devilspie master - en to ca translation catalogue (97 entries)

en: Window Title: '%s'; Application Name: '%s'; Class: '%s'; Geometry: %dx%d+%d+%d
ca: Títol de la finestra: «%s»; nom de l'aplicació: «%s»; classe: «%s»; geometria: %dx%d+%d+%d

en: (array pointer: %p)
ca: (punter a una matriu: %p)

en: Cannot convert element into a string
ca: No es pot convertir l'element en una cadena

en: Setting geometry '%s' failed
ca: No s'ha pogut establir la geometria «%s»

en: Setting geometry '%s'
ca: S'està establint la geometria «%s»

en: Cannot get workspace
ca: No es pot obtenir l'espai de treball

en: Centering '%s' failed
ca: No s'ha pogut centrar «%s»

en: Centering
ca: S'està centrant

en: Setting fullscreen
ca: S'està establint a pantalla completa

en: Unsetting fullscreen
ca: S'està restaurant la pantalla

en: Focusing
ca: S'està enfocant

en: Maximising
ca: S'està maximitzant

en: Maximising vertically
ca: S'està maximitzant verticalment

en: Maximising horizontally
ca: S'està maximitzant horitzontalment

en: Un-maximising
ca: S'està desmaximitzant

en: Minimising
ca: S'està minimitzant

en: Un-minimising
ca: S'està desminimitzant

en: Shaded
ca: Amb ombra

en: Unshaded
ca: Sense ombra

en: Closed
ca: Tancada

en: Setting pinned
ca: S'està establint com a immòbil

en: Unsetting pinned
ca: S'està restaurant la mobilitat

en: Setting sticky
ca: S'està establint com a adhesiva

en: Unsetting sticky
ca: S'està restaurant com a no adhesiva

en: set_workspace expects a single integer argument
ca: «set_workspace» espera un argument únic enter

en: Workspace number %d does not exist
ca: L'espai de treball número %d no existeix

en: Changing workspace to %d
ca: S'està canviant a l'espai de treball %d

en: change_workspace expects a single integer argument
ca: «change_workspace» espera un argument únic enter

en: Switching workspace to %d
ca: S'està canviant a l'espai de treball %d

en: set_viewport expects a single integer argument
ca: «set_viewport» espera un argument únic enter

en: set_viewport expects an integer greater than 0
ca: «set_viewport» espera un enter més gran que 0

en: could not find current viewport
ca: No s'ha pogut trobar la vista actual

en: Setting viewport failed
ca: No s'ha pogut establir la vista

en: Changing viewport to %d
ca: S'està canviant la vista a %d

en: Skipping tasklist
ca: S'està saltant la llista de tasques

en: Skipping pager
ca: S'està saltant el paginador

en: Setting above
ca: S'està establint a dalt

en: Setting below
ca: S'està establint a baix

en: Removing decorations failed
ca: No s'han pogut suprimir les decoracions

en: Removed decorations
ca: S'han suprimit les decoracions

en: Adding decorations failed
ca: No s'han pogut afegir les decoracions

en: Added decorations
ca: S'han afegit les decoracions

en: wintype expects a single string argument
ca: «wintype» espera un argument únic enter

en: Unknown window type '%s'
ca: El tipus de finestra «%s» és desconegut

en: Set wintype
ca: Estableix el «wintype»

en: opacity expects a single integer argument
ca: «opacity» espera un argument únic enter

en: opacity expects a single integer argument between 0 and 100
ca: «opacity» espera un argument únic enter entre 0 i 100

en: spawn_sync: Command parameter is not a string
ca: «spawn_sync»: el paràmetre d'ordre no és una cadena

en: spawn_sync: Command parameter %d is not a string
ca: «spawn_sync»: el paràmetre d'ordre %d no és una cadena

en: Error spawning child process (fg): %s
ca: S'ha produït un error en engendrar el procés fill (fg): %s

en: Error spawning child process (fg).
ca: S'ha produït un error en engendrar el procés fill (fg).

