devhelp - en to lv translation catalogue (98 entries)

en: A developer tool for browsing and searching API documentation
lv: Rīks izstrādātājiem, ar ko pārlūkot un meklēt API dokumentāciju

en: Devhelp is a developer tool for browsing and searching API documentation. It provides an easy way to navigate through libraries and to search by function, struct, or macro.
lv: Devhelp ir rīks izstrādātājiem, ar ko pārlūkot un meklēt API dokumentāciju. Tas piedāvā vieglu veidu, kā apskatīt bibliotēkas, meklējot pēc funkcijām, struktūrām vai makrosiem.

en: The documentation must be installed locally, so an internet connection is not needed to use Devhelp.
lv: Dokumentācijai ir jābūt lokāli uzinstalētais, tāpēc nav nepieciešams savienojums ar internetu, lai izmantotu Devhelp.

en: Devhelp works natively with GTK-Doc, so the GTK and GNOME libraries are well supported. But other development platforms can be supported as well, as long as the API documentation is available in HTML and a *.devhelp2 index file is generated.
lv: Devhelp ir pielāgots darbam ar GTK-Doc, tāpēc GTK un GNOME bibliotēkas ir labi atbalstītas. Arī citas izstrādes platformas var tikt atbalstītas, ja API dokumentācija ir pieejama HTML formātā un ir uzģenerēta *.devhelp2 indeksu datne.

en: Devhelp integrates with other applications such as Glade, Builder or Anjuta, and plugins are available for different text editors (gedit, Vim, Emacs, Geany, …).
lv: Devhelp ir integrēts ar citām lietotnēm, piemēram, Glade, Builder, Anjuta. Ir pieejami spraudņi dažādiem teksta redaktoriem (gedit, Vim, Emacs, Geany, …).

en: Devhelp's main window
lv: Devhelp galvenais logs

en: Devhelp's main window with an open book
lv: Devhelp galvenais logs ar atvērtu grāmatu

en: Devhelp supports opening multiple books
lv: Devhelp atbalsta vairāku grāmatu atvēršanu

en: Devhelp supports HTML documentation formats
lv: Devhelp atbalsta HTML dokumentācijas formātu

en: API Documentation Browser
lv: API dokumentācijas pārlūks

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: documentation;information;manual;developer;api;
lv: dokumentācija;informācija;rokasgrāmata;izstrāde;api;

en: Main window maximized state
lv: Galvenā loga maksimizētais stāvoklis

en: Whether the main window should start maximized.
lv: Vai galvenajam logam vajadzētu atvērties maksimizētam.

en: Width of the main window
lv: Galvenā loga platums

en: The width of the main window.
lv: Galvenā loga platums.

en: Height of main window
lv: Galvenā loga augstums

en: The height of the main window.
lv: Galvenā loga augstums.

en: Width of the index and search pane
lv: Rādītāja un meklēšanas rūts platums

en: The width of the index and search pane.
lv: Rādītāja un meklēšanas rūts platums

en: Width of the assistant window
lv: Asistenta loga platums

en: The width of the assistant window.
lv: Asistenta loga platums.

en: Height of assistant window
lv: Asistenta loga augstums

en: The height of the assistant window.
lv: Asistenta loga augstums.

en: Books disabled
lv: Grāmatas deaktivētas

en: List of books disabled by the user.
lv: Saraksts ar grāmatām, ko lietotājs deaktivējis.

en: Group books by language
lv: Grupēt grāmatas pēc valodas

en: Whether books should be grouped by programming language in the user interface.
lv: Vai grāmatas lietotāja saskarnē vajadzētu grupēt pēc programmēšanas valodas.

en: Use system fonts
lv: Lietot sistēmas fontus

en: Use the system default fonts.
lv: Lietot sistēmas noklusējuma fontus.

en: Font for text
lv: Fonts tekstam

en: Font for text with variable width.
lv: Fonts tekstam ar mainīgu platumu.

en: Font for fixed width text
lv: Fonts fiksēta platuma tekstam

en: Font for text with fixed width, such as code examples.
lv: Fonts tekstam ar fiksētu platumu, teiksim, koda piemēriem.

