deluge - en to nb translation catalogue (485 entries)

en: Aland Islands
nb: Åland

en: Algeria
nb: Algerie

en: American Samoa
nb: Amerikansk Samoa

en: Antarctica
nb: Antarktis

en: Antigua and Barbuda
nb: Antigua og Barbados

en: Austria
nb: Østerrike

en: Azerbaijan
nb: Aserbadsjan

en: Belarus
nb: Hviterussland

en: Belgium
nb: Belgia

en: Bosnia and Herzegovina
nb: Bosnia-Hercegovina

en: Bouvet Island
nb: Bouvetøya

en: Brazil
nb: Brasil

en: British Indian Ocean Territory
nb: Det britiske området i Indiahavet

en: Brunei Darussalam
nb: Brunei

en: Cambodia
nb: Kambodsja

en: Cameroon
nb: Kamerun

en: Cape Verde
nb: Kapp Verde

en: Cayman Islands
nb: Caymanøyene

en: Central African Republic
nb: Den sentralafrikanske republikk

en: Chad
nb: Tsjad

en: China
nb: Kina

en: Christmas Island
nb: Juleøya

en: Cocos (Keeling) Islands
nb: Kokos (Keeling) øyene

en: Comoros
nb: Komorene

en: Congo
nb: Kongo

en: Congo, The Democratic Republic of the
nb: Kongo, Den demokratiske republikk

en: Cook Islands
nb: Cookøyene

en: Cote d'Ivoire
nb: Elfenbenskysten

en: Croatia
nb: Kroatia

en: Cyprus
nb: Kypros

en: Czech Republic
nb: Tsjekkia

en: Denmark
nb: Danmark

en: Dominican Republic
nb: Den Dominikanske Republikk

en: Equatorial Guinea
nb: Ekvatorial-Guinea

en: Estonia
nb: Estland

en: Ethiopia
nb: Etiopia

en: Falkland Islands (Malvinas)
nb: Falklandsøyene

en: Faroe Islands
nb: Færøyene

en: Finland
nb: Finnland

en: France
nb: Frankrike

en: French Guiana
nb: Fransk Guyana

en: French Polynesia
nb: Fransk Polynesia

en: French Southern Territories
nb: De franske sørterritorier

en: Germany
nb: Tyskland

en: Greece
nb: Hellas

en: Greenland
nb: Grønland

en: Heard Island and McDonald Islands
nb: Heard- og McDonald-øyene

en: Holy See (Vatican City State)
nb: Vatikanstaten

en: Hong Kong
nb: Hongkong

en: Hungary
nb: Ungarn

en: Iceland
nb: Island

en: Iran, Islamic Republic of
nb: Iran

en: Iraq
nb: Irak

en: Ireland
nb: Irland

en: Isle of Man
nb: Man

en: Italy
nb: Italia

en: Kazakhstan
nb: Kasakhstan

en: Korea, Democratic People's Republic of
nb: Nord-Korea

en: Korea, Republic of
nb: Sør-Korea

en: Kyrgyzstan
nb: Kirgisistan

en: Lao People's Democratic Republic
nb: Laos

en: Lebanon
nb: Libanon

en: Libyan Arab Jamahiriya
nb: Libya

en: Lithuania
nb: Litauen

en: Luxembourg
nb: Luxemburg

en: Macedonia, The Former Yugoslav Republic of
nb: Makedonia

en: Madagascar
nb: Madagaskar

en: Maldives
nb: Maldivene

en: Marshall Islands
nb: Marshalløyene

en: Micronesia, Federated States of
nb: Mikronesiaføderasjonen

en: Morocco
nb: Marokko

en: Mozambique
nb: Mosambik

en: Myanmar
nb: Burma

en: Netherlands
nb: Nederland

en: Netherlands Antilles
nb: De nederlandske Antillene

en: New Caledonia
nb: Ny-Caledonia

en: Norfolk Island
nb: Norfolkøya

en: Northern Mariana Islands
nb: Nord-Marianene

en: Norway
nb: Norge

en: Palestinian Territory, Occupied
nb: Palestina

en: Papua New Guinea
nb: Papua Ny-Guinea

en: Philippines
nb: Filippinene

en: Pitcairn
nb: Pitcairnøyene

en: Poland
nb: Polen

en: Reunion
nb: Réunion

en: Russian Federation
nb: Russland

en: Saint Barthelemy
nb: Saint-Barthelemy

en: Saint Helena
nb: St. Helena

en: Saint Kitts and Nevis
nb: Saint Kitts og Nevis

en: Saint Pierre and Miquelon
nb: Saint-Pierre og Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
nb: Saint Vincent og Grenadinene