en: Warning: child process returned %d
ca: Avís: el procés fill ha tornat %d

en: spawn_async: Command parameter is not a string
ca: «spawn_async»: el paràmetre d'ordre no és una cadena

en: spawn_async: Command parameter %d is not a string
ca: «spawn_async»: el paràmetre d'ordre %d no és una cadena

en: Spawned pid %u (bg)
ca: S'ha engendrat un fill amb el pid %u (bg)

en: Error spawning child process (bg): %s
ca: S'ha produït un error en engendrar el procés fill (bg): %s

en: Error spawning child process (bg).
ca: S'ha produït un error en engendrar el procés fill (bg).

en: Quiting...
ca: S'està sortint...

en: Apply to all existing windows instead of just new windows.
ca: Aplica-ho a totes les finestres existents en lloc de només les finestres noves.

en: Output debug information
ca: Mostra informació de depuració

en: Configuration files to use
ca: Fitxers de configuració a utilitzar

en: Devil's Pie %s starting...
ca: S'està iniciant el Devil's Pie %s...

en: No s-expressions loaded, quiting
ca: No s'han carregat les s-expressions. S'està sortint

en: Invalid types in AND
ca: Tipus no vàlids en AND

en: Invalid types in OR
ca: Tipus no vàlids en OR

en: Incompatible types in compare <
ca: Tipus incompatibles en comparar <

en: Incompatible types in compare >
ca: Tipus incompatibles en comparar >

en: Invalid types in (+ ints)
ca: Tipus no vàlids en (+ número)

en: Invalid types in (+ strings)
ca: Tipus no vàlids en (+ cadena)

en: Invalid types in (+ time_t)
ca: Tipus no vàlids en (+ temps)

en: Invalid types in -
ca: Tipus no vàlids en -

en: Invalid types in (- time_t)
ca: Tipus no vàlids en (- temps)

en: Incorrect argument count to (int )
ca: El comptatge d'arguments no és correcte en (enter )

en: Invalid type in (cast-int )
ca: Tipus no vàlid en (cast-int )

en: Incorrect argument count to (cast-string )
ca: El comptatge d'arguments no és correcte en (cast-string )

en: Invalid type in (int )
ca: Tipus no vàlid en (int )

en: Unknown type in parse tree: %d
ca: Tipus desconegut en l'arbre d'anàlisi: %d

en: Invalid format for a integer value
ca: El format no es vàlid per a un valor enter

en: Invalid format for a boolean value
ca: El format no és vàlid per un valor booleà

en: Invalid symbol type: %s: %d
ca: Tipus de símbol no vàlid: %s: %d

en: Unknown identifier: %s
ca: Identificador desconegut: %s

en: Unexpected token encountered: %d
ca: S'ha trobat un testimoni inesperat: %d

en: Trying to call variable as function: %s
ca: S'està provant de cridar una variable com a funció: %s

en: Missing ')'
ca: Cal un «)»

en: Missing '('
ca: Cal un «(»

en: is expects two string arguments
ca: «is» espera dos arguments de cadena

en: contains expects two string arguments
ca: «contains» espera dos arguments de cadena

en: matches expects two string arguments
ca: «matches» espera dos arguments de cadena

en: Invalid regular expression '%s': %s
ca: Expressió regular «%s» no vàlida: %s

en: window_property expects one string argument
ca: «window_property» espera un argument de cadena

en: Loading %s
ca: S'està carregant %s

en: %s is not a normal file, skipping
ca: S'està ometent el fitxer %s. No és un fitxer normal

en: Cannot open %s
ca: No es pot obrir %s

en: Cannot parse %s: %s
ca: No es pot analitzar %s: %s

en: %s doesn't exist
ca: %s  no existeix

en: %s isn't a directory
ca: %s no és un directori

en: Cannot open %s: %s
ca: No es pot obrir %s: %s
