devede 3.8 - en to sk translation catalogue (48 entries)

en: Video files
sk: Súbory videí

en: All files
sk: Všetky súbory

en: Subtitle files
sk: Súbory s titulkami

en: Converting %(X)s (pass 2)
sk: Konvertuje sa %(X)s (prechod 2)

en: Converting %(X)s (pass 1)
sk: Konvertuje sa %(X)s (prechod 1)

en: Converting %(X)s
sk: Konvertuje sa %(X)s

en: Creating menu %(X)d
sk: Vytvára sa ponuka %(X)d

en: 	%(program_name)s (installed)
sk: 	%(program_name)s (nainštalovaný)

en: Movie identifiers (install at least one of these):
    
    %(program_list)s
sk: Programy na identifikáciu videí (nainštalujte aspoň jeden z týchto):
    
    %(program_list)s

en: Movie players (install at least one of these):
    
    %(program_list)s
sk: Programy na prehrávanie videí(nainštalujte aspoň jeden z týchto):
    
    %(program_list)s

en: Movie Converters (install at least one of these):
    
    %(program_list)s
sk: Programy na konverziu videí(nainštalujte aspoň jeden z týchto):
    
    %(program_list)s

en: CD/DVD burners (install at least one of these):
    
    %(program_list)s
sk: Programy na vypaľovanie diskov CD/DVD(nainštalujte aspoň jeden z týchto):
    
    %(program_list)s

en: ISO creators (install at least one of these):
    
    %(program_list)s
sk: Programy na vytvorenie obrazov ISO(nainštalujte aspoň jeden z týchto):
    
    %(program_list)s

en: Other programs:
    
    %(program_list)s
sk: Ostatné programy:
    
    %(program_list)s

en: Creating DVD structure
sk: Vytvára sa štruktúra disku DVD

en: The selected file is a video, not an audio file
sk: Vybratý súbor je súborom videa a nie zvuku

en: Error
sk: Chyba

en: The selected file is not an audio file
sk: Vybratý súbor nie je zvukovým súborom

en: Picture files
sk: Súbory obrázkov

en: Sound files
sk: Zvukové súbory

en: Copying file %(X)s
sk: Kopíruje sa súbor %(X)s

en: Creating ISO image
sk: Vytvára sa obraz ISO

en: Can't open the help files.
sk: Nedajú sa otvoriť súbory pomocníka.

en: Mixing menu %(X)d
sk: Mieša sa ponuka %(X)d

en: DevedeNG projects
sk: Projekty DevedeNG

en: Abort the current DVD and exit?
sk: Prerušiť tvorbu aktuálneho DVD a skončiť?

en: Exit DeVeDe
sk: Ukončenie programu DeVeDe

en: The following files could not be added:
sk: Nasledovné súbory sa nepodarilo pridať:

en: Error while adding files
sk: Chyba počas pridávania súborov

en: The file <b>%(X)s</b> <i>(%(Y)s)</i> will be removed.
sk: Súbor <b>%(X)s</b> <i>(%(Y)s)</i> bude odstránený.

en: Delete file
sk: Odstránenie súboru

en: The limit for this format is %(l)d files, but your project has %(h)d.
sk: Tento formát ma obmedzený počet súborov na %(l)d, ale váš projekt obsahuje %(h)d súborov.

en: Too many files in the project
sk: Príliš veľa súborov v projekte

en: The selected folder already exists. To create the project, Devede must delete it.
    If you continue, the folder
    
     <b>%s</b>
    
     and all its contents <b>will be deleted</b>. Continue?
sk: Vybratý priečinok už existuje. Na vytvorenie projektu, ho musí program Devede odstrániť.
    Ak budete pokračovať, priečinok
    
     <b>%s</b>
    
     a všetok jeho obsah <b>bude ostránený</b>. Chcete pokračovať?

en: Delete folder
sk: Odstránenie priečinka

en: Close current project and start a fresh one?
sk: Zavrieť aktuálny projekt a začať nový?

en: New project
sk: Nový projekt

en: The file already exists. Overwrite it?
sk: Súbor už existuje. Chcete ho prepísať?

en: The file already exists
sk: Súbor už existuje

en: The following files in the project could not be added again:
sk: Nasledovné súbory v projekte sa nepodarilo znovu pridať:

en: Cancel the current job?
sk: Zrušiť aktuálnu úlohu?

en: Use all cores
sk: Použiť všetky jadrá

en: Use %(X)d core | Use %(X)d cores
sk[0]: Použiť %(X)d jadro
sk[1]: Použiť %(X)d jadrá

en: Use all except %(X)d core | Use all except %(X)d cores
sk[0]: Použiť všetky okrem %(X)d jadra
sk[1]: Použiť všetky okrem %(X)d jadier

en: No discs supported
sk: Žiadne podporované disky

en: Adding %(L)s subtitles to %(X)s
sk: Pridávajú sa titulky jazyka %(L)s do %(X)s

en: Title %(X)d
sk: Titul %(X)d

en: Creating CD image
sk: Vytvára sa obraz disku CD
