DeVeDe - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Video files
ru: Видео файлы

en: All files
ru: Все файлы

en: Error
ru: Ошибка

en: Abort the current DVD and exit?
ru: Отменить создание диска и выйти?

en: Exit DeVeDe
ru: Выйти из DeVeDe

en: Title %(X)d
ru: Раздел %(X)d
