DeVeDe 3.21.0 - 201203017 - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Video files
hu: Videó fájl

en: All files
hu: Összes fájl

en: Error
hu: Hiba

en: Abort the current DVD and exit?
hu: Aktuális folyamat megszakítása és kilépés?

en: Exit DeVeDe
hu: Kilépés a DeVeDe programból

en: Title %(X)d
hu: Cím %(X)d
