deluge - en to af translation catalogue (326 entries)

en: Albania
af: Albanië

en: Algeria
af: Algerië

en: American Samoa
af: Amerikaanse Samoa

en: Antarctica
af: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
af: Antigue en Barbuda

en: Argentina
af: Argentinië

en: Armenia
af: Armenië

en: Australia
af: Australië

en: Austria
af: Oostenryk

en: Azerbaijan
af: Azerbeidzjan

en: Bahrain
af: Bahrein

en: Bangladesh
af: Bangladesj

en: Belarus
af: Wit-Rusland (Belarus)

en: Belgium
af: België

en: Bermuda
af: Bermunda

en: Bhutan
af: Bhoetan

en: Bolivia
af: Bolivië

en: Bosnia and Herzegovina
af: Bosnië en Herzegowina

en: Bouvet Island
af: Bouvet-eiland

en: Brazil
af: Brasilië

en: British Indian Ocean Territory
af: Britse Indiese Oseaan Gebied

en: Bulgaria
af: Bulgarye

en: Burkina Faso
af: Boerkina Faso

en: Burundi
af: Burundie

en: Cambodia
af: Kambodja

en: Cameroon
af: Kameroon

en: Canada
af: Kanada

en: Cape Verde
af: Kaap Verdie

en: Cayman Islands
af: Kaaimanseilande

en: Central African Republic
af: Sentraal Afrika Republiek

en: Chad
af: Tsjad

en: China
af: Sjina

en: Christmas Island
af: Kersfees-eiland

en: Colombia
af: Kolombië

en: Congo
af: Kongo

en: Congo, The Democratic Republic of the
af: Kongo, Demokratiese republiek van die

en: Cook Islands
af: Cook-eilande

en: Cote d'Ivoire
af: Ivoorkus

en: Croatia
af: Kroasië

en: Cuba
af: Kuba

en: Czech Republic
af: Tsjeggiese Republiek

en: Denmark
af: Denemarke

en: Djibouti
af: Djiboeti

en: Dominican Republic
af: Dominikaanse Republiek

en: Egypt
af: Egipte

en: Estonia
af: Esland

en: Ethiopia
af: Etiopië

en: Falkland Islands (Malvinas)
af: Falkland-eilande (Malvinas)

en: Faroe Islands
af: Faroëreilande

en: Fiji
af: Fidji

en: France
af: Frankryk

en: French Guiana
af: Frans-Guinee

en: French Polynesia
af: Franse Polinesië

en: French Southern Territories
af: Franse Suidelike gebiede

en: Gabon
af: Gaboen

en: Gambia
af: Gambië

en: Georgia
af: Georgië

en: Germany
af: Duitsland

en: Greece
af: Griekeland

en: Greenland
af: Groenland

en: Guatemala
af: Gautemala

en: Haiti
af: Haïti

en: Hungary
af: Hongarye

en: Iceland
af: Ysland

en: India
af: Indië

en: Indonesia
af: Indonesië

en: Iran, Islamic Republic of
af: Iran, Islamitiese Republiek

en: Iraq
af: Irak

en: Ireland
af: Ierland

en: Italy
af: Italië

en: Jamaica
af: Jamaika

en: Jersey
af: Jersey (Eiland)

en: Jordan
af: Jordanië

en: Kazakhstan
af: Kazakstan

en: Korea, Democratic People's Republic of
af: Korea, Demokratiese Volksrepubliek

en: Korea, Republic of
af: Korea, Republiek

en: Kuwait
af: Koeweit

en: Lao People's Democratic Republic
af: Lao, Demokratiese Volksrepubliek

en: Latvia
af: Letland

en: Liberia
af: Liberië

en: Libyan Arab Jamahiriya
af: Libië

en: Lithuania
af: Litoue

en: Madagascar
af: Madagaskar

en: Marshall Islands
af: Marshall-eilande

en: Mexico
af: Meksiko

en: Micronesia, Federated States of
af: Mikronesië, Verenigde State van

en: Moldova
af: Moldowië

en: Monaco
af: Monako

en: Mongolia
af: Mongolië

en: Morocco
af: Morokko

en: Mozambique
af: Mosambiek

en: Namibia
af: Namibië

en: Netherlands
af: Nederland

en: New Caledonia
af: Nieu-Kaledonië

en: New Zealand
af: Nieu-Seeland

en: Nicaragua
af: Nikaragua

en: Nigeria
af: Nigerië

en: Norfolk Island
af: Norfolk-eiland

en: Northern Mariana Islands
af: Noord-Mariana-eilande

en: Norway
af: Noorweë

en: Palestinian Territory, Occupied
af: Palestynse Gebied, Besette

en: Philippines
af: Fillipyne

en: Poland
af: Pole

en: Qatar
af: Katar

en: Reunion
af: Réunion

en: Romania
af: Romenië

en: Russian Federation
af: Russiese Federasie

en: Saint Barthelemy
af: Sint-Bartholomeus

en: Saint Helena
af: St. Helena

en: Saint Kitts and Nevis
af: Saint Kitts en Nevis

en: Saint Lucia
af: St. Lucia

en: Saint Martin
af: St. Maarten

en: Saint Pierre and Miquelon
af: St. Pierre en Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
af: St. Vincent en die Grenadine

en: Sao Tome and Principe
af: Sao Tomé en Principe

en: Saudi Arabia
af: Saoedi-Arabië

en: Serbia
af: Serwië

en: Singapore
af: Singapoer

en: Slovakia
af: Slowakye

en: Slovenia
af: Slowenië

en: Solomon Islands
af: Solomon-eilande

en: Somalia
af: Somalië

en: South Africa
af: Suid-Afrika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
af: Suid-Georgië en die Suidelijke Sandwich-eilande

en: Spain
af: Spanje

en: Sudan
af: Soedan

en: Svalbard and Jan Mayen
af: Svalbard en Jan Mayen

en: Sweden
af: Swede

en: Switzerland
af: Switserland

en: Syrian Arab Republic
af: Sirië

en: Tajikistan
af: Tadjikistan

en: Tanzania, United Republic of
af: Tanzanië, Verenigde Republiek van

en: Timor-Leste
af: Oos-Timor

en: Trinidad and Tobago
af: Trinidad en Tobago

en: Tunisia
af: Tunisië

en: Turkey
af: Turkye

en: Turkmenistan
af: Toerkmenistan

en: Turks and Caicos Islands
af: Turks en Caicos Eilande

en: Tuvalu
af: Toewaloe

en: Ukraine
af: Oekraïne

en: United Arab Emirates
af: Verenigde Arabiese Emirate

en: United Kingdom
af: Verenigde Koninkryk

en: United States
af: Verenigde State

en: United States Minor Outlying Islands
af: Verenigde State Kleiner uitliggende eilande

en: Uzbekistan
af: Oesbekistan

en: Viet Nam
af: Viëtnam

en: Virgin Islands, British
af: Virgin Eilande, Brits

en: Wallis and Futuna
af: Wallis en Futuna

en: Western Sahara
af: Westelike Sahara

en: Yemen
af: Jemen

en: Zambia
af: Zambië

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Checking
af: Kontroleer

en: Downloading
af: Laai tans af

en: Seeding
af: Besaai

en: Paused
af: Onderbreek

en: Queued
af: In wagtou

en: Error
af: Fout

en: Name
af: Naam

en: Progress
af: Vordering

en: Size
af: Grootte

en: Downloaded
af: Afgelaai

en: Uploaded
af: Opgelaai

en: Ratio
af: Verhouding

en: Down Speed
af: Aflaaispoed

en: Up Speed
af: Oplaaispoed

en: Down Limit
af: Aflaai-limiet

en: Up Limit
af: Oplaai-limiet

en: Peers
af: Eweknieë

en: Avail
af: Beskikbaar

en: Added
af: Bygevoeg

en: Auto Managed
af: Automaties beheerd:

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Announce OK
af: Verkondig OK

en: Announce Sent
af: Verkondig Gestuur

en: Interface
af: Koppelvlak

en: Downloads
af: Aflaaie

en: Bandwidth
af: Bandwydte

en: Queue
af: Wagtou

en: Network
af: Netwerk

en: Proxy
af: Instaanbediener

en: Cache
af: Kas

en: Other
af: Ander

en: Daemon
af: Agtergrondproses

en: Plugins
af: Inproppe

en: Command
af: Opdrag

en: Hostname:
af: Gasheernaam:

en: Port:
af: Poort:

en: Username:
af: Gebruikernaam:

en: Password:
af: Wagwoord:

en: Options
af: Opsies

en: Enabled
af: Aan

en: Settings
af: Instellings

en: <i>Client Version</i>
af: <i>Klïent Weergawe</i>

en: Server:
af: Bediener:

en: Not Connected...
af: Nie gekoppel nie...

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Down
af: Af

en: Up
af: Op

en: None
af: Geen

en: Labels
af: Etikette

en: No Label
af: Geen etiket nie

en: Not Connected
af: Nie gekoppel nie

en: Other...
af: Ander...

en: On
af: Aan

en: Off
af: Af

en: Offline
af: Aflyn

en: Online
af: Aanlyn

en: Connected
af: Gekoppel

en: Host
af: Gasheer

en: Version
af: Weergawe

en: Plugin
af: Inprop

en: Select the Plugin
af: Kies die inprop

en: Address
af: Adres

en: Client
af: Kliënt

en: Filename
af: Leêrnaam

en: Invalid File
af: Ongeldige Lêer

en: Choose a .torrent file
af: Kies 'n .torrent-lêer

en: Torrent files
af: Torrentlêers

en: All files
af: Alle lêers

en: Invalid URL
af: Ongeldige URL

en: Downloading...
af: Laai tans af...

en: Download Failed
af: Aflaai het misluk

en: Priority
af: Prioriteit

en: Details:
af: Besonderhede:

en: Choose a file
af: Kies 'n lêer

en: Choose a folder
af: Kies 'n gids

en: Top
af: Bokant

en: Bottom
af: Onderkant

en: Name:
af: Naam:

en: Upload Speed:
af: Oplaaispoed:

en: Download Speed:
af: Aflaaispoed:

en: Connections:
af: Verbindings:

en: Move completed to:
af: Skuif voltooide lêers na:

en: From:
af: Vanaf:

en: Connections
af: Verbindings

en: Edit Trackers
af: Redigeer trackers

en: <b>General</b>
af: <b>Algemeen</b>

en: The Deluge web interface is not installed, please install the
    interface and try again
af: Die Deluge web-koppelvlak is nie geïnstalleer nie, installeer die
    koppelvlak en probeer weer.

en: Enable web interface
af: Skakel web-koppelvlak aan

en: Enable SSL
af: Skakel SSL aan

en: Listening port:
af: Luisterpoort:

en: <b>Settings</b>
af: <b>Instellings</b>

en: Download Limit:
af: Aflaai-limiet

en: Upload Limit:
af: Oplaai-limiet

en: Active Torrents:
af: Aktiewe Torrents:

en: Active Downloading:
af: Aktiewe Aflaaie:

en: There was an error sending the notification email: %s
af: 'n Fout het voorgekom tydens die versending van die kennisgewings-e-pos: %s

en: Notification email sent.
af: E-pos ter kennisgewing gestuur.

en: Finished Torrent "%(name)s"
af: Torrent "%(name)s" voltooi

en: This email is to inform you that Deluge has finished downloading "%(name)s", which includes %(num_files)i files.
    To stop receiving these alerts, simply turn off email notification in Deluge's preferences.
    
    Thank you,
    Deluge.
af: Hierdie e-pos is gestuur om u bedag te maak dat Deluge klaar is met die aflaai van "%(name)s", wat %(num_files)i lêers insluit.  Skakel e-pos kennisgewings af in Deluge se voorkeure, om nie meer hierdie bedagmakings-e-posse te ontvang nie.
    
    Dankie,
    Deluge.

en: Notification Blink shown
af: Vertoon kennisgewing flikker

en: Popup notification is not enabled.
af: Opspring kennisgewings is nie geaktiveer nie

en: Notification popup shown
af: Vertoon kennisgewing

en: Sound notification not enabled
af: Klank-kennisgewings nie geaktiveer nie

en: pygame is not installed
af: pygame is nie geïnstalleer nie

en: Sound notification failed %s
af: Klank-kennisgewing het gefaal %s

en: Sound notification Success
af: Klank-kennisgewing Sukses

en: Finished Torrent
af: Voltooide Torrent

en: Choose Sound File
af: Kies klanklêer

en: Tray icon blinks enabled
af: Stelsellaai ikoon flikker geaktiveer

en: Popups enabled
af: Opspring vensters geaktiveer

en: Sound enabled
af: Klanke geaktiveer

en: <b>UI Notifications</b>
af: <b>Gebruikerskoppelvlak Kennisgewings</b>

en: <b>Recipients</b>
af: <b>Ontvangers</b>

en: Server requires TLS/SSL
af: Bediener benodig TLS/SSL

en: <b>Email Notifications</b>
af: <b>E-pos Kennisgewings</b>

en: This configuration does not mean that you'll actually receive notifications for all these events.
af: Hierdie konfigurasie beteken nie dat u wel kennisgewings vir hierdie gebeure sal ontvang nie.

en: Subscriptions
af: Inskrywings

en: Sound Customization
af: Klankaanpassing

en: Empty Label
af: Leë etiket

en: Label already exists
af: Etiket bestaan reeds

en: Unknown Label
af: Onbekende etiket

en: Unknown Torrent
af: Onbekende torrent

en: Add Label
af: Voeg etiket by

en: <b>Add Label</b>
af: <b>Voeg etiket by</b>

en: <b>Labels</b>
af: <b>Etikette</b>

en: Label Options
af: Etiket opsies

en: <b>Label Options</b>
af: <b>Etiket Opsies</b>

en: Maximum
af: Maksimum

en: Apply Queue settings:
af: Toepassing van Wagtou-instellings:

en: Automatically apply label:
af: Pas automaties die etiket toe:

en: Label
af: Etiket

en: Torrent Complete
af: Torrent Voltooid

en: Torrent Added
af: Torrent bygevoeg

en: Execute
af: Voer uit

en: Event
af: Gebeurtenis

en: <b>Add Command</b>
af: <b>Gee Opdrag</b>

en: <b>Commands</b>
af: <b>Opdragte</b>

en: Watch folder does not exist.
af: Toesigvouer bestaan nie

en: Path does not exist.
af: Pad bestaan nie

en: <b>Watch Folders:</b>
af: <b>Hou toesig oor vouers:</b>

en: Watch Folder Properties
af: Hou toesig oor vouereienskappe

en: Select A Folder
af: Kies 'n vouer

en: Enable this watch folder
af: Skakel toesigvouer aan

en: <b>Watch Folder</b>
af: <b>Toesigvouer</b>

en: Delete .torrent after adding
af: Skrap .torrent nadat dit bygevoeg is

en: Label:
af: Etiket

en: Main
af: Hoof

en: Max Connections:
af: Maksimum verbindings:

en: Max Upload Slots:
af: Maksimum oplaai-gleuwe:

en: Max Download Speed:
af: Maksimum aflaaispoed:

en: <b>Bandwidth</b>
af: <b>Bandwydte</b>

en: <b>Queue</b>
af: <b>Wagtou</b>

en: Extract to:
af: Pak uit na:

en: Create torrent name sub-folder
af: Skep 'n subvouer met die naam van die torrent

en: This option will create a sub-folder using the torrent's name within the selected extract folder and put the extracted files there.
af: Hierdie opsie skep 'n subvouer met die naam van die torrent binne die gekose uitpakvouer en plaas die uitgepakte lêers daar.

en: Blocklist
af: Blokkeerlys

en: Emule IP list (GZip)
af: Emule IP lys (GZip)

en: SafePeer Text (Zipped)
af: SafePeer Teks (gezipt)

en: PeerGuardian Text (Uncompressed)
af: PeerGuardian Teks (sonder kompressie)

en: Invalid leader
af: Foutiewe leier

en: Invalid magic code
af: Ongeldige magiese kode

en: Invalid version
af: Ongeldige weergawe

en: Days
af: Dae

en: Import blocklist on startup
af: Voer blokkeerlys in tydens programbegin

en: Download the blocklist file if necessary and import the file.
af: Laai die blokkeerlys-lêer af indien nodig en voer die lêer in.

en: Check Download and Import
af: Kontroleer aflaai en invoering

en: Download a new blocklist file and import it.
af: Laai 'n nuwe blokkeerlys af en voer dit in

en: Force Download and Import
af: Forseer aflaai en invoering

en: Blocklist is up to date
af: Blokkeerlys is op datum

en: <b>Options</b>
af: <b>Opsies</b>

en: Type:
af: Tipe:

en: Date:
af: Datum:

en: File Size:
af: Lêergrootte
