deluge - en to cs translation catalogue (613 entries)

en: Afghanistan
cs: Afghánistán

en: Aland Islands
cs: Alandy

en: Albania
cs: Albánie

en: Algeria
cs: Alžírsko

en: American Samoa
cs: Americká Samoa

en: Antarctica
cs: Antarktida

en: Antigua and Barbuda
cs: Antigua a Barbuda

en: Armenia
cs: Arménie

en: Australia
cs: Austrálie

en: Austria
cs: Rakousko

en: Azerbaijan
cs: Ázerbájdžán

en: Bahamas
cs: Bahamy

en: Bahrain
cs: Bahrajn

en: Bangladesh
cs: Bangladéš

en: Belarus
cs: Bělorusko

en: Belgium
cs: Belgie

en: Bermuda
cs: Bermudy

en: Bhutan
cs: Bhútán

en: Bolivia
cs: Bolívie

en: Bosnia and Herzegovina
cs: Bosna a Hercegovina

en: Bouvet Island
cs: Bouvetův ostrov

en: Brazil
cs: Brazílie

en: British Indian Ocean Territory
cs: Britské indickooceánské území

en: Brunei Darussalam
cs: Sultanát Brunej

en: Bulgaria
cs: Bulharsko

en: Cambodia
cs: Kambodža

en: Cameroon
cs: Kamerun

en: Canada
cs: Kanada

en: Cape Verde
cs: Kapverdy

en: Cayman Islands
cs: Kajmanské ostrovy

en: Central African Republic
cs: Středoafrická republika

en: Chad
cs: Čad

en: China
cs: Čína

en: Christmas Island
cs: Vánoční ostrovy

en: Cocos (Keeling) Islands
cs: Kokosové (Keelingovy) ostrovy

en: Colombia
cs: Kolumbie

en: Comoros
cs: Komory

en: Congo
cs: Kongo

en: Congo, The Democratic Republic of the
cs: Konžská demokratická republika

en: Cook Islands
cs: Cookovy ostrovy

en: Costa Rica
cs: Kostarika

en: Cote d'Ivoire
cs: Pobřeží slonoviny

en: Croatia
cs: Chorvatsko

en: Cuba
cs: Kuba

en: Cyprus
cs: Kypr

en: Czech Republic
cs: Česká republika

en: Denmark
cs: Dánsko

en: Djibouti
cs: Džibutsko

en: Dominica
cs: Dominika

en: Dominican Republic
cs: Dominikánská republika

en: Ecuador
cs: Ekvádor

en: El Salvador
cs: Salvador

en: Equatorial Guinea
cs: Rovníková Guinea

en: Estonia
cs: Estonsko

en: Ethiopia
cs: Etiopie

en: Falkland Islands (Malvinas)
cs: Falklandy (Malvíny)

en: Faroe Islands
cs: Faerské ostrovy

en: Fiji
cs: Fidži

en: Finland
cs: Finsko

en: France
cs: Francie

en: French Guiana
cs: Francouzská Guyana

en: French Polynesia
cs: Francouzská Polynésie

en: French Southern Territories
cs: Francouzská jižní a antarktická území

en: Gambia
cs: Gambie

en: Georgia
cs: Gruzie

en: Germany
cs: Německo

en: Greece
cs: Řecko

en: Greenland
cs: Grónsko

en: Heard Island and McDonald Islands
cs: Heardův ostrov a McDonaldovy ostrovy

en: Holy See (Vatican City State)
cs: Svatý stolec (Městský stát Vatikán)

en: Hong Kong
cs: Hongkong

en: Hungary
cs: Maďarsko

en: Iceland
cs: Island

en: India
cs: Indie

en: Indonesia
cs: Indonésie

en: Iran, Islamic Republic of
cs: Íránská islámská republika

en: Iraq
cs: Irák

en: Ireland
cs: Irsko

en: Isle of Man
cs: Ostrov Man

en: Israel
cs: Izrael

en: Italy
cs: Itálie

en: Jamaica
cs: Jamajka

en: Japan
cs: Japonsko

en: Jordan
cs: Jordánsko

en: Kazakhstan
cs: Kazachstán

en: Kenya
cs: Keňa

en: Korea, Democratic People's Republic of
cs: Korejská lidově demokratická republika

en: Korea, Republic of
cs: Korejská republika

en: Kuwait
cs: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
cs: Kyrgyzstán

en: Lao People's Democratic Republic
cs: Laoská lidově demokratická republika

en: Latvia
cs: Lotyšsko

en: Lebanon
cs: Libanon

en: Liberia
cs: Libérie

en: Libyan Arab Jamahiriya
cs: Libyjská arabská džamáhíríje

en: Liechtenstein
cs: Lichtenštejnsko

en: Lithuania
cs: Litva

en: Luxembourg
cs: Lucembursko

en: Macedonia, The Former Yugoslav Republic of
cs: Makedonie

en: Madagascar
cs: Madagaskar

en: Malaysia
cs: Malajsie

en: Maldives
cs: Maledivy

en: Marshall Islands
cs: Marshallovy ostrovy

en: Martinique
cs: Martinik

en: Mauritania
cs: Mauritánie

en: Mauritius
cs: Mauricius

en: Mexico
cs: Mexiko

en: Micronesia, Federated States of
cs: Federativní státy Mikronésie

en: Moldova
cs: Moldavsko

en: Monaco
cs: Monako

en: Mongolia
cs: Mongolsko

en: Montenegro
cs: Černá Hora

en: Morocco
cs: Maroko

en: Mozambique
cs: Mosambik

en: Namibia
cs: Namibie

en: Nepal
cs: Nepál

en: Netherlands
cs: Nizozemsko

en: Netherlands Antilles
cs: Nizozemské Antily

en: New Caledonia
cs: Nová Kaledonie

en: New Zealand
cs: Nový Zéland

en: Nicaragua
cs: Nikaragua

en: Nigeria
cs: Nigérie

en: Norfolk Island
cs: Ostrov Norfolk

en: Northern Mariana Islands
cs: Severní Mariany

en: Norway
cs: Norsko

en: Oman
cs: Omán

en: Pakistan
cs: Pákistán

en: Palestinian Territory, Occupied
cs: Palestinské území, okupované

en: Papua New Guinea
cs: Papua - Nová Guinea

en: Philippines
cs: Filipíny

en: Poland
cs: Polsko

en: Portugal
cs: Portugalsko

en: Puerto Rico
cs: Portoriko

en: Qatar
cs: Katar

en: Reunion
cs: Réunion

en: Romania
cs: Rumunsko

en: Russian Federation
cs: Ruská federace

en: Saint Barthelemy
cs: Svatý Bartoloměj

en: Saint Helena
cs: Svatá Helena

en: Saint Kitts and Nevis
cs: Svatý Kryštof a Nevis

en: Saint Lucia
cs: Svatá Lucie

en: Saint Martin
cs: Svatý Martin

en: Saint Pierre and Miquelon
cs: Svatý Pierre a Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
cs: Svatý Vincenc a Grenadiny

en: Sao Tome and Principe
cs: Svatý Tomáš a Princův ostrov

en: Saudi Arabia
cs: Saúdská Arábie

en: Serbia
cs: Srbsko

en: Seychelles
cs: Seychely

en: Singapore
cs: Singapur

en: Slovakia
cs: Slovensko

en: Slovenia
cs: Slovinsko

en: Solomon Islands
cs: Šalamounovy ostrovy

en: Somalia
cs: Somálsko

en: South Africa
cs: Jihoafrická republika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
cs: Jižní Georgie a Jižní Sandwichovy ostrovy

en: Spain
cs: Španělsko

en: Sri Lanka
cs: Srí Lanka

en: Sudan
cs: Súdán

en: Suriname
cs: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
cs: Špicberky a Jan Mayen

en: Swaziland
cs: Svazijsko

en: Sweden
cs: Švédsko

en: Switzerland
cs: Švýcarsko

en: Syrian Arab Republic
cs: Syrská arabská republika

en: Tajikistan
cs: Tádžikistán

en: Tanzania, United Republic of
cs: Sjednocená tanzanská republika

en: Thailand
cs: Thajsko

en: Timor-Leste
cs: Východní Timor

en: Trinidad and Tobago
cs: Trinidad a Tobago

en: Tunisia
cs: Tunisko

en: Turkey
cs: Turecko

en: Turkmenistan
cs: Turkmenistán

en: Turks and Caicos Islands
cs: Ostrovy Turks a Caicos

en: Ukraine
cs: Ukrajina

en: United Arab Emirates
cs: Spojené arabské emiráty

en: United Kingdom
cs: Spojené království

en: United States
cs: Spojené státy americké

en: United States Minor Outlying Islands
cs: Menší odlehlé ostrovy USA

en: Uzbekistan
cs: Uzbekistán

en: Viet Nam
cs: Vietnam

en: Virgin Islands, British
cs: Britské Panenské ostrovy

en: Virgin Islands, U.S.
cs: Americké Panenské ostrovy

en: Wallis and Futuna
cs: Wallis a Futuna

en: Western Sahara
cs: Západní Sahara

en: Yemen
cs: Jemen

en: Zambia
cs: Zambie

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Checking
cs: Kontrolované

en: Downloading
cs: Stahované

en: Seeding
cs: Seedované

en: Paused
cs: Pozastavené

en: Queued
cs: Ve frontě

en: Error
cs: Chyba

en: Name
cs: Název

en: Progress
cs: Průběh

en: State
cs: Stav

en: Size
cs: Velikost

en: Downloaded
cs: Staženo

en: Uploaded
cs: Odesláno

en: Ratio
cs: Poměr

en: Down Speed
cs: Rychl. stah.

en: Up Speed
cs: Rychl. odes.

en: Down Limit
cs: Limit stah.

en: Up Limit
cs: Limit odes.

en: Peers
cs: Peerů

en: Avail
cs: Dostup.

en: Added
cs: Přidáno

en: ETA
cs: Zbývá

en: Prioritize First/Last
cs: Upřednostňovat první/poslední

en: Auto Managed
cs: Automatická správa

en: Pieces
cs: Dílky

en: Warning
cs: Varování

en: Announce OK
cs: Oznámení OK

en: Announce Sent
cs: Oznámení odesláno

en: Interface
cs: Rozhraní

en: Downloads
cs: Stahování

en: Bandwidth
cs: Šířka pásma

en: Queue
cs: Fronta

en: Network
cs: Síť

en: Cache
cs: Mezipaměť

en: Other
cs: Ostatní

en: Daemon
cs: Démon

en: Plugins
cs: Zásuvné moduly

en: BitTorrent Client
cs: BitTorrent klient

en: Deluge BitTorrent Client
cs: BitTorrent klient Deluge

en: Download and share files over BitTorrent
cs: Stahovat a sdílet soubory přes BitTorrent

en: Command
cs: Příkaz

en: Add Host
cs: Přidat hostitele

en: Hostname:
cs: Hostitelské jméno:

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Password:
cs: Heslo:

en: Options
cs: Možnosti

en: From
cs: Od

en: To
cs: Pro

en: Use Random Ports
cs: Použít náhodné porty

en: Encryption
cs: Šifrování

en: Inbound
cs: Příchozí

en: Forced
cs: Vynuceno

en: Enabled
cs: Povolen

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Outbound
cs: Odchozí

en: Level
cs: Úroveň

en: Handshake
cs: Navázání spojení

en: Either
cs: Obojí

en: Maximum Connections
cs: Maximum spojení

en: Maximum Upload Slots
cs: Maximum slotů k odesílání

en: Maximum Half-Open Connections
cs: Maximum polootevřených spojení

en: Maximum Connection Attempts per Second
cs: Maximum pokusů o spojení za sekundu

en: Ignore limits on local network
cs: Ignorovat omezení pro místní síť

en: Rate Limit IP Overhead
cs: Překročení limitů na IP

en: Periodically check the website for new releases
cs: Pravidelně kontrolovat na webových stránkách nové verze

en: Share Ratio
cs: Poměr sdílení

en: Type
cs: Typ

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo:

en: Settings
cs: Nastavení

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Apply
cs: Použít

en: Tier
cs: Úroveň

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: <i>Client Version</i>
cs: <i>Verze klienta</i>

en:  Torrents Queued
cs:  Torrenty ve frontě

en:  Torrent Queued
cs:  Torrent ve frontě

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 3 of the License, or (at your option) any later version. 
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details. 
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, see <http://www.gnu.org/licenses>. 
    
    In addition, as a special exception, the copyright holders give permission to link the code of portions of this program with the OpenSSL library. You must obey the GNU General Public License in all respects for all of the code used other than OpenSSL. 
    
    If you modify file(s) with this exception, you may extend this exception to your version of the file(s), but you are not obligated to do so. If you do not wish to do so, delete this exception statement from your version. If you delete this exception statement from all source files in the program, then also delete it here.
cs: Tento program je svobodný software; můžete jej šířit a/nebo modifikovat podle podmínek GNU General Public License vydávané Free Software Foundation; buď ve verzi 3 této licence, nebo (podle vašeho uvážení) kterékoli pozdější verze. 
    
    Tento program je rozšiřován v naději, že bude užitečný, avšak BEZ JAKÉKOLI ZÁRUKY; neposkytují se ani odvozené záruky PRODEJNOSTI anebo VHODNOSTI PRO URČITÝ ÚČEL. Přečtěte si GNU General Public License, chcete-li bližší informace. 
    
    Měli byste obdržet kopii GNU General Public License spolu s tímto programem, pokud ne, vizte <http://www.gnu.org/licenses>. 
    
    Kromě toho, jako zvláštní výjimku, držitelé autorských práv dávají povolení linkovat kód části tohoto programu s knihovnou OpenSSL. Musíte se řídit GNU General Public License ve všech ohledech pro všechen kód použitý k jiným účelům než OpenSSL. 
    
    Změníte-li soubor(y) s touto výjimkou, můžete rozšířit tuto výjimku na svou verzi souboru(ů), ale nejste povinni tak učinit. Pokud tak nechcete učinit, smažte tuto výjimku ze své verze. Pokud odstraníte tuto výjimku ze všech zdrojových souborů v programu, odstraňte ji také zde.

en: Not Connected...
cs: Nepřipojeno...

en: Unlimited
cs: Neomezeně

en: Down
cs: Stahování

en: Up
cs: Odesílání

en: States
cs: Stavy

en: Trackers
cs: Trackery

en: None
cs: Žádný

en: Labels
cs: Štítky

en: No Label
cs: Bez štítku

en: Not Connected
cs: Nepřipojeno

en: DHT Nodes
cs: DHT uzlů

en: Free Disk Space
cs: Volné místo na disku

en: Set Unlimited
cs: Nastavit neomezeně

en: Other...
cs: Další...

en: On
cs: Zapnuto

en: Off
cs: Vypnuto

en: Disable
cs: Zakázat

en: Offline
cs: Odpojen

en: Online
cs: Připojen

en: Connected
cs: Připojeno

en: Status
cs: Stav

en: Host
cs: Hostitel

en: Version
cs: Verze

en: _Start Daemon
cs: _Spustit démona

en: _Stop Daemon
cs: _Zastavit démona

en: Unable to start daemon!
cs: Nelze spustit démona!

en: Error Adding Host
cs: Chyba při přidávání hostitele

en: Plugin
cs: Zásuvný modul

en: Select the Plugin
cs: Vyberte zásuvný modul

en: Plugin Eggs
cs: Podmoduly

en: Address
cs: Adresa

en: Client
cs: Klient

en: Filename
cs: Soubor

en: Invalid File
cs: Neplatný soubor

en: Choose a .torrent file
cs: Vyberte .torrent soubor

en: Torrent files
cs: Torrent soubory

en: All files
cs: Všechny soubory

en: Invalid URL
cs: Neplatná URL

en: is not a valid URL.
cs: není platná URL adresa.

en: Downloading...
cs: Stahování...

en: Download Failed
cs: Stahování selhalo

en: Failed to download:
cs: Nepodařilo se stáhnout:

en: _Status
cs: Sta_v

en: _Details
cs: _Podrobnosti

en: Fi_les
cs: Sou_bory

en: _Peers
cs: P_rotějšky

en: _Options
cs: _Možnosti

en: Priority
cs: Priorita

en: Details:
cs: Podrobnosti:

en: Choose a file
cs: Vybrat soubor

en: Choose a folder
cs: Vybrat složku

en: Save .torrent file
cs: Uložit .torrent soubor

en: label
cs: štítek

en: Add Peer
cs: Přidat protějšek

en: hostname:port
cs: jménohostitele:port

en: Top
cs: Začátek

en: Bottom
cs: Konec

en: _Show Deluge
cs: _Zobrazit Deluge

en: _Add Torrent
cs: Přidat _torrent

en: _Download Speed Limit
cs: Limit rychlosti _stahování

en: _Upload Speed Limit
cs: Limit rychlosti _odesílání

en: Quit & Shutdown Daemon
cs: Ukončit a deaktivovat démona

en: _Quit
cs: U_končit

en: _File
cs: _Soubor

en: _Create Torrent
cs: _Vytvořit torrent

en: Quit & _Shutdown Daemon
cs: Ukončit a _vypnout démona

en: _Edit
cs: Úpr_avy

en: _Connection Manager
cs: Správ_ce připojení

en: _View
cs: _Zobrazení

en: _Toolbar
cs: _Panel nástrojů

en: _Sidebar
cs: P_ostranní panel

en: Status_bar
cs: _Stavový řádek

en: T_abs
cs: _Karty

en: _Columns
cs: Sloup_ce

en: S_idebar
cs: Postra_nní panel

en: Show _Zero Hits
cs: Zobraz prázdné sk_upiny

en: Show _Trackers
cs: Zobrazit _trackery

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _Homepage
cs: _Domovská stránka

en: Frequently Asked Questions
cs: Často kladené otázky

en: _Community
cs: _Komunita

en: Add torrent
cs: Přidat torrent

en: Add Torrent
cs: Přidat torrent

en: Remove torrent
cs: Odstranit torrent

en: Remove Torrent
cs: Odstranit torrent

en: Pause the selected torrents
cs: Pozastavit vybrané torrenty

en: Pause
cs: Pozastavit

en: Resume the selected torrents
cs: Obnovit vybrané torrenty

en: Resume
cs: Obnovit

en: Queue Torrent Up
cs: Posunout torrent nahoru

en: Queue Up
cs: Posunout nahoru

en: Queue Torrent Down
cs: Posunout torrent dolů

en: Queue Down
cs: Posunout dolů

en: Preferences
cs: Nastavení

en: Connection Manager
cs: Správce připojení

en: Create Torrent
cs: Vytvořit torrent

en: Fol_der
cs: Sl_ožka

en: _Remote Path
cs: _Vzdálená cesta

en: Files
cs: Soubory

en: Author:
cs: Autor:

en: Comments:
cs: Komentáře:

en: Info
cs: Informace

en: _Remove
cs: _Odstranit

en: Webseeds
cs: Webové zdroje

en: Piece Size:
cs: Velikost dílku:

en: Set Private Flag
cs: Nastavit soukromý příznak

en: Add this torrent to the session
cs: Přidat tento torrent do relace

en: _Expand All
cs: Rozbalit vš_e

en: Name:
cs: Název:

en: Move completed:
cs: Dokončené přesunout do:

en: Stop seed at ratio:
cs: Zastavit sdílení při poměru:

en: Remove at ratio
cs: Odstranit při poměru

en: Upload Speed:
cs: Rychlost odesílání:

en: Download Speed:
cs: Rychlost stahování:

en: Connections:
cs: Spojení:

en: _Edit Trackers
cs: _Upravit trackery

en: Edit Tracker
cs: Upravit tracker

en: Enter Remote Path
cs: Zadejte vzdálenou cestu

en: Path:
cs: Cesta:

en: Add Tracker
cs: Přidat tracker

en: Trackers:
cs: Trackery:

en: Show session speed in titlebar
cs: Zobrazit rychlost relace v záhlaví

en: Enable system tray icon
cs: Povolit ikonu v oznamovací oblasti

en: Minimize to tray on close
cs: Minimalizovat do oznamovací oblasti při zavření

en: Start in tray
cs: Při spuštění skrýt do oznamovací oblasti

en: Password protect system tray
cs: V oznamovací oblasti chránit heslem

en: Move completed to:
cs: Dokončené přesunout do:

en: Copy of .torrent files to:
cs: Kopírovat .torrent soubory do:

en: Download to:
cs: Stahovat do:

en: Prioritize first and last pieces of torrent
cs: První a poslední dílky torrentu mají přednost

en: Prioritize first and last pieces of files in torrent
cs: Upřednostňovat první a poslední dílky souborů v torrentu

en: Add torrents in Paused state
cs: Přidat torrenty v pozastaveném stavu

en: Always show
cs: Vždy zobrazit

en: Bring the dialog to focus
cs: Přenést dialog do popředí

en: The maximum number of connections allowed.  Set -1 for unlimited.
cs: Maximální počet povolených spojení. Zadejte -1 pro neomezené.

en: The maximum upload slots for all torrents.  Set -1 for unlimited.
cs: Maximum slotů k odesílání pro všechny torrenty. Zadejte -1 pro neomezeně.

en: The maximum download speed for all torrents.  Set -1 for unlimited.
cs: Maximální rychlost stahování pro všechny torrenty. Zadejte -1 pro neomezené.

en: The maximum upload speed for all torrents.  Set -1 for unlimited.
cs: Maximální rychlost odesílání pro všechny torrenty. Zadejte -1 pro neomezené.

en: Rate limit IP overhead
cs: Překročení limitů na IP

en: If checked, the estimated TCP/IP overhead is drained from the rate limiters, to avoid exceeding the limits with the total traffic
cs: Je-li zaškrtnuto, nebude TCP/IP režie přenosu započítána do celkových limitů, může dojít k jejich prekročení.

en: The maximum upload slots per torrent.  Set -1 for unlimited.
cs: Maximální počet slotů pro odesílání na torrent. Zadejte -1 pro neomezené.

en: The maximum number of connections per torrent.  Set -1 for unlimited.
cs: Maximální počet spojení na torrent. Zadejte -1 pro neomezené.

en: Random
cs: Náhodné

en: Active Port:
cs: Aktivní port:

en: Test Active Port
cs: Vyzkoušet aktivní port

en: From:
cs: Od:

en: To:
cs: Do:

en: Level:
cs: Úroveň:

en: Peer Exchange
cs: Výměna protějšků

en: Local Service Discovery finds local peers on your network.
cs: Local Service Discovery vyhledá lokální protějšky ve vaší síti.

en: Distributed hash table may improve the amount of active connections.
cs: Distributed hash table může vylepšit množství aktivních spojení.

en: Peer TOS Byte:
cs: TOS bajt protějškům:

en: Cache Size (16 KiB blocks):
cs: Velikost mezipaměti (16 KiB bloky):

en: The number of seconds from the last cached write to a piece in the write cache, to when it's forcefully flushed to disk. Default is 60 seconds.
cs: Počet vteřin od posledního zapsání dat do paměti předtím, než jsou data zapsána na HDD. Standard je 60 vteřin.

en: Cache Expiry (seconds):
cs: Vypršení mezipaměti (sekundy):

en: The total number of 16 KiB blocks written to disk since this session was started.
cs: Celkový počet 16 KiB bloků zapsaných na disk od začátku sezení.

en: Blocks Written:
cs: Zapsaných bloků:

en: The total number of write operations performed since this session was started.
cs: Celkový počet zapisovacích operací od začátku sezení.

en: Writes:
cs: Zápisů:

en: The ratio (blocks_written - writes) / blocks_written represents the number of saved write operations per total write operations, i.e. a kind of cache hit ratio for the write cache.
cs: Poměr (zapsaných_bloků - zápisů) / zapsaných_bloků představuje počet ušetřených zapisovacích operací ze všech zapisovacích operací, čili zásahů mezipaměti pro zápis.

en: Write Cache Hit Ratio:
cs: Poměr zásahů mezipaměti:

en: The number of blocks that were requested from the bittorrent engine (from peers), that were served from disk or cache.
cs: Počet bloků vyžádaných bittorrentovým jádrem (od protějšků) které byly obslouženy z disku nebo mezipaměti.

en: Blocks Read:
cs: Přečtených bloků:

en: The cache hit ratio for the read cache.
cs: Poměr zásahů mezipaměti při čtení bloku.

en: Read Cache Hit Ratio:
cs: Poměr zásahů mezipaměti pro čtení:

en: The total number of read operations performed since this session was started.
cs: Celkový počet operací čtení provedených od začátku sezení.

en: Reads:
cs: Čtení:

en: The number of 16 KiB blocks currently in the disk cache. This includes both read and write cache.
cs: Počet 16 kiB bloků v diskové mezipaměti. Zahrnuje mezipaměť pro čtení i zápis.

en: Cache Size:
cs: Velikost mezipaměti:

en: Read Cache Size:
cs: Velikost mezipaměti pro čtení:

en: Help us improve Deluge by sending us your Python version, PyGTK version, OS and processor types.  Absolutely no other information is sent.
cs: Pomozte nám vylepšit Deluge zasláním své verze Pythonu, PyGTK, OS a typu procesoru. Žádná další informace nebude odeslána.

en: Yes, please send anonymous statistics
cs: Ano, chci odesílat anonymní statistické informace

en: Location:
cs: Umístění:

en: If Deluge cannot find the database file at this location it will fallback to using DNS to resolve the peer's country.
cs: Pokud Deluge nebude moci najít soubor s databází o této lokalitě, bude k rozlišení země protějšků nouzově používat DNS.

en: Daemon port:
cs: Port démona:

en: Allow Remote Connections
cs: Povolit vzdálené připojení

en: Connections
cs: Spojení

en: Version:
cs: Verze:

en: Homepage:
cs: Domovská stránka:

en: Author Email:
cs: Email autora:

en: New Release
cs: Nová verze

en: _Goto Website
cs: _Přejít na webové stránky

en: Do not show this dialog in the future
cs: Nezobrazovat tento dialog v budoucnu

en: _Add Peer
cs: Přid_at protějšek

en: Add a peer by its IP
cs: Přidat protějšek podle jeho IP

en: Creating Torrent
cs: Vytváření torrentu

en: Edit Trackers
cs: Upravit trackery

en: Destination:
cs: Cíl:

en: Queued Torrents
cs: Torrenty ve frontě

en: Automatically add torrents on connect
cs: Automaticky přidat torrenty po připojení

en: Add Torrents
cs: Přidat torrenty

en: Add In _Paused State
cs: Přidat v _pozastaveném stavu

en: Prioritize First/Last Pieces
cs: Upřednostňovat první/poslední dílky

en: Apply To All
cs: Použít pro všechny

en: Revert To Defaults
cs: Vrátit výchozí

en: _Connection Limit
cs: _Limit připojení

en: Upload _Slot Limit
cs: Li_mit slotů k odesílání

en: _Auto Managed
cs: _Automatická správa

en: Resu_me
cs: Obno_vit

en: Resume selected torrents.
cs: Obnovit vybrané torrenty.

