deluge - en to th translation catalogue (28 entries)

en: K/s
th: K/วินาที

en: KiB/s
th: KiB/วินาที

en: M/s
th: M/วินาที

en: MiB/s
th: MiB/วินาที

en: G/s
th: G/วินาที

en: GiB/s
th: GiB/วินาที

en: T/s
th: T/วินาที

en: TiB/s
th: TiB/วินาที

en: Common Options
th: ตัวเลือกทั่วไป

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Downloaded
th: ดาวน์โหลดแล้ว

en: Down Speed
th: ความเร็วดาวน์โหลด

en: ETA
th: ประมาณเวลาเสร็จ

en: Warning
th: คำเตือน

en: Down
th: ลง

en: Disable
th: ไม่ใช้

en: Add torrent
th: เพิ่มทอเรนต์

en: Add Torrent
th: เพิ่มงาน

en: Remove Torrent
th: ลบงาน

en: Pause
th: พักงาน

en: Resume
th: ทำงานต่อ

en: Connections
th: การเชื่อมต่อ

en: Add
th: เพิ่มงาน

en: Remove
th: ลบงาน

en: Details
th: รายละเอียด

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: ETA:
th: ใช้เวลาประมาณ:

en: Date Added:
th: วันที่ถูกเพิ่ม:
