devilspie master - en to cs translation catalogue (101 entries)

en: Window Title: '%s'; Application Name: '%s'; Class: '%s'; Geometry: %dx%d+%d+%d
cs: Záhlaví okna: „%s“; Název aplikace: „%s“; Třída: „%s“; Rozměry a umístění: %d×%d+%d+%d

en: (array pointer: %p)
cs: (ukazatel na pole: %p)

en: Cannot convert element into a string
cs: Element nelze převést na řetězec

en: Setting geometry '%s' failed
cs: Nastavení rozměrů a umístění „%s“ selhalo

en: Setting geometry '%s'
cs: Nastavují se rozměry a umístění: „%s“

en: Cannot get workspace
cs: Nelze získat pracovní plochu

en: Centering '%s' failed
cs: Vystředění „%s“ selhalo

en: Centering
cs: Vystřeďuje se

en: Setting fullscreen
cs: Nastavuje se zobrazení přes celou obrazovku

en: Unsetting fullscreen
cs: Ruší se zobrazení přes celou obrazovku

en: Focusing
cs: Zaměřuje se

en: Maximising
cs: Maximalizuje se

en: Maximising vertically
cs: Maximalizuje se svisle

en: Maximising horizontally
cs: Maximalizuje se vodorovně

en: Un-maximising
cs: Ruší se maximalizace

en: Minimising
cs: Minimalizuje se

en: Un-minimising
cs: Ruší se minimalizace

en: Shaded
cs: Vystínováno

en: Unshaded
cs: Vystínování zrušeno

en: Closed
cs: Zavřeno

en: Setting pinned
cs: Nastavuje se přišpendlení

en: Unsetting pinned
cs: Ruší se přišpendlení

en: Setting sticky
cs: Nastavuje se přichytávání

en: Unsetting sticky
cs: Ruší se přichytávání

en: set_workspace expects a single integer argument
cs: set_workspace (nastavení pracovní plochy) očekává jako argument jedno celé číslo

en: Workspace number %d does not exist
cs: Pracovní plocha číslo %d neexistuje

en: Changing workspace to %d
cs: Mění se pracovní plocha na %d

en: change_workspace expects a single integer argument
cs: change_workspace (změna pracovní plochy) očekává jako argument jedno celé číslo

en: Switching workspace to %d
cs: Přepíná se pracovní plocha na %d

en: set_viewport expects a single integer argument
cs: set_viewport (nastavení pohledu) očekává jako argument jedno celé číslo

en: set_viewport expects an integer greater than 0
cs: set_viewport (nastavení pohledu) očekává celé číslo větší než 0

en: could not find current viewport
cs: nelze najít současný pohled

en: Setting viewport failed
cs: Nastavení pohledu selhalo

en: Changing viewport to %d
cs: Mění se pohled na %d

en: Skipping tasklist
cs: Přeskakuje se seznam úloh

en: Skipping pager
cs: Přeskakuje se stránkovač

en: Setting above
cs: Nastavuje se předchozí

en: Setting below
cs: Nastavuje se následující

en: Removing decorations failed
cs: Odstranění dekorací selhalo

en: Removed decorations
cs: Odstraněny dekorace

en: Adding decorations failed
cs: Přidání dekorací selhalo

en: Added decorations
cs: Přidány dekorace

en: wintype expects a single string argument
cs: wintype (typ okna) očekává jako argument jeden řetězec

en: Unknown window type '%s'
cs: Neznámý typ okna „%s“

en: Set wintype
cs: Nastaven typ okna

en: opacity expects a single integer argument
cs: opacity (neprůhlednost) očekává jeden argument typu celé číslo

en: opacity expects a single integer argument between 0 and 100
cs: opacity (neprůhlednost) očekává jeden argument typu celé číslo v rozmezí 0 až 100

en: spawn_sync(string)
cs: spawn_sync(řetězec)

en: spawn_sync: Command parameter is not a string
cs: spawn_sync: Parametr příkazu není řetězec

en: spawn_sync(list)
cs: spawn_sync(seznam)

en: spawn_sync: Command parameter %d is not a string
cs: spawn_sync: Parametr příkazu %d není řetězec

en: Error spawning child process (fg): %s
cs: Chyba vytváření procesu potomka (popředí): %s

en: Error spawning child process (fg).
cs: Chyba vytváření procesu potomka (popředí).

en: Warning: child process returned %d
cs: Varování: proces potomka vrátil %d

en: spawn_async(string)
cs: spawn_async(řetězec)

en: spawn_async: Command parameter is not a string
cs: spawn_async: Parametr příkazu není řetězec

en: spawn_async(list)
cs: spawn_async(seznam)

en: spawn_async: Command parameter %d is not a string
cs: spawn_async: Parametr příkazu %d není řetězec

en: Spawned pid %u (bg)
cs: Vytvořen proces pid %u (pozadí)

en: Error spawning child process (bg): %s
cs: Chyba vytváření procesu potomka (pozadí): %s

en: Error spawning child process (bg).
cs: Chyba vytváření procesu potomka (pozadí)

en: Quiting...
cs: Ukončuje se…

en: Apply to all existing windows instead of just new windows.
cs: Použít na všechna existující okna a ne jen na nová

en: Output debug information
cs: Vypisovat ladicí informace

en: Configuration files to use
cs: Soubory nastavení, které se použijí

en: Devil's Pie %s starting...
cs: Spouští se Devil's Pie %s…

en: No s-expressions loaded, quiting
cs: Nenačteny žádné s-výrazy, končí se

en: Invalid types in AND
cs: Neplatné typy v operaci AND

en: Invalid types in OR
cs: Neplatné typy v operaci OR

en: Incompatible types in compare <
cs: Nekompatibilní typy v porovnání <

en: Incompatible types in compare >
cs: Nekompatibilní typy v porovnání <

en: Invalid types in (+ ints)
cs: Neplatné typy v operaci (+ ints)

en: Invalid types in (+ strings)
cs: Neplatné typy v operaci (+ strings)

en: Invalid types in (+ time_t)
cs: Neplatné typy v operaci (+ time_t)

en: Invalid types in -
cs: Neplatné typy v operaci -

en: Invalid types in (- time_t)
cs: Neplatné typy v operaci (- time_t)

en: Incorrect argument count to (int )
cs: Nesprávný počet argumentů pro (int )

en: Invalid type in (cast-int )
cs: Neplatné typy v operaci (cast-int )

en: Incorrect argument count to (cast-string )
cs: Nesprávný počet argumentů pro (cast-string )

en: Invalid type in (int )
cs: Neplatné typy v (int )

en: Unknown type in parse tree: %d
cs: Neznámý typ v analyzovaném stromu: %d

en: Invalid format for a integer value
cs: Neplatný formát pro celočíselnou hodnotu

en: Invalid format for a boolean value
cs: Neplatný formát pro pravdivostní hodnotu

en: Invalid symbol type: %s: %d
cs: Neplatný typ symbolu: %s: %d

en: Unknown identifier: %s
cs: Neznámý identifikátor: %s

en: Unexpected token encountered: %d
cs: Vyskytl se neočekávaný znak: %d

en: Trying to call variable as function: %s
cs: Pokus o volání proměnné jako funkce: %s

en: Missing ')'
cs: Schází „)“

en: Missing '('
cs: Schází „(“

en: is expects two string arguments
cs: is (je) očekává dva argumenty typu řetězec

en: contains expects two string arguments
cs: contains (obsahuje) očekává jako argument dva řetězce

en: matches expects two string arguments
cs: matches (shoduje se) očekává jako argument dva řetězce

en: Invalid regular expression '%s': %s
cs: Neplatný regulární výraz „%s“: %s

en: window_property expects one string argument
cs: window_property (vlastnost okna) očekává jako argument jeden řetězec

en: Loading %s
cs: Načítá se %s

en: %s is not a normal file, skipping
cs: %s není normální soubor, vynechává se

en: Cannot open %s
cs: Nelze otevřít %s

en: Cannot parse %s: %s
cs: Nelze analyzovat %s: %s

en: %s doesn't exist
cs: %s neexistuje

en: %s isn't a directory
cs: %s není složka

en: Cannot open %s: %s
cs: Nelze otevřít %s: %s
