deluge - en to uk translation catalogue (1299 entries)

en: B
uk: байт

en: KiB
uk: КіБ

en: MiB
uk: МіБ

en: GiB
uk: ГіБ

en: TiB
uk: ТіБ

en: G
uk: Г

en: T
uk: Т

en: K/s
uk: K/c

en: KiB/s
uk: КіБ/с

en: M/s
uk: М/с

en: MiB/s
uk: МіБ/с

en: G/s
uk: Г/с

en: GiB/s
uk: ГіБ/с

en: T/s
uk: Т/с

en: TiB/s
uk: ТіБ/с

en: Common Options
uk: Загальні параметри

en: Print this help message
uk: Роздрукувати це довідкове повідомлення

en: Print version information
uk: Вивести дані щодо версії програми

en: Set the config directory path
uk: Встановити шлях теки налаштувань

en: Output to specified logfile instead of stdout
uk: Вивід у вказаний файл логів замість stdout

en: Set the log level (none, error, warning, info, debug)
uk: Встановити рівень журналювання (ні, помилки, попередження, інформація, зневадження)

en: Enable logfile rotation, with optional maximum logfile size, default: %(const)s (Logfile rotation count is 5)
uk: Дозволити чергування файлу логів, з опційним щонайбільшим розміром файлу логів, усталено: %(const)s (Кількість чергування файлів логів 5)

en: Quieten logging output (Same as `--loglevel none`)
uk: Обмежити вивід логів (Те саме що й `--loglevel none`)

en: Profile %(prog)s with cProfile. Outputs to stdout unless a filename is specified
uk: Профіль %(prog)s з cProfile. Вивід у stdout якщо не вказано ім'я файлу

en: Process Control Options
uk: Параметри керування процесами

en: Pidfile to store the process id
uk: Pid-файл для зберігання ID процесу

en: Do not daemonize (fork) this process
uk: Не демонізуватися (виконувати fork) для даного процесу

en: Change to this user on startup (Requires root)
uk: Перемикнутися на цього користувача при запуску (потребує права root)

en: Change to this group on startup (Requires root)
uk: Перемикнутися на цю групу при запуску (потребує права root)

en: Daemon Options
uk: Параметри тлової служби

en: IP address to listen for UI connections
uk: IP адреса, прослуховувана для з'єднань з UI

en: Port to listen for UI connections on
uk: Порт, прослуховуваний для з'єднань з UI

en: IP address to listen for BitTorrent connections
uk: IP адреса, прослуховувана для з'єднань BitTorrent

en: The network interface name or IP address for outgoing BitTorrent connections.
uk: Ім'я мережевого інтерфейсу або адреса IP для вихідних з'єднань BitTorrent

en: Config keys to be unmodified by `set_config` RPC
uk: Параметри конфігурації, які не будуть змінені при віддаленому виклику `set_config`

en: All
uk: Усі

en: Active
uk: Активна

en: Allocating
uk: Розташування

en: Checking
uk: Перевірка

en: Downloading
uk: Звантаження

en: Seeding
uk: Роздача

en: Paused
uk: Призупинено

en: Queued
uk: У черзі

en: Error
uk: Помилка

en: Name
uk: Назва

en: Progress
uk: Поступ

en: State
uk: Стан

en: Size
uk: Розмір

en: Downloaded
uk: Завантажено

en: Uploaded
uk: Віддано

en: Remaining
uk: Залишилося

en: Ratio
uk: Рейтинг

en: Down Speed
uk: Швидкість завантаження

en: Up Speed
uk: Швидкість віддачі

en: Down Limit
uk: Обмеження швидкости завантаження

en: Up Limit
uk: Обмеження швидкости віддачі

en: Max Connections
uk: Щонайбільше число з'єднань

en: Max Upload Slots
uk: Щонайбільше слотів на вивантаження

en: Peers
uk: Піри

en: Seeds
uk: Сіди

en: Avail
uk: Доступність

en: Seeds:Peers
uk: Сідів:Пірів

en: Added
uk: Додано

en: Tracker
uk: Трекер

en: Download Folder
uk: Тека завантаження

en: Seeding Time
uk: Час роздавання

en: Active Time
uk: Час активности

en: Last Activity
uk: Остання активність

en: Finished Time
uk: Час закінчення

en: Complete Seen
uk: Побачений повністю

en: Completed
uk: Завершено

en: Shared
uk: Спільне

en: Prioritize First/Last
uk: Пріоритетний Перший/Останній

en: Sequential Download
uk: Послідовне завантаження

en: Auto Managed
uk: Автоматичний режим

en: Stop At Ratio
uk: Зупинити при рейтингу

en: Stop Ratio
uk: Рейтинг зупинки

en: Remove At Ratio
uk: Вилучити при рейтингу

en: Move On Completed
uk: Перемістити після завершення

en: Move Completed Path
uk: Шлях для завершених

en: Move On Completed Path
uk: Шляхь для переміщення завершених

en: Owner
uk: Власник

en: Pieces
uk: Частини

en: Seed Rank
uk: Ранг сида

en: Super Seeding
uk: Режим надсида

en: Warning
uk: Увага

en: Announce OK
uk: Запит вірний

en: Announce Sent
uk: Запит надіслано

en: Interface
uk: Зовнішній вигляд

en: Downloads
uk: Завантаження

en: Bandwidth
uk: Смуга пропускання

en: Queue
uk: Черга

en: Network
uk: Мережа

en: Proxy
uk: Проксі-сервер

en: Cache
uk: Кеш

en: Other
uk: Інше

en: Daemon
uk: Тлова служба

en: Plugins
uk: Втулки

en: Skip
uk: Пропустити

en: Low
uk: Низький

en: Normal
uk: Звичайний

en: High
uk: Високий

en: Deluge cannot find the `deluged` executable, check that the deluged package is installed, or added to your PATH.
uk: Deluge не може знайти виконуваний файл `deluged`, перевірте, що пакунок `deluged` встановлено або додайте його у PATH

en: Afghanistan
uk: Афганістан

en: Aland Islands
uk: Аландські острови

en: Albania
uk: Албанія

en: Algeria
uk: Алжір

en: American Samoa
uk: Американські Самоа

en: Andorra
uk: Андора

en: Angola
uk: Ангола

en: Anguilla
uk: Ангілья

en: Antarctica
uk: Антарктида

en: Antigua and Barbuda
uk: Антиґуа і Барбуда

en: Argentina
uk: Арґентина

en: Armenia
uk: Вірменія

en: Aruba
uk: Аруба

en: Australia
uk: Австралія

en: Austria
uk: Австрія

en: Azerbaijan
uk: Азербайджан

en: Bahamas
uk: Багамські острови

en: Bahrain
uk: Бахрейн

en: Bangladesh
uk: Банґладеш

en: Barbados
uk: Барбадос

en: Belarus
uk: Білорусь

en: Belgium
uk: Бельґія

en: Belize
uk: Беліз

en: Benin
uk: Бенін

en: Bermuda
uk: Бермудські Острови

en: Bhutan
uk: Бутан

en: Bolivia
uk: Болівія

en: Bosnia and Herzegovina
uk: Боснія і Герцеговина

en: Botswana
uk: Ботсвана

en: Bouvet Island
uk: Острів Буве

en: Brazil
uk: Бразилія

en: British Indian Ocean Territory
uk: Британська Територія в Індійському Океані

en: Brunei Darussalam
uk: Бруней Даруссалам

en: Bulgaria
uk: Болгарія

en: Burkina Faso
uk: Буркіна-Фасо

en: Burundi
uk: Бурунді

en: Cambodia
uk: Камбоджа

en: Cameroon
uk: Камерун

en: Canada
uk: Канада

en: Cape Verde
uk: Кабо-Верде

en: Cayman Islands
uk: Кайманові Острови

en: Central African Republic
uk: Центральна африканська республіка

en: Chad
uk: Чад

en: Chile
uk: Чилі

en: China
uk: Китай

en: Christmas Island
uk: Острів Різдва

en: Cocos (Keeling) Islands
uk: Кокосові (Кілінг) острови

en: Colombia
uk: Колумбія

en: Comoros
uk: Коморські Острови

en: Congo
uk: Конґо

en: Congo, The Democratic Republic of the
uk: Конґо, демократична республіка

en: Cook Islands
uk: Острови Кука

en: Costa Rica
uk: Коста-Ріка

en: Cote d'Ivoire
uk: Кот-д'Івуар

en: Croatia
uk: Хорватія

en: Cuba
uk: Куба

en: Cyprus
uk: Кіпр

en: Czech Republic
uk: Чехія

en: Denmark
uk: Данія

en: Djibouti
uk: Джибуті

en: Dominica
uk: Домініка

en: Dominican Republic
uk: Домініканська республіка

en: Ecuador
uk: Еквадор

en: Egypt
uk: Єгипет

en: El Salvador
uk: Сальвадор

en: Equatorial Guinea
uk: Екваторіальна Гвінея

en: Eritrea
uk: Еритрея

en: Estonia
uk: Естонія

en: Ethiopia
uk: Ефіопія

en: Falkland Islands (Malvinas)
uk: Фолклендські (Мальвінські) острови

en: Faroe Islands
uk: Фарерські Острови

en: Fiji
uk: Фіджі

en: Finland
uk: Фінляндія

en: France
uk: Франція

en: French Guiana
uk: Французька Ґвіана

en: French Polynesia
uk: Французька Полінезія

en: French Southern Territories
uk: Французькі Південні Території

en: Gabon
uk: Ґабон

en: Gambia
uk: Ґамбія

en: Georgia
uk: Грузія

en: Germany
uk: Німеччина

en: Ghana
uk: Гана

en: Gibraltar
uk: Ґібралтар

en: Greece
uk: Греція

en: Greenland
uk: Ґренландія

en: Grenada
uk: Ґренада

en: Guadeloupe
uk: Ґваделупа

en: Guam
uk: Ґуам

en: Guatemala
uk: Ґватемала

en: Guernsey
uk: Острів Ґернсі

en: Guinea
uk: Ґвінея

en: Guinea-Bissau
uk: Ґвінея-Бісау

en: Guyana
uk: Ґаяна

en: Haiti
uk: Гаїті

en: Heard Island and McDonald Islands
uk: Острів Херд і острови Макдональд

en: Holy See (Vatican City State)
uk: Святий Престол (Ватикан, Місто-Держава)

en: Honduras
uk: Гондурас

en: Hong Kong
uk: Гонконг

en: Hungary
uk: Угорщина

en: Iceland
uk: Ісландія

en: India
uk: Індія

en: Indonesia
uk: Індонезія

en: Iran, Islamic Republic of
uk: Іран

en: Iraq
uk: Ірак

en: Ireland
uk: Ірландія

en: Isle of Man
uk: Острів Мен

en: Israel
uk: Ізраїль

en: Italy
uk: Італія

en: Jamaica
uk: Ямайка

en: Japan
uk: Японія

en: Jersey
uk: Джерсі

en: Jordan
uk: Йорданія

en: Kazakhstan
uk: Казахстан

en: Kenya
uk: Кенія

en: Kiribati
uk: Кірибаті

en: Korea, Democratic People's Republic of
uk: Північна Корея

en: Korea, Republic of
uk: Південна Корея

en: Kuwait
uk: Кувейт

en: Kyrgyzstan
uk: Киргизстан

en: Lao People's Democratic Republic
uk: Лаоська Народно-Демократична Республіка

en: Latvia
uk: Латвія

en: Lebanon
uk: Ліван

en: Lesotho
uk: Лесото

en: Liberia
uk: Ліберія

en: Libyan Arab Jamahiriya
uk: Лівія

en: Liechtenstein
uk: Ліхтенштейн

en: Lithuania
uk: Литва

en: Luxembourg
uk: Люксембурґ

en: Macao
uk: Макао

en: Macedonia, The Former Yugoslav Republic of
uk: Македонія, Колишня Югославська Республіка

en: Madagascar
uk: Мадаґаскар

en: Malawi
uk: Малаві

en: Malaysia
uk: Малайзія

en: Maldives
uk: Мальдіви

en: Mali
uk: Малі

en: Malta
uk: Мальта

en: Marshall Islands
uk: Маршальські острови

en: Martinique
uk: Мартиніка

en: Mauritania
uk: Мавританія

en: Mauritius
uk: Маврикій

en: Mayotte
uk: Майотта

en: Mexico
uk: Мексика

en: Micronesia, Federated States of
uk: Мікронезія, Федеративні Штати

en: Moldova
uk: Молдова

en: Monaco
uk: Монако

en: Mongolia
uk: Монголія

en: Montenegro
uk: Чорногорія

en: Montserrat
uk: Монтсерат

en: Morocco
uk: Марокко

en: Mozambique
uk: Мозамбік

en: Myanmar
uk: М’янма

en: Namibia
uk: Намібія

en: Nauru
uk: Науру

en: Nepal
uk: Непал

en: Netherlands
uk: Нідерланди

en: Netherlands Antilles
uk: Нідерландські Антильські Острови

en: New Caledonia
uk: Нова Каледонія

en: New Zealand
uk: Нова Зеляндія

en: Nicaragua
uk: Нікараґуа

en: Niger
uk: Ніґер

en: Nigeria
uk: Ніґерія

en: Niue
uk: Ніуе

en: Norfolk Island
uk: Острів Норфолк

en: Northern Mariana Islands
uk: Північні Маріанські Острови

en: Norway
uk: Норвегія

en: Oman
uk: Оман

en: Pakistan
uk: Пакистан

en: Palau
uk: Палау

en: Palestinian Territory, Occupied
uk: Палестинські Території

en: Panama
uk: Панама

en: Papua New Guinea
uk: Папуа Нова Ґвінея

en: Paraguay
uk: Параґвай

en: Peru
uk: Перу

en: Philippines
uk: Філіпіни

en: Pitcairn
uk: Піткерн

en: Poland
uk: Польща

en: Portugal
uk: Портуґалія

en: Puerto Rico
uk: Пуерто-Ріко

en: Qatar
uk: Катар

en: Reunion
uk: Реюньйон

en: Romania
uk: Румунія

en: Russian Federation
uk: Московія

en: Rwanda
uk: Руанда

en: Saint Barthelemy
uk: Сен-Бартельмі

en: Saint Helena
uk: Острів Святої Гелени

en: Saint Kitts and Nevis
uk: Сент-Кітс і Невіс

en: Saint Lucia
uk: Сент-Люсія

en: Saint Martin
uk: Сен-Мартен

en: Saint Pierre and Miquelon
uk: Сен-П'єр і Мікелон

en: Saint Vincent and the Grenadines
uk: Сент-Вінсент і Ґренадини

en: Samoa
uk: Самоа

en: San Marino
uk: Сан Маріно

en: Sao Tome and Principe
uk: Сан-Томе і Принсіпі

en: Saudi Arabia
uk: Саудівська Аравія

en: Senegal
uk: Сенеґал

en: Serbia
uk: Сербія

en: Seychelles
uk: Сейшельські Острови

en: Sierra Leone
uk: Сієра Леоне (sl)

en: Singapore
uk: Сінґапур

en: Slovakia
uk: Словаччина

en: Slovenia
uk: Словенія

en: Solomon Islands
uk: Соломонові Острови

en: Somalia
uk: Сомалі

en: South Africa
uk: Південна Африка

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
uk: Південна Джорджія та Південні Сандвічеві Острови

en: Spain
uk: Еспанія

en: Sri Lanka
uk: Шрі Ланка

en: Sudan
uk: Судан

en: Suriname
uk: Сурінам

en: Svalbard and Jan Mayen
uk: Острови Свальбард і Ян Маєн

en: Swaziland
uk: Свазіленд

en: Sweden
uk: Швеція

en: Switzerland
uk: Швейцарія

en: Syrian Arab Republic
uk: Сирійська Арабська Республіка

en: Taiwan
uk: Тайвань

en: Tajikistan
uk: Таджикістан

en: Tanzania, United Republic of
uk: Танзанія, Об’єднана Республіка

en: Thailand
uk: Таїланд

en: Timor-Leste
uk: Східний Тімор

en: Togo
uk: Тоґо

en: Tokelau
uk: Острови Токелау

en: Tonga
uk: Тонґа

en: Trinidad and Tobago
uk: Тринідад та Тобаґо

en: Tunisia
uk: Туніс

en: Turkey
uk: Туреччина

en: Turkmenistan
uk: Туркменістан

en: Turks and Caicos Islands
uk: Острови Теркс і Кайкос

en: Tuvalu
uk: Тувалу

en: Uganda
uk: Уґанда

en: Ukraine
uk: Україна

en: United Arab Emirates
uk: Об’єднані Арабські Емірати

en: United Kingdom
uk: Велика Британія

en: United States
uk: США

en: United States Minor Outlying Islands
uk: Зовнішні малі острови США

en: Uruguay
uk: Уруґвай

en: Uzbekistan
uk: Узбекістан

en: Vanuatu
uk: Вануату

en: Venezuela
uk: Венесуела

en: Viet Nam
uk: В'єтнам

en: Virgin Islands, British
uk: Вірґінські острови (Британія)

en: Virgin Islands, U.S.
uk: Вірґінські острови (США)

en: Wallis and Futuna
uk: Волліс і Футуна

en: Western Sahara
uk: Західна Сахара

en: Yemen
uk: Ємен

en: Zambia
uk: Замбія

en: Zimbabwe
uk: Зімбабве

en: UI Options
uk: Параметри інтерфейсу

en: Set the default UI to be run, when no UI is specified
uk: Встановити користувацький інтерфейс для усталеного запуску, коли користувацького інтерфейсу не вказано

en: Alternative UI to launch, with optional ui args 
      (default UI: *)
uk: Альтернативний інтерфейс для запуску з необов'язковими аргументами 
      (стандартний інтерфейс: *)

en: Web Server Options
uk: Параметри вебсервера

en: IP address for web server to listen on
uk: IP адреса для прослуховування вебсервером

en: Port for web server to listen on
uk: Порт для прослуховування вебсервером

en: Set the base path that the ui is running on
uk: Встановити базовий шлях, за яким працює користувацький інтерфейс

en: Force the web server to use SSL
uk: Вимагати використання SSL від вебсервера

en: Force the web server to disable SSL
uk: Вимагати відімкнення SSL від вебсервера

en: Daemon does not exist
uk: Тлової служби не існує

en: Daemon not running
uk: Тлова служба не запущена

en: Filename
uk: Назва файлу

en: Tier
uk: Рівень

en: Choose a file
uk: Оберiть файл

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Open
uk: _Відкрити

en: Choose a folder
uk: Оберіть теку

en: Save .torrent file
uk: Зберегти .torrent файл

en: _Save
uk: _Зберегти

en: Torrent files
uk: Файли торентів

en: All files
uk: Усі файли

en: Enter your password to show Deluge...
uk: Уведіть Ваш пароль щоб показати Deluge...

en: Enter your password to Quit Deluge...
uk: Уведіть Ваш пароль щоб вийти з Deluge...

en: Edit path
uk: Змінити шлях

en: Remove path
uk: Вилучити шлях

en: _Apply to selected
uk: _Застосувати до вибраного

en: Copyright %(year_start)s-%(year_end)s Deluge Team
uk: Авторські права команди Deluge %(year_start)s-%(year_end)s

en: A peer-to-peer file sharing program
    utilizing the BitTorrent protocol.
uk: Програма спільного доступу до файлів
    з використанням протоколу BitTorrent.

en: Client:
uk: Клієнт:

en: Current Developers:
uk: Поточні розробники:

en: Past Developers or Contributors:
uk: Минулі розробники чи автори:

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 3 of the License, or (at your option) any later version. 
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details. 
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, see <http://www.gnu.org/licenses>. 
    
    In addition, as a special exception, the copyright holders give permission to link the code of portions of this program with the OpenSSL library. You must obey the GNU General Public License in all respects for all of the code used other than OpenSSL. 
    
    If you modify file(s) with this exception, you may extend this exception to your version of the file(s), but you are not obligated to do so. If you do not wish to do so, delete this exception statement from your version. If you delete this exception statement from all source files in the program, then also delete it here.
uk: Ця програма є безкоштовним програмним забезпеченням; ви можете поширювати його та/або змінювати відповідно до умов Загальної публічної ліцензії GNU, опублікованої Фондом вільного програмного забезпечення; або версії 3 Ліцензії, або (на ваш вибір) будь якої пізнішої версії.
    
    Ця програма розповсюджується в надії, що вона буде корисною, але БЕЗ БУДЬ ЯКИХ ГАРАНТІЙ; навіть без прихованої гарантії КОМЕРЦІЙНОЇ ВИГОДИ чи ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ КОНКРЕТНИХ ЦІЛЕЙ. Докладніше дивися у Загальнодоступній ліцензії GNU.
    
    Ви повинні були отримати копію Загальної публічної ліцензії GNU разом із цією програмою; якщо ні, дивися <http://www.gnu.org/licenses>.
    
    Крім того, як особливий виняток, власники авторських прав дають дозвіл пов'язувати код частин цієї програми з бібліотекою OpenSSL. Ви повинні дотримуватись Загальної загальнодоступної ліцензії GNU у всіх відношеннях до всього коду, що використовується, крім OpenSSL.
    