en: Sao Tome and Principe
nb: São Tomé og Príncipe

en: Saudi Arabia
nb: Saudi-Arabia

en: Seychelles
nb: Seychellene

en: Solomon Islands
nb: Salomonøyene

en: South Africa
nb: Sør-Afrika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
nb: Sør-Georgia og Sør-Sandwichøyene

en: Spain
nb: Spania

en: Suriname
nb: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
nb: Svalbard og Jan Mayen

en: Sweden
nb: Sverige

en: Switzerland
nb: Sveits

en: Syrian Arab Republic
nb: Syria

en: Tajikistan
nb: Tadsjikistan

en: Tanzania, United Republic of
nb: Tanzania

en: Timor-Leste
nb: Øst-Timor

en: Trinidad and Tobago
nb: Trinidad og Tobago

en: Turkey
nb: Tyrkia

en: Turks and Caicos Islands
nb: Turks- og Caicosøyene

en: Ukraine
nb: Ukraina

en: United Arab Emirates
nb: De forente arabiske emirater

en: United Kingdom
nb: Storbritannia

en: United States
nb: Amerikas forente stater

en: United States Minor Outlying Islands
nb: USAs ytre småøyer

en: Uzbekistan
nb: Usbekistan

en: Viet Nam
nb: Vietnam

en: Virgin Islands, British
nb: De britiske Jomfruøyene

en: Virgin Islands, U.S.
nb: De amerikanske Jomfruøyene

en: Wallis and Futuna
nb: Wallis- og Futunaøyene

en: Western Sahara
nb: Vest-Sahara

en: Yemen
nb: Jemen

en: All
nb: Alle

en: Checking
nb: Undersøker

en: Downloading
nb: Laster ned

en: Seeding
nb: Deler

en: Paused
nb: Stoppet midlertidig

en: Queued
nb: Lagt i kø

en: Error
nb: Feil

en: Name
nb: Navn

en: Progress
nb: Fremdrift

en: State
nb: Tilstand

en: Size
nb: Størrelse

en: Downloaded
nb: Nedlastet

en: Uploaded
nb: Lastet opp

en: Ratio
nb: Forholdstall

en: Down Speed
nb: Nedhastighet

en: Up Speed
nb: Opphastighet

en: Peers
nb: Noder

en: Avail
nb: Tilgjengelighet

en: Added
nb: Lagt til

en: ETA
nb: Tid igjen

en: Prioritize First/Last
nb: Prioriter første/siste

en: Auto Managed
nb: Behandles automatisk

en: Pieces
nb: Biter

en: Warning
nb: Advarsel

en: Announce OK
nb: Kunngjøring OK

en: Announce Sent
nb: Kunngjøring sendt

en: Interface
nb: Grensesnitt

en: Downloads
nb: Nedlasting

en: Bandwidth
nb: Båndbredde

en: Queue
nb: Kø

en: Network
nb: Nettverk

en: Proxy
nb: Mellomtjener

en: Cache
nb: Hurtiglager

en: Other
nb: Annet

en: Daemon
nb: Bakgrunnsprosess

en: Plugins
nb: Programutvidelser

en: Command
nb: Kommando

en: Add Host
nb: Legg til vert

en: Hostname:
nb: Vertsnavn:

en: Username:
nb: Brukernavn:

en: Password:
nb: Passord:

en: Options
nb: Alternativer

en: From
nb: Fra

en: To
nb: Til

en: Use Random Ports
nb: Bruk tilfeldige porter

en: Encryption
nb: Kryptering

en: Inbound
nb: Inngående

en: Forced
nb: Tvungen

en: Enabled
nb: Aktiv

en: Disabled
nb: Avslått

en: Outbound
nb: Utgående

en: Level
nb: Nivå

en: Handshake
nb: Håndtrykk

en: Either
nb: Enten

en: Maximum Connections
nb: Maksimalt antall tilkoblinger

en: Maximum Upload Slots
nb: Maksimalt antall opplastingsplasser

en: Maximum Half-Open Connections
nb: Maks halvåpne tilkoblinger

en: Maximum Connection Attempts per Second
nb: Maks tilkoblingsforsøk per sekund

en: Ignore limits on local network
nb: Ignorer begrensninger i lokalt nettverk

en: Rate Limit IP Overhead
nb: Ekskluder protokolltrafikk

en: Periodically check the website for new releases
nb: Sjekk nettstedet periodisk for nye utgivelser

en: Share Ratio
nb: Delingsforhold

en: Username
nb: Brukernavn

en: Password
nb: Passord

en: Settings
nb: Innstillinger

en: Cancel
nb: Avbryt

en: Apply
nb: Bruk

en: Tier
nb: Gruppering

en: Yes
nb: Ja

en: No
nb: Nei

en:  Torrents Queued
nb:  Torrenter i kø

en:  Torrent Queued
nb:  Torrent i kø

en: Server:
nb: Tjener:

en: Unlimited
nb: Ubegrenset

en: Down
nb: Ned

en: Up
nb: Opp

en: Trackers
nb: Trackere

en: None
nb: Ingen

en: Labels
nb: Etiketter

en: No Label
nb: Ingen etikett

en: Not Connected
nb: Ikke tilkoblet

en: DHT Nodes
nb: DHT-noder

en: Set Unlimited
nb: Sett ubegrenset

en: Other...
nb: Annet ...

en: On
nb: På

en: Off
nb: Av

en: Disable
nb: Deaktiver

en: Offline
nb: Frakoblet

en: Online
nb: Tilkoblet

en: Connected
nb: Tilkoblet

en: Host
nb: Vert

en: Error Adding Host
nb: Feil ved innlasting av vert

en: Plugin
nb: Programtillegg

en: Select the Plugin
nb: Velg programutvidelsen

en: Plugin Eggs
nb: Utvidelser (Python eggs)

en: Address
nb: Adresse

en: Client
nb: Klient

en: Filename
nb: Filnavn

en: Invalid File
nb: Ugyldig fil

en: Choose a .torrent file
nb: Velg en fil av type .torrent

en: Torrent files
nb: Torrent-filer

en: All files
nb: Alle filtyper

en: Invalid URL
nb: Ugyldig adresse (URL)

en: Download Failed
nb: Nedlasting mislyktes

en: _Details
nb: _Detaljer

en: Fi_les
nb: Fi_ler

en: _Peers
nb: _Noder

en: _Options
nb: _Alternativer

en: Priority
nb: Prioritet

en: Details:
nb: Detaljer:

en: Choose a file
nb: Velg en fil

en: Choose a folder
nb: Velg en mappe

en: Save .torrent file
nb: Lagre .torrent-filen

en: label
nb: etikett

en: Add Peer
nb: Legg til deltaker

en: hostname:port
nb: vertsnavn:port

en: Top
nb: Øverst

en: Bottom
nb: Nederst

en: _Show Deluge
nb: _Vis Deluge

en: _Add Torrent
nb: _Legg til torrent

en: _Download Speed Limit
nb: Begrens _nedlastingshastighet

en: _Upload Speed Limit
nb: Begrens _opplastingshastighet

en: Quit & Shutdown Daemon
nb: Avslutt & stopp bakgrunnsprosess

en: _Quit
nb: _Avslutt

en: _File
nb: _Fil

en: _Create Torrent
nb: _Lag torrent

en: _Edit
nb: _Endre

en: _Connection Manager
nb: _Tilkoblingshåndterer

en: _View
nb: _Vis

en: _Toolbar
nb: _Verktøylinje

en: _Sidebar
nb: _Sidelinje

en: Status_bar
nb: Status_linje

en: T_abs
nb: F_aner

en: _Columns
nb: _Kolonner

en: S_idebar
nb: S_idelinje

en: Show _Zero Hits
nb: Vis _Null Treff

en: Show _Trackers
nb: Vis _trackere

en: _Help
nb: _Hjelp

en: Frequently Asked Questions
nb: Ofte stilte spørsmål

en: Add torrent
nb: Legg til torrent

en: Add Torrent
nb: Legg til Torrent

en: Remove torrent
nb: Fjern torrent

en: Remove Torrent
nb: Fjern Torrent

en: Pause the selected torrents
nb: Pause valgte torrenter

en: Resume the selected torrents
nb: Fortsett valgte torrenter

en: Resume
nb: Gjenoppta

en: Queue Torrent Up
nb: Flytt torrent opp i kø

en: Queue Up
nb: Opp i kø

en: Queue Torrent Down
nb: Flytt torrent ned i kø

en: Queue Down
nb: Ned i kø

en: Preferences
nb: Brukervalg

en: Connection Manager
nb: Tilkobingshåndterer

en: Create Torrent
nb: Lag torrent

en: Fol_der
nb: _Mappe

en: _Remote Path
nb: _Sti til annet sted

en: Files
nb: Filer

en: Author:
nb: Forfatter:

en: Comments:
nb: Kommentarer:

en: _Remove
nb: _Fjern

en: Webseeds
nb: Web-delere

en: Piece Size:
nb: Delstørrelse:

en: Set Private Flag
nb: Aktiver Privat-flagget

en: Add this torrent to the session
nb: Legg til denne torrenten i arbeidsøkten

en: _Expand All
nb: _Utvid alle

en: Name:
nb: Navn:

en: Move completed:
nb: Flytt ferdige:

en: Stop seed at ratio:
nb: Stopp deling ved delingsforhold:

en: Remove at ratio
nb: Fjern ved delingsforhold

en: Upload Speed:
nb: Opplastingshastighet:

en: Download Speed:
nb: Nedlastingshastighet:

en: Connections:
nb: Tilkoblinger:

en: _Edit Trackers
nb: R_ediger Trackere

en: Edit Tracker
nb: Rediger tracker

en: Enter Remote Path
nb: Oppgi ekstern sti

en: Path:
nb: Sti:

en: Add Tracker
nb: Legg til tracker

en: Trackers:
nb: Trackere:

en: Show session speed in titlebar
nb: Vis sesjonens fart i tittellinjen

en: Enable system tray icon
nb: Vis ikon i systemkurven

en: Minimize to tray on close
nb: Minimer til systemkurv ved lukking

en: Start in tray
nb: Start i systemkurv

en: Password protect system tray
nb: Passordbeskytt systemkurv

en: Move completed to:
nb: Flytt ferdige til:

en: Copy of .torrent files to:
nb: Lagre kopi av .torrent-filer i:

en: Download to:
nb: Last ned til:

en: Prioritize first and last pieces of torrent
nb: Prioriter første og siste bit av torrenten

en: Prioritize first and last pieces of files in torrent
nb: Prioriter første og siste bit av hver fil i torrenten

en: Add torrents in Paused state
nb: Legg til torrenter i pauset tilstand

en: Always show
nb: Vis alltid

en: Bring the dialog to focus
nb: Sett dialogen i fokus

en: The maximum number of connections allowed.  Set -1 for unlimited.
nb: Høyeste antall tillatte tilkoblinger. Sett til -1 for uendelig.

en: The maximum upload slots for all torrents.  Set -1 for unlimited.
nb: Høyeste antall opplastingsplasser for alle torrenter. Sett til -1 for uendelig.

en: The maximum download speed for all torrents.  Set -1 for unlimited.
nb: Maksimal nedlastingshastighet for alle torrenter. Sett til -1 for uendelig.

en: The maximum upload speed for all torrents.  Set -1 for unlimited.
nb: Høyeste opphastighet for samtlige torrenter. Sett til -1 for uendelig.

