deluge - en to fy translation catalogue (252 entries)

en: Error
fy: Flater

en: Name
fy: Namme

en: Progress
fy: Foargong

en: State
fy: Steat

en: Size
fy: Grutte

en: Downloaded
fy: Delhelle

en: Uploaded
fy: Uploaden

en: Down Speed
fy: Delhelsnelheid

en: Up Speed
fy: Uploadsnelheid

en: Avail
fy: Bskber

en: Added
fy: Tafoecht

en: ETA
fy: Tiid plm

en: Prioritize First/Last
fy: Earste/lêst foarrang

en: Auto Managed
fy: Automatysk beheard

en: Pieces
fy: Dielen:

en: Warning
fy: Warskôging

en: Announce OK
fy: Oankondiging OK

en: Announce Sent
fy: Oankondiging ferstjoerd

en: Interface
fy: Ynterface

en: Downloads
fy: Delhellingen

en: Bandwidth
fy: Bânbreedte

en: Queue
fy: Rij

en: Network
fy: Netwurk

en: Other
fy: Oars

en: Plugins
fy: Ynfoegtapassings

en: Add Host
fy: Host tafoegje

en: Hostname:
fy: Hostnamme:

en: Port:
fy: Poarte:

en: Username:
fy: Brûkersnamme:

en: Password:
fy: Wachtwurd:

en: Options
fy: Opsjes

en: From
fy: Fan

en: To
fy: Nei

en: Use Random Ports
fy: Willekeurige poartte brûke

en: Encryption
fy: Fersiifering

en: Inbound
fy: Yngeand

en: Forced
fy: Forsearre

en: Enabled
fy: Ynskeakele

en: Disabled
fy: Útskeakele

en: Outbound
fy: Útgeand

en: Level
fy: Nivo

en: Handshake
fy: Fûskjen

en: Either
fy: Beide

en: Maximum Connections
fy: Maks ferbiningen

en: Maximum Upload Slots
fy: Maks uploadplakken

en: Maximum Half-Open Connections
fy: Maks heal-iepene ferbiningen

en: Maximum Connection Attempts per Second
fy: Maks ferbiningsoanfragen per sekonde

en: Periodically check the website for new releases
fy: Om de safolle tiid website kontroleare op nij útjeftes

en: Share Ratio
fy: Ratio

en: Type
fy: Soart

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Port
fy: Poartte

en: Cancel
fy: Ôfbrekke

en: Yes
fy: Ja

en: No
fy: Nee

en:  Torrents Queued
fy:  Torrents yn rij

en:  Torrent Queued
fy:  Torrent yn rij

en: Down
fy: Omleech

en: Up
fy: Omheech

en: None
fy: Neat

en: No Label
fy: Gjin label

en: Not Connected
fy: Net ferbûn

en: Other...
fy: Oars...

en: On
fy: Oan

en: Off
fy: Út

en: Disable
fy: Útskeakelje

en: Plugin
fy: Ynstekker

en: Select the Plugin
fy: Ynstekker kieze

en: Plugin Eggs
fy: Ynstekker eggs

en: Address
fy: Adres

en: Filename
fy: Triemnamme

en: Torrent files
fy: Torrent-triemen

en: All files
fy: Alle triemen

en: _Status
fy: _Steat

en: Fi_les
fy: Triemen

en: _Options
fy: _Opsjes

en: Priority
fy: Prioriteit

en: Choose a file
fy: In triem kieze

en: Choose a folder
fy: In map kieze

en: Save .torrent file
fy: .torrent triem bewarje

en: Add Peer
fy: Peer tafoegje

en: hostname:port
fy: host:poart

en: Top
fy: Boppekant

en: Bottom
fy: Ûnderkant

en: _Show Deluge
fy: Deluge _sjen litte

en: _Add Torrent
fy: Torrent t_afoegje

en: _Download Speed Limit
fy: Snelheidslimyt _delheljen:

en: _Upload Speed Limit
fy: Snelheidslimyt _uploaden:

en: Quit & Shutdown Daemon
fy: Ofslute & deamon stopje

en: _Quit
fy: Ofslute

en: _File
fy: _Bestân

en: _Create Torrent
fy: Torrent oanmeitsje

en: _Edit
fy: Bij_wurkje

en: _Connection Manager
fy: Ferbiningsbehearder

en: _View
fy: By_ld

en: _Toolbar
fy: Ar_kbalken

en: _Sidebar
fy: _Sydbalke

en: Status_bar
fy: Steat_balke

en: _Columns
fy: _Kolommen

en: S_idebar
fy: Sydbalke

en: Show _Zero Hits
fy: Nul hits sjen litte

en: Show _Trackers
fy: _Trackers sjen litte

en: Frequently Asked Questions
fy: Faak stelde fragen

en: Add torrent
fy: Torrent tafoegje

en: Add Torrent
fy: Torrent tavoegje

en: Remove torrent
fy: Torrent fuortsmite

en: Remove Torrent
fy: Torrent fuortsmite

en: Pause the selected torrents
fy: Selektearre torrents skoftsje

en: Pause
fy: Skoftsje

en: Resume the selected torrents
fy: Selektearre torrents ferfetsje

en: Resume
fy: Ferfetsje

en: Queue Torrent Up
fy: Torrent omheech yn rij

en: Queue Up
fy: Omheech yn rij

en: Queue Torrent Down
fy: Torrent omleech yn rij

en: Queue Down
fy: Omleech yn rij

en: Preferences
fy: Foarkarren

en: Connection Manager
fy: Ferbiningsbehearder

en: Create Torrent
fy: Torrent oanmeitsje

en: Fol_der
fy: Map

en: _Remote Path
fy: Paad op ostân

en: Files
fy: Triemen

en: Author:
fy: Auteur:

en: Comments:
fy: Kommentaar:

en: Info
fy: Ynfo

en: _Remove
fy: Fuo_rtsmite

en: Piece Size:
fy: Dielgrutte:

en: Set Private Flag
fy: Privé-flag ynstelle

en: Add this torrent to the session
fy: Dizze torrent oan'e sesje tafoegje

en: _Expand All
fy: Alles útklapp_e

en: Name:
fy: Namme:

en: Move completed:
fy: Foltôge ferplaatse:

en: Stop seed at ratio:
fy: Seed stopje bij ratio:

en: Remove at ratio
fy: Fuortsmite bij ratio:

en: Upload Speed:
fy: Uploadsnelheid:

en: Download Speed:
fy: Delhelsnelheid:

en: Connections:
fy: Ferbinings:

en: _Edit Trackers
fy: Trackers oanpasse

en: Edit Tracker
fy: Tracker oanpasse

en: Enter Remote Path
fy: Paad op ofstân ynfiere

en: Path:
fy: Paad:

en: Add Tracker
fy: Tracker tafoegje

en: Show session speed in titlebar
fy: Sesjesnelheid sjen litte yn titelbalke

en: Enable system tray icon
fy: Systeemfak-byldkaai ynskeakelje

en: Start in tray
fy: Yn systeemfak opstarte

en: Password protect system tray
fy: Systeemfak mei wachtwurd befeiligje

en: Move completed to:
fy: Foltôge ferplaatse nei:

en: Copy of .torrent files to:
fy: .torrent-triem kopiearje nei:

en: Download to:
fy: Delhelje nei:

en: Always show
fy: Altyd sjen litte

en: Bring the dialog to focus
fy: Finster selekteare

en: Random
fy: Willekeurich

en: Active Port:
fy: Ynstelde poartte:

en: Test Active Port
fy: Poartte teste

en: From:
fy: Fan:

en: To:
fy: Nei:

en: Level:
fy: Nivo:

en: Peer Exchange
fy: Peerútwikseling

en: Yes, please send anonymous statistics
fy: Ja, statistyken opstjoere

en: Daemon port:
fy: Daemon poartte:

en: Allow Remote Connections
fy: Ferbiningen op ofstân tastean

en: Connections
fy: Ferbinings

en: Version:
fy: Ferzje:

en: Homepage:
fy: Haadside:

en: Author Email:
fy: Email auteur:

en: New Release
fy: Nije útjefte

en: _Goto Website
fy: Nei webside

en: Do not show this dialog in the future
fy: Dit finster yn'e takomst net sjen litte

en: Add a peer by its IP
fy: In peer tafoegje troch IP

en: Creating Torrent
fy: Torrent oanmeitsje...

en: Edit Trackers
fy: Trackers oanpasse

en: Queued Torrents
fy: Torrents yn rij

en: Add Torrents
fy: Torrents tavoegje

en: Add In _Paused State
fy: Pauzearre tafoegje

en: Prioritize First/Last Pieces
fy: Earste/lêste dielen foarrang

en: Apply To All
fy: Tapasse op alles

en: _Connection Limit
fy: Ferbiningsbeperking

en: Upload _Slot Limit
fy: Limyt uploadplakken

en: _Auto Managed
fy: _Automatysk beheard

en: Resu_me
fy: Ferfetsje

en: Resume selected torrents.
fy: Selektearre torrents ferfetsje

en: Opt_ions
fy: Opsjes

en: _Queue
fy: Rij

en: _Update Tracker
fy: Tracker bijwurkje

en: _Remove Torrent
fy: Torrent fuo_rtsmite

en: _Force Re-check
fy: Opnij kontroleare _forseare

en: _Select All
fy: _Alles selekteare

en: _Pause All
fy: Alles skoftsje

en: Resu_me All
fy: Alles ferfetsje

en: Add Infohash
fy: Infohash tafoegje

en: Save .torrent as
fy: .torrent bewarje as

en: <b>General</b>
fy: <b>Algemien</b>

en: Add
fy: Tafoegje

en: Remove
fy: Fuortsmite

en: Add URL
fy: URL tafoegje

en: Empty Label
fy: Leech label

en: Label already exists
fy: Label bestiet al

en: Unknown Label
fy: Net-bekind label

en: Unknown Torrent
fy: Net-bekinde torrent

en: Add Label
fy: Label tafoegje

en: <b>Add Label</b>
fy: <b>Label taheakje</b>

en: <i>Use the sidebar to add,edit and remove labels. </i>
fy: <i>De sydbalke kin brûkt wurde om labels ta te heakjen, bij te wurkjen en fuort te smyten.</i>

en: Label Options
fy: Labelopsjes

en: <b>Label Options</b>
fy: <b>Labelopsjes</b>

en: Maximum
fy: Heechste mooglik

en: Apply Queue settings:
fy: Rijynstellings tapasse:

en: <i>(1 line per tracker)</i>
fy: <i>(1 rigel per tracker)</i>

en: Automatically apply label:
fy: Automatysk label taheakje:

en: Label _Options
fy: Label_opsjes

en: _Remove Label
fy: Label fuo_rtsmite

en: _Add Label
fy: L_abel tafoegje

en: seconds
fy: sekonden

en: Select A Folder
fy: In map kieze

en: Max Upload Speed:
fy: Maks uploadsnelheid:

en: Max Connections:
fy: Maks ferbiningen:

en: Max Upload Slots:
fy: Maks uploadplakken:

en: Max Download Speed:
fy: Maks delhelsnelheid:

en: <b>Bandwidth</b>
fy: <b>Bânbreedte</b>

en: <b>Queue</b>
fy: <b>Rij</b>

en: Blocklist
fy: Blokkearlist

en: Invalid version
fy: Ûnjildige ferzje

en: <b>Options</b>
fy: <b>Opsjes</b>

en: Type:
fy: Soart:

en: <b>Info</b>
fy: <b>Ynfo</b>

en: Set Maximum Connections
fy: Maks oantal ferbinings ynstelle

en: Download Speed
fy: Delhelsnelheid

en: Set Maximum Download Speed
fy: Maks delhelsnelheid ynstelle

en: Upload Speed
fy: Uploadsnelheid

en: Set Maximum Upload Speed
fy: Maks uploadsnelheid ynstelle

en: Logout
fy: Ofmelde

en: D/L Speed Limit
fy: Dl snelheidslimyt

en: U/L Speed Limit
fy: Limyt uploadsnelheid

en: Connection Limit
fy: Ferbiningsbeperking

en: Upload Slot Limit
fy: Limyt uploadplakken

en: Update Tracker
fy: Tracker bijwurkje

en: Force Recheck
fy: Opnij kontroleare

en: Move
fy: Ferplaatse

en: Save
fy: Opslaan

en: Connect
fy: Ferbine

en: File
fy: Triem

en: Download
fy: Delhelje

en: General
fy: Algemien

en: Add In Paused State
fy: Yn pauzearde steat tafoegje

en: True
fy: Wier

en: Private
fy: Privé

en: Be alerted about new releases
fy: Warskôgje bij nije útjeftes

en: Maximum Connections:
fy: Maks ferbiningen:

en: Maximum Download Speed (KiB/s):
fy: Maks delhelsnelheid (Kib/s):

en: Maximum Upload Speed (KiB/s):
fy: Maks uploadsnelheid (Kib/s):

en: Maximum Half-Open Connections:
fy: Maks heal-iepene ferbiningen:

en: Maximum Connection Attempts per Second:
fy: Maks ferbiningsoanfragen per sekonde:

en: Maximum Upload Slots:
fy: Maks uploadplakken:
