deluge - en to ms translation catalogue (455 entries)

en: Aland Islands
ms: Kepulauan Aland

en: American Samoa
ms: Samoa Amerika

en: Antarctica
ms: Antartika

en: Antigua and Barbuda
ms: Antigua dan Barbuda

en: Bosnia and Herzegovina
ms: Bosnia Herzegovina

en: Bouvet Island
ms: Kepulauan Bouvet

en: British Indian Ocean Territory
ms: Wilayah Lautan India British

en: Cambodia
ms: Kemboja

en: Canada
ms: Kanada

en: Cayman Islands
ms: Kepulauan Cayman

en: Central African Republic
ms: Republik Afrika Tengah

en: Christmas Island
ms: Kepulauan Christmas

en: Cocos (Keeling) Islands
ms: Kepulauan Cocos (Keeling)

en: Congo, The Democratic Republic of the
ms: Republik Demokrat Congo

en: Cook Islands
ms: Kepulauan Cook

en: Czech Republic
ms: Republik Czech

en: Dominican Republic
ms: Republik Dominica

en: Egypt
ms: Mesir

en: Falkland Islands (Malvinas)
ms: Kepulauan Falkland (Malvinas)

en: Faroe Islands
ms: Kepulauan Faroe

en: France
ms: Perancis

en: French Southern Territories
ms: Wilayah Selatan Perancis

en: Germany
ms: Jerman

en: Heard Island and McDonald Islands
ms: Kepulauan Heard dan Kepulauan McDonald

en: Hungary
ms: Hungari

en: Iran, Islamic Republic of
ms: Republik Islam Iran

en: Italy
ms: Itali

en: Japan
ms: Jepun

en: Korea, Democratic People's Republic of
ms: Republik Rakyat Demokratik Korea

en: Korea, Republic of
ms: Republik Korea

en: Lebanon
ms: Lubnan

en: Macao
ms: Macau

en: Macedonia, The Former Yugoslav Republic of
ms: Macedonia, Bekas Republik Yugoslavia

en: Marshall Islands
ms: Kepulauan Marshall

en: Micronesia, Federated States of
ms: Negeri-negeri Bersekutu Micronesia

en: Morocco
ms: Maghribi

en: Netherlands
ms: Belanda

en: Norfolk Island
ms: Pulau Norfolk

en: Northern Mariana Islands
ms: Kepulauan Mariana Utara

en: Palestinian Territory, Occupied
ms: Kawasan Diduduki Palestian

en: Philippines
ms: Filipina

en: Portugal
ms: Portugis

en: Russian Federation
ms: Persekutuan Rusia

en: Saint Kitts and Nevis
ms: Saint Kitts dan Nevis

en: Saint Vincent and the Grenadines
ms: Saint Vincent dan Grenadines

en: Sao Tome and Principe
ms: Sao Tome dan Principe

en: Saudi Arabia
ms: Arab Saudi

en: Singapore
ms: Singapura

en: Solomon Islands
ms: Kepulauan Solomon

en: South Africa
ms: Afrika Selatan

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
ms: South Georgia dan Kepulauan Sandwich Selatan

en: Spain
ms: Sepanyol

en: Svalbard and Jan Mayen
ms: Svalbard dan Jan Mayen

en: Syrian Arab Republic
ms: Republik Arab Syria

en: Tanzania, United Republic of
ms: Republik Bersatu Tanzania

en: Trinidad and Tobago
ms: Trinidad dan Tobago

en: Turkey
ms: Turki

en: Turks and Caicos Islands
ms: Kepulauan Caicos dan Turks

en: United Arab Emirates
ms: Emiriah Arab Bersatu

en: United States
ms: Amerika Syarikat

en: United States Minor Outlying Islands
ms: Pulau Kecil yang Jauh dari Amerika Syarikat

en: Viet Nam
ms: Vietnam

en: Virgin Islands, British
ms: Kepulauan Virgin, British

en: Virgin Islands, U.S.
ms: Kepulauan Virgin, Amerika Syarikat

en: Wallis and Futuna
ms: Wallis dan Futuna

en: Western Sahara
ms: Sahara Barat

en: Yemen
ms: Yaman

en: All
ms: Semua

en: Active
ms: Aktif

en: Checking
ms: Sedang Disemak

en: Downloading
ms: Sedang Dimuat Turun

en: Seeding
ms: Benihan

en: Paused
ms: Rehat

en: Queued
ms: Gilir

en: Error
ms: Ralat

en: Name
ms: Nama:

en: Progress
ms: Perkembangan

en: Size
ms: Saiz

en: Downloaded
ms: Telah Dimuat Turun

en: Uploaded
ms: Dimuatnaik

en: Ratio
ms: Nisbah

en: Down Speed
ms: Kelajuan Muat turun

en: Up Speed
ms: Kelajuan Muat nail

en: Down Limit
ms: Had Muat Turun

en: Up Limit
ms: Had Muat Naik

en: Peers
ms: Rakan

en: Tracker
ms: Penjejak

en: Prioritize First/Last
ms: Utamakan Pertama/Akhir

en: Auto Managed
ms: Diurus secara automatik

en: Pieces
ms: Cebisan-cebisan

en: Warning
ms: Amaran

en: Announce OK
ms: Hebah OK

en: Announce Sent
ms: Hebahan dihantar

en: Interface
ms: Antaramuka

en: Downloads
ms: Muat Turun

en: Queue
ms: Baris Gilir

en: Network
ms: Rangkaian

en: Proxy
ms: Proksi

en: Other
ms: Lain-lain

en: Plugins
ms: Plugin

en: BitTorrent Client
ms: Klient BitTorrent

en: Deluge BitTorrent Client
ms: Klien BitTorrent Deluge

en: Download and share files over BitTorrent
ms: Muat turun dan kongsi fail melalui BitTorrent

en: Command
ms: Perintah

en: Add Host
ms: Tambah Host

en: Hostname:
ms: Nama hos:

en: Username:
ms: Nama pengguna:

en: Password:
ms: Kata laluan:

en: Delete copy of torrent file on remove
ms: Padam salinan fail torrent bila buang

en: Options
ms: Pilihan

en: From
ms: Dari

en: To
ms: Ke

en: Use Random Ports
ms: Gunakan Port Secara Rawak

en: Encryption
ms: Penyulitan

en: Forced
ms: Dipaksakan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Disabled
ms: Tidak dibolehkan

en: Level
ms: Tahap

en: Handshake
ms: Jabat tangan

en: Either
ms: Keduanya

en: Maximum Connections
ms: Sambungan Maksimum

en: Maximum Upload Slots
ms: Slot Muatnaik Maksimum

en: Maximum Half-Open Connections
ms: Sambungan Separuh-buka Maksimum

en: Maximum Connection Attempts per Second
ms: Cubaan Maksimum Setiap Saat

en: Ignore limits on local network
ms: Mengabaikan had pada rangkaian tempatan

en: Periodically check the website for new releases
ms: Secara berkala memeriksa laman web untuk keluaran baru

en: Share Ratio
ms: Kadar Kongsi

en: Password
ms: Kata laluan

en: Settings
ms: Tetapan

en: Cancel
ms: Batal

en: Apply
ms: Guna

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: <i>Client Version</i>
ms: <i>Versi Klien</i>

en: A peer-to-peer file sharing program
    utilizing the BitTorrent protocol.
ms: Merupakan program perkongsian fail
    rakan-ke-rakan menggunakan
    protokol BitTorrent.

en: Client:
ms: Klien:

en: Current Developers:
ms: Pembangun Semasa:

en: Past Developers or Contributors:
ms: Pembangun atau Penyumbang Terdahulu:

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 3 of the License, or (at your option) any later version. 
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details. 
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, see <http://www.gnu.org/licenses>. 
    
    In addition, as a special exception, the copyright holders give permission to link the code of portions of this program with the OpenSSL library. You must obey the GNU General Public License in all respects for all of the code used other than OpenSSL. 
    
    If you modify file(s) with this exception, you may extend this exception to your version of the file(s), but you are not obligated to do so. If you do not wish to do so, delete this exception statement from your version. If you delete this exception statement from all source files in the program, then also delete it here.
ms: Program ini adalah perisian bebas; anda boleh mengedarkannya dan/atau mengubahsuainya dibawah terma Pelesenan Awam Am GNU yang diterbitkan oleh Free Software Foundation; sama ada versi 2 dari lesen, atau (mengikut pilihan anda) mana-mana versi terkini. 
    
    Program ini diedarkan dengan harapan ianya akan berguna, TANPA SEBARANG JAMINAN; termasuk juga KESESUAIAN UNTUK DIPASARKAN, JAMINAN KUALITI, atau JAMINAN ATAS APA JUA SEBAB. Sila lihat GNU General Public License untuk maklumat lanjut. 
    
    Anda seharusnya menerima satu salinan Lesen Awam Am GNU bersama-sama dengan program ini; jika tidak, rujuk <http://www.gnu.org/licenses>. 
    
    Jika ada pengecualian khas, pemegang hakcipta boleh memberi keizinan untuk pautkan sebahagian kod program ini dengan pustaka OpenSSl. Tetapi anda mesti mematuhi Lesen Awam Am GNU dam semua kod yang digunakan selain dari OpenSSL. 
    
    Jika anda ubahsuai fail tanpa pengecualian ini, anda boleh tambah pengecualian ini kedalam versi fail anda, tetapi anda tidak diwajibkan membuatnya. Jika anda hendak melakukannya, padam penyataan pengecualian ini dari versi anda. Jika anda padam penyataan pengecualian ini dari semua fail sumber didalam program, maka padam ia disini.

en: Server:
ms: Pelayan:

en: Not Connected...
ms: Tidak Bersambung...

en: Unlimited
ms: Tak terhad

en: Down
ms: Turun

en: Up
ms: Naik

en: States
ms: Keadaan

en: Trackers
ms: Penjejak

en: None
ms: Tiada

en: Admin
ms: Pentadbir

en: Labels
ms: Label

en: No Label
ms: Tiada Label

en: Not Connected
ms: Tidak Bersambung

en: DHT Nodes
ms: Nod DHT

en: Free Disk Space
ms: Ruang Cakera Bebas

en: Set Unlimited
ms: Set Tidak Terhad

en: Other...
ms: Lain-lain...

en: Off
ms: Padam

en: Disable
ms: Matikan

en: Offline
ms: Luar Talian

en: Online
ms: Dalam talian

en: Connected
ms: Tersambung

en: Version
ms: Versi

en: _Start Daemon
ms: _Mula Daemon

en: _Stop Daemon
ms: _Henti Daemon

en: Unable to start daemon!
ms: Tidak boleh mula daemon!

en: Error Adding Host
ms: Ralat Menambah Hos

en: Select the Plugin
ms: Pilih Plugin

en: Address
ms: Alamat

en: Client
ms: Klien

en: Invalid File
ms: Fail tidak sah

en: Choose a .torrent file
ms: Pilih fail torrent

en: Torrent files
ms: Fail torrent

en: All files
ms: Semua fail

en: Invalid URL
ms: URL tidak sah

en: is not a valid URL.
ms: bukan URL yang sah.

en: Downloading...
ms: Memuat turun...