en: Rate limit IP overhead
nb: Ekskluder protokolltrafikk

en: If checked, the estimated TCP/IP overhead is drained from the rate limiters, to avoid exceeding the limits with the total traffic
nb: Hvis dette alternativet velges, vil bånbredden TCP/IP-protokollen bruker, være medregnet for total tillatt båndbredde.

en: The maximum upload slots per torrent.  Set -1 for unlimited.
nb: Høyeste antall opplastingsplasser per torrent. Sett til -1 for uendelig

en: The maximum number of connections per torrent.  Set -1 for unlimited.
nb: Høyeste antall tilkoblinger per torrent. Sett til -1 for uendelig.

en: Random
nb: Tilfeldig

en: Active Port:
nb: Aktiv Port:

en: Test Active Port
nb: Test aktiv port

en: From:
nb: Fra:

en: To:
nb: Til:

en: Level:
nb: Nivå:

en: Universal Plug and Play
nb: Universal "Plug&Play"

en: NAT Port Mapping Protocol
nb: NAT portmappingsprotokoll

en: Peer Exchange
nb: Nedlasterutveksling

en: Local Service Discovery finds local peers on your network.
nb: Lokalt tjenestesøk finner lokale nedlastere i ditt nettverk.

en: Distributed hash table may improve the amount of active connections.
nb: Distribuert hashtabell kan forbedre mengden av aktive tilkoblinger

en: Peer TOS Byte:
nb: Nedlaster TOS Byte:

en: Cache Size (16 KiB blocks):
nb: Hurtiglagerstørrelse (16 KiB blokker)

en: The number of seconds from the last cached write to a piece in the write cache, to when it's forcefully flushed to disk. Default is 60 seconds.
nb: Antall sekunder fra siste mellomlagrede skrivning til den blir tvunget skrevet til disk. Standarden er 60 sekunder.

en: Cache Expiry (seconds):
nb: Mellomlager løpetid (sekunder):

en: The total number of 16 KiB blocks written to disk since this session was started.
nb: Det totale antall 16 KiB-blokker skrevet til disk siden denne sesjonen ble startet.

en: Blocks Written:
nb: Blokker skrevet:

en: The total number of write operations performed since this session was started.
nb: Det totale antall skriveoperasjoner utført siden denne sesjonen ble startet.

en: Writes:
nb: Skrivinger:

en: The ratio (blocks_written - writes) / blocks_written represents the number of saved write operations per total write operations, i.e. a kind of cache hit ratio for the write cache.
nb: Ratioen

en: The number of blocks that were requested from the bittorrent engine (from peers), that were served from disk or cache.
nb: Nummeret av blokkeringer som ble forespurt fra bittorrent motoren (fra peers), som var servert fra disk eller buffer.

en: Blocks Read:
nb: Blokker lest:

en: Reads:
nb: Lesninger:

en: Cache Size:
nb: Hurtiglagerstørrelse:

en: Read Cache Size:
nb: Størrelse på lesemellomlager:

en: Help us improve Deluge by sending us your Python version, PyGTK version, OS and processor types.  Absolutely no other information is sent.
nb: Hjelp oss å forbedre Deluge ved å sende oss informasjon om din Python-versjon, PyGTK-versjon, operativsystem og prosessortype. Ingen annen informasjon vil bli sendt.

en: Yes, please send anonymous statistics
nb: Ja takk, send anonym statistikk

en: Location:
nb: Plassering:

en: If Deluge cannot find the database file at this location it will fallback to using DNS to resolve the peer's country.
nb: Hvis Deluge ikke finner databasefilen ved denne plasseringen vil den falle tilbake til DNS for å finne en peers land.

