devhelp MASTER - en to et translation catalogue (96 entries)

en: Developer's Help program
et: Arendaja abiteabe programm

en: Documentation Browser
et: Dokumentatsioonisirvija

en: documentation;information;manual;developer;api;
et: dokumentatsioon;informatsioon;andmed;käsiraamat;manuaal;arendajad;arendus;api;

en: Main window maximized state
et: Peaakna maksimeeritud olek

en: Whether the main window should start maximized.
et: Kas peaaken peab käivitamisel saama maksimeeritud või mitte.

en: Width of the main window
et: Peaakna laius.

en: The width of the main window.
et: Peaakna laius.

en: Height of main window
et: Peaakna kõrgus

en: The height of the main window.
et: Peaakna kõrgus.

en: X position of main window
et: Peaakna asukoht X-teljel

en: The X position of the main window.
et: Peaakna asukoht X-teljel.

en: Y position of main window
et: Peaakna asukoht Y-teljel

en: The Y position of the main window.
et: Peaakna asukoht Y-teljel.

en: Width of the index and search pane
et: Indeksi- ja otsimispaani laius

en: The width of the index and search pane.
et: Indeksi- ja otsimispaani laius.

en: Selected tab: "content" or "search"
et: Valitud kaart: "content" (sisukord) või "search" (otsing)

en: Which of the tabs is selected: "content" or "search".
et: Milline kaart on valitud, kas "content" (sisukord) või "search" (otsing)

en: Books disabled
et: Keelatud raamatud

en: List of books disabled by the user.
et: Kasutaja poolt keelatud raamatute nimekiri.

en: Group by language
et: Rühmitamine keelte kaupa

en: Whether books should be grouped by language in the UI
et: Kas raamatud tuleks kasutajaliideses rühmitada keelte kaupa või mitte

en: Width of the assistant window
et: Assistendiakna laius.

en: The width of the assistant window.
et: Assistendiakna laius.

en: Height of assistant window
et: Assistendiakna kõrgus

en: The height of the assistant window.
et: Assistendiakna kõrgus.

en: X position of assistant window
et: Assistendiakna asukoht X-teljel

en: The X position of the assistant window.
et: Assistendiakna asukoht X-teljel.

en: Y position of assistant window
et: Assistendiakna asukoht Y-teljel

en: The Y position of the assistant window.
et: Assistendiakna asukoht Y-teljel.

en: Use system fonts
et: Süsteemsete kirjatüüpide kasutamine

en: Use the system default fonts.
et: Süsteemsete vaikimisi kirjatüüpide kasutamine

en: Font for text
et: Teksti kirjatüüp

en: Font for text with variable width.
et: Muutuva laiusega teksti korral kasutatav kirjatüüp.

en: Font for fixed width text
et: Määratud laiusega teksti kirjatüüp

en: Font for text with fixed width, such as code examples.
et: Määratud laiusega teksti, nagu koodilõigud, korral kasutatav kirjatüüp.

en: Devhelp support
et: Devhelpi tugi

en: Makes F2 bring up Devhelp for the word at the cursor
et: F2 korral Devhelpi avamine kursori all oleva sõna kohta

en: Show API Documentation
et: Näita API dokumentatsiooni

en: Show API Documentation for the word at the cursor
et: Kursori all oleva sõna kohta API dokumentatsiooni näitamine

en: New window
et: Uus aken

en: Preferences
et: Eelistused

en: About Devhelp
et: Devhelpist lähemalt

en: Quit
et: Lõpeta

en: New _Tab
et: Uus _kaart

en: _Print
et: _Printimine

en: _Find
et: _Otsi

en: _Larger text
et: _Suurem kiri

en: S_maller text
et: _Väiksem kiri

en: _Normal size
et: _Tavasuurus

en: _Group by language
et: _Rühmita keelte kaupa

en: Enabled
et: Lubatud

en: Title
et: Pealkiri

en: Book Shelf
et: Raamaturiiul

en: _Use system fonts
et: _Süsteemsete kirjatüüpide kasutamine

en: _Variable width:
et: M_uutuva laiusega:

en: _Fixed width:
et: _Määratud laiusega:

en: Fonts
et: Kirjatüübid

en: A developers' help browser for GNOME
et: Arendusteabe sirvija GNOME töölauale

en: DevHelp Website
et: Devhelpi veebisait

note: i18n: Please don't translate "Devhelp".
en: Devhelp — Assistant
et: Devhelp — Assistent

en: Book:
et: Raamat:

en: Language: %s
et: Keel: %s

en: Language: Undefined
et: Keel: Määramata

note: i18n: a documentation book
en: Book
et: Raamat

note: i18n: a "page" in a documentation book
en: Page
et: Lehekülg

note: i18n: a search hit in the documentation, could be a * function, macro, struct, etc
en: Keyword
et: Võtmesõna

note: i18n: in the programming language context, if you don't * have an ESTABLISHED term for it, leave it * untranslated.
en: Function
et: Funktsioon

note: i18n: in the programming language context, if you don't * have an ESTABLISHED term for it, leave it * untranslated.
en: Struct
et: Struktuur

note: i18n: in the programming language context, if you don't * have an ESTABLISHED term for it, leave it * untranslated.
en: Macro
et: Makro

note: i18n: in the programming language context, if you don't * have an ESTABLISHED term for it, leave it * untranslated.
en: Type
et: Tüüp

en: Opens a new Devhelp window
et: Uue Devhelp akna avamine

en: Search for a keyword
et: Võtmesõna otsimine

en: KEYWORD
et: VÕTMESÕNA

en: Search and display any hit in the assistant window
et: Otsi ja kuva iga vastavus assistendiaknas

en: Display the version and exit
et: Versiooni andmete kuvamine ja programmi töö lõpetamine

en: Quit any running Devhelp
et: Kõigi töötavate devhelp'ide sulgemine

en: Expected '%s', got '%s' at line %d, column %d
et: Oodati '%s', selle asemel saadi '%s' %d. rea %d. veerul

en: Invalid namespace '%s' at line %d, column %d
et: Vigane nimeruum '%s' %d. rea %d. veerul

en: "title", "name" and "link" elements are required at line %d, column %d
et: %d. rea %d. veerul peavad olema pealkiri ("title"), nimi ("name") ja viit ("link")

en: "name" and "link" elements are required inside <sub> on line %d, column %d
et: %d. rea %d. veerul peavas <sub> sildi sees olema nime ("name") ja viida ("link") kirjed

en: "name" and "link" elements are required inside '%s' on line %d, column %d
et: %2$d. rea %3$d. veerul peavad '%1$s' sildi sees olema nime ("name") ja viida ("link") kirjed

en: "type" element is required inside <keyword> on line %d, column %d
et: %d. rea %d. veerul <keyword> sees on "type" element kohustuslik

en: Cannot uncompress book '%s': %s
et: Raamatut '%s' pole võimalik lahti pakkida: %s

note: Setup the Current/All Files selector
en: Current
et: Praegune

en: All Books
et: Kõik raamatud

en: Back
et: Tagasi

en: Forward
et: Edasi

en: Error opening the requested link.
et: Viga küsitud viida avamisel.

en: Empty Page
et: Tühi leht

en: Find:
et: Otsing:

en: Find Previous
et: Leia eelmine

en: Find previous occurrence of the search string
et: Stringi eelmise esinemiskoha leidmine

en: Find Next
et: Leia järgmine

en: Find next occurrence of the search string
et: Stringi järgmise esinemiskoha leidmine

en: C_ase Sensitive
et: _Tõstutundlik

en: Toggle case sensitive search
et: Tõstutundliku otsingu sisse- ja väljalülitamine