en: Opt_ions
cs: _Možnosti

en: _Queue
cs: _Fronta

en: _Update Tracker
cs: _Aktualizovat tracker

en: _Remove Torrent
cs: O_dstranit torrent

en: _Force Re-check
cs: _Vynutit překontrolování

en: _Select All
cs: _Vybrat vše

en: _Pause All
cs: _Pozastavit vše

en: Resu_me All
cs: Ob_novit vše

en: Add Infohash
cs: Přidat Infohash

en: Save .torrent as
cs: Uložit .torrent jako

en: <b>General</b>
cs: <b>Obecné</b>

en: Add
cs: Přidat

en: Remove
cs: Odstranit

en: Add URL
cs: Přidat URL

en: The Deluge web interface is not installed, please install the
    interface and try again
cs: Webové rozhraní Deluge není nainstalováno,
    prosím nainstalujte rozhraní a zkuste to znovu

en: Enable web interface
cs: Zapnout webové rozhraní

en: Enable SSL
cs: Zapnout SSL

en: Listening port:
cs: Naslouchající port:

en: <b>Settings</b>
cs: <b>Nastavení</b>

en: Download Limit:
cs: Limit stahování:

en: Upload Limit:
cs: Limit odesílání:

en: Active Torrents:
cs: Aktivní torrenty:

en: Active Downloading:
cs: Aktivní stahování:

en: Active Seeding:
cs: Aktivní sdílení jako zdroj:

en: <b>Slow Settings</b>
cs: <b>Pomalé nastavení</b>

en: There was an error sending the notification email: %s
cs: Došlo k chybě při odesílání oznamujícího e-mailu: %s

en: Notification email sent.
cs: Oznamovací e-mail odeslán.

en: Finished Torrent "%(name)s"
cs: Dokončen torrent "%(name)s"

en: This email is to inform you that Deluge has finished downloading "%(name)s", which includes %(num_files)i files.
    To stop receiving these alerts, simply turn off email notification in Deluge's preferences.
    
    Thank you,
    Deluge.
cs: Tento e-mail vás informuje, že aplikace Deluge dokončila stahování "%(name)s", jež obsauje %(num_files)i souborů.
    Pokud si již nepřejete dostávat tato upozornění, jednoduše vypněte e-mailové oznamovaní v nastavení Deluge.
    
    Děkujeme,
    Deluge.

en: Popup notification is not enabled.
cs: Oznamování vyskakovacím oknem není zapnuto.

en: Sound notification not enabled
cs: Oznamování zvukem není zapnuto

en: Sound notification failed %s
cs: Zvukové oznamování selhalo %s

en: Finished Torrent
cs: Dokončený torrent

en: Choose Sound File
cs: Vyberte zvukový soubor

en: Tray icon blinks enabled
cs: Povolit blikání ikony v oznamovací oblasti

en: Popups enabled
cs: Povolit vyskakovací okna

en: Sound enabled
cs: Povolit zvuk

en: <b>Recipients</b>
cs: <b>Příjemci</b>

en: Server requires TLS/SSL
cs: Server vyžaduje TLS/SSL

en: <b>Email Notifications</b>
cs: <b>E-mailové oznamování</b>

en: This configuration does not mean that you'll actually receive notifications for all these events.
cs: Tato konfigurace neznamená, že budete skutečně dostávat oznámení na všechny tyto akce.

en: Subscriptions
cs: Odběry

en: Sound Customization
cs: Přizpůsobení zvuku

en: Invalid label, valid characters:[a-z0-9_-]
cs: Neplatný štítek, povolené znaky:[a-z0-9_-]

en: Empty Label
cs: Prázdný štítek

en: Label already exists
cs: Štítek již existuje

en: Unknown Label
cs: Neznámý štítek

en: Unknown Torrent
cs: Neznámý torrent

en: Add Label
cs: Přidat štítek

en: <b>Add Label</b>
cs: <b>Přidat štítek</b>

en: <i>Use the sidebar to add,edit and remove labels. </i>
cs: <i>Použijte postranní panel pro přidávání, úpravu a odstraňování štítků.</i>

en: <b>Labels</b>
cs: <b>Štítky</b>

en: Label Options
cs: Možnosti štítku

en: <b>Label Options</b>
cs: <b>Možnosti štítku</b>

en: Apply per torrent max settings:
cs: Použít nastavení maxim torrentu:

en: Apply Queue settings:
cs: Použít nastavení fronty:

en: <i>(1 line per tracker)</i>
cs: <i>(1 řádek na tracker)</i>

en: Automatically apply label:
cs: Automaticky použít štítek:

en: Label
cs: Štítek

en: Label _Options
cs: _Možnosti štítku

en: _Remove Label
cs: _Odstranit štítek

en: _Add Label
cs: _Přidat štítek

en: Torrent Complete
cs: Torrent kompletní

en: Torrent Added
cs: Torrent přidán

en: Execute
cs: Spustit

en: Event
cs: Událost

en: <b>Add Command</b>
cs: <b>Přidat příkaz</b>

en: <b>Commands</b>
cs: <b>Příkazy</b>

en: seconds
cs: sekundy

en: Watch folder does not exist.
cs: Sledovaná složka neexistuje.

en: Path does not exist.
cs: Cesta neexistuje.

