DeVeDe 3.12.2 (win32) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Video files
el: Αρχεία βίντεο

en: All files
el: Όλα τα αρχεία

en: Error
el: Σφάλμα

en: Abort the current DVD and exit?
el: Διακοπη των εργασιων δημιουργίας δίσκου και έξοδος;

en: Exit DeVeDe
el: Έξοδος από DeVeDe

en: Title %(X)d
el: Τίτλος %(X)d