en: Download Failed
ms: Muat-turun Gagal

en: Failed to download:
ms: Gagal dimuat turun:

en: _Details
ms: _Perincian

en: Fi_les
ms: Fa_il

en: _Options
ms: _Pilihan

en: Priority
ms: Keutamaan

en: Details:
ms: Butiran:

en: Choose a file
ms: Pilih satu fail

en: Choose a folder
ms: Pilih satu folder

en: Save .torrent file
ms: Simpan fail .torrent

en: Add Peer
ms: Tambah Peer

en: Top
ms: Atas

en: Bottom
ms: Bawah

en: _Add Torrent
ms: _Tambah Torrent

en: _Download Speed Limit
ms: _Had laju muat turun

en: _Upload Speed Limit
ms: _Had laju muat atas

en: Quit & Shutdown Daemon
ms: Keluar & Tutup Daemon

en: _Quit
ms: _Keluar

en: _File
ms: _Fail

en: _Create Torrent
ms: _Cipta Torrent

en: Quit & _Shutdown Daemon
ms: Keluar & _Matikan Daemon

en: _Connection Manager
ms: _Pengurus Sambungan

en: _View
ms: _Papar

en: _Columns
ms: _Kolum

en: Show _Zero Hits
ms: Papar _Zero Hits

en: Show _Trackers
ms: Papar _Tracker

en: _Help
ms: _Bantuan

en: _Homepage
ms: _Laman Sesawang

en: _Community
ms: _Komuniti

en: Add torrent
ms: Tambah torrent

en: Add Torrent
ms: Tambah Torrent

en: Remove torrent
ms: Buang torrent

en: Remove Torrent
ms: Buang Torrent

en: Pause the selected torrents
ms: Tangguh torrent terpilih

en: Pause
ms: Jeda

en: Resume the selected torrents
ms: Resume torrent terpilih

en: Resume
ms: Sambung

en: Queue Torrent Up
ms: Queue Torrent Ke Atas

en: Queue Up
ms: Queue keatas

en: Queue Torrent Down
ms: Queue Torrent Ke Bawah

en: Queue Down
ms: Queue Bawah

en: Preferences
ms: Keutamaan

en: Connection Manager
ms: Pengurus Sambungan

en: Create Torrent
ms: Cipta Torrent

en: Files
ms: Fail-fail

en: Author:
ms: Pengarang:

en: Comments:
ms: Komen:

en: _Remove
ms: _Buang

en: Webseeds
ms: SemaianWeb

en: Piece Size:
ms: Saiz kepingan

en: Set Private Flag
ms: Tetap Bendera Peribadi

en: Add this torrent to the session
ms: Tambah torrent ini pada sesi

en: _Expand All
ms: _Expand Semua

en: Name:
ms: Nama:

en: Move completed:
ms: Alih yang selesai:

en: Stop seed at ratio:
ms: Berhenti seed pada nisbah:

en: Remove at ratio
ms: Singkirkan pada nisbah

en: Upload Speed:
ms: Kelajuan Muat Naik

en: Download Speed:
ms: Kelajuan Muat Turun

en: Connections:
ms: Sambungan:

en: Enter Remote Path
ms: Masuk Remote Path

en: Path:
ms: Laluan:

en: Add Tracker
ms: Tambah Tracker

en: Trackers:
ms: Penjejak:

en: Show session speed in titlebar
ms: Tunjukan kelajuan sesi pada bar tajuk

en: Move completed to:
ms: Pindah siap ke:

en: Copy of .torrent files to:
ms: Salinan fail .torrent kepada:

en: Delete the copy of the torrent file created when the torrent is removed
ms: Padam salinan fail torrent yang dicipta semasa torrent dibuang

en: Download to:
ms: Muat Turun ke:

en: Prioritize first and last pieces of torrent
ms: Utamakan cebisan awal dan akhir torrent

en: Prioritize first and last pieces of files in torrent
ms: Utamakan cebisan awal dan akhir fail dalam torrent

en: Add torrents in Paused state
ms: Tambah torrent dalam keadaan Selang

en: Always show
ms: Sentiasa ditunjuk

en: Bring the dialog to focus
ms: Bawa dialog ke fokus

en: The maximum number of connections allowed.  Set -1 for unlimited.
ms: Maksimum connection dibenarkan. Set -1 untuk tak terhad.

en: The maximum upload slots for all torrents.  Set -1 for unlimited.
ms: Had slot muat naik maksimum untuk semua torrent. Set -1 untuk tak terhad.

en: The maximum download speed for all torrents.  Set -1 for unlimited.
ms: Had kelajuan muat turun maksimum untuk semua torrent. Set -1 untuk tak terhad.

en: The maximum upload speed for all torrents.  Set -1 for unlimited.
ms: Had kelajuan muat naik maksimum untuk semua torrent. Set -1 untuk tidak terhad.

en: Rate limit IP overhead
ms: Kadar had overhead IP

en: The maximum upload slots per torrent.  Set -1 for unlimited.
ms: Had slot muat naik maksimum per torrent. Set -1 untuk tak terhad.

en: The maximum number of connections per torrent.  Set -1 for unlimited.
ms: Bilangan connection maksimum per torrent. Set -1 untuk tak terhad.

en: Random
ms: Rambang

en: Test Active Port
ms: Periksa Port Aktif

en: From:
ms: Dari:

en: To:
ms: Kepada:

en: Peer Exchange
ms: Tukar Rakan

en: Local Service Discovery finds local peers on your network.
ms: Jelajah Servis Tempatan mencari rakan tempatan dalam jaringan anda.

en: Distributed hash table may improve the amount of active connections.
ms: Hash table teragih boleh meningkatkan jumlah sambungan aktif.

en: Peer TOS Byte:
ms: Bit TOS Peer:

en: Cache Size (16 KiB blocks):
ms: Saiz cache (blok 16 KiB):

en: The number of seconds from the last cached write to a piece in the write cache, to when it's forcefully flushed to disk. Default is 60 seconds.
ms: Bilangan saat dari penulisan cache terakhir ke cebisan dalam cache tulis, bila ia dikosongkan secara paksa ke cakera. Lalai adalah 60 saat.

en: Cache Expiry (seconds):
ms: Luput Cache (saat):

en: The total number of 16 KiB blocks written to disk since this session was started.
ms: Jumlah bilangan blok 16 KiB yang ditulis ke cakera semenjak sesi ini dimulakan.

en: Blocks Written:
ms: Blok yang ditulis:

en: The total number of write operations performed since this session was started.
ms: Jumlah bilangan operasi tulis dilakukan semenjak sesi ini dimulakan.

en: Writes:
ms: Tulis:

en: The ratio (blocks_written - writes) / blocks_written represents the number of saved write operations per total write operations, i.e. a kind of cache hit ratio for the write cache.
ms: Nisbah block_written / (block_written - writes) yang mewakili bilangan operasi tulis tersimpan per jumlah operasi tulis, cth. merupakan nisbah kena cache untuk cache tulis.

en: Write Cache Hit Ratio:
ms: Nisbah Kena Cache Tulis:

en: The number of blocks that were requested from the bittorrent engine (from peers), that were served from disk or cache.
ms: Bilangan blok yang dipinta dari enjin bittorrent (dari rakan), yang mana dilayan dari cakera atau cache.

en: Blocks Read:
ms: Baca Blok:

en: The cache hit ratio for the read cache.
ms: Nisbah kena cache dari cache baca.

en: Read Cache Hit Ratio:
ms: Nisbah Kena Cache Baca:

en: The total number of read operations performed since this session was started.
ms: Jumlah bilangan operasi baca dilakukan semenjak sesi ini dimulakan.

en: Reads:
ms: Baca:

en: The number of 16 KiB blocks currently in the disk cache. This includes both read and write cache.
ms: Nombor blok 16 KiB sekarang berada pada cache cakera. Ini termasuk cache membaca dan menulis

en: Cache Size:
ms: Saiz Cache:

en: Read Cache Size:
ms: Baca Saiz Cache:

en: Help us improve Deluge by sending us your Python version, PyGTK version, OS and processor types.  Absolutely no other information is sent.
ms: Bantu kami mempertingkatkan Deluge sengan menghantar versi Python, versi PyGTK, OS dan jenis pemproses. Tiada maklumat lain yang akan dihantar selain itu.