en: Book:
lv: Grāmata:

en: Language: %s
lv: Valoda: %s

en: Language: Undefined
lv: Valoda: nedefinēta

en: _Collapse All
lv: _Sakļaut visu

note: i18n: a documentation book
en: Book
lv: Grāmata

note: i18n: a "page" in a documentation book
en: Page
lv: Lapa

note: i18n: a search hit in the documentation, could be a * function, macro, struct, etc
en: Keyword
lv: Atslēgvārds

note: i18n: in the programming language context, if you don't * have an ESTABLISHED term for it, leave it * untranslated.
en: Function
lv: Funkcija

note: i18n: in the programming language context, if you don't * have an ESTABLISHED term for it, leave it * untranslated.
en: Struct
lv: Struktūra

note: i18n: in the programming language context, if you don't * have an ESTABLISHED term for it, leave it * untranslated.
en: Macro
lv: Makross

note: i18n: in the programming language context, if you don't * have an ESTABLISHED term for it, leave it * untranslated.
en: Type
lv: Tips

note: i18n: in the programming language context, if you don't * have an ESTABLISHED term for it, leave it * untranslated.
en: Property
lv: Īpašība

note: i18n: in the programming language context, if you don't * have an ESTABLISHED term for it, leave it * untranslated.
en: Signal
lv: Signāls

en: Empty Page
lv: Tukša lapa

en: Devhelp support
lv: Devhelp atbalsts

en: Show API Documentation
lv: Rādīt API dokumentāciju

en: Devhelp (development build)
lv: Devhelp (izstrādes būvējums)

en: Devhelp Website
lv: Devhelp tīmekļa vietne

en: Opens a new Devhelp window
lv: Atver jaunu Devhelp logu

en: Search for a keyword
lv: Meklēt atslēgvārdu

en: KEYWORD
lv: ATSLĒGVĀRDS

en: Search and display any hit in the assistant window
lv: Meklēt un parādīt jebkuru rezultātu asistenta logā

en: Display the version and exit
lv: Rādīt versiju un iziet

en: Quit any running Devhelp
lv: Iziet no jebkura palaista Devhelp

note: Please don't translate "Devhelp"
en: Devhelp — Assistant
lv: Devhelp — asistents

en: Enabled
lv: Aktivēts

en: Title
lv: Nosaukums

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: _Group by language
lv: _Grupēt pēc valodas

en: Book Shelf
lv: Grāmatplaukts

en: _Use system fonts
lv: Lietot sistēmas font_us

en: _Variable width:
lv: _Mainīgs platums:

en: _Fixed width:
lv: _Fiksēts platums:

en: Fonts
lv: Fonti

en: New _Window
lv: Jauns _logs

en: _Print
lv: _Drukāt

en: _Find
lv: _Meklēt

en: _Larger Text
lv: _Lielāks teksts

en: S_maller Text
lv: _Mazāks teksts

en: _Normal Size
lv: _Normāls izmērs

en: _Preferences
lv: _Iestatījumi

en: _Keyboard Shortcuts
lv: _Tastatūras īsinājumtaustiņi

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _About Devhelp
lv: P_ar Devhelp

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Forward
lv: Uz priekšu

en: Toggle Side Panel
lv: Pārslēgt sānu paneli

en: New Tab
lv: Jauna cilne

[ctx: shortcut window]
en: General
lv: Vispārīgi

[ctx: shortcut window]
en: Focus global search
lv: Fokusēt globālo meklēšanu

[ctx: shortcut window]
en: Find in current page
lv: Meklēt šajā lapā

[ctx: shortcut window]
en: Find the next match
lv: Meklēt nākamo atbilstību

[ctx: shortcut window]
en: Find the previous match
lv: Skatīt iepriekšējo atbilstību

[ctx: shortcut window]
en: Open a new window
lv: Atvērt jaunu logu

[ctx: shortcut window]
en: Open a new tab
lv: Atvērt jaunu cilni

[ctx: shortcut window]
en: Toggle side panel visibility
lv: Pārslēgt sānu rūts redzamību

[ctx: shortcut window]
en: Go back
lv: Iet atpakaļ

[ctx: shortcut window]
en: Go forward
lv: Iet uz priekšu

[ctx: shortcut window]
en: Print
lv: Drukāt

[ctx: shortcut window]
en: Close the current window
lv: Aizvērt pašreizējo logu

[ctx: shortcut window]
en: Close all windows
lv: Aizvērt visus logus

[ctx: shortcut window]
en: Zoom
lv: Tuvināt

[ctx: shortcut window]
en: Zoom in
lv: Tuvināt

[ctx: shortcut window]
en: Zoom out
lv: Tālināt

[ctx: shortcut window]
en: Reset Zoom
lv: Atstatīt mērogu
