DeVeDe 3.8 - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Video files
tr: Video dosyaları

en: All files
tr: Tüm dosyalar

en: Error
tr: Hata

en: Abort the current DVD and exit?
tr: Güncel DVD işlemini sonlandırıp, kapatmak istiyor musunuz?

en: Exit DeVeDe
tr: DeVeDe'yi kapat

en: Title %(X)d
tr: Video adı %(X)d