    Якщо ви змінюєте файл (и) з цим винятком, ви можете поширити цей виняток на свою версію файлу (ів), але ви не зобов’язані це робити. Якщо ви не хочете цього робити, видаліть цей виняток із своєї версії. Якщо ви видалите цей виняток із усіх вихідних файлів програми, також видаліть його тут.

en: Server:
uk: Сервер:

en: Torrent
uk: Торент

en: Add Torrents (%d)
uk: Додати торенти (%d)

en: Duplicate torrent(s)
uk: Дублювати торент(и)

en: You cannot add the same torrent twice. %d torrents were already added.
uk: Ви не можете додати один і той же торент двічі. %d торенти вже додані.

en: Invalid File
uk: Невірний файл

en: Please wait for files...
uk: Будь ласка, дочекайтеся файлів...

en: Unable to download files for this magnet
uk: Не вдалося завантажити файли для цього магнет-посилання

en: Choose a .torrent file
uk: Оберіть .torrent файл

en: Invalid URL
uk: Невірне посилання

en: is not a valid URL.
uk: не коректна URL.

en: Downloading...
uk: Завантаження...

en: Download Failed
uk: Помилка завантаження

en: Failed to download:
uk: Не вдалося завантажити:

en: _No
uk: _Ні

en: _Yes
uk: _Так

en: _Close
uk: _Закрити

en: Details:
uk: Докладно:

en: Authenticate
uk: Автентифікація

en: C_onnect
uk: З’_єднати

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Edit Account
uk: Редагувати обліківку

en: Edit existing account
uk: Змінити наявний обліковий запис

en: _Apply
uk: _Застосувати

en: New Account
uk: Нова обліківка

en: Create a new account
uk: Створити новий обліковий запис

en: _Add
uk: _Додати

en: Authentication Level:
uk: Рівень автентифікації:

en: Password Protected
uk: Захищено паролем

en: _OK
uk: _Гаразд

en: Other...
uk: Інше...

en: Not Connected
uk: Не з'єднано

en: Connections (Limit)
uk: З'єднання (ліміт)

en: Download Speed (Limit)
uk: Швидкість завантаження (ліміт)

en: Upload Speed (Limit)
uk: Швидкість вивантаження (ліміт)

en: Protocol Traffic (Down:Up)
uk: Трафік за протоколом (Завантажено:Віддано)

en: DHT Nodes
uk: Вузли DHT

en: Free Disk Space
uk: Вільне місце на диску

en: External IP Address
uk: Зовнішня IP-адреса

en: n/a
uk: н/д

en: <b><small>Port Issue</small></b>
uk: <b><small>Проблеми з портом</small></b>

en: No incoming connections, check port forwarding
uk: Відсутні вхідні з'єднання, перевірте переспрямування портів

en: Download Speed Limit
uk: Швидкість завантаження

en: Set the maximum download speed
uk: Встановити обмеження щонайбільшої швидкости завантаження.

en: Upload Speed Limit
uk: Швидкість розповсюдження

en: Set the maximum upload speed
uk: Встановити обмеження щонайбільшої швидкости розповсюдження.

en: Incoming Connections
uk: Вхідні з’єднання

en: Set the maximum incoming connections
uk: Встановити щонайбільшу кількість вхідних з'єднань

en: Never
uk: Ніколи

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Priority
uk: Пріоритет

en: _All
uk: _Усі

en: _Status
uk: _Стан

en: _Details
uk: До_кладно

en: Fi_les
uk: Фай_ли

en: _Peers
uk: _Вузли

en: _Options
uk: П_араметри

en: _Trackers
uk: _Трекери

en: Not Connected...
uk: Не з'єднано…

en: Unlimited
uk: Не обмежено

en: Down
uk: Нижче

en: Up
uk: Вище

en: A Deluge daemon (deluged) is already running.
    To use Standalone mode, stop local daemon and restart Deluge.
uk: Демон Deluge (deluged) вже працює.
    Для використання автономного режиму, зупиніть сервіс та перезапустіть Deluge.

en: Only Thin Client mode is available because libtorrent is not installed.
    To use Standalone mode, please install libtorrent package.
uk: Доступний лише режим тонкого клієнта, бо libtorrent не встановлено.
    Для використання автономного режиму, будь ласка встановіть пакунок libtorrent.

en: Only Thin Client mode is available due to unknown Import Error.
    To use Standalone mode, please see logs for error details.
uk: Доступний лише режим тонкого клієнта з-за невідомої помилки імпорту (Import Error).
    Для використання автономного режиму, будь ласка виправте цю помилку (докладну інформацію про неї можна знайти у логах).

en: Continue in Thin Client mode?
uk: Продовжити у режимі тонкого клієнта?

en: Change User Interface Mode
uk: Змінити режим користувацького інтерфейсу

en: Offline
uk: Поза мережею

en: Online
uk: У мережі

en: Connected
uk: Під’єднано

en: Status
uk: Стан

en: Host
uk: Хост

en: Version
uk: Версія

en: _Start Daemon
uk: _Стартувати Демона

en: _Stop Daemon
uk: _Зупинити тлову службу

en: _Disconnect
uk: _Від'єднати

en: Unable to start daemon!
uk: Не вдається заупустити тлову службу!

en: Check deluged package is installed and logs for further details
uk: Перевірте чи встановлено пакунок deluged й логи для отримання додаткових відомостей

en: Incompatible Client
uk: Несумісний клієнт

en: Auto-starting the daemon locally is not enabled. See "Options" on the "Connection Manager".
uk: Автостарт локального сервісу недоступний. Подивіться "Налаштування" у "Розпоряднику з'єднань".

en: Failed To Connect
uk: Помилка з'єднання

en: Edit Host
uk: Змінити вузол

en: Error Adding Host
uk: Помилка з додаванням Хосту

en: Error Updating Host
uk: Помилка змінювання параметрів сервера

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Level
uk: Рівень

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Plugin
uk: Втулок

en: Attention
uk: Увага

en: You must choose a language
uk: Вам потрібно вибрати мову

en: You must now restart the deluge UI for the changes to take effect.
uk: Тепер вам потрібно перезапустити інтерфейс користувача, аби зміни було застосовано.

en: Thinclient
uk: Тонкий клієнт

en: Standalone
uk: Автономний

en: Switching Deluge Client Mode...
uk: Перемикання клієнтського режиму Deluge...

en: Do you want to restart to use %s mode?
uk: Перезапустити програму для використання режиму %s ?

en: Select the Plugin
uk: Оберіть додаток

en: Plugin Eggs
uk: Додаток Eggs

en: Server Side Error
uk: Помилка на стороні сервера

en: An error occurred on the server
uk: На сервері трапилася помилка

en: Error Adding Account
uk: Помилка додавання облікового запису

en: Authentication failed
uk: Не вдалося пройти розпізнавання

en: An error occurred while adding account
uk: Під час додавання облікового запису сталася помилка

en: Error Updating Account
uk: Помилка оновлення обліківки

en: An error occurred while updating account
uk: Під час оновлення облікового запису сталася помилка

en: Remove Account
uk: Вилучити обліковий запис

en: Are you sure you want to remove the account with the username "%(username)s"?
uk: Ви впевнені, що бажаєте вилучити обліківку з іменем користувача "%(username)s"?

en: Error Removing Account
uk: Помилка вилучення облікового запису

en: Auhentication failed
uk: Помилка автентифікації

en: An error occurred while removing account
uk: Під час вилучення облікового запису сталася помилка

en: States
uk: Стани

en: Trackers
uk: Трекери

en: None
uk: Немає

en: Admin
uk: Адміністратор

en: Labels
uk: Позначки

en: No Label
uk: Позначка відсутня

en: No Owner
uk: Немає власника

en: <i>Client Version</i>
uk: <i>Версія клієнта</i>

en:  Torrents Queued
uk:  Торентів у черзі

en:  Torrent Queued
uk:  Торент у черзі

en: Torrent is shared between other Deluge users or not.
uk: Торент спільний для інших користувачів Deluge або ні.

en: Remove the selected torrents?
uk: Вилучити обрані торенти?

en: Total of %s torrents selected
uk: Усього обрано %s торентів

en: Set Unlimited
uk: Без обмежень

en: On
uk: Увімкн.

en: Off
uk: Вимкн.

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Enable...
uk: Увімкнути...

en: Peer Upload Slots
uk: Слоти для одночасного вивантаження

en: Set the maximum upload slots
uk: Встановіть щонайбільшу кількість слотів для вивантаження

en: Stop Seed At Ratio
uk: Зупинити сід при рейтингу

en: Ownership Change Error
uk: Помилка зміни власности

en: There was an error while trying changing ownership.
uk: Під час спроби змінити право власности сталася помилка.

en: Address
uk: Адреси

en: Client
uk: Клієнт

en: GTK Options
uk: Параметри GTK

en: Add one or more torrent files, torrent URLs or magnet URIs to a currently running Deluge GTK instance
uk: Додайте один або більше торент файл, посилання на торент або магнітні посилання для запущеного примірника Deluge GTK

en: Creating Torrent
uk: Створити торент

en: Queued Torrents
uk: Торенти у черзі

en: Add Queued Torrents
uk: Додати торенти до черги

en: _Remove
uk: _Вилучити

en: _Clear
uk: _Очистити

en: Automatically add torrents on connect
uk: Автоматично додавати торенти при з'єднанні

en: _File
uk: _Файл

en: _Add Torrent
uk: _Додати торент

en: _Create Torrent
uk: _Створити торент

en: Quit & _Shutdown Daemon
uk: Вийти & _Вимкнути тлову службу

en: _Quit
uk: Ви_хід

en: _Edit
uk: З_міни

en: _Preferences
uk: _Налаштування

en: _Connection Manager
uk: _Розпорядник з'єднань

en: _Torrent
uk: _Торент

en: _View
uk: _Вигляд

en: _Toolbar
uk: _Панель знарядь

en: _Sidebar
uk: _Бічна панель

en: Status_bar
uk: Р_ядок стану

en: T_abs
uk: Вкладки

en: _Columns
uk: _Стовпчики

en: _Find ...
uk: _Шукати ...

en: S_idebar
uk: _Бічна панель

en: Show _Zero Hits
uk: Показувати нульові елементи

en: Show _Trackers
uk: Показувати трекери

en: Show _Owners
uk: Показати _Власників

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Homepage
uk: _Домашня сторінка

en: _FAQ
uk: _ЧаПи

en: Frequently Asked Questions
uk: Питання що задаються найчастіше

en: _Community
uk: _Спільнота

en: _About
uk: _Про програму

en: Add torrent
uk: Додати торент

en: Add Torrent
uk: Додати торент

en: Remove torrent
uk: Вилучити торент

en: Remove Torrent
uk: Вилучити торент

en: Filter torrents by name.
    This will filter torrents for the current selection on the sidebar.
uk: Відфільтрувати торенти за ім'ям.
    Це відфільтрує торенти, обрані на бічній панелі.

