desktopnova - en to cs translation catalogue (76 entries)

en: Failed to create directory "%s".
cs: Vytvoření adresáře "%s" selhalo.

en: Error: %s
    
    The application will be terminated.
cs: Chyba: %s
    
    Aplikace bude ukončena.

en: Couldn't get user config directory!
cs: Nelze načíst adresář s uživatelským nastavením

en: system() returned error-code (-1)!
cs: system() vrátil chybový kód (-1)!

en: Error: %s
cs: Chyba: %s

en: system() returned error-code (127)!
cs: system() vrátil chybový kód (127)!

en: Error: /bin/sh could not be executed.
cs: Chyba: /bin/sh nelze spustit.

en: default
cs: výchozí

en: <b>Author:</b> %s
cs: <b>Autor:</b> %s

en: <b>Homepage:</b> %s
cs: <b>Domovská stránka:</b> %s

en: <b>Filename:</b> %s/%s
cs: <b>Název souboru:</b> %s/%s

en: Modules
cs: Moduly

en: Active
cs: Aktivní

en: Name
cs: Název

en: Details
cs: Podrobnosti

en: No item selected
cs: Není vybrána žádná položka

en: Save changes?
cs: Uložit změny?

en: Saved changes in settings will be loaded by the daemon automatically.
cs: Uložené změny budou démonem načteny automaticky.

en: Select File
cs: Vyberte soubor

en: All files
cs: Všechny soubory

en: All images
cs: Všechny obrázky

en: Select Folder
cs: Vyberte adresář

en: About DesktopNova
cs: O DesktopNova

en: DesktopNova changes your wallpaper in a given time interval
cs: DesktopNova slouží ke změně pozadí plochy v daném časovém intervalu

en: If you don't save the changes, the daemon will load the old settings!
cs: Pokud změny neuložíte, démon použije staré nastavení!

note: TRANSLATORS: pid is a shorthand for "process identifier" see http://en.wikipedia.org/wiki/Process_identifier
en: 
    
    (This doesn't indicate an error. The pid-lock file doesn't exist, so it can't prevent the start of the daemon.)
cs: 
    
    (Toto neznamená chybu. Pid-lock soubor neexistuje,  tak to nemůže zabránit startu démona.)

en: Error: %s%s
cs: Chyba: %s%s

note: TRANSLATORS: pid is a shorthand for "process identifier" see http://en.wikipedia.org/wiki/Process_identifier
en: Failed to remove pid-lock file "%s".
cs: Chyba při odstraňování pid-lock souboru "%s".

en: Images
cs: Obrazky

en: Settings
cs: Nastavení

en: Tray-Icon
cs: Ikona v oznamovací oblasti

en: <b>Images:</b>
cs: <b>Obrázky:</b>

en: <b>Settings:</b>
cs: <b>Nastavení:</b>

en: <b>Modules:</b>
cs: <b>Moduly:</b>

en: Profile:
cs: Profil:

en: Select the profile, which you would like to activate or change.
cs: Vyberte profil, který chcete aktivovat nebo změnit.

en: Folder
cs: Adresář

en: Filename
cs: Název souboru

en: Subfolders
cs: Podadresáře

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit the name of the profiles.
cs: Úpraba názvu profilů.

en: Add
cs: Přidat

en: Add a single file to the list.
cs: Přidání jednotlivého souboru do seznamu.

en: Add Folder
cs: Přidat adresář

en: Add a folder to the list.
cs: Přidání adresáře do seznamu.

en: Remove
cs: Odebrat

en: Remove the selected item.
cs: Odstranění vybrané položky.

en: Remove All
cs: Odebrat vše

en: Remove all items from the list.
cs: Odstranění všech položek ze seznamu.

en: Start Daemon
cs: Spustit démona

en: Start the daemon. The daemon works in the background and changes the wallpaper.
cs: Spustí démona. Démon pracuje na pozadí a mění pozadí plochy.

en: Stop Daemon
cs: Zastavit démona

en: Stop the daemon. The daemon works in the background and changes the wallpaper.
cs: Zastaví démona. Démon pracuje na pozadí a mění pozadí plochy.

en: Select different modules. The daemon uses the moules to change the wallpaper.
cs: Výběr různých modulů. Moduly jsou používány démonem pro změny pozadí plochy.

en: Change wallpaper in intervals
cs: Měnit pozadí v intervalech

en: Change the wallpaper automatically after a given time.
cs: Změna pozadí automaticky po daném čase

en: Change wallpaper every launch
cs: Změnit pozadí při každém startu

en: Change the wallpaper when the daemon starts.
cs: Změna pozadí při každém startu démona.

en: Cache file list (EXPERIMENTAL)
cs: Předčítat seznam souborů (EXPERIMENTÁLNÍ)

en: Save the list of all wallpapers into a cache file. This option needs more RAM, but the daemon can start more quickly.
    
    This Feature is only experimental!
cs: Předem načte seznam pozadí do paměti. Tato možnost potřebuje více operační paměti, ale démon pak startuje rychleji.
    
    Tato vlastnost je pouze experimentální!

en: Launch daemon every session (Autorun)
cs: Spustit démona při každém sezení (Autostart)

en: Starts the daemon automatically when you log in.
cs: Spustí démona při každém přihlášení.

en: Launch tray-icon every session (Autorun)
cs: Zobrazit ikonu v oznamovací oblasti při každém sezení (Autostart)

en: Starts the tray-icon automatically when you log in.
cs: Zobrazí ikonu v oznamovací oblasti při každém sezení (Autostart)

en: Enable mouse wheel switching
cs: Povolit změnu kolečkem myši

en: Change the wallpaper by using the mouse wheel.
cs: Měňte tapetu pomocí kolečka myši.

en: Interval (in minutes):
cs: Interval (v minutách):

en: Create new profile
cs: Vytvořit nový profil

en: Please enter the name of the new profile:
cs: Prosím zadejte název nového profilu:

en: Rename profile
cs: Přejmenovat profil

en: Please enter the new name of the profile:
cs: Prosím zadejte nový název profilu:

en: <b>Profile settings:</b>
cs: <b>Nastavení profilu:</b>

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Clear
cs: Smazat

en: Profile settings
cs: Nastavení profilu

en: Changes your background image automatically
cs: Automaticky mění pozadí pracovní plochy
