deluge - en to bg translation catalogue (619 entries)

en: KiB/s
bg: КБ/сек

en: Afghanistan
bg: Афганистан

en: Aland Islands
bg: Айландски Острови

en: Albania
bg: Албания

en: Algeria
bg: Алжир

en: American Samoa
bg: Американска Самоа

en: Andorra
bg: Андора

en: Angola
bg: Ангола

en: Anguilla
bg: Ангила

en: Antarctica
bg: Антарктида

en: Antigua and Barbuda
bg: Антигуа и Барбуда

en: Argentina
bg: Аржентина

en: Armenia
bg: Армения

en: Aruba
bg: Аруба

en: Australia
bg: Австралия

en: Austria
bg: Австрия

en: Azerbaijan
bg: Азербейджан

en: Bahamas
bg: Бахамски острови

en: Bahrain
bg: Бахрейн

en: Bangladesh
bg: Бангладеш

en: Barbados
bg: Барбадос

en: Belarus
bg: Беларус

en: Belgium
bg: Белгия

en: Belize
bg: Белийз

en: Benin
bg: Бенин

en: Bermuda
bg: Бермудски острови

en: Bhutan
bg: Бутан

en: Bolivia
bg: Боливия

en: Bosnia and Herzegovina
bg: Босна и Херцеговина

en: Botswana
bg: Ботсвана

en: Bouvet Island
bg: Остров Буве

en: Brazil
bg: Бразилия

en: British Indian Ocean Territory
bg: Британска територия в Индийския океан

en: Brunei Darussalam
bg: Бруней Дарессалам

en: Bulgaria
bg: България

en: Burkina Faso
bg: Буркина Фасо

en: Burundi
bg: Бурунди

en: Cambodia
bg: Камбоджа

en: Cameroon
bg: Камерун

en: Canada
bg: Канада

en: Cape Verde
bg: Капо Верде

en: Cayman Islands
bg: Кайманови острови

en: Central African Republic
bg: Централноафриканска Република

en: Chad
bg: Чад

en: Chile
bg: Чили

en: China
bg: Китай

en: Christmas Island
bg: Коледни острови

en: Cocos (Keeling) Islands
bg: Кокосови острови

en: Colombia
bg: Колумбия

en: Comoros
bg: Коморски острови

en: Congo
bg: Конго

en: Congo, The Democratic Republic of the
bg: Демократична република Конго

en: Cook Islands
bg: Острови Кук

en: Costa Rica
bg: Коста Рика

en: Cote d'Ivoire
bg: Бряг на слоновата кост

en: Croatia
bg: Хърватска

en: Cuba
bg: Куба

en: Cyprus
bg: Кипър

en: Czech Republic
bg: Чешка република

en: Denmark
bg: Дания

en: Djibouti
bg: Джибути

en: Dominica
bg: Доминика

en: Dominican Republic
bg: Доминиканска република

en: Ecuador
bg: Еквадор

en: Egypt
bg: Египет

en: El Salvador
bg: Ел Салвадор

en: Equatorial Guinea
bg: Екваториална Гвинея

en: Eritrea
bg: Еритрея

en: Estonia
bg: Естония

en: Ethiopia
bg: Етиопия

en: Falkland Islands (Malvinas)
bg: Фолклендски Острови (Малвини)

en: Faroe Islands
bg: Фарьорски острови

en: Fiji
bg: Фиджи

en: Finland
bg: Финландия

en: France
bg: Франция

en: French Guiana
bg: Френска Гвиана

en: French Polynesia
bg: Френска Полинезия

en: French Southern Territories
bg: Френски южни територии

en: Gabon
bg: Габон

en: Gambia
bg: Гамбия

en: Georgia
bg: Грузия

en: Germany
bg: Германия

en: Ghana
bg: Гана

en: Gibraltar
bg: Гибралтар

en: Greece
bg: Гърция

en: Greenland
bg: Гренландия

en: Grenada
bg: Гренада

en: Guadeloupe
bg: Гваделупа

en: Guam
bg: Гуам

en: Guatemala
bg: Гватемала

en: Guernsey
bg: Гърнси

en: Guinea
bg: Гвинея

en: Guinea-Bissau
bg: Гвинея-Бисау

en: Guyana
bg: Гаяна

en: Haiti
bg: Хаити

en: Heard Island and McDonald Islands
bg: Острови Хърд и МакДоналд

en: Holy See (Vatican City State)
bg: Ватикана

en: Honduras
bg: Хондурас

en: Hong Kong
bg: Хонг Конг

en: Hungary
bg: Унгария

en: Iceland
bg: Исландия

en: India
bg: Индия

en: Indonesia
bg: Индонезия

en: Iran, Islamic Republic of
bg: Иран, Ислямска република

en: Iraq
bg: Ирак

en: Ireland
bg: Ирландия

en: Isle of Man
bg: Остров Ман

en: Israel
bg: Израел

en: Italy
bg: Италия

en: Jamaica
bg: Ямайка

en: Japan
bg: Япония

en: Jersey
bg: Джърси (остров)

en: Jordan
bg: Йордания

en: Kazakhstan
bg: Казахстан

en: Kenya
bg: Кения

en: Kiribati
bg: Кирибати

en: Korea, Democratic People's Republic of
bg: Корея, Демократична народна република

en: Korea, Republic of
bg: Корея, Република

en: Kuwait
bg: Кувейт

en: Kyrgyzstan
bg: Киргизстан

en: Lao People's Democratic Republic
bg: Лаоска народнодемократична република

en: Latvia
bg: Латвия

en: Lebanon
bg: Ливан

en: Lesotho
bg: Лесото

en: Liberia
bg: Либерия

en: Libyan Arab Jamahiriya
bg: Либийска Арабска Джамахирия

en: Liechtenstein
bg: Лихтенщайн

en: Lithuania
bg: Литва

en: Luxembourg
bg: Люксембург

en: Macao
bg: Макао

en: Macedonia, The Former Yugoslav Republic of
bg: Македония

en: Madagascar
bg: Мадагаскар

en: Malawi
bg: Малави

en: Malaysia
bg: Малайзия

en: Maldives
bg: Малдивски острови

en: Mali
bg: Мали

en: Malta
bg: Малта

en: Marshall Islands
bg: Маршалови острови

en: Martinique
bg: Мартиника

en: Mauritania
bg: Мавритания

en: Mauritius
bg: Мавриций

en: Mayotte
bg: Майот

en: Mexico
bg: Мексико

en: Micronesia, Federated States of
bg: Микронезия

en: Moldova
bg: Молдова

en: Monaco
bg: Монако

en: Mongolia
bg: Монголия

en: Montenegro
bg: Черна гора

en: Montserrat
bg: Монсерат

en: Morocco
bg: Мароко

en: Mozambique
bg: Мозамбик

en: Myanmar
bg: Мианмар

en: Namibia
bg: Намибия

en: Nauru
bg: Науру

en: Nepal
bg: Непал

en: Netherlands
bg: Холандия

en: Netherlands Antilles
bg: Холандски Антили

en: New Caledonia
bg: Нова Каледония

en: New Zealand
bg: Нова Зеландия

en: Nicaragua
bg: Никарагуа

en: Niger
bg: Нигер

en: Nigeria
bg: Нигерия

en: Niue
bg: Ниуе

en: Norfolk Island
bg: Остров Норфолк

en: Northern Mariana Islands
bg: Северни Мариански острови

en: Norway
bg: Норвегия

en: Oman
bg: Оман

en: Pakistan
bg: Пакистан

en: Palau
bg: Палау

en: Palestinian Territory, Occupied
bg: Палестинска територия, Окупирана

en: Panama
bg: Панама

en: Papua New Guinea
bg: Папуа Нова Гвинея

en: Paraguay
bg: Парагвай

en: Peru
bg: Перу

en: Philippines
bg: Филипини

en: Pitcairn
bg: Острови Питкерн

en: Poland
bg: Полша

en: Portugal
bg: Португалия

en: Puerto Rico
bg: Пуерто Рико

en: Qatar
bg: Катар

en: Reunion
bg: Реюнион

en: Romania
bg: Румъния

en: Russian Federation
bg: Руска Федерация

en: Rwanda
bg: Руанда

en: Saint Barthelemy
bg: Сен Бартелми

en: Saint Helena
bg: Света Елена

en: Saint Kitts and Nevis
bg: Сейнт Китс и Невис

en: Saint Lucia
bg: Сейнт Лусия

en: Saint Martin
bg: Сен Мартен

en: Saint Pierre and Miquelon
bg: Сен Пиер и Микелон

en: Saint Vincent and the Grenadines
bg: Сейнт Винсънт и Гренадини

en: Samoa
bg: Самоа

en: San Marino
bg: Сан Марино

en: Sao Tome and Principe
bg: Сао Томе и Принсипи

en: Saudi Arabia
bg: Саудитска Арабия

en: Senegal
bg: Сенегал

en: Serbia
bg: Сърбия

en: Seychelles
bg: Сейшели

en: Sierra Leone
bg: Сиера Леоне

en: Singapore
bg: Сингапур

en: Slovakia
bg: Словакия

en: Slovenia
bg: Словения

en: Solomon Islands
bg: Соломонови острови

en: Somalia
bg: Сомалия

en: South Africa
bg: Република Южна Африка

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
bg: Южна Джорджия и Южни Сандвичеви острови

en: Spain
bg: Испания

en: Sri Lanka
bg: Шри Ланка

en: Sudan
bg: Судан

en: Suriname
bg: Суринам

en: Svalbard and Jan Mayen
bg: Шпицберген и Ян Майен

en: Swaziland
bg: Свазиленд

en: Sweden
bg: Швеция

en: Switzerland
bg: Швейцария

en: Syrian Arab Republic
bg: Сирийска Арабска Република

en: Tajikistan
bg: Таджикистан

en: Tanzania, United Republic of
bg: Танзания

en: Thailand
bg: Тайланд

en: Timor-Leste
bg: Източен Тимор

en: Togo
bg: Того

en: Tokelau
bg: Токелау

en: Tonga
bg: Тонга

en: Trinidad and Tobago
bg: Тринидад и Тобаго

en: Tunisia
bg: Тунис

en: Turkey
bg: Турция

en: Turkmenistan
bg: Туркменистан

en: Turks and Caicos Islands
bg: Търкс и Кайкос

en: Tuvalu
bg: Тувалу

en: Uganda
bg: Уганда

en: Ukraine
bg: Украйна

en: United Arab Emirates
bg: Обединени Арабски Емирства

en: United Kingdom
bg: Великобритания

en: United States
bg: Съединени Амеркански Щати

en: United States Minor Outlying Islands
bg: Малки далечни острови на САЩ

en: Uruguay
bg: Уругвай

en: Uzbekistan
bg: Узбекистан

en: Vanuatu
bg: Вануату

en: Venezuela
bg: Венецуела

en: Viet Nam
bg: Виетнам

en: Virgin Islands, British
bg: Британски Вирджински острови

en: Virgin Islands, U.S.
bg: Американски Вирджински острови

en: Wallis and Futuna
bg: Уолис и Футуна

en: Western Sahara
bg: Западна Сахара

en: Yemen
bg: Йемен

en: Zambia
bg: Замбия

en: Zimbabwe
bg: Зимбабве

en: Checking
bg: Проверка

en: Downloading
bg: Изтегляне

en: Seeding
bg: Разпръскване

en: Paused
bg: На пауза

en: Queued
bg: На опашка

en: Error
bg: Грешка

en: Name
bg: Име

en: Progress
bg: Напредък

en: State
bg: Състояние

en: Size
bg: Размер

en: Downloaded
bg: Изтеглено

en: Uploaded
bg: Качени

en: Ratio
bg: Съотн.

en: Down Speed
bg: Сваляне

en: Up Speed
bg: Качване

en: Peers
bg: Потр.

en: Avail
bg: Налично

en: Added
bg: Добавено

en: Tracker
bg: Тракер

en: ETA
bg: Остава

en: Prioritize First/Last
bg: Първо началото и края

en: Auto Managed
bg: Автоматично управление

en: Pieces
bg: Части

en: Warning
bg: Внимание

en: Announce OK
bg: Успешно обявяване

en: Announce Sent
bg: Обявлението е изпратено

en: Interface
bg: Интерфейс

en: Downloads
bg: Изтегляния

en: Bandwidth
bg: Скорост на връзката

en: Queue
bg: Опашка

en: Network
bg: Мрежа

en: Proxy
bg: Посредник

en: Cache
bg: Кеш-памет

en: Other
bg: Друго

en: Daemon
bg: Демон

en: Plugins
bg: Приставки

en: Command
bg: Команда

en: Add Host
bg: Добавяне на хост

en: Hostname:
bg: Име на хост:

en: Port:
bg: Порт:

en: Username:
bg: Потребителско име:

en: Password:
bg: Парола:

en: Options
bg: Настройки

en: From
bg: От

en: To
bg: До

en: Use Random Ports
bg: Ползване на случайни портове

en: Encryption
bg: Шифроване

en: Inbound
bg: Входящ

en: Forced
bg: Задължително

en: Enabled
bg: Включено

en: Disabled
bg: Изключено

en: Outbound
bg: Изходящ

en: Level
bg: Ниво

en: Handshake
bg: Ръкостискане

en: Either
bg: И двете

en: Maximum Connections
bg: максимални връзки

en: Maximum Upload Slots
bg: Максимален брой качвания

en: Maximum Half-Open Connections
bg: Макс. полу-отворени връзки

en: Maximum Connection Attempts per Second
bg: Макс. опити за свързване в секунда

en: Ignore limits on local network
bg: Пренебрегване на ограниченията в локалната мрежа

en: Periodically check the website for new releases
bg: Периодична проверка на сайта за нови версии

en: Share Ratio
bg: Коефицент на споделяне

en: Type
bg: Вид

en: Username
bg: Потребителско име

en: Password
bg: Парола

en: Port
bg: Порт

en: Settings
bg: Настройки

en: Cancel
bg: Отказване

en: Apply
bg: Прилагане

en: DHT
bg: DHT (децентрализирана размяна)

en: Tier
bg: Редица

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Torrent
bg: Торент

en:  Torrents Queued
bg:  торента на опашката

en:  Torrent Queued
bg:  торент на опашката

en: Server:
bg: Сървър:

en: Unlimited
bg: Неограничено

en: Down
bg: Надолу

en: Up
bg: Нагоре

en: Trackers
bg: Следящи сървъри

en: None
bg: Без

en: Admin
bg: Администратор

en: Labels
bg: Етикети

en: No Label
bg: Без етикет

en: Not Connected
bg: Няма връзка

en: DHT Nodes
bg: Възли на DHT

en: Set Unlimited
bg: Без ограничение

en: Other...
bg: Друго...

en: On
bg: Вкл

en: Off
bg: Изкл.

en: Disable
bg: Изключване

en: Offline
bg: Изключен

en: Online
bg: Включен

en: Connected
bg: Свързан

en: Host
bg: Хост

en: Plugin
bg: Приставка

en: Select the Plugin
bg: Изберете приставката

en: Plugin Eggs
bg: Инсталатори (eggs) на приставки

en: Address
bg: Адрес

en: Client
bg: Клиент

en: Filename
bg: Име на файл

en: Invalid File
bg: Невалиден файл

en: Choose a .torrent file
bg: Избор на торент-файл

en: Torrent files
bg: Торент-файлове

en: All files
bg: Всички файлове

en: Invalid URL
bg: Невалиден URL адрес

en: Download Failed
bg: Изтеглянето неуспешно

en: _Status
bg: _Състояние

en: _Details
bg: По_дробности

en: Fi_les
bg: _Файлове

en: _Peers
bg: _Потребители

en: _Options
bg: _Настройки

en: Priority
bg: Важност

en: Details:
bg: Подробности:

en: Choose a file
bg: Изберете файл

en: Choose a folder
bg: Изберете папка

en: Save .torrent file
bg: Запазване на торент-файла

en: label
bg: етикет

en: Add Peer
bg: Добавяне на потребител

en: hostname:port
bg: хост:порт

en: Top
bg: Горе

en: Bottom
bg: Най-долу

en: _Show Deluge
bg: _Показване на Deluge

en: _Add Torrent
bg: _Добавяне на торент

en: _Download Speed Limit
bg: Ограничение скоростта на _изтегляне

en: _Upload Speed Limit
bg: Ограничение скоростта на _качване

en: Quit & Shutdown Daemon
bg: Изход и спиране на демона

en: _Quit
bg: _Затваряне

en: _File
bg: _Файл

en: _Create Torrent
bg: _Създаване на торент

en: _Edit
bg: _Редактиране

en: _Connection Manager
bg: _Управление на връзките

en: _Torrent
bg: _Торент

en: _View
bg: П_реглед

en: _Toolbar
bg: Лента с _инструменти

en: _Sidebar
bg: _Странична лента

en: Status_bar
bg: Лента за със_тоянието

en: T_abs
bg: _Подпрозорци

en: _Columns
bg: _Колони

en: S_idebar
bg: Страни_чна лента

en: Show _Zero Hits
bg: Показване торентите _без трафик

en: Show _Trackers
bg: Показване на _сървърите

en: _Help
bg: _Помощ

en: Frequently Asked Questions
bg: Често задавани въпроси

en: Add torrent
bg: Добавяне на торент

en: Add Torrent
bg: Добавяне на торент

en: Remove torrent
bg: Премахване на торента

en: Remove Torrent
bg: Премахване на торент

en: Pause the selected torrents
bg: Спиране на пауза на избраните торенти

en: Pause
bg: Спиране

en: Resume the selected torrents
bg: Възобновяване на избраните торенти

en: Resume
bg: Продължаване

en: Queue Torrent Up
bg: Нагоре в опашката

en: Queue Up
bg: Нагоре в опашката

en: Queue Torrent Down
bg: Надолу в опашката

en: Queue Down
bg: Надолу в опашката

en: Preferences
bg: Настройки

en: Connection Manager
bg: Управление на връзките

en: Create Torrent
bg: Създаване на торент

en: Fol_der
bg: Пап_ка

en: _Remote Path
bg: _Отдалечен път

en: Files
bg: Файлове

en: Author:
bg: Автор:

en: Comments:
bg: Коментари:

en: Info
bg: Данни

en: _Remove
bg: П_ремахване

en: Webseeds
bg: Качващи

en: Piece Size:
bg: Размер на частите:

en: Set Private Flag
bg: Отбелязване като лично

en: Add this torrent to the session
bg: Добавяне на този торент към сесията

en: _Expand All
bg: Разширяване на _всички

en: Name:
bg: Име:

en: Move completed:
bg: Преместване на готовите в:

en: Stop seed at ratio:
bg: Спиране при съотношение:

en: Remove at ratio
bg: Премахване при съотношение

en: Upload Speed:
bg: Скорост на качване:

en: Download Speed:
bg: Скорост на изтегляне:

en: Connections:
bg: Връзки:

en: _Edit Trackers
bg: _Редактиране на следящите сървъри

en: Edit Tracker
bg: Редактиране на следящия сървър

en: Tracker:
bg: Следящ сървър:

en: Enter Remote Path
bg: Въведете отдалечен път

en: Path:
bg: Път:

en: Add Tracker
bg: Добавяне на следящ сървър

en: Trackers:
bg: Сървъри:

en: Show session speed in titlebar
bg: Обща скорост в заглавието на прозореца

en: Enable system tray icon
bg: Икона в системния панел

en: Minimize to tray on close
bg: Свиване в системния панел при затваряне

en: Start in tray
bg: Зареждане в системния панел

en: Password protect system tray
bg: Защита с парола на системния панел

en: Move completed to:
bg: Преместване на приключилите в:

en: Copy of .torrent files to:
bg: Торент-файловете в:

en: Download to:
bg: Сваляне в:

en: Prioritize first and last pieces of torrent
bg: Първо на началото и края

en: Prioritize first and last pieces of files in torrent
bg: Изтегляне първо на началната и крайна част на файловете

en: Add torrents in Paused state
bg: Добавяне на торентите в спряно състояние

en: Always show
bg: Да се показва винаги

en: Bring the dialog to focus
bg: Показване прозореца на преден план

en: The maximum number of connections allowed.  Set -1 for unlimited.
bg: Максимален позволен брой връзки. Задайте -1 за неограничен.

en: The maximum upload slots for all torrents.  Set -1 for unlimited.
bg: Максималният брой слотове за качване за всички торенти. Задайте -1 за неограничен брой такива.

en: The maximum download speed for all torrents.  Set -1 for unlimited.
bg: Максимална скорост на изтегляне за всички торенти. Задайте -1 за неограничена.

en: The maximum upload speed for all torrents.  Set -1 for unlimited.
bg: Максималната скорост на качване за всички торенти. Задайте -1 за неограничена.

en: The maximum upload slots per torrent.  Set -1 for unlimited.
bg: Максимален брой места за качване по торенти. Задайте -1 за неограничен.

en: The maximum number of connections per torrent.  Set -1 for unlimited.
bg: Максимален брой връзки за торент. Задайте -1 за неограничен.

en: Random
bg: Произволно

en: Active Port:
bg: Използван порт:

en: Test Active Port
bg: Проверка на ползвания порт

en: From:
bg: От:

en: To:
bg: До:

en: Level:
bg: Степен:

en: Universal Plug and Play
bg: Universal Plug and Play (UPNP)

en: NAT Port Mapping Protocol
bg: Протокол за пренасочване на портове

en: Peer Exchange
bg: Размяна между потребители

en: LSD
bg: LSD (откриване в локална мрежа)

en: Local Service Discovery finds local peers on your network.
bg: Откриване на потребители в локалната ви мрежа

en: Distributed hash table may improve the amount of active connections.
bg: Разпределената хеш-таблица (DHT) може да подобри активните връзки.

en: Peer TOS Byte:
bg: Байт за TOS на потребител:

en: Cache Size (16 KiB blocks):
bg: Големина на кеша (в блокове по 16 KiB):

en: Cache Expiry (seconds):
bg: Изчистване от кеша (в секунди):

en: The total number of 16 KiB blocks written to disk since this session was started.
bg: Общия брой на блоковете от по 16 KiB записани на диска откакто е започнала сесията.

en: Blocks Written:
bg: Записани блокове:

en: The total number of write operations performed since this session was started.
bg: Общия брой на изпълнениете операции за запис откакто е започнала сесията.

en: Blocks Read:
bg: Прочетени блокове:

en: The total number of read operations performed since this session was started.
bg: Общия брой на изпълнените операции за четене откакто е започнала сесията.

en: Reads:
bg: Четения:

en: The number of 16 KiB blocks currently in the disk cache. This includes both read and write cache.
bg: Общия брой на блоковете от по 16 KiB прочетени от диска откакто е започнала сесията.

en: Cache Size:
bg: Големина на кеша:

en: Read Cache Size:
bg: Големина на кеша при четене:

en: Help us improve Deluge by sending us your Python version, PyGTK version, OS and processor types.  Absolutely no other information is sent.
bg: Помогнете ни да подобрим Deluge, като ни изпращате версиите си на Python, PyGTK, операционната систева и вида на процесора. Никакви други данни не се изпращат.

en: Yes, please send anonymous statistics
bg: Да, нека се изпращат анонимно статистики

en: Location:
bg: Местоположение:

en: If Deluge cannot find the database file at this location it will fallback to using DNS to resolve the peer's country.
bg: Ако Deluge не открие файл с базата данни на това местоположение, ще се опита да използва DNS за намирането на дръжавата на пиъра.