en: Filter
uk: Фільтр

en: Pause the selected torrents
uk: Призупинити вибрані торенти

en: Pause
uk: Призупинити

en: Resume the selected torrents
uk: Відновити обрані торенти

en: Resume
uk: Відновити

en: Queue Torrent Up
uk: Посунути торент вище по черзі

en: Queue Up
uk: Перемістити вгору

en: Queue Torrent Down
uk: Посунути торент нижче по черзі

en: Queue Down
uk: Пересунути донизу

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Connection Manager
uk: Розпорядник з’єднань

en: Close
uk: Закрити

en: Filter:
uk: Фільтр:

en: Clear the search
uk: Очистити пошук

en: _Match Case
uk: Збігається _регістр

en: Forced
uk: Примусово

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Handshake
uk: Рукостискання

en: Full Stream
uk: Повний потік

en: Either
uk: Обидва

en: Socks5 Auth
uk: Socks5 автентифікація

en: HTTP Auth
uk: HTTP автентифікація

en: The standalone self-contained application
uk: Автономний застосунок

en: Thin Client
uk: Тонкий клієнт

en: Connect to a Deluge daemon (deluged)
uk: Під'єднатися до сервісу Deluge (deluged)

en: Application Mode
uk: Режим програми

en: Show session speed in titlebar
uk: Показувати швидкість у рядку заголовку

en: Focus window when adding torrent
uk: Виводити вікно додавання торента на передній план

en: The pieces bar
    will increase bandwidth use between client
    and daemon (does not apply in Standalone mode).
uk: Рядок стану частин збільшить пропускну здатність між клієнтом та сервісом (не застосовно у автономному режимі).

en: Show a pieces bar in Status tab
uk: Показати рядок стану частин у панелі стану

en: Completed:
uk: Завершено:

en: Downloading:
uk: Завантаження:

en: Waiting:
uk: Очікування:

en: Missing:
uk: Пропущено:

en: _Revert
uk: Від_новити

en: Revert color to default
uk: Повернути типові кольори

en: Piece Colors
uk: Кольри частин

en: Main Window
uk: Головне вікно

en: Enable system tray icon
uk: Увімкнути піктограму у системній таці

en: App Indicator
uk: Індикатор застосунку

en: Systray
uk: Системна таця

en: Minimize to tray on close
uk: Згорнути до системної таці при закритті

en: Start in tray
uk: Згортати у тацю при запуску

en: Password protect system tray
uk: Захистити паролем системну тацю

en: System Tray
uk: Системна таця

en: Notify about new releases
uk: Повідомляти про оновлення

en: Updates
uk: Оновленння

en: System Default
uk: Типові налаштування

en: <b>Language</b>
uk: <b>Мова</b>

en: Move completed to:
uk: Перемістити завантажені до:

en: Copy of .torrent files to:
uk: Копіювати торент-файл до:

en: Delete copy of torrent file on remove
uk: Вилучити копію торент-файлу

en: Delete the copy of the torrent file created when the torrent is removed
uk: Вилучити копію торент-файлу, створеного, коли торент був вилучений

en: Download to:
uk: Завантажити до:

en: Download Folders
uk: Теки завантаження

en: Prioritize first and last pieces of torrent
uk: Робити пріоритетними перші і останні частини торента

en: Prioritize first and last pieces of files in torrent
uk: Робити пріоритетними перші і останні частини файлів у торенті

en: Sequential download
uk: Послідовне  завантаження

en: When enabled, the piece picker will pick pieces in
    sequence instead of rarest first.
    
    Enabling sequential download will affect the piece
    distribution negatively in the swarm. It should be
    used sparingly.
uk: Коли увімкнено, збирач буде збирати частини послідовно замість рідких перших.
    
    Увімкнене послідовне завантаження погано вплине на розподілену частину у роздачі.
    Варто використовувати за потреби.

en: Add torrents in Paused state
uk: Додати торенти призупиненими

en: Pre-allocate disk space
uk: Попереднє виділення простору на диску

en: Pre-allocate the disk space for the torrent files
uk: Попередньо виділити дисковий простір для торент файлів

en: Add Torrent Options
uk: Додати параметри торента

en: Always show
uk: Завжди показувати

en: Bring the dialog to focus
uk: Зробити діалог запиту активним

en: Add Torrents Dialog
uk: Додати діалог торентів

en: Connection Attempts per Second:
uk: Кількість спроб під'єднання на секунду:

en: Half-Open Connections:
uk: Напіввідкриті з'єднання:

en: The maximum number of connections allowed.  Set -1 for unlimited.
uk: Щонайбільше дозволена кількість з'єднань. Встановіть -1 для необмеженої.

en: Connections:
uk: З'єднання:

en: The maximum upload slots for all torrents.  Set -1 for unlimited.
uk: Щонайбільша швидкість відвантаження для усіх торентів. Встановити -1 для безлімітного.

en: Upload Slots:
uk: Завантажити слоти:

en: The maximum download speed for all torrents.  Set -1 for unlimited.
uk: Щонайбільша швидкість завантаження для усіх потоків. Встановіть -1 для необмеженої.

en: Download Speed:
uk: Швидкість завантаження:

en: The maximum upload speed for all torrents.  Set -1 for unlimited.
uk: Щонайбільша швидкість роздачі для  усіх торентів. Поставте -1 для необмеженої швидкости.

en: Upload Speed:
uk: Швидкість віддачі:

en: Ignore limits on local network
uk: Нехтувати обмеження для локальної мережі

en: Rate limit IP overhead
uk: Обмеження швидкости з урахуванням витрат протоколу IP

en: If checked, the estimated TCP/IP overhead is drained from the rate limiters, to avoid exceeding the limits with the total traffic
uk: Якщо обрано, приблизні витрати TCP/IP врахуваються обмежниками швидкости, щоб уникнути перевищення сумарного трафіку

en: Global Bandwidth Limits
uk: Глобальні обмеження пропускної здатности

en: The maximum upload slots per torrent.  Set -1 for unlimited.
uk: Щонайбільше слотів для роздачі для одного торенту.  -1 необмежено.

en: The maximum number of connections per torrent.  Set -1 for unlimited.
uk: Щонайбільша кількість з'єднань одного потоку. Встановіть -1 для необмеженої.

en: The maximum number download speed per torrent.  Set -1 for unlimited.
uk: Щонайбільша швидкість завантаження для торенту. Встановіть -1 для необмеженої.

en: The maximum upload speed per torrent.  Set -1 for unlimited.
uk: Щонайбільша швидкість роздачі на один торент. Встановіть -1 для необмеженої.

en: Per-Torrent Bandwidth Limits
uk: Обмеження пропускної здатности для торенту

en: Queue to top
uk: Додавати догори черги

en: New Torrents
uk: Нові торенти

en: Seeding:
uk: Раздача:

en: Total:
uk: Загалом:

en: Ignore slow torrents
uk: Нехтувати повільні торенти

en: Torrents not transfering any data do not count towards download/seeding active count.
uk: Торенти, які не беруть участи у передачі даних, не враховуються для активного підрахунку завантаження/відвантаження.

en: Prefer seeding torrents
uk: Пріоритет роздавальних торентів

en: Give preference to seeding torrents over downloading torrents.
uk: Перевага роздавальним торентам замість стягуваних.

en: Active Torrents
uk: Активні торенти

en: Share Ratio:
uk: Рейтинг:

en: Time Ratio:
uk: Співвідношення часу:

en: Time (m):
uk: Час(хв)

en: Seeding Rotation
uk: Ротація завершених

en: Pause Torrent
uk: Призупинити торент

en: Share Ratio Reached
uk: Співвідношення досягнуто

en: The IP address of the interface to listen for incoming bittorrent connections on. Leave this empty if you want to use the default.
uk: IP-адреса інтерфейсу для прослуховування вхідних bittorrent з'єднань. Залиште це поле порожнім, якщо бажаєте використовувати усталене значення.

en: Incoming Address
uk: Вхідна адреса

en: Random
uk: Випадковий

en: Uses random ports in range 49152 to 65525
uk: Використовувати випадкові порти у діапазоні від 49152 до 65525

en: Active Port:
uk: Активний порт:

en: Test Active Port
uk: Тестувати активний порт

en: Incoming Port
uk: Вхідний порт

en: 
    The network interface name or IP address for outgoing BitTorrent connections. (Leave empty for default.)
uk: 
    Ім'я мережевого інтерфейсу або IP-адреса для вихідних BitTorrent з'єднань. (Залиште порожнім для усталених значень.)

en: Outgoing Interface
uk: Вихідний інтерфейс

en: From:
uk: Від:

en: To:
uk: До:

en: Outgoing Ports
uk: Вихідні порти

en: Outgoing:
uk: Вихідні:

en: Incoming:
uk: Вхідні:

en: Level:
uk: Рівень:

en: Encryption
uk: Шифрування

en: Universal Plug and Play
uk: Універсальне автоматичне налаштування мережевих пристроїв

en: NAT Port Mapping Protocol
uk: Мережевий протокол для автоматичного встановлення налаштувань передачі мережевих адрес (NAT) та конфігурацій для переадресації портів (NAT-PMP)

en: Peer Exchange
uk: Обмін пірами

en: Exchanges peers between clients. (Disabling requires restart)
uk: Обмін пірами між клієнтами. (Відмикання потребує перезапуску)

en: Local Service Discovery finds local peers on your network.
uk: Служба пошуку локальних пірів у ваші мережі.

en: Distributed hash table may improve the amount of active connections.
uk: Розподілена хеш-таблиця для збільшення кількости активних з'єднань.

en: Peer TOS Byte:
uk: TOS байт учасника:

en: Network Extras
uk: Додаткові мережі

en: Hostname:
uk: Назва вузла:

en: Port:
uk: Порт:

en: Proxy Hostnames
uk: Імена хостів проксі

en: Hostnames should be attempted to be resolved through
    the proxy instead of using the local DNS service
uk: Імена хостів проксі мають бути дозволені через проксі
    замість використання локальної служби DNS

en: Proxy Trackers
uk: Проксі-трекери

en: Force Proxy Use
uk: Примусово використовувати проксі

en: Hide Client Identity
uk: Приховати дані клієнта

en: Attempt to hide client identity and only use proxy for incoming connections.
uk: Спробувати приховати дані клієнта й для вхідних з'єднань використовувати проксі.