en: <b>Watch Folders:</b>
cs: <b>Sledované složky:</b>

en: Watch Folder Properties
cs: Vlastnosti sledované složky

en: Select A Folder
cs: Vyberte složku

en: Enable this watch folder
cs: Povolit sledování této složky

en: <b>Watch Folder</b>
cs: <b>Sledovaná složka</b>

en: Delete .torrent after adding
cs: Smazat .torrent po přidání

en: Append extension after adding:
cs: Doplnit příponu po přidání:

en: <b>Torrent File Action</b>
cs: <b>Akce torrent souboru</b>

en: <b>Move Completed</b>
cs: <b>Přesun kompletních</b>

en: Label:
cs: Štítek:

en: <b>Label</b>
cs: <b>Štítek</b>

en: Main
cs: Hlavní

en: Max Upload Speed:
cs: Maximální rychlost odesílání:

en: Max Connections:
cs: Maximum spojení:

en: Max Upload Slots:
cs: Maximum slotů k odesílání:

en: Max Download Speed:
cs: Maximální rychlost stahování:

en: <b>Bandwidth</b>
cs: <b>Šířka pásma</b>

en: Auto Managed:
cs: Automatická správa:

en: Add Paused:
cs: Přidat pozastavené:

en: Queue to:
cs: Zařadit na:

en: <b>Queue</b>
cs: <b>Fronta</b>

en: Extract to:
cs: Rozbalit do:

en: Create torrent name sub-folder
cs: Vytvořit podsložku s názvem torrentu

en: This option will create a sub-folder using the torrent's name within the selected extract folder and put the extracted files there.
cs: Tato volba vytvoří ve zvolené složce podsložku s názvem torrentu a umístí do ní rozbalené soubory.

en: Blocklist
cs: Seznam blokovaných

en: Emule IP list (GZip)
cs: Emule seznam IP (GZip)

en: SafePeer Text (Zipped)
cs: SafePeer text (zipovaný)

en: PeerGuardian Text (Uncompressed)
cs: PeerGuardian text (nekomprimovaný)

en: Invalid leader
cs: Neplatná hlavička

en: Invalid magic code
cs: Neplatný kouzelný kód

en: Invalid version
cs: Neplatná verze

en: Days
cs: dní

en: Import blocklist on startup
cs: Importovat blocklist při spuštění

en: Download the blocklist file if necessary and import the file.
cs: Stáhnout blocklist, pokud to bude potřebné a importovat ho.

en: Check Download and Import
cs: Zkontrolovat stažení a import

en: Download a new blocklist file and import it.
cs: Stáhnout nový soubor blocklistu a importovat ho.

en: Force Download and Import
cs: Vynutit stažení a import

en: Blocklist is up to date
cs: Blocklist je aktuální

en: <b>Options</b>
cs: <b>Možnosti</b>

en: Type:
cs: Typ:

en: Date:
cs: Datum:

en: File Size:
cs: Velikost souboru:

en: <b>Info</b>
cs: <b>Informace</b>

en: Set Maximum Connections
cs: Nastavit maximum spojení

en: Download Speed
cs: Rychlost stahování

en: Set Maximum Download Speed
cs: Nastavit maximální rychlost stahování

en: Upload Speed
cs: Rychlost odesílání

en: Set Maximum Upload Speed
cs: Nastavit maximální rychlost odesílání

en: Protocol Traffic Download/Upload
cs: Režie přenosu stahování/odesílání

en: Host:
cs: Hostitel:

en: Logout
cs: Odhlásit se

en: Login
cs: Přihlášení

en: Filters
cs: Filtry

en: D/L Speed Limit
cs: Limit rychlosti stahování

en: U/L Speed Limit
cs: Limit rychlosti odesílání

en: Connection Limit
cs: Limit připojení

en: Upload Slot Limit
cs: Limit slotů k odesílání

en: Update Tracker
cs: Aktualizovat tracker

en: Force Recheck
cs: Vynutit překontrolování

en: Move
cs: Přesunout

en: Save
cs: Uložit

en: Connect
cs: Připojit

en: File
cs: Soubor

en: Download
cs: Staženo

en: General
cs: Obecné

en: Add In Paused State
cs: Přidat v pozastaveném stavu

en: True
cs: Ano

en: Details
cs: Detaily

en: Private
cs: Soukromé

en: Be alerted about new releases
cs: Informovat o nových verzích

en: Maximum Connections:
cs: Maximum spojení:

en: Maximum Download Speed (KiB/s):
cs: Maximální rychlost stahování (KiB/s):

en: Maximum Upload Speed (KiB/s):
cs: Maximální rychlost odesílání (KiB/s):

en: Maximum Half-Open Connections:
cs: Maximum polootevřených spojení:

en: Maximum Connection Attempts per Second:
cs: Maximum pokusů o spojení za sekundu:

en: Maximum Upload Slots:
cs: Maximum slotů k odesílání:
