devede 3.16.0-beta1 - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Video files
cs: Soubory videa

en: All files
cs: Všechny soubory

en: Error
cs: Chyba

en: Abort the current DVD and exit?
cs: Zrušit aktuální DVD a ukončit program?

en: Exit DeVeDe
cs: Ukončit DeVeDe

en: Title %(X)d
cs: Titul %(X)d