en: Daemon port:
nb: Bakgrunnsprosess-port:

en: Allow Remote Connections
nb: Tillat fjern-tilkoblinger

en: Connections
nb: Tilkoblinger

en: Version:
nb: Versjon:

en: Homepage:
nb: Hjemmeside:

en: Author Email:
nb: Forfatterens e-post:

en: New Release
nb: Ny utgivelse

en: _Goto Website
nb: _Gå til nettsted

en: Do not show this dialog in the future
nb: Ikke vis denne dialogen i framtiden

en: Add a peer by its IP
nb: Legg til deltaker fra IP

en: Creating Torrent
nb: Oppretter torrent

en: Edit Trackers
nb: Rediger trackere

en: Destination:
nb: Mål:

en: Queued Torrents
nb: Torrenter i kø

en: Automatically add torrents on connect
nb: Legg til torrenter automatisk ved tilkobling

en: Add Torrents
nb: Legg til torrenter

en: Info_hash
nb: Sjekksum

en: Add In _Paused State
nb: Legg til i _pauset tilstand

en: Prioritize First/Last Pieces
nb: Prioriter første/siste bit

en: Apply To All
nb: Bruk på alle

en: Revert To Defaults
nb: Gjenopprett standardverdier

en: _Connection Limit
nb: Begrens antall tilkoblinger

en: Upload _Slot Limit
nb: Maks _opplastingsplasser

en: _Auto Managed
nb: _Automatisk håndtert

en: Resu_me
nb: _Fortsett

en: Resume selected torrents.
nb: Fortsett valgte torrenter

en: Opt_ions
nb: _Alternativer

en: _Queue
nb: _Kø

en: _Update Tracker
nb: _Oppdater Tracker

en: _Remove Torrent
nb: _Fjern Torrent

en: _Force Re-check
nb: _Kontroller på nytt

en: _Select All
nb: _Velg alle

en: _Pause All
nb: _Pause alle

en: Resu_me All
nb: Fortsett alle

en: Add Infohash
nb: Legg til infohash (unik kode)

en: Infohash:
nb: Infohash (unik kode):

en: Save .torrent as
nb: Lagre .torrent som

en: <b>General</b>
nb: <b>Generelt</b>

en: Add
nb: Legg til

en: Remove
nb: Fjern

en: Add URL
nb: Legg til URL

en: Enable web interface
nb: Tillat webgrensesnitt

en: Enable SSL
nb: Benytt SSL

en: Listening port:
nb: Lytteport:

en: <b>Settings</b>
nb: <b>Innstillinger</b>

en: Download Limit:
nb: Nedlastingsgrense

en: Upload Limit:
nb: Opplastingsgrense

en: Active Torrents:
nb: Aktive torrenter:

en: <b>Slow Settings</b>
nb: <b>Trege innstillinger</b>

en: Invalid label, valid characters:[a-z0-9_-]
nb: Ugyldig merkelapp, gyldige tegn: [a-z0-9_-]

en: Empty Label
nb: Tom merkelapp

en: Label already exists
nb: Merkelappen finnes allerede

en: Unknown Label
nb: Ukjent merkelapp

en: Unknown Torrent
nb: Ukjent torrent

en: Add Label
nb: Legg til merkelapp

en: <b>Add Label</b>
nb: <b>Legg til merkelapp</b>

en: <i>Use the sidebar to add,edit and remove labels. </i>
nb: <i>Bruk sidelinjen for å legge til, endre og fjerne merkelapper. </i>

en: <b>Labels</b>
nb: <b>Merkelapper</b>

en: Label Options
nb: Innstillinger for merkelapper

en: <b>Label Options</b>
nb: <b>Innstillinger for merkelapper</b>

en: Apply per torrent max settings:
nb: Bruk per torrent maks-innstillinger:

en: Maximum
nb: Maksimalt

en: Apply Queue settings:
nb: Bruk kø-innstillinger:

en: <i>(1 line per tracker)</i>
nb: <i>(1 linje per tracker)</i>

en: Automatically apply label:
nb: Bruk merkelapp automatisk:

en: Label
nb: Merkelapp

en: Label _Options
nb: Merkelappinnstillinger

en: _Remove Label
nb: _Fjern merkelapp

en: _Add Label
nb: _Legg til merkelapp

en: Torrent Complete
nb: Torrent ferdig

en: Torrent Added
nb: Torrent lagt til

en: Execute
nb: Kjør

en: Event
nb: Hendelse

en: <b>Add Command</b>
nb: <b>Legg til kommando</b>

en: <b>Commands</b>
nb: <b>Kommandoer</b>

en: seconds
nb: sekunder

en: Select A Folder
nb: Velg en mappe

en: Max Upload Speed:
nb: Maks opplastingshastighet:

en: Max Connections:
nb: Maks antall tilkoblinger:

en: Max Upload Slots:
nb: Maks antall opplastingsplasser:

en: Max Download Speed:
nb: Maks nedlastingshastighet:

en: <b>Bandwidth</b>
nb: <b>Båndbredde</b>

en: <b>Queue</b>
nb: <b>Kø</b>

en: Extract to:
nb: Pakk ut til:

en: Create torrent name sub-folder
nb: Opprett torrent-navn undermappe

en: This option will create a sub-folder using the torrent's name within the selected extract folder and put the extracted files there.
nb: Dette alternativet vil opprette en undermappe med navnet til torrenten innenfor valgte utpakkingsmappe, og legge de utpakkede filene der.

en: Blocklist
nb: Blokkeringsliste

en: Emule IP list (GZip)
nb: Emule IPliste (GZip)

en: SafePeer Text (Zipped)
nb: SafePeer Tekst (Zippet)

en: PeerGuardian Text (Uncompressed)
nb: PeerGuardian Tekst (Ikke komprimert)

en: Invalid leader
nb: Ugyldig leder

en: Invalid magic code
nb: Ugyldig magikode

en: Invalid version
nb: Ugyldig versjon

en: Days
nb: Dager

en: Import blocklist on startup
nb: Importer blokkliste ved oppstart

en: Download the blocklist file if necessary and import the file.
nb: Last ned blokkeringsliste hvis nødvendig og importer denne.

en: Check Download and Import
nb: Sjekk nedlasting og importer

en: Download a new blocklist file and import it.
nb: Last ned ny blokkeringsliste og importer denne.

en: Force Download and Import
nb: Tving nedlasting og importer

en: Blocklist is up to date
nb: Blokkeringsliste er nyeste

en: <b>Options</b>
nb: <b>Alternativer</b>

en: Date:
nb: Dato:

en: File Size:
nb: Filstørrelse:

en: Set Maximum Connections
nb: Sett maks tilkoblinger

en: Download Speed
nb: Nedlastingshastighet

en: Set Maximum Download Speed
nb: Sett maksimum nedlastingshastighet

en: Upload Speed
nb: Opplastningshastighet

en: Set Maximum Upload Speed
nb: Sett maksimum opplastingshastighet

en: Protocol Traffic Download/Upload
nb: Protokolltrafikk ned/opp

en: Host:
nb: Vert:

en: Logout
nb: Utlogging

en: Login
nb: Innlogging

en: Filters
nb: Filtere

en: D/L Speed Limit
nb: Hastighetsgrense ned

en: U/L Speed Limit
nb: Hastighetsgrense opp

en: Connection Limit
nb: Tilkoblingsgrense

en: Upload Slot Limit
nb: Antall tilkoblinger for opplasting

en: Update Tracker
nb: Oppdater Tracker

en: Force Recheck
nb: Tving ny sjekk

en: Move
nb: Flytt

en: Save
nb: Lagre

en: Connect
nb: Koble til

en: File
nb: Fil

en: Download
nb: Nedlastning

en: General
nb: Generelt

en: Add In Paused State
nb: Legg til i pauset tilstand

en: True
nb: Sann

en: Details
nb: Detaljer

en: Private
nb: Privat

en: Be alerted about new releases
nb: Varsle meg om nye utgaver

en: Maximum Connections:
nb: Høyeste antall tilkoblinger:

en: Maximum Download Speed (KiB/s):
nb: Høyeste nedlastingshastighet (KiB/s):

en: Maximum Upload Speed (KiB/s):
nb: Høyeste opplastningshastighet (KiB/s)

en: Maximum Half-Open Connections:
nb: Høyeste antall halvåpne tilkoblinger:

en: Maximum Connection Attempts per Second:
nb: Høyeste antall tilkoblingsforsøk per sekund:

en: Maximum Upload Slots:
nb: Høyeste antall opplastningsplasser:

en: Refresh
nb: Oppdater