en: Daemon port:
bg: Порт на демона:

en: Allow Remote Connections
bg: Пзволяване на отдалечени връзки

en: Connections
bg: Връзки

en: Version:
bg: Версия:

en: Homepage:
bg: Страница в Интернет:

en: Author Email:
bg: Е-поща на автора:

en: New Release
bg: Нова версия

en: _Goto Website
bg: Отиване на _уеб-страницата

en: Do not show this dialog in the future
bg: Да не се показва този прозорец за в бъдеще

en: Add a peer by its IP
bg: Добавяне на потребител по IP

en: Creating Torrent
bg: Създаване на торент

en: Edit Trackers
bg: Редактиране на следящите сървъри

en: Destination:
bg: Назначение:

en: Queued Torrents
bg: Торенти на опашка

en: Automatically add torrents on connect
bg: Автоматично добавяне на торенти при свързване

en: Add Torrents
bg: Добавяне на торенти

en: Add In _Paused State
bg: Добавяне в _спряно състояние

en: Prioritize First/Last Pieces
bg: Първо началото и края

en: Apply To All
bg: Прилагане за всички

en: Revert To Defaults
bg: Връщане към подразбиране

en: _Connection Limit
bg: Ограничение на _връзките

en: Upload _Slot Limit
bg: Ограничение _местата на качване

en: _Auto Managed
bg: _Автоматично управление

en: Resu_me
bg: _Възобновяване

en: Resume selected torrents.
bg: Възобновяване на избраните торенти.

en: Opt_ions
bg: Наст_ройки

en: _Queue
bg: _На опашка

en: _Update Tracker
bg: _Обновяване на следящия сървър

en: _Remove Torrent
bg: _Премахване на торента

en: _Force Re-check
bg: _Проверка на изтегленото

en: _Select All
bg: Избиране на _всички

en: _Pause All
bg: _Спиране на всички

en: Resu_me All
bg: Продължаване на _всички

en: Add Infohash
bg: Добавяне на хеш-код

en: Infohash:
bg: Хеш-код:

en: Save .torrent as
bg: Запазване на торент-файла като

en: <b>General</b>
bg: <b>Общи</b>

en: Add
bg: Добавяне

en: Remove
bg: Премахване

en: Add URL
bg: Добавяне на URL-адрес

en: URL:
bg: URL-адрес:

en: Enable web interface
bg: Включи уеб интерфейсът

en: Enable SSL
bg: Включи SSL

en: Listening port:
bg: Порт:

en: <b>Settings</b>
bg: <b>Настройки</b>

en: Download Limit:
bg: Лимит за сваляне:

en: Upload Limit:
bg: Лимит за качване:

en: Active Torrents:
bg: Активни торенти:

en: Invalid label, valid characters:[a-z0-9_-]
bg: Неправилен етикет, разрешените символи са a-z, 0-9, _ и -

en: Empty Label
bg: Празен етикет

en: Label already exists
bg: Етикетът вече съществува

en: Unknown Label
bg: Непознат еткет

en: Unknown Torrent
bg: Непознат торент

en: Add Label
bg: Добавяне на етикет

en: <b>Add Label</b>
bg: <b>Добавяне на етикет</b>

en: <i>Use the sidebar to add,edit and remove labels. </i>
bg: <i>Ползвайте страничната лента за добавяне, редактиране и премахване на етикети.</i>

en: <b>Labels</b>
bg: <b>Етикети</b>

en: Label Options
bg: Настройки на етикет

en: <b>Label Options</b>
bg: <b>Настройки на етикет<b>

en: Apply per torrent max settings:
bg: Прилагане на максимални настройки за торент:

en: Maximum
bg: Максимално

en: Apply Queue settings:
bg: Прилагане настройките за опашката:

en: <i>(1 line per tracker)</i>
bg: <i>(един ред за всеки сървър)</i>

en: Automatically apply label:
bg: Автоматично прилагане на етикет:

en: Label
bg: Етикет

en: Label _Options
bg: _Настройки на етикет

en: _Remove Label
bg: _Премахване на етикет

en: _Add Label
bg: _Добавяне на етикет

en: Torrent Complete
bg: Торентът е завършен

en: Torrent Added
bg: Торентът е добавен

en: Execute
bg: Изпълни

en: Event
bg: Събитие

en: <b>Add Command</b>
bg: <b>Добави команда</b>

en: <b>Commands</b>
bg: <b>Команди</b>

en: seconds
bg: секунди

en: Select A Folder
bg: Изберете Папка

en: Max Upload Speed:
bg: Максимална скорост на качване:

en: Max Connections:
bg: Максимален брой връзки:

en: Max Upload Slots:
bg: Макс. места за качване:

en: Max Download Speed:
bg: Максимална скорост на изтегляне:

en: <b>Bandwidth</b>
bg: <b>Скорост на връзката</b>

en: <b>Queue</b>
bg: <b>Опашка</b>

en: Extract to:
bg: Извличане в:

en: Create torrent name sub-folder
bg: Създаване на под-папка с името на торента

en: This option will create a sub-folder using the torrent's name within the selected extract folder and put the extracted files there.
bg: Това ще създаде под-папка с името на торента в избраната папка и ще постави извлечените файлове в нея.

en: Blocklist
bg: Черен списък

en: Emule IP list (GZip)
bg: IP-списък от Emule (GZip)

en: SafePeer Text (Zipped)
bg: SafePeer, текст (компресиран)

en: PeerGuardian Text (Uncompressed)
bg: PeerGuardian, текст (некомпресиран)

en: PeerGuardian P2B (GZip)
bg: PeerGuardian P2B (компресиран с GZip)

en: Invalid leader
bg: Неправилно начало

en: Invalid magic code
bg: Неправилен магически код

en: Invalid version
bg: Неправилна версия

en: Days
bg: Дни

en: Import blocklist on startup
bg: Приложи списъка с блокирани при стартиране

en: Download the blocklist file if necessary and import the file.
bg: Свали списъка с блокирани, при необходимост, и добави файла.

en: Check Download and Import
bg: Проверка на изтегленото и внасяне

en: Download a new blocklist file and import it.
bg: Изтегли нов списък в блокирани адреси и го зареди.

en: Force Download and Import
bg: Принудително изтегляне и внасяне

en: Blocklist is up to date
bg: Списъкът с блокирани адреси е актуален

en: <b>Options</b>
bg: <b>Настройки</b>

en: Type:
bg: Вид:

en: Date:
bg: Дата:

en: File Size:
bg: Размер на файла:

en: <b>Info</b>
bg: <b>Данни</b>

en: Set Maximum Connections
bg: Зададен максимален брой връзки

en: Download Speed
bg: скорост на сваляне

en: Set Maximum Download Speed
bg: Зададена максимална скорост на изтегляне

en: Upload Speed
bg: скорост на качване

en: Set Maximum Upload Speed
bg: Зададена максимална скорост на качване

en: Protocol Traffic Download/Upload
bg: Трафик от протокола

en: Host:
bg: Адрес:

en: Logout
bg: Изход

en: Login
bg: Вход

en: Filters
bg: Филтри

en: D/L Speed Limit
bg: Ограничеине скорост на изтегляне

en: U/L Speed Limit
bg: Лимит на скороста на качване

en: Connection Limit
bg: Ограничение на връзката

en: Upload Slot Limit
bg: Ограничение места за качване

en: Update Tracker
bg: Обновяване на тракера

en: Force Recheck
bg: Проверка на изтегленото

en: Move
bg: Преместване

en: Save
bg: Запазване

en: Connect
bg: Свързване

en: File
bg: Файл

en: Download
bg: Изтегляне

en: General
bg: Общо

en: Add In Paused State
bg: Добавяне в спряно състояние

en: True
bg: Вярно

en: Details
bg: Подробности

en: Private
bg: Лично

en: Be alerted about new releases
bg: Съобщаване за нови версии

en: Maximum Connections:
bg: Максимален брой връзки:

en: Maximum Download Speed (KiB/s):
bg: Максимална скорост на изтегляне (КБ/сек):

en: Maximum Upload Speed (KiB/s):
bg: Максимална скорост на качване (КБ/сек):

en: Maximum Half-Open Connections:
bg: Максимум полу-отворени връзки:

en: Maximum Connection Attempts per Second:
bg: Максимум опити за свързване за секунда:

en: Maximum Upload Slots:
bg: Максимум слотове за качване:

en: Server
bg: Сървър

en: Refresh
bg: Обновяване