en: Force Proxy
uk: Примусовий проксі

en: Cache Size (16 KiB blocks):
uk: Розмір кешу (блоки по 16 KБ):

en: The number of seconds from the last cached write to a piece in the write cache, to when it's forcefully flushed to disk. Default is 60 seconds.
uk: Час (у секундах) від останнього кешованого запису частини в кеші запису до того, як примусово скинути кеш цієї частини на диск. Типово 60 секунд.

en: Cache Expiry (seconds):
uk: Час життя кешу (секунд):

en: Settings
uk: Налаштування

en: The total number of 16 KiB blocks written to disk since this session was started.
uk: Загальне число блоків по 16КіБ, записаних на диск, відколи ця сесія запущена.

en: Blocks Written:
uk: Блоків записано:

en: The total number of write operations performed since this session was started.
uk: Загальне число проведених операцій запису, відколи ця сесія запущена.

en: Writes:
uk: Записів:

en: The ratio (blocks_written - writes) / blocks_written represents the number of saved write operations per total write operations, i.e. a kind of cache hit ratio for the write cache.
uk: Співвідношення (блоків_записано - операцій_запису) / блоків_записано представляє відношення кількости збережених операцій запису до їх загальної кількости, тобто дієвість кешу запису.

en: Write Cache Hit Ratio:
uk: Відсоток влучности до кешу:

en: Write
uk: Запис

en: The number of blocks that were requested from the bittorrent engine (from peers), that were served from disk or cache.
uk: Число блоків, на які були подані запити пірами і були обслуговані з диску або кешу.

en: Blocks Read:
uk: Блоків прочитано:

en: The number of blocks that were served from cache.
uk: Число блоків, які обслуговані з кешу.

en: Blocks Read Hit:
uk: Зчитано блоків з кешу:

en: The cache hit ratio for the read cache.
uk: Коефіцієнт дієвости кешу читання.

en: Read Cache Hit Ratio:
uk: Відсоток читання з кешу:

en: The total number of read operations performed since this session was started.
uk: Загальна кількість операцій читання, що проведені від початку цієї сесії.

en: Reads:
uk: Операцій читання:

en: Read
uk: Читання

en: The number of 16 KiB blocks currently in the disk cache. This includes both read and write cache.
uk: Розмір блоків по 16KiB, що знаходяться зараз в дисковому кеші. Сюди включено кеш зчитування та запису.

en: Cache Size:
uk: Розмір кешу:

en: Read Cache Size:
uk: Розмір кешу зчитування

en: _Refresh
uk: _Оновити

en: Help us improve Deluge by sending us your Python version, PyGTK version, OS and processor types.  Absolutely no other information is sent.
uk: Допоможіть нам вдосконалювати Deluge відсилаючи нам версію Python, PyGTK, ОС та тип процесора. Ніякої іншої інформації відсилатись не буде.

en: Yes, please send anonymous statistics
uk: Надсилати анонімну статистику

en: System Information
uk: Інформація про систему

en: Location:
uk: Розташування:

en: If Deluge cannot find the database file at this location it will fallback to using DNS to resolve the peer's country.
uk: Якщо Deluge не може знайти файл бази за цією адресою - він здійснить запит до DNS для визначення країни піра.

en: GeoIP Database
uk: База даних GeoIP

en: Associate with Deluge
uk: Пов'язати Deluge

en: Magnet Links
uk: Magnet посилання

en: Daemon port:
uk: Порт тлової служби:

en: Port
uk: Порт

en: Allow Remote Connections
uk: Дозволити віддалені з'єднання

en: Connections
uk: З'єднання

en: Periodically check the website for new releases
uk: Періодично перевіряти доступність нових версій

en: _Delete
uk: В_илучити

en: Accounts
uk: Облікові записи

en: Version:
uk: Версія:

en: Author:
uk: Автор:

en: Homepage:
uk: Домашня сторінка:

en: Author Email:
uk: Адреса ел.пошти автора:

en: Info
uk: Відомості

en: _Install
uk: _Встановити

en: _Find More...
uk: _Знайти більше...

en: Remove the selected torrent(s)?
uk: Вилучити вибрані торенти?

en: Include downloaded files
uk: Додати завантажені файли

en: (This is permanent!)
uk: Назавжди

en: Add Peer
uk: Додати учасника

en: hostname:port
uk: адреса:порт

en: Properties
uk: Властивості

en: Max drop down rows
uk: Щонайбільша кількість випадних рядків

en: <b>General</b>
uk: <b>Загальні</b>

en: Show path entry
uk: Вказати шлях

en: Show file chooser
uk: Показати засіб вибору файлів

en: Show folder name
uk: Показати ім'я теки

en: Path Chooser Type
uk: Тип вибору шляху

en: Enable autocomplete
uk: Увімкнути автозаповнення

en: Show hidden files
uk: Показувати приховані файли

en: Set new key
uk: Встановити новий ключ

en: Press this key to set new key accelerators to trigger auto-complete
uk: Натисніть кнопку для встановлення нової кнопки запуску автозаповнення

en: Autocomplete
uk: Автодоповнення

en: Save path
uk: Зберегти шлях

en: Toggle hidden files
uk: Показати приховані файли

en: Default path
uk: Типовий шлях

en: Shortcuts
uk: Скорочення клавіш

en: Select a Directory
uk: Обрати теку

en: Saved paths
uk: Збережені шляхи

en: column
uk: стовпчик

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Open
uk: Відкрити

en: Add
uk: Додати

en: Add the current entry value to the list
uk: Додати поточне значення запису до переліку

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit the selected entry
uk: Змінити обраний запис

en: Remove
uk: Вилучити

en: Remove the selected entry
uk: Вилучити позначений запис

en: Move the selected entry up
uk: Перемістити вибраний запис догори

en: Move the selected entry down
uk: Перемістити вибраний запис донизу

en: Default
uk: Типово

en: No default path set
uk: Типовий шлях не встановлено

en: Open properties dialog
uk: Відкрити діалогове вікно властивостей

en: Add Infohash
uk: Додати хеш даних

en: From Infohash
uk: З хешу

en: Infohash:
uk: Хеш даних:

en: Trackers:
uk: Трекери:

en: Add Host
uk: Додати сервер

en: Move Download Folder
uk: Перемістити теку завантаження

en: Move the torrent(s) download folder.
uk: Перемістити теку для завантаження торентів.

en: Destination:
uk: Призначення:

en: New Release
uk: Нова версія

en: _Goto Website
uk: _Відвідати вебсайт

en: New Release Available!
uk: Доступна нова версія!

en: Available Version:
uk: Доступна версія:

en: Server Version
uk: Версія сервера

en: Current Version:
uk: Поточна версія:

en: Do not show this dialog in the future
uk: Не показувати цей діалог в майбутньому

en: Down Speed:
uk: Швидкість завантаження:

en: Up Speed:
uk: Швидкість віддачі:

en: Downloaded:
uk: Завантажено:

en: Uploaded:
uk: Вивантажено:

en: Seeds:
uk: Розповсюджувачі

en: Peers:
uk: Пірів:

en: Availability:
uk: Доступність:

en: Seed Rank:
uk: Рейтинг роздачі:

en: ETA Time:
uk: Строк завантаження:

en: Last Transfer:
uk: Остання передача:

en: Active Time:
uk: Час активности:

en: Complete Seen:
uk: Завершені:

en: Seeding Time:
uk: Час роздачі:

en: Pieces:
uk: Частини:

en: Name:
uk: Ім'я:

en: Download Folder:
uk: Тека для завантажень:

en: Added:
uk: Додано:

en: Total Size:
uk: Загальний розмір:

en: Total Files:
uk: Всього файлів:

en: Hash:
uk: Хеш:

en: Created By:
uk: Створений:

en: Comments:
uk: Коментарі:

en: Owner:
uk: Власник:

en: Move completed:
uk: Перемістити завантажені:

en: Stop seed at ratio:
uk: Зупинити роздачу при коефіцієнті:

en: Remove at ratio
uk: Вилучити при рейтингу

en: Bandwidth Limits
uk: Обмеження пропускної здатности

en: Current Tracker:
uk: Поточний трекер:

en: Total Trackers:
uk: Усього трекерів:

en: Tracker Status:
uk: Статус трекера:

en: Next Announce:
uk: Наступний анонс:

en: Private Torrent:
uk: Приватний торент:

en: _Edit Trackers
uk: Р_едагувати трекери

en: Top
uk: Згори

en: Bottom
uk: Знизу

en: Add Torrents
uk: Додати торенти

en: Info_hash
uk: Хеш даних

en: Move Complete Folder
uk: Перемістити повну теку

en: Add In _Paused State
uk: Додати призупиненим

en: Prioritize First/Last Pieces
uk: Пріоритетні перші та останні частини

en: Skip File Hash Check
uk: Пропустити перевірку

en: Preallocate Disk Space
uk: Попередньо виділити місце на диску

en: Preallocate the disk space for the torrent files
uk: Попередньо виділити місце на диску для торрент-файлів

en: Maximum torrent download speed
uk: Щонайбільша швидкість завантаження торента

en: Maximum torrent upload speed
uk: Щонайбільша швидкість вивантаження торрента

en: Maximum torrent connections
uk: Щонайбільше торрент-з'єднань

en: Maximum torrent upload slots
uk: Щонайбільше слотів для вивантаження через торрент

en: Apply To All
uk: Застосувати до усіх

en: Revert To Defaults
uk: Встановити типові

en: _Show Deluge
uk: По_казати Deluge

en: _Pause Session
uk: _Призупинити сесію

en: _Resume Session
uk: _Відновити сесію

en: _Download Speed Limit
uk: _Швидкість завантаження

en: _Upload Speed Limit
uk: _Швидкість розповсюдження

en: Quit & Shutdown Daemon
uk: Вийти та зупинити тлову службу

en: Edit Trackers
uk: Редагувати трекери

en: _Up
uk: До_гори

en: _Down
uk: _До низу

en: _Add Peer
uk: _Додати Пір

en: Add a peer by its IP
uk: Додати піра по IP

en: Edit Tracker
uk: Редагувати трекер

en: Tracker:
uk: Трекер:

en: Enter Remote Path
uk: Увести віддалений шлях

en: Remote Path
uk: Віддалений шлях

en: Path:
uk: Шлях:

en: 32 KiB
uk: 32 КіБ

en: 64 KiB
uk: 64 КіБ

en: 128 KiB
uk: 128 КіБ

en: 256 KiB
uk: 256 КіБ

en: 512 KiB
uk: 512 КіБ

en: 1 MiB
uk: 1 МіБ

en: 2 MiB
uk: 2 МіБ

en: 4 MiB
uk: 4 МіБ

en: 8 MiB
uk: 8 МіБ

en: 16 MiB
uk: 16 МіБ

en: Create Torrent
uk: Створити торент

en: Fol_der
uk: Т_ека

en: _Remote Path
uk: Вил_учити шлях

en: Files
uk: Файли

en: Webseeds
uk: Поширювачі

en: Piece Size:
uk: Розмір частинки:

en: Set Private Flag
uk: Встановити особисту позначку

en: Add this torrent to the session
uk: Додати цей торент до черги

en: Options
uk: Параметри

en: Save .torrent as
uk: Зберегти .torrent як

en: _Open Download Folder
uk: _Відкрити теку завантаження

en: _Pause
uk: При_зупинити

en: Resu_me
uk: Відн_овити

en: Resume selected torrents.
uk: Відновити обрані торенти.

en: Opt_ions
uk: _Параметри

en: _Queue
uk: _Черга

en: _Update Tracker
uk: Он_овити трекер

en: _Remove Torrent
uk: _Вилучити торент

en: _Force Re-check
uk: _Примусова перевірка

en: _Move Download Folder
uk: _Перемістити теку завантаження

en: label
uk: позначка

en: _Select All
uk: Ви_брати усе

en: _Pause All
uk: П_ризупинити усі

en: Resu_me All
uk: Відновити усі

en: _Connection Limit
uk: _Межа кількости з'єднань

en: Upload _Slot Limit
uk: Межа _слотів роздачі

en: Stop seed at _ratio
uk: Зупинити при спів_відношенні

en: _Auto Managed
uk: Автоматичне керування

en: _Super Seeding
uk: _Супер-сід

en: _Change Ownership
uk: Зм_інити власника

en: Add Tracker
uk: Додати трекер

en: Add Trackers
uk: Додати трекери

en: Add URL
uk: Додати посилання

en: From URL
uk: Із URL

en: URL:
uk: Адреса:

en: Deluge Daemons
uk: Тлова служба Deluge

en: Auto-connect to selected Daemon
uk: Автоматичне під'єднання до вибраного демона

en: Auto-start localhost daemon (if required)
uk: Автоматичний запуск демона localhost (якщо потрібно)

en: Hide this dialog
uk: Сховати це вікно

en: Startup Options
uk: Параметри запуску

en: _Open File
uk: _Відкрити файл

en: _Show Folder
uk: _Показати теку

en: _Expand All
uk: _Розгорнути усе

en: _Skip
uk: _Пропустити

en: _Low
uk: _Низький

en: _Normal
uk: _Звичайний

en: _High
uk: _Високий

en: Deluge Team
uk: Команда Deluge

en: Deluge is a lightweight, Free Software, cross-platform BitTorrent client.
uk: Deluge - легкий, вільний, багатоплатформовий BitTorrent клієнт.

en: Deluge contains the common features to BitTorrent clients such as Protocol Encryption, DHT, Local Peer Discovery (LSD), Peer Exchange (PEX), UPnP, NAT-PMP, Proxy support, Web seeds, global and per-torrent speed limits. As Deluge heavily utilises the libtorrent library it has a comprehensive list of the features provided.
uk: Deluge містить загальні функції для клієнтів BitTorrent, такі як шифрування протоколів, DHT, локальне розпізнавання пірів(LSD), обмін пірами (PEX), UPnP, NAT-PMP, підтримка проксі, Веб-сід, глобальні обмеження та обмеження швидкості потоку. Оскільки Deluge активно використовує бібліотеку libtorrent, він має вичерпний перелік наданих функцій.

en: Deluge has been designed to run as both a normal standalone desktop application and as a client-server. In Thinclient mode a Deluge daemon handles all the BitTorrent activity and is able to run on headless machines with the user-interfaces connecting remotely from any other platform.
uk: Deluge був розроблений для роботи як звичайної автономної настільної програми, так і як клієнт-сервер. У режимі Thinclient демон Deluge обробляє всю діяльність BitTorrent і може працювати на безголових машинах із користувацькими інтерфейсами, які віддалено підключаються до будь-якої іншої платформи.

en: BitTorrent Client
uk: Клієнт BitTorrent

en: Deluge BitTorrent Client
uk: BitTorrent клієнт Deluge

en: Download and share files over BitTorrent
uk: Завантаження та обмін файлами через BitTorrent

en: Console Options
uk: Параметри консолі

en: These daemon connect options will be used for commands, or if console ui autoconnect is enabled.
uk: Ці параметри підключення демона будуть використовуватися для команд, або якщо ввімкнено автоподключення консолі ui.

en: Deluge daemon IP address to connect to (default 127.0.0.1)
uk: IP-адреса демона Deluge для під'єднання (типово 127.0.0.1)

en: Deluge daemon port to connect to (default 58846)
uk: Порт для під'єднання демона Deluge (усталено 58846)

en: Deluge daemon username to use when connecting
uk: Фонова служба Deluge використовуватиме ім'я користувача при підключенні

en: Deluge daemon password to use when connecting
uk: Фонова служба Deluge використовуватиме пароль користувача при підключенні

en: Console Commands
uk: Команди консолі

en: Description
uk: Опис

en: The following console commands are available:
uk: Доступні такі консольні команди:

en: Command
uk: Команда

en: Usage: manage <torrent-id> [--set <key> <value>] [<key> [<key>...] ]
uk: Використання: керування <torrent-id> [--set <key> <value>] [<key> [<key>...] ]

en: an expression matched against torrent ids and torrent names
uk: вираз, який відповідає ідентифікаторам торентів та іменам торентів

en: set value for this key
uk: встановлене значення для цього ключа

en: Value to set
uk: Встановлюване значення

en: one or more keys separated by space
uk: один або кілька ключів, розділених пробілами

en: Also removes the torrent data
uk: Також вилучити дані торенту

en: List the matching torrents without removing.
uk: Перерахувати відповідні торренти, не вилучаючи.

en: One or more torrent ids
uk: Один або декілька ідентифікаторів торренту

en: Confirm with -c to remove the listed torrents (Count: %d)
uk: Підтвердити за допомогою -c, щоб вилучити перелічені торенти (Кількість:% d)

en: Usage: resume [ * | <torrent-id> [<torrent-id> ...] ]
uk: Використання: відновити [ * | <torrent-id> [<torrent-id> ...] ]

en: One or more torrent ids. Use "*" to resume all torrents
uk: Один або кілька ідентифікаторів торрентів. Для відновлення всіх торрентів використовуйте "*"

en: One or more torrent ids. Use "*" to pause all torrents
uk: Один або кілька ідентифікаторів торрентів. Використовуйте "*" для призупинення всіх торрентів

en: Download folder for torrent
uk: Тека завантаження для торенту

en: Move the completed torrent to this folder
uk: Пересунути завершений торрент до цієї теки

en: One or more torrent files, URLs or magnet URIs
uk: Один або декілька торрент-файлів, URL-адрес або магнітних URI

en: Lists available plugins
uk: Перелік доступних додатків

en: Shows enabled plugins
uk: Показати увімкнені додатки

en: Enables a plugin
uk: Увімкнути втулок

en: Disables a plugin
uk: Вимкнути додаток

en: Reload list of available plugins
uk: Перезавантажити перелік доступних додатків

en: Install a plugin from an .egg file
uk: Встановити додаток з файлу .egg

en: Raw values for upload/download rates (without KiB/s suffix)(useful for scripts that want to do their own parsing)
uk: Початкові значення для швидкости вивантаження/завантаження (без суфіксу КіБ/с) (корисно для сценаріїв, які хочуть зробити власний синтаксичний аналіз)

en: Do not show torrent status (Improves command speed)
uk: Не відображати статус торента (пришвидшує виконання команд)

en: Usage: connect <host[:port]> [<username>] [<password>]
uk: Використання: з'єднання <host[:port]> [<username>] [<password>]

en: Daemon host and port
uk: Хост і порт демона

en: Password
uk: Пароль

en: The path to move the torrents to
uk: Шлях для переміщення торентів

en: The new state
uk: Новий стан

en: One or more commands
uk: Одна або декілька команд

en: Usage: config [--set <key> <value>] [<key> [<key>...] ]
uk: Використання: config [--set <key> <value>] [<key> [<key>...] ]

en: Show more information per torrent.
uk: Показати більше інформації про торент.

en: Show more detailed information including files and peers.
uk: Показати докладнішу інформацію, включаючи файли та піри.

en: Show torrents with state STATE: %s.
uk: Показати торренти із станом STATE: %s.

en: Same as --sort but items are in reverse order.
uk: Те саме, що --sort, але елементи у зворотному порядку.

en: One or more torrent ids. If none is given, list all
uk: Один або декілька ідентифікаторів торенту. Якщо жодного не вказано, перелічіть усі

en: Select Host
uk: Вибрати хост

en: Quit
uk: Вийти

en: Delete Host
uk: Вилучити сервер

en: Add Host (Up & Down arrows to navigate, Esc to cancel)
uk: Додати хост (стрілки вгору та вниз для навігації, Esc для скасування)

en: Error adding host
uk: Помилка додавання сервера

en: Columns
uk: Стовпчики

en: Width
uk: Ширина

en: General options
uk: Загальні параметри

en: Ring system bell when a download finishes
uk: Системний звук після зверешення завантаження

en: List complete torrents after incomplete regardless of sorting order
uk: Список завершених торрентів після незавершених незалежно від порядку сортування

en: Move selection when moving torrents in the queue
uk: Перемістити виділення при переміщенні торрентів в черзі

en: Language
uk: Мова

en: Command Line Mode
uk: Режим командного рядка

en: Do not store duplicate input in history
uk: Не зберігати повторювані дані у дієпису

en: Store and load command line history in command line mode
uk: Зберігання та завантаження дієпису командного рядка у режимі командного рядка

en: Third tab lists all remaining torrents in command line mode
uk: На третій вкладці перераховані всі торренти, що залишилися, у режимі командного рядка

en: Torrents per tab press
uk: Торренти за натисненням вкладки

en: Folders
uk: Теки

en: Download To
uk: Завантажувати до

en: Move completed to
uk: Переміщувати до

en: Copy of .torrent files to
uk: Копіювати файли .torrent у

en: Add Paused
uk: Додавати призупиненим

en: Pre-Allocate disk space
uk: Виділяти місце під увесь файл

en: Incomming Ports
uk: Вхідні порти

en: From
uk: Від

en: To
uk: До

en: Use Random Ports
uk: Використовувати випадкові порти

en: Incoming Interface
uk: Вхідний інтерфейс

en: IP address of the interface to listen on (leave empty for default):
uk: IP-адреса інтерфейсу для прослуховування (усталено залиште порожнім):

en: The network interface name or IP address for outgoing BitTorrent connections. (Leave empty for default.):
uk: Назва мережевого інтерфейсу або IP-адреса для вихідних з'єднань BitTorrent. (Усталено залиште порожнім.):

en: Inbound
uk: Вхідні

en: Outbound
uk: Вихідні

en: Global Bandwidth Usage
uk: Глобальне використання пропускної здатності

en: Maximum Connections
uk: Щонайбільша кількість з'єднань

en: Maximum Upload Slots
uk: Щонайбільше слотів роздачі

en: Maximum Download Speed (KiB/s)
uk: Щонайбільша швидкість завантаження (КіБ/с)

en: Maximum Upload Speed (KiB/s)
uk: Щонайбільша швидкість роздачі (КіБ/с)

en: Maximum Half-Open Connections
uk: Щонайбільша кількість напіввідкритих з'єднань

en: Maximum Connection Attempts per Second
uk: Щонайбільша кількість спроб з'єднань на секунду

en: Rate Limit IP Overhead
uk: Обмежувати швидкість із урахуванням витрат протоколу IP

en: Per Torrent Bandwidth Usage
uk: Налаштування швидкості торенту

en: Yes, please send anonymous statistics.
uk: Так, дякую, надсилати анонімну статистику.

en: Daemon Port
uk: Порт тлової служби

en: Allow remote connections
uk: Дозволити віддалені з'єднання

en: Total
uk: Загалом

en: Share Ratio
uk: Рейтинг

en: Time Ratio
uk: Співвідношення часу

en: Time (m)
uk: Час (хв)

en: Remove torrent (Unchecked pauses torrent)
uk: Видалити торент (Не позначені призупиняют торент)

en: Proxy Settings
uk: Параметри проксі

en: Type
uk: Тип

en: Hostname
uk: Назва вузла

en: Proxy Type Help
uk: Довідка про тип проксі

en: Cache Size (16 KiB blocks)
uk: Розмір кешу (блоки 16 КіБ)

en: Blocks Written
uk: Записано блоків

en: Writes
uk: Записи

en: Blocks Read
uk: Зчитано блоків

en: Blocks Read hit
uk: Зчитано блоків з кешу

en: Reads
uk: Читання

en: Cache Size
uk: Розмір кешу

en: Read Cache Size
uk: Розмір кешу читання

en: Apply
uk: Застосувати

en: OK
uk: Гаразд

en: Select Language
uk: Оберіть мову

en: The IP address "%s" is badly formed
uk: IP-адреса "%s" погано сформована

en: Emule IP list (GZip)
uk: Емулювати перелік IP (GZip)

en: SafePeer Text (Zipped)
uk: Безпечні вузли, текст (zip-архів)

en: PeerGuardian Text (Uncompressed)
uk: PeerGuardian Текст (Некомпресований)

en: Blocked IP Ranges /Whitelisted IP Ranges
uk: Перелік заблокованих та дозволених IP-діапазонів

en: Blocklist
uk: Перелік блокувань

en: Bad IP address
uk: Невірна IP-адреса

en: Invalid leader
uk: Невірний заголовок

en: Invalid magic code
uk: Невірний чарунок

en: Invalid version
uk: Неправильна версія

en: Days
uk: Днів

en: Check for new list every:
uk: Перевіряти новий перелік кожні:

en: Import blocklist on startup
uk: Імпортувати перелік блокувань при запуску

en: <b>Settings</b>
uk: <b>Налаштування</b>

en: Download the blocklist file if necessary and import the file.
uk: У разі необхідності завантажувати файл із переліком блокованих IP та імпортувати його.

en: Check Download and Import
uk: Перевірити наявність оновлення переліку блокувань

en: Download a new blocklist file and import it.
uk: Завантажити новий перелік блокувань та імпортувати його

en: Force Download and Import
uk: Завантажити та імпортувати перелік блокувань

en: Blocklist is up to date
uk: Перелік блокувань вже оновлений

en: <b>Options</b>
uk: <b>Опції</b>

en: Type:
uk: Тип:

en: Date:
uk: Дата:

en: File Size:
uk: Розмір файлу:

en: <b>Info</b>
uk: <b>Інформація</b>

en: <b>Whitelist</b>
uk: Винятки

en: Torrent Complete
uk: Торент завершено

en: Torrent Added
uk: Торент додано

en: Torrent Removed
uk: Торент вилучено

en: Execute
uk: Виконати

en: Event
uk: Подія

en: <b>Add Command</b>
uk: <b>Додати команду</b>

en: <b>Commands</b>
uk: <b>Команди</b>

en: Incompatible Option
uk: Несумісний варіант

en: "Watch Folder" directory and "Copy of .torrent files to" directory cannot be the same!
uk: "Тека для стеження" і тека "Копіювати .torrent файли до" не можуть бути однаковими!

en: AutoAdd
uk: Автододавання

en: Double-click to toggle
uk: Подвійне клацання для перемикання

en: Double-click to edit
uk: Подвійне клацання для редагування

en: Path
uk: Шлях

en: Watch folder does not exist.
uk: Теки за якою стежите не існує

en: Path does not exist.
uk: Шлях не існує.

en: Watch Folder Properties
uk: Дивитися властивості теки

en: If a .torrent file is added to this directory,
    it will be added to the session.
uk: Якщо до цього каталогу додано файл .torrent,
    він буде доданий до сесії.

en: Select A Folder
uk: Оберіть теку

en: Enable this watch folder
uk: Відобразити цю теку

en: <b>Watch Folder</b>
uk: <b>Тека для стеження</b>

en: Delete .torrent after adding
uk: Вилучити торент-файл після додавання

en: Once the torrent is added to the session,
    the .torrent will be deleted.
uk: Як тільки торрент буде доданий до сеансу,
    .torrent буде вилучено.

en: Append extension after adding:
uk: Додати розширення після додавання:

en: Once the torrent is added to the session,
    an extension will be appended to the .torrent
    and it will remain in the same directory.
uk: Як тільки торент буде додано до сеансу,
    розширення буде додано до .torrent
    і він залишиться в тому ж каталозі.

en: .added
uk: .додано

en: Once the torrent is added to the session,
    the .torrent will copied to the chosen directory
    and deleted from the watch folder.
uk: Після додавання торрента,
    .torrent буде скопійовано до вибраної теки
    і видалено з теки для стеження.

en: Once the torrent is deleted from the session,
    also delete the .torrent file used to add it.
uk: Як тільки торент буде вилучено з сеансу,
    також вилучити файл .torrent, який використовувався для його додавання.

en: <b>Torrent File Action</b>
uk: <b>Дія на торент файлом</b>

en: Set download folder
uk: Встановити теку завантаження

en: This folder will be where the torrent data is downloaded to.
uk: До цієї теки будуть завантажуватися файли

en: <b>Download Folder</b>
uk: <b>Тека для завантаження</b>

en: Set move completed folder
uk: Вкажіть теку для переміщення завершених

en: <b>Move Completed</b>
uk: <b>Перемістити завершені</b>

en: Label:
uk: Позначка:

en: <b>Label</b>
uk: <b>Позначка</b>

en: Main
uk: Основні

en: The user selected here will be the owner of the torrent.
uk: Обраний тут користувач стане власником торента

en: <b>Owner</b>
uk: <b>Власник</b>

en: Max Upload Speed:
uk: Щонайб. шв-сть віддачі:

en: Max Connections:
uk: Щонайб. к-сть з'єднань:

en: Max Upload Slots:
uk: Щонайбільше слотів для роздачі:

en: Max Download Speed:
uk: Щонайб. шв-сть завантаження:

en: <b>Bandwidth</b>
uk: <b>Смуга пропускання</b>

en: Auto Managed:
uk: Автоматично:

en: Add Paused:
uk: Додавати призупиненими:

en: Queue to:
uk: Місце у черзі:

en: <b>Queue</b>
uk: <b>Черга</b>

en: <b>Watch Folders:</b>
uk: <b>Дивитися теки:</b>

en: minutes
uk: хвилин

en: 1 minute
uk: 1 хвилина

en: 1 second
uk: 1 секунда

en: seconds
uk: секунд

en: Stats
uk: Статистика

en: Resolution
uk: Дозвіл

en: Seeds/Peers
uk: Сідів/Пірів

en: Download color:
uk: Колір завантаження:

en: Upload color:
uk: Колір віддачі:

en: <b>Connections Graph</b>
uk: <b>Графік під'єднань</b>

en: <b>Bandwidth Graph</b>
uk: <b>Графік смуги пропускання</b>

en: DHT nodes:
uk: DHT вузли:

en: Cached DHT nodes:
uk: Кешовані вузли DHT:

en: DHT torrents:
uk: Торентів в DHT:

en: <b>Seeds / Peers</b>
uk: <b>Сідів / Пірів</b>

en: <b>Graph Colors</b>
uk: <b>Кольори графіка</b>

en: WebUi
uk: Вебінтерфейс

en: The Deluge web interface is not installed, please install the
    interface and try again
uk: Вебінтерфейс Deluge не встановлено, будь ласка,
    встановіть інтерфейс і спробуйте ще раз.

en: Enable web interface
uk: Увімкнути вебінтерфейс

en: Enable SSL
uk: Увімкнути SSL

en: Listening port:
uk: Порт для з'єднань:

en: Invalid label, valid characters:[a-z0-9_-]
uk: Невірна позначка, допустимі символи:[a-z0-9_-]

en: Empty Label
uk: Порожня позначка

en: Label already exists
uk: Позначка вже існує

en: Unknown Label
uk: Невідома позначка

en: Unknown Torrent
uk: Невідомий торент

en: Label _Options
uk: _Параметри позначки

en: _Remove Label
uk: _Вилучити позначку

en: _Add Label
uk: _Додати позначку

en: Label Options
uk: Параметри позначок

en: Label
uk: Позначка

en: <b>Label Options</b>
uk: <b>Параметри позначок</b>

en: Apply per torrent max settings:
uk: Застосувати щонайбільші параметри для усіх торентів:

en: Maximum
uk: Щонайбільше

en: Apply Queue settings:
uk: Застосувати налаштування черги:

en: Apply folder settings:
uk: Застосувати налаштування теки:

en: <i>(1 line per tracker)</i>
uk: <i>(кожен трекер в окремому рядку)</i>

en: Automatically apply label:
uk: Самочинно додати позначку:

en: Add Label
uk: Додати позначку

en: <b>Add Label</b>
uk: <b>Додати позначку</b>

en: <i>Use the sidebar to add,edit and remove labels. </i>
uk: <i>Використовуйте бічну панель для додання, редагування та вилучення позначок. </i>

en: <b>Labels</b>
uk: <b>Позначки</b>

en: Notification Blink shown
uk: Показати Мерехтіння Повідомлення

en: Popup notification is not enabled.
uk: Спливні вікна вимкнено

en: libnotify is not installed
uk: libnotify не встановлено

en: Failed to popup notification
uk: Помилка спливного сповіщення

en: Notification popup shown
uk: Показувати спливні вікна

en: Sound notification not enabled
uk: Звук сповіщення вимкнено

en: pygame is not installed
uk: pygame не встановлено

en: Sound notification failed %s
uk: Звукове сповіщення не вдалося відтворити %s

en: Sound notification Success
uk: Звукове сповіщення успішне

en: Finished Torrent
uk: Завантажено торент

en: The torrent "%(name)s" including %(num_files)i file(s) has finished downloading.
uk: Завантаження торенту "%(name)s", що містить %(num_files)i файл(-и/-ів) завершено.

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Choose Sound File
uk: Оберіть звуковий файл

en: There was an error sending the notification email: %s
uk: Сталася помилка, під час висилання електронного листа зі сповіщенням: %s

en: Server did not reply properly to HELO greeting: %s
uk: Сервер невірно відповів на привітання HELO: %s

en: Server refused username/password combination: %s
uk: Сервер відмовився від комбінації імени користувача/паролю: %s

en: Notification email sent.
uk: Лист зі сповіщенням надіслано

en: Finished Torrent "%(name)s"
uk: Завантажено Торент: "%(name)s"

en: This email is to inform you that Deluge has finished downloading "%(name)s", which includes %(num_files)i files.
    To stop receiving these alerts, simply turn off email notification in Deluge's preferences.
    
    Thank you,
    Deluge.
uk: Мета цього листа повідомити, що Deluge закінчив завантаження "%(name)s", який включає в себе %(num_files)i файлів.
    Щоб припинити отримування повідомлень такого типу просто відімкніть сповіщення по пошті в налаштуваннях Deluge.
    
    З повагою,
    Deluge.

en: Tray icon blinks enabled
uk: Увімкнути мерехтіння піктограми у системній таці

en: Popups enabled
uk: Дозволити спливні вікна

en: Sound enabled
uk: Звуки увімкнено

en: <b>UI Notifications</b>
uk: <b>UI Сповіщення</b>

en: <b>Recipients</b>
uk: <b>Отримувачі</b>

en: Server requires TLS/SSL
uk: Сервер потребує TLS/SSL

en: <b>Email Notifications</b>
uk: <b>Сповіщення електронною поштою</b>

en: This configuration does not mean that you'll actually receive notifications for all these events.
uk: Ця конфігурація не означає, що ви дійсно отримаєте сповіщення про всі ці події.

en: Subscriptions
uk: Підписки

en: Sound Customization
uk: Налаштування звуку

en: Extractor
uk: Розпакування

en: Extract to:
uk: Видобути до:

en: Create torrent name sub-folder
uk: Створити підтеку з назвою торента

en: This option will create a sub-folder using the torrent's name within the selected extract folder and put the extracted files there.
uk: Ця опція, в обраній теці, буде створювати підтеки, з назвами торентів і зберігати файли туди.

en: Scheduler
uk: Планувальник

en: <b>Schedule</b>
uk: <b>Розклад</b>

en: Download Limit:
uk: Обмеження звантаження:

en: Upload Limit:
uk: Обмеження відвантаження:

en: Active Torrents:
uk: Активних торентів:

en: Active Downloading:
uk: Активних завантажень:

en: Active Seeding:
uk: Активних роздач:

en: <b>Slow Settings</b>
uk: <b>Повільні налаштування</b>

en: File Browser
uk: Переглядач файлів

en: Back
uk: Назад

en: Forward
uk: Далі

en: Home
uk: Додому

en: Create
uk: Створити

en: Help
uk: Довідка

en: Logout
uk: Вийти

en: Save
uk: Зберегти

en: About Deluge
uk: Про Deluge

en: Copyright 2007-2018 Deluge Team
uk: Авторське право 2007-2018 Команда Deluge

en: Remove With Data
uk: Вилучити з даними

en: Add Connection
uk: Додати з’єднання

en: Host:
uk: Хост:

en: Unable to add host: {0}
uk: Неможливо додати вузол: {0}

en: Move
uk: Пересунути

en: Browse
uk: Огляд

en: Edit Connection
uk: Змінити з’єднання

en: Unable to edit host
uk: Неможливо редагувати вузол

en: Login
uk: Увійти

en: Login Failed
uk: Помилка входу

en: You entered an incorrect password
uk: Ви увели неправильний пароль

en: Public
uk: Прилюдне

en: Last Transfer
uk: Остання передача

en: Mixed
uk: Змішане

en: Set Maximum Connections
uk: Встановити щонайб. к-сть з'єднань

en: Download Speed
uk: Швидкість завантаження

en: 5 KiB/s
uk: 5 КіБ/с

en: 10 KiB/s
uk: 10 КіБ/с

en: 30 KiB/s
uk: 30 КіБ/с

en: 80 KiB/s
uk: 80 КіБ/с

en: 300 KiB/s
uk: 300 КіБ/с

en: Set Maximum Download Speed
uk: Встановити щонайб. шв-сть завантаження

en: Upload Speed
uk: Швидкість віддачі

en: Set Maximum Upload Speed
uk: Встановити щонайб. шв-сть віддачі

en: Protocol Traffic Download/Upload
uk: Протокол Трафік Завантаження/Роздача

en: Freespace in download folder
uk: Вільне місце у теці для завантаження

en: Connect
uk: З'єднатися

en: Stop Daemon
uk: Зупинити тлову службу

en: Disconnect
uk: Від'єднатися

en: Start Daemon
uk: Запустити тлову службу

en: Change Default Password
uk: Змінити типовий пароль

en: We recommend changing the default password.<br><br>Would you like to change it now?
uk: Ми рекомендуємо змінити типовий пароль.<br><br>Бажаєте змінити його зараз?

en: Tracker Host
uk: Вузол трекера

en: Filters
uk: Фільтри

en: Connection restored
uk: З'єднання відновлено

en: Lost Connection
uk: Втрачено зв'язок

en: The connection to the webserver has been lost!
uk: З’єднання з вебсервером втрачено!

en: Lost connection to webserver
uk: Втрачено зв’язок з вебсервером

en: D/L Speed Limit
uk: Обмеження швидкости завантаження

en: U/L Speed Limit
uk: Обмеження швидкости

en: Connection Limit
uk: Ліміт з'єднань

en: Upload Slot Limit
uk: Обмеження слотів роздачі

en: Update Tracker
uk: Оновити трекер

en: Force Recheck
uk: Примусово перепровірити

en: Expand All
uk: Розгорнути усе

en: Details
uk: Докладно

en: Comment:
uk: Коментар:

en: Status:
uk: Стан:

en: Move Completed:
uk: Переміщення виконано:

en: General
uk: Загальні

en: Private
uk: Приватний

en: Loading
uk: Завантаження

en: True
uk: Вірно

en: Be alerted about new releases
uk: Сповіщати про нові версії

en: Help us improve Deluge by sending us your Python version, PyGTK version, OS and processor types. Absolutely no other information is sent.
uk: Допоможіть нам покращити Deluge, надіславши нам вашу версію Python, PyGTK, та типи ОС і процесора. Цілковито ніякої иншої інформації не надсилається.

en: Pause torrent
uk: Призупинити торент

en: Install Plugin
uk: Встановити втулок

en: Install
uk: Встановити

en: Select an egg
uk: Оберіть egg

en: Plugin Egg
uk: Втулок Egg

en: Browse...
uk: Огляд...

en: Uploading your plugin...
uk: Вивантажити ваш втулок...

en: Maximum Connections:
uk: Щонайбільша кількість з'єднань:

en: Maximum Download Speed (KiB/s):
uk: Щонайбільша швидкість завантаження (КіБ/с):

en: Maximum Upload Speed (KiB/s):
uk: Щонайбільша швидкість роздачі (KiB/s):

en: Maximum Half-Open Connections:
uk: Щонайбільша кількість напіввідкритих з'єднань:

en: Maximum Connection Attempts per Second:
uk: Щонайбільша кількість спроб з'єднання на секунду:

en: Maximum Upload Slots:
uk: Щонайбільше слотів для роздачі:

en: Cache Size (16 KiB Blocks):
uk: Розмір кешу (16 KiB Блоків):

en: Force Use of Proxy
uk: Примусове використання проксі

en: Find More
uk: Знайти більше

en: Use Random Port
uk: Використовувати випадковий порт

en: Type Of Service
uk: Тип сервісу

en: Show filters with zero torrents
uk: Показати фільтри з нульовими торентами

en: Allow the use of multiple filters at once
uk: Дозволити використовувати декілька фільтрів одночасно

en: WebUI Password
uk: Пароль WebUI

en: Old:
uk: Старі:

en: New:
uk: Нові:

en: Confirm:
uk: Підтвердити:

en: Server
uk: Сервер

en: Session Timeout:
uk: Час очікування сесії:

en: Enable SSL (paths relative to Deluge config folder)
uk: Увімкнути SSL (шляхи щодо теки конфігурації Deluge)

en: Private Key:
uk: Приватний Ключ:

en: Certificate:
uk: Сертифікат:

en: WebUI Language Changed
uk: Мову WebUI змінено

en: Do you want to refresh the page now to use the new language?
uk: Ви волієте оновити сторінку зараз, аби одразу використовувати нову мову?

en: Refresh
uk: Оновити

en: Invalid Password
uk: Неправильний пароль

en: Your passwords don't match!
uk: Ваші паролі не збігаються!

en: Your old password was incorrect!
uk: Ваш старий пароль був неправильним!

en: Change Successful
uk: Успішно змінено

en: Your password was successfully changed!
uk: Ваш пароль було змінено, успіх!

en: Add from Url
uk: Додати по Url

en: Url
uk: Адерса URL

en: Cookies
uk: Куки

en: Failed to download torrent
uk: Не вдалося стягнути торент

en: File
uk: Файл

en: Infohash
uk: Хеш-сума

en: Uploading your torrent...
uk: Завантаження вашого торенту...

en: Failed to upload torrent
uk: Не вдалося завантажити торент

en: Not a valid torrent
uk: Недійсний торент

en: Move Completed Folder
uk: Каталог для переміщення завершених завантажень

en: Max Down Speed
uk: Щонайб. швидкість завантаження

en: Max Up Speed
uk: Щонайб. швидкість роздавання

en: Add In Paused State
uk: Додати призупиненим

en: Super Seed
uk: Надсід

en: Download
uk: Завантажити

en: Date Added:
uk: Дата додавання:
