devede - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Video files
sv: Videofiler

en: All files
sv: Alla filer

en: Error
sv: Fel

en: Abort the current DVD and exit?
sv: Avbryt aktuell DVD och avsluta?

en: Exit DeVeDe
sv: Avsluta DeVeDe

en: Title %(X)d
sv: Titel %(X)d
