DeVeDe 3.12 - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Video files
pt: Arquivos de vídeo

en: All files
pt: Todos os arquivos

en: Error
pt: Erro

en: Abort the current DVD and exit?
pt: Cancelar o DVD atual e sair?

en: Exit DeVeDe
pt: Sair do DeVeDe

en: Title %(X)d
pt: Título %(X)d
