desktopnova - en to hu translation catalogue (76 entries)

en: Failed to create directory "%s".
hu: A következő könyvtár létrehozása sikertelen: "%s"

en: Error: %s
    
    The application will be terminated.
hu: Hiba: %s
    
    Az alkalmazás le lesz állítva

en: Couldn't get user config directory!
hu: Nem található a felhasználó beállítási könyvtára

en: system() returned error-code (-1)!
hu: a system()-ben hiba történt, visszatérési érték: (-1)

en: Error: %s
hu: Hiba: %s

en: system() returned error-code (127)!
hu: a system()-ben hiba történt, visszatérési érték: (127)

en: Error: /bin/sh could not be executed.
hu: Hiba: a /bin/sh nem futtatható

en: default
hu: alapértelmezett

en: No module is active!
hu: Nincs aktív modul!

en: <b>Author:</b> %s
hu: <b>Szerző:</b> %s

en: <b>Homepage:</b> %s
hu: <b>Honlap:</b> %s

en: <b>Filename:</b> %s/%s
hu: <b>Fájlnév:</b> %s/%s

en: Modules
hu: Modulok

en: Active
hu: Aktív

en: Name
hu: Név

en: Details
hu: Részletek

en: No item selected
hu: Nincs elem kiválasztva

en: Save changes?
hu: Változtatások mentése?

en: Saved changes in settings will be loaded by the daemon automatically.
hu: A mentett változtatásokat a démon automatikusan betölti

en: Select File
hu: Fájl kiválasztása

en: All files
hu: Minden fájl

en: All images
hu: Minden kép

en: Select Folder
hu: Mappa kiválasztása

en: About DesktopNova
hu: DesktopNova névjegye

en: DesktopNova changes your wallpaper in a given time interval
hu: A DesktopNova adott időközönként megváltoztatja a háttérképét

en: If you don't save the changes, the daemon will load the old settings!
hu: Ha nem menti a változásokat a démon a régi beállításokat fogja használni

en: Error: %s%s
hu: Hiba: %s%s

en: Images
hu: Képek

en: Settings
hu: Beállítások

en: Tray-Icon
hu: Tálca-Ikon

en: <b>Images:</b>
hu: <b>Képek:</b>

en: <b>Settings:</b>
hu: <b>Beállítások:</b>

en: <b>Modules:</b>
hu: <b>Modulok:</b>

en: Profile:
hu: Profil:

en: Select the profile, which you would like to activate or change.
hu: Válassza ki a profilt, amit szeretne aktiválni vagy megváltoztatni

en: Folder
hu: Mappa

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Subfolders
hu: Almappa

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Edit the name of the profiles.
hu: Profil nevének szerkesztése

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Add a single file to the list.
hu: Egy fájl hozzáadása a listához

en: Add Folder
hu: Mappa hozzáadása

en: Add a folder to the list.
hu: Egy mappa hozzáadása a listához

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Remove the selected item.
hu: Kiválasztott elem eltávolítása

en: Remove All
hu: Összes eltávolítása

en: Remove all items from the list.
hu: Összes elem eltávolítása a listáról

en: Start Daemon
hu: Démon indítása

en: Start the daemon. The daemon works in the background and changes the wallpaper.
hu: Démon indítása. A démon a háttérben működik és váltogatja a háttérképeket.

en: Stop Daemon
hu: Démon leállítása

en: Stop the daemon. The daemon works in the background and changes the wallpaper.
hu: Démon leállítása. A démon a háttérben működik és váltogatja a háttérképeket.

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Select different modules. The daemon uses the moules to change the wallpaper.
hu: Különböző modulok kiválasztása. A démon a modulok segítségével változtatja meg a háttérképet.

en: Change wallpaper in intervals
hu: Háttérkép megváltoztatása időközönként

en: Change the wallpaper automatically after a given time.
hu: Háttérkép megváltoztatása automatikusan egy adott idő után

en: Change wallpaper every launch
hu: Háttérkép megváltoztatása minden induláskor

en: Change the wallpaper when the daemon starts.
hu: Háttérkép megváltoztatása a démon indulásakor

en: Cache file list (EXPERIMENTAL)
hu: Fájllista gyorsítótárazása (KÍSÉRLETI)

en: Save the list of all wallpapers into a cache file. This option needs more RAM, but the daemon can start more quickly.
    
    This Feature is only experimental!
hu: Háttérképek listájának mentése gyorsítótárba. Ez több memóriát igényel, de a démon így sokkal gyorsabban indítható.
    
    Ez a lehetőség még kísérleti stádiumban van!

en: Launch daemon every session (Autorun)
hu: Démon indítása minden alkalommal (Autorun)

en: Starts the daemon automatically when you log in.
hu: Automatikusan elindítja a démont bejelentkezéskor

en: Launch tray-icon every session (Autorun)
hu: Tálcaikon elindítása minden alkalommal (Autorun)

en: Starts the tray-icon automatically when you log in.
hu: Automatikusan elindítja a tálcaikont belépéskor

en: Change the wallpaper by using the mouse wheel.
hu: Háttérkép váltása az egér görgővel.

en: <span foreground="red">The tray icon is not installed. If you want to use the tray icon, you have to install it first!</span>
hu: <span foreground="red">A tálcaikon még nincs telepítve. Ha használni szeretné, először telepítenie kell!</span>

en: Interval (in minutes):
hu: Időtartam (percben):

en: Create new profile
hu: Új profil létrehozása

en: Please enter the name of the new profile:
hu: Adja meg az új profil nevét:

en: Rename profile
hu: Profil átnevezése

en: Please enter the new name of the profile:
hu: Adja meg a profil új nevét:

en: <b>Profile settings:</b>
hu: <b>Profil beállítások:</b>

en: Rename
hu: Átnevezés

en: Clear
hu: Ürítés

en: Profile settings
hu: Profil beállítások

en: Changes your background image automatically
hu: Automatikusan megváltoztatja a háttérképet