en: Yes, please send anonymous statistics
ms: Ya, tolong hantar statistik anonymus

en: Location:
ms: Lokasi:

en: If Deluge cannot find the database file at this location it will fallback to using DNS to resolve the peer's country.
ms: Jika Deluge tidak menjumpai pangkalan data di lokasi ini ia akan kembali mengunakan DNS untuk memutuskan rakan negara.

en: Daemon port:
ms: Port daemon:

en: Allow Remote Connections
ms: Benar Sambungan Jarak Jauh

en: Connections
ms: Sambungan-sambungan

en: Version:
ms: Versi:

en: Homepage:
ms: Homepej:

en: Author Email:
ms: Emel Pengarang:

en: New Release
ms: Keluaran Baru

en: _Goto Website
ms: _Pergi ke Website

en: Do not show this dialog in the future
ms: Jangan papar dialog ini dimasa akan datang

en: _Add Peer
ms: _Tambah Rakan

en: Add a peer by its IP
ms: Tambah satu peer mengikut IPnya

en: Creating Torrent
ms: Mencipta Torrent

en: Destination:
ms: Destinasi

en: Automatically add torrents on connect
ms: Tambah torrent secara automatik bila sambung

en: Add Torrents
ms: Tambah Torrent

en: Add In _Paused State
ms: Tambah dalam _Masa Jeda

en: Prioritize First/Last Pieces
ms: Utamakan Kepingan Pertama/Akhir

en: Apply To All
ms: Gunakan Atas Semua

en: Revert To Defaults
ms: Tukar kepada Asal

en: _Connection Limit
ms: _Had Sambungan

en: Upload _Slot Limit
ms: Had Slot_Muat Naik

en: _Auto Managed
ms: _Diurus Automatik

en: _Pause
ms: _Jeda

en: Resu_me
ms: Sam_bung

en: Resume selected torrents.
ms: Mulakan semula torrent.

en: Opt_ions
ms: Pilih_an

en: _Remove Torrent
ms: _Buang Torrent

en: _Force Re-check
ms: _Paksa Periksa Semula

en: _Select All
ms: _Pilih Semua

en: _Pause All
ms: _Hentikan semua sementara

en: Resu_me All
ms: Mula_kan Semua

en: Add Infohash
ms: Tambah Infohash

en: Infohash:
ms: Infohash

en: Save .torrent as
ms: Simpan .torrent sebagai

en: <b>General</b>
ms: <b>Umum</b>

en: Add
ms: Tambah

en: Remove
ms: Buang

en: Add URL
ms: Tambah URL

en: The Deluge web interface is not installed, please install the
    interface and try again
ms: Antaramuka sesawang Deluge tidak dipasang, sila pasang
    antaramuka dan cuba lagi

en: Enable web interface
ms: Membolehkan paparan web

en: Enable SSL
ms: Membolehkan SSL

en: Listening port:
ms: Mendengar port:

en: <b>Settings</b>
ms: <b>Aturan</b>

en: Download Limit:
ms: Had Muat Turun

en: Upload Limit:
ms: Had Muat Naik

en: Active Torrents:
ms: Torrent aktif:

en: Active Downloading:
ms: Muat Turun Aktif:

en: Active Seeding:
ms: Penyemaian Aktif:

en: <b>Slow Settings</b>
ms: <b> Tetapan Perlahan</b>

en: There was an error sending the notification email: %s
ms: Terdapat ralat semasa menghantar emel pemberitahuan: %s

en: Notification email sent.
ms: Emel pemberitahuan dihantar.

en: Finished Torrent "%(name)s"
ms: Torrent "%(name)s" selesai

en: This email is to inform you that Deluge has finished downloading "%(name)s", which includes %(num_files)i files.
    To stop receiving these alerts, simply turn off email notification in Deluge's preferences.
    
    Thank you,
    Deluge.
ms: Emel ini maklumkan anda yang mana Deluge selesai memuat turun "%(name)s",, termasuklah %(num_files)i  fail .
    Untuk hentikan peringatan ini, matikan pemberitahuan emel didalam keutamaan Deluge.
    
