
sl: Odjemalec

en: Creating Torrent
sl: Ustvarjanje torrenta

en: Queued Torrents
sl: Torrenti v čakalni vrsti

en: _Remove
sl: Odst_rani

en: Automatically add torrents on connect
sl: Ob vzpostavitvi povezave samodejno dodaj torrente

en: _File
sl: _Datoteka

en: _Add Torrent
sl: _Dodaj torrent

en: _Create Torrent
sl: _Ustvari torrent

en: Quit & _Shutdown Daemon
sl: _Končaj in izklopi ozadnji program

en: _Quit
sl: _Končaj

en: _Edit
sl: Ur_edi

en: _Connection Manager
sl: Upravljalnik _povezav

en: _View
sl: _Pogled

en: _Toolbar
sl: _Orodna vrstica

en: _Sidebar
sl: _Stranska vrstica

en: Status_bar
sl: _Vrstica stanja

en: T_abs
sl: _Zavihki

en: _Columns
sl: _Stolpci

en: S_idebar
sl: _Stranska vrstica

en: Show _Zero Hits
sl: Pokaži stanja, ki ne vsebujejo torrentov

en: Show _Trackers
sl: Pokaži _sledilnike

en: _Help
sl: Pomo_č

en: _Homepage
sl: _Spletna stran

en: Frequently Asked Questions
sl: Pogosto zastavljena vprašanja

en: _Community
sl: _Skupnost

en: Add torrent
sl: Dodaj torrent

en: Add Torrent
sl: Dodaj torrent

en: Remove torrent
sl: Odstrani torrent

en: Remove Torrent
sl: Odstrani torrent

en: Pause the selected torrents
sl: Začasno ustavi trenutno izbrane torrente

en: Pause
sl: Premor

en: Resume the selected torrents
sl: Nadaljuj trenutno izbrane torrente

en: Resume
sl: Nadaljuj

en: Queue Torrent Up
sl: Premakni v čakalni vrsti navzgor

en: Queue Up
sl: Premakni navzgor

en: Queue Torrent Down
sl: Premakni v čakalni vrsti navzdol

en: Queue Down
sl: Premakni navzdol

en: Preferences
sl: Možnosti

en: Connection Manager
sl: Upravljalnik povezav

en: Forced
sl: Vsiljen

en: Disabled
sl: Izključeno

en: Handshake
sl: Preverjanje istovetnosti

en: Either
sl: Katerokoli

en: Show session speed in titlebar
sl: V nazivni vrstici pokaži hitrost seje

en: Enable system tray icon
sl: Omogoči ikono sistemske vrstice

en: Minimize to tray on close
sl: Ob zaprtju pomanjšaj v sistemsko vrstico

en: Start in tray
sl: Zaženi v sistemski vrstici

en: Password protect system tray
sl: Zaščiti sistemsko vrstico z geslom

en: Move completed to:
sl: Premakni dokončane v:

en: Copy of .torrent files to:
sl: Kopije datotek .torrent v:

en: Delete copy of torrent file on remove
sl: Ob odstranitvi izbriši kopijo datoteke torrent

en: Delete the copy of the torrent file created when the torrent is removed
sl: Izbriši kopijo datoteke torrent, ko je torrent odstranjen

en: Download to:
sl: Prejmi v:

en: Prioritize first and last pieces of torrent
sl: Začni s prvimi in zadnjimi kosi torrenta

en: Prioritize first and last pieces of files in torrent
sl: Najprej prenesi prve in zadnje kose torrenta

en: Add torrents in Paused state
sl: Dodaj torrente v stanju premora

en: Always show
sl: Vedno prikaži

en: Bring the dialog to focus
sl: Postavi okno v žarišče

en: The maximum number of connections allowed.  Set -1 for unlimited.
sl: Največje dovoljeno število povezav. Za neomejeno nastavite na -1.

en: Connections:
sl: Povezave:

en: The maximum upload slots for all torrents.  Set -1 for unlimited.
sl: Največje število mest za pošiljanje za vse torrente. Za neomejeno nastavite na -1.

en: The maximum download speed for all torrents.  Set -1 for unlimited.
sl: Najvišja hitrost prejemanja za vse torrente. Za neomejeno nastavite na -1.

en: Download Speed:
sl: Hitrost prejemanja:

en: The maximum upload speed for all torrents.  Set -1 for unlimited.
sl: Najvišja hitrost pošiljanja za vse torrente. Za neomejeno nastavite na -1.

en: Upload Speed:
sl: Hitrost pošiljanja:

en: Ignore limits on local network
sl: Na krajevnem omrežju prezri omejitve

en: Rate limit IP overhead
sl: Upoštevaj prekoračitev TCP/IP

en: If checked, the estimated TCP/IP overhead is drained from the rate limiters, to avoid exceeding the limits with the total traffic
sl: Če je to polje označeno, se prekoračitev TCP/IP odšteje od omejitev. S tem se prepreči prekoračitev skupnega prometa

en: The maximum upload slots per torrent.  Set -1 for unlimited.
sl: Največje število mest za pošiljanje na torrent. Za neomejeno nastavite na -1.

en: The maximum number of connections per torrent.  Set -1 for unlimited.
sl: Največje število povezav na torrent. Za neomejeno nastavite na -1.

en: Random
sl: Naključno

en: Active Port:
sl: Dejavna vrata:

en: Test Active Port
sl: Preizkusi dejavna vrata

en: From:
sl: Od:

en: To:
sl: Do:

en: Level:
sl: Nivo:

en: Encryption
sl: Šifriranje

en: Local Service Discovery finds local peers on your network.
sl: Local Service Discovery poišče krajevne soležnike na vašem omrežju.

en: Distributed hash table may improve the amount of active connections.
sl: Distributed Hash Table lahko poveča količino dejavnih povezav.

en: Peer TOS Byte:
sl: TOS-bajt soležnika:

en: Hostname:
sl: Ime gostitelja:

en: Port:
sl: Vrata:

en: Cache Size (16 KiB blocks):
sl: Velikost predpomnilnika (16 KiB bloki):

en: The number of seconds from the last cached write to a piece in the write cache, to when it's forcefully flushed to disk. Default is 60 seconds.
sl: Število sekund od zadnjega zapisa v predpomnilnik, preden se le-ta vsiljeno počisti na disk. Privzeto je 60 sekund.

en: Cache Expiry (seconds):
sl: Potek predpomnilnika (v sekundah):

en: Settings
sl: Nastavitve

en: The total number of 16 KiB blocks written to disk since this session was started.
sl: Skupno število 16 KiB blokov, zapisanih na disk od začetka seje.

en: Blocks Written:
sl: Zapisani bloki:

en: The total number of write operations performed since this session was started.
sl: Skupno število izvedenih pisanj od začetka seje.

en: Writes:
sl: Število pisanj:

en: The ratio (blocks_written - writes) / blocks_written represents the number of saved write operations per total write operations, i.e. a kind of cache hit ratio for the write cache.
sl: Razmerje ((zapisani_bloki - pisanj) / zapisani_bloki) predstavlja število shranjenih zapisov na skupno število zapisov oz. število zadetkov pisalnega predpomnilnika.

en: Write Cache Hit Ratio:
sl: Razmerje pisalnega predpomnilnika:

en: The number of blocks that were requested from the bittorrent engine (from peers), that were served from disk or cache.
sl: Število blokov, ki jih je zahteval pogon bittorrent (ali soležniki), prebranih iz diska ali predpomnilnika.

en: Blocks Read:
sl: Na zahtevo prebrani bloki:

en: The number of blocks that were served from cache.
sl: Število blokov, prebranih z diska ali predpomnilnika.

en: Blocks Read Hit:
sl: Prebrani bloki:

en: The cache hit ratio for the read cache.
sl: Razmerje zadetkov za bralni predpomnilnik.

en: Read Cache Hit Ratio:
sl: Razmerje bralnega predpomnilnika:

en: The total number of read operations performed since this session was started.
sl: Skupno število izvedenih branj od začetka seje.

en: Reads:
sl: Število branj:

en: The number of 16 KiB blocks currently in the disk cache. This includes both read and write cache.
sl: Število 16 KiB blokov, ki so trenutno v predpomnilniku diska. Le-ta vključuje bralni in pisalni predpomnilnik.

en: Cache Size:
sl: Predpomnilnik:

en: Read Cache Size:
sl: Bralni predpomnilnik:

en: Help us improve Deluge by sending us your Python version, PyGTK version, OS and processor types.  Absolutely no other information is sent.
sl: Pomagajte nam izboljšati Deluge tako, da nam pošljete podatki o različici Pythona in PyGTK, vrsti operacijskega sistema in procesorja. Poslani ne bodo nobeni drugi podatki.

en: Yes, please send anonymous statistics
sl: Da, prosim, pošlji brezimno statistiko

en: Location:
sl: Mesto:

en: If Deluge cannot find the database file at this location it will fallback to using DNS to resolve the peer's country.
sl: Če Deluge na temu mestu ne najde podatkovne zbirke, bo državo soležnika prepoznal z uporabo strežnika DNS.

en: Daemon port:
sl: Vrata ozadnjega programa:

en: Port
sl: Vrata

en: Allow Remote Connections
sl: Dovoli oddaljene povezave

en: Connections
sl: Povezave

en: Periodically check the website for new releases
sl: Obveščanje o novih različicah

en: Version:
sl: Različica:

en: Author:
sl: Avtor:

en: Homepage:
sl: Spletna stran:

en: Author Email:
sl: E-poštni naslov avtorja:

en: Info
sl: Podatki

en: Add Peer
sl: Dodaj soležnika

en: hostname:port
sl: gostitelj:vrata

en: <b>General</b>
sl: <b>Splošno</b>

en: Add
sl: Dodaj

en: Remove
sl: Odstrani

en: Add Infohash
sl: Dodaj razpršilo

en: Infohash:
sl: Razpršilo:

en: Trackers:
sl: Sledilniki:

en: Add Host
sl: Dodaj gostitelja

en: Destination:
sl: Cilj:

en: New Release
sl: Nova različica

en: _Goto Website
sl: Pojdi na _spletno stran

en: Do not show this dialog in the future
sl: Tega pogovornega okna v prihodnje ne pokaži

en: Name:
sl: Ime:

en: Comments:
sl: Opombe:

en: Move completed:
sl: Premakni dokončane:

en: Stop seed at ratio:
sl: Ustavi sejanje pri delilnem razmerju:

en: Remove at ratio
sl: Odstrani pri delilnem razmerju

en: _Edit Trackers
sl: Ur_edi sledilnike

en: Top
sl: Na vrh

en: Bottom
sl: Na dno

en: Add Torrents
sl: Dodaj torrente

en: Info_hash
sl: Razpršilo

en: Add In _Paused State
sl: Dodaj v stanju _premora

en: Prioritize First/Last Pieces
sl: Začni s prvimi/zadnjimi kosi

en: Apply To All
sl: Uveljavi za vse

en: Revert To Defaults
sl: Povrni privzeto

en: _Show Deluge
sl: _Pokaži Deluge

en: _Download Speed Limit
sl: _Omejitev hitrosti prejemanja

en: _Upload Speed Limit
sl: Omejitev hitrosti _pošiljanja

en: Quit & Shutdown Daemon
sl: Končaj in izklopi ozadnji program

en: Edit Trackers
sl: Uredi sledilnike

en: _Add Peer
sl: _Dodaj soležnika

en: Add a peer by its IP
sl: Dodaj soležnika z njegovim naslovom IP

en: Edit Tracker
sl: Uredi sledilnik

en: Tracker:
sl: Sledilnik:

en: Enter Remote Path
sl: Vnesite oddaljeno pot

en: Path:
sl: Pot:

en: Create Torrent
sl: Ustvari torrent

en: Fol_der
sl: _Mapa

en: _Remote Path
sl: _Oddaljena pot

en: Files
sl: Datoteke

en: Webseeds
sl: Spletni sejalci

en: Piece Size:
sl: Velikost kosa:

en: Set Private Flag
sl: Nastavi zasebno zastavico

en: Add this torrent to the session
sl: Dodaj torrent k seji

en: Options
sl: Možnosti

en: Save .torrent as
sl: Shrani datoteko .torrent kot

en: _Pause
sl: _Premor

en: Resu_me
sl: Na_daljuj

en: Resume selected torrents.
sl: Nadaljuj izbrane torrente.

en: Opt_ions
sl: _Možnosti

en: _Queue
sl: Postavi v čakalno _vrsto

en: _Update Tracker
sl: _Osveži sledilnike

en: _Remove Torrent
sl: Odst_rani torrent

en: _Force Re-check
sl: _Vsili ponovno preverjanje

en: label
sl: oznaka

en: _Select All
sl: Izberi _vse

en: _Pause All
sl: _Premor vseh

en: Resu_me All
sl: Na_daljuj vse

en: _Connection Limit
sl: _Omejitev števila povezav

en: Upload _Slot Limit
sl: Omejitev _mest za pošiljanje

en: _Auto Managed
sl: _Samodejno upravljanje

en: Add Tracker
sl: Dodaj sledilnik

en: Add URL
sl: Dodaj URL

en: _Expand All
sl: _Razširi vse

en: BitTorrent Client
sl: Odjemalec za BitTorrent

en: Deluge BitTorrent Client
sl: Deluge, odjemalec za BitTorrent

en: Download and share files over BitTorrent
sl: Prejemajte in delite datoteke preko protokola BitTorrent

en: Command
sl: Ukaz

en: Password
sl: Geslo

en: From
sl: Od

en: To
sl: Za

en: Use Random Ports
sl: Uporabi naključna vrata

en: Inbound
sl: Vhodno

en: Outbound
sl: Izhodno

en: Maximum Connections
sl: Največje število povezav

en: Maximum Upload Slots
sl: Največje število povezav oddajanja

en: Maximum Half-Open Connections
sl: Največje število na pol odprtih povezav

en: Maximum Connection Attempts per Second
sl: Največje število poskusov povezav v sekundi

en: Share Ratio
sl: Delilno razmerje

en: Type
sl: Tip

en: Apply
sl: Uveljavi

en: Emule IP list (GZip)
sl: Seznam Emule IP (GZip)

en: SafePeer Text (Zipped)
sl: Besedilo SafePeer (Zip)

en: PeerGuardian Text (Uncompressed)
sl: Besedilo PeerGuardian (nestisnjeno)

en: Blocklist
sl: Črni seznam

en: Invalid leader
sl: Neveljaven povzetek

en: Invalid magic code
sl: Neveljavna čarobna koda

en: Invalid version
sl: Neveljavna različica

en: Days
sl: dni

en: Check for new list every:
sl: Preveri za nov seznam vsakih:

en: Import blocklist on startup
sl: Uvozi črni seznam ob zagonu

en: <b>Settings</b>
sl: <b>Nastavitve</b>

en: Download the blocklist file if necessary and import the file.
sl: Če je potrebno, datoteko s črnim seznamom prenese in uvozi.

en: Check Download and Import
sl: Preveri prejem in uvoz

en: Download a new blocklist file and import it.
sl: Prenese nov črni seznam in ga uvozi.

en: Force Download and Import
sl: Vsili prejem in uvoz

en: Blocklist is up to date
sl: Črni seznam je posodobljen

en: <b>Options</b>
sl: <b>Možnosti</b>

en: Type:
sl: Vrsta:

en: Date:
sl: Datum:

en: File Size:
sl: Velikost datoteke:

en: <b>Info</b>
sl: <b>Podatki</b>

en: Torrent Complete
sl: Torrent je dokončan

en: Torrent Added
sl: Torrent je dodan

en: Execute
sl: Izvedi

en: Event
sl: Dogodek

en: <b>Add Command</b>
sl: <b>Dodaj ukaz</b>

en: <b>Commands</b>
sl: <b>Ukazi</b>

en: Watch folder does not exist.
sl: Opazovana mapa ne obstaja.

en: Path does not exist.
sl: Pot ne obstaja.

en: Watch Folder Properties
sl: Lastnosti opazovane mape

en: Select A Folder
sl: Izberite mapo

en: Enable this watch folder
sl: Omogoči to opazovano mapo

en: <b>Watch Folder</b>
sl: <b>Opazovana mapa</b>

en: Delete .torrent after adding
sl: Po dodajanju izbriši datoteko .torrent

en: Append extension after adding:
sl: Po dodajanju dodaj pripono:

en: .added
sl: .dodano

en: <b>Torrent File Action</b>
sl: <b>Datoteka .torrent</b>

en: <b>Move Completed</b>
sl: <b>Premakni dokončano</b>

en: Label:
sl: Oznaka:

en: <b>Label</b>
sl: <b>Oznaka</b>

en: Main
sl: Glavno

en: Max Upload Speed:
sl: Najvišja hitrost pošiljanja:

en: Max Connections:
sl: Največje število povezav:

en: Max Upload Slots:
sl: Največje število mest za pošiljanje:

en: Max Download Speed:
sl: Najvišja hitrost prejemanja:

en: <b>Bandwidth</b>
sl: <b>Pasovna širina</b>

en: Auto Managed:
sl: Samodejno upravljanje:

en: Add Paused:
sl: Dodaj v stanju premora:

en: Queue to:
sl: Dodaj v čakalno vrsto:

en: <b>Queue</b>
sl: <b>Čakalna vrsta</b>

en: <b>Watch Folders:</b>
sl: <b>Opazovane mape:</b>

en: seconds
sl: sekund

en: The Deluge web interface is not installed, please install the
    interface and try again
sl: Spletni vmesnik programa Deluge ni nameščen.
    Prosimo, namestite ga in poskusite znova

en: Enable web interface
sl: Omogoči spletni vmesnik

en: Enable SSL
sl: Omogoči SSL

en: Listening port:
sl: Vrata za poslušanje:

en: Invalid label, valid characters:[a-z0-9_-]
sl: Neveljavna oznaka, veljavni znaki: [a-z0-9_-]

en: Empty Label
sl: Prazna oznaka

en: Label already exists
sl: Oznaka že obstaja

en: Unknown Label
sl: Neznana oznaka

en: Unknown Torrent
sl: Neznan torrent

en: Label _Options
sl: Možnosti _oznake

en: _Remove Label
sl: _Odstrani oznako

en: _Add Label
sl: _Dodaj oznako

en: Label Options
sl: Možnosti oznake

en: Label
sl: Oznaka

en: <b>Label Options</b>
sl: <b>Možnosti oznake</b>

en: Apply per torrent max settings:
sl: Uveljavi omejitve glede na torrent:

en: Maximum
sl: Omejitve

en: Apply Queue settings:
sl: Uveljavi nastavitve čakalne vrste:

en: <i>(1 line per tracker)</i>
sl: <i>(1 vrstica na sledilnik)</i>

en: Automatically apply label:
sl: Samodejno uveljavi oznako:

en: Add Label
sl: Dodaj oznako

en: <b>Add Label</b>
sl: <b>Dodaj oznako</b>

en: <i>Use the sidebar to add,edit and remove labels. </i>
sl: <i>Za dodajanje, urejanje ali odstranjevanje oznak uporabite stransko vrstico. </i>

en: <b>Labels</b>
sl: <b>Oznake</b>

en: Notification Blink shown
sl: Utripanje obvestil je prikazano

en: Popup notification is not enabled.
sl: Obveščanje s pojavnim oknom ni omogočeno.

en: Notification popup shown
sl: Pojavno okno je prikazano

en: Sound notification not enabled
sl: Obvestilo z zvokom ni omogočeno

en: pygame is not installed
sl: Program pygame ni nameščen

en: Sound notification failed %s
sl: Obvestilo z zvokom ni uspelo %s

en: Sound notification Success
sl: Obvestilo z zvokom je bilo uspešno

en: Finished Torrent
sl: Prejemanje torrenta je končano

en: Notifications
sl: Obvestila

en: Choose Sound File
sl: Izberite zvočno datoteko

en: There was an error sending the notification email: %s
sl: Med pošiljanjem obvestilne e-pošte je prišlo do napake: %s

en: Notification email sent.
sl: Obvestilna e-pošta poslana.

en: Finished Torrent "%(name)s"
sl: Prejemanje torrenta "%(name)s" je končano

en: This email is to inform you that Deluge has finished downloading "%(name)s", which includes %(num_files)i files.
    To stop receiving these alerts, simply turn off email notification in Deluge's preferences.
    
    Thank you,
    Deluge.
sl: Ta e-pošta vas obvešča, da je Deluge končal s prejemanjem torrenta "%(name)s", ki vsebuje %(num_files)i datotek.
    Če ne želite več prejemati teh obvestil, jih lahko izključite v nastavitvah programa Deluge.
    
    Hvala,
    Deluge

en: Tray icon blinks enabled
sl: Utripanje ikone sistemske vrstice omogočeno

en: Popups enabled
sl: Pojavna okna so omogočena

en: Sound enabled
sl: Zvok je omogočen

en: <b>UI Notifications</b>
sl: <b>Obvestila uporabniškega vmesnika</b>

en: <b>Recipients</b>
sl: <b>Prejemniki</b>

en: Server requires TLS/SSL
sl: Strežnik potrebuje TLS/SSL

en: <b>Email Notifications</b>
sl: <b>Obvestila po elektronski pošti</b>

en: This configuration does not mean that you'll actually receive notifications for all these events.
sl: Te nastavitve ne pomenijo, da boste prejeli obvestila za vse te dogodke.

en: Subscriptions
sl: Naročnine

en: Sound Customization
sl: Prilagajanje zvoka

en: Extract to:
sl: Razširi v:

en: Create torrent name sub-folder
sl: Ustvari podmapo z imenom torrenta

en: This option will create a sub-folder using the torrent's name within the selected extract folder and put the extracted files there.
sl: Ta možnost bo ustvarila podmapo z imenom torrenta in v izbrano mapo razširila datoteke.

en: Scheduler
sl: Razporejevalnik

en: Download Limit:
sl: Omejitev prejemanja:

en: Upload Limit:
sl: Omejitev pošiljanja:

en: Active Torrents:
sl: Dejavni torrenti:

en: Active Downloading:
sl: Dejavni prejemi:

en: Active Seeding:
sl: Dejavna sejanja:

en: <b>Slow Settings</b>
sl: <b>Nastavitve</b>

en: Logout
sl: Odjava

en: Save
sl: Shrani

en: Host:
sl: Gostitelj:

en: Move
sl: Prestavi

en: Login
sl: Prijava

en: Set Maximum Connections
sl: Nastavi največje število povezav

en: Download Speed
sl: Hitrost prejemanja

en: Set Maximum Download Speed
sl: Nastavi najvišjo hitrost prejemanja

en: Upload Speed
sl: Hitrost pošiljanja

en: Set Maximum Upload Speed
sl: Nastavi najvišjo hitrost pošiljanja

en: Protocol Traffic Download/Upload
sl: Promet

en: Connect
sl: Priklopi

en: Filters
sl: Filtri

en: Update Tracker
sl: Osveži sledilnik

en: Details
sl: Podrobnosti

en: General
sl: Splošno

en: Private
sl: Zasebno

en: Be alerted about new releases
sl: Obveščanje o novih različicah

en: Maximum Connections:
sl: Največje število povezav:

en: Maximum Download Speed (KiB/s):
sl: Najvišja hitrost prejemanja (KiB/s):

en: Maximum Upload Speed (KiB/s):
sl: Najvišja hitrost pošiljanja (KiB/s):

en: Maximum Half-Open Connections:
sl: Največje število napol odprtih povezav:

en: Maximum Connection Attempts per Second:
sl: Največje število poskusov povezav na sekundo:

en: Maximum Upload Slots:
sl: Največje število mest za pošiljanje:

en: Server
sl: Strežnik

en: Refresh
sl: Osveži

en: File
sl: Datoteka

en: Add In Paused State
sl: Dodaj v stanju premora

en: Download
sl: Prejemanje