    Terima kasih
    Deluge.

en: Notification Blink shown
ms: Kelipan Pemberitahuan dipaparkan

en: Popup notification is not enabled.
ms: Pemberitahuan timbuk dilumpuhkan.

en: Notification popup shown
ms: Tetingkap timbul pemberitahuan dipaparkan

en: Sound notification not enabled
ms: Pemberitahuan bunyi dilumpuhkan

en: pygame is not installed
ms: pygame tidak dipasang

en: Sound notification failed %s
ms: Pemberitahuan bunyi %s gagal

en: Sound notification Success
ms: Pemberitahuan bunyi Berjaya

en: Finished Torrent
ms: Torrent Selesai

en: Choose Sound File
ms: Pilih Fail Bunyi

en: Tray icon blinks enabled
ms: Kelipan ikon talam dibenarkan

en: Popups enabled
ms: Tingkap timbul dibenarkan

en: Sound enabled
ms: Bunyi dibenarkan

en: <b>UI Notifications</b>
ms: <b>Pemberitahaun UI</b>

en: <b>Recipients</b>
ms: <b>Penerima</b>

en: Server requires TLS/SSL
ms: Pelayan memerlukan TLS/SSL

en: <b>Email Notifications</b>
ms: <b>Pemberitahuan Emel</b>

en: This configuration does not mean that you'll actually receive notifications for all these events.
ms: Konfigurasi ini tidak bermakna anda sebenarnya menerima pemberitahuan untuk semua peristiwa ini.

en: Subscriptions
ms: Langganan

en: Sound Customization
ms: Suaian Bunyi

en: Invalid label, valid characters:[a-z0-9_-]
ms: Label tidak sah, aksara sah:[a-z0-9_-]

en: Empty Label
ms: Label Kosong

en: Label already exists
ms: Label telah wujud

en: Unknown Label
ms: Label tidak diketahui

en: Unknown Torrent
ms: Torrent tidak diketahui

en: Add Label
ms: Tambah Label

en: <b>Add Label</b>
ms: <b>Tambah Label</b>

en: <i>Use the sidebar to add,edit and remove labels. </i>
ms: <i>Gunakan sidebar untuk menambah,  menyunting  dan  membuang  label</i>

en: <b>Labels</b>
ms: <b>Label</b>

en: Label Options
ms: Label  Pilihan

en: <b>Label Options</b>
ms: <b>Label  Pilihan</b>

en: Apply per torrent max settings:
ms: Tetapkan setiap torrent penetapan maksima

en: Maximum
ms: Maksimum

en: Apply Queue settings:
ms: Laksana tetapan Baris Gilir:

en: <i>(1 line per tracker)</i>
ms: <i>(1 baris setiap penjejak)</i>

en: Automatically apply label:
ms: Tetapkan label secara automatik:

en: Label _Options
ms: Pilihan_Label

en: _Remove Label
ms: _Buang Label

en: _Add Label
ms: _Tambah Label

en: Torrent Complete
ms: Torrent Siap

en: Torrent Added
ms: Torrent Ditambah

en: Execute
ms: Lakukan

en: Event
ms: Peristiwa

en: <b>Add Command</b>
ms: <b>Tambahkan Perintah</b>

en: <b>Commands</b>
ms: <b>Perintah</b>

en: seconds
ms: saat

en: Watch folder does not exist.
ms: Folder pantau tidak wujud.

en: Path does not exist.
ms: Laluan tidak wujud.

en: <b>Watch Folders:</b>
ms: <b>Folder Pantau:</b>

en: Watch Folder Properties
ms: Ciri Folder Pantau

en: Select A Folder
ms: Pilih Folder

en: Enable this watch folder
ms: Benarkan folder pantau ini

en: <b>Watch Folder</b>
ms: <b>Folder Pantau</b>

en: Delete .torrent after adding
ms: Padam .torrent selepas menambah

en: Append extension after adding:
ms: Tambah sambungan selepas menambah:

en: <b>Torrent File Action</b>
ms: <b>Tindakan Fail Torrent</b>

en: <b>Move Completed</b>
ms: <b>Alih Fail Siap</b>

en: Main
ms: Utama

en: Max Upload Speed:
ms: Kelajuan Maksima Upload:

en: Max Connections:
ms: Sambungan Maksima:

en: Max Upload Slots:
ms: Slot Muatnaik Maksima:

en: Max Download Speed:
ms: Kelajuan Maksima Download:

en: <b>Bandwidth</b>
ms: <b>Jalur lebar</b>

en: Auto Managed:
ms: Diurus Sendiri:

en: Add Paused:
ms: Tambah Dijeda:

en: Queue to:
ms: Baris gilir ke:

en: Extract to:
ms: Ekstrak ke:

en: Create torrent name sub-folder
ms: Cipta nama sub-folder torrent

en: This option will create a sub-folder using the torrent's name within the selected extract folder and put the extracted files there.
ms: Pilihan ini akan cipta sub-folder menggunakan nama torrent pada folder ekstrak yang dipilih dan meletakkan fail yang diekstrak ke sana

en: Blocklist
ms: Senarai Sekatan

en: Emule IP list (GZip)
ms: List IP Emule (GZip)

en: SafePeer Text (Zipped)
ms: Teks SafePeer (Zipped)

en: PeerGuardian Text (Uncompressed)
ms: Teks PeerGuardian (Uncompressed)

en: Invalid leader
ms: Leader tidak sah

en: Invalid magic code
ms: Kod magik salah

en: Invalid version
ms: Versi salah

en: Days
ms: Hari

en: Import blocklist on startup
ms: Import senaraiblok bila startup

en: Download the blocklist file if necessary and import the file.
ms: Muaturun fail blocklist jika perlu dan import

en: Check Download and Import
ms: Periksa Muaturun dan Import

en: Download a new blocklist file and import it.
ms: Muaturun fail senaraiblok baru dan import

en: Force Download and Import
ms: Paksa Muaturun dan Import

en: Blocklist is up to date
ms: Senarai-sekatan  telah dikemas-kini

en: <b>Options</b>
ms: <b>Pilihan</b>

en: Type:
ms: Jenis:

en: Date:
ms: Tarikh:

en: File Size:
ms: Saiz fail

en: Set Maximum Connections
ms: Set Sambungan Maksima

en: Download Speed
ms: Kelajuan Muat Turun

en: Set Maximum Download Speed
ms: Set Kelajuan Muat Turun Maksima

en: Upload Speed
ms: Kelajuan Muat Naik

en: Set Maximum Upload Speed
ms: Set Kelajuan Muat Naik Maksima

en: Host:
ms: Hos:

en: Logout
ms: Logkeluar

en: Login
ms: Lomasuk

en: D/L Speed Limit
ms: Had Kelajuan MuatTurun

en: U/L Speed Limit
ms: Had Laju Muat Naik

en: Connection Limit
ms: Had Sambungan

en: Upload Slot Limit
ms: Had Slot Muat Naik

en: Update Tracker
ms: Kemaskini Tracker

en: Force Recheck
ms: Paksa Recheck

en: Move
ms: Pindah

en: Save
ms: Simpan

en: Connect
ms: Sambungkan

en: File
ms: Fail

en: Download
ms: Muaturun

en: General
ms: Umum

en: Add In Paused State
ms: Tambah dalam keadaan Pause

en: True
ms: Benar

en: Details
ms: Keterangan

en: Private
ms: Persendirian

en: Be alerted about new releases
ms: Ingatkan mengenai keluaran terbaru

en: Maximum Download Speed (KiB/s):
ms: Kelajuan Muat turun Maksimum (KiB/s):

en: Maximum Upload Speed (KiB/s):
ms: Kelajuan Muat naik Maksimum (KiB/s):

en: Maximum Connection Attempts per Second:
ms: Cubaan maksimum sambungan per saat:

en: Maximum Upload Slots:
ms: Slot Muat naik Maksimum:

en: Refresh
ms: Segar Semula
