dia - en to lv translation catalogue (2146 entries)

note: This is not an errror
en: Warning: invalid layer range %lu - %lu
lv: Brīdinājums — nederīgs slāņu intervāls %lu – %lu

en: Warning: Layer %lu (%s) selected more than once.
lv: Brīdinājums — slānis %lu (%s) ir izvēlēts vairāk kā vienu reizi.

en: Warning: Layer %d (%s) selected more than once.
lv: Brīdinājums — slānis %d (%s) ir izvēlēts vairāk kā vienu reizi.

en: Warning: There is no layer named %s.
lv: Brīdinājums — nav slāņa ar nosaukumu %s.

en: %s error: don't know how to export into %s
lv: %s kļūda — nav zināms, kā eksportēt uz %s

en: %s error: input and output filenames are identical: %s
lv: %s kļūda — ievades un izvades datņu nosaukumi ir identiski: %s

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Import Translators: Menu item Verb/Channel/Import/Import
en: Import
lv: Importēt

en: %s error: need valid input file %s
lv: %s kļūda — nepieciešama pareiza ievades datne %s

en: Can't find output format/filter %s
lv: Nevar atrast izvades formātu/filtru %s

en: Input directory '%s' must exist!
lv: Ievades direktorijai “%s” ir jāeksistē!

en: Output directory '%s' must exist!
lv: Izvades direktorijai “%s” ir jāeksistē!

note: Translators:  The argument is a list of options, not to be translated
en: Select the filter/format out of: %s
lv: Izvēlieties filtru/formātu no: %s

note: &export_file_name
en: Export loaded file and exit
lv: Eksportēt ielādēto datni un iziet

en: OUTPUT
lv: IZVADE

note: &export_file_format &export_format_string
en: TYPE
lv: TIPS

en: Export graphics size
lv: Eksportējamā attēla izmērs

en: WxH
lv: PxA

en: Show only specified layers (e.g. when exporting). Can be either the layer name or a range of layer numbers (X-Y)
lv: Rādīt tikai norādītos slāņus (piem., eksportējot). Var būt gan slāņa nosaukums, gan slāņu numuru intervāls (X–Y)

en: LAYER,LAYER,...
lv: SLĀNIS,SLĀNIS,...

en: Don't show the splash screen
lv: Nerādīt uzplaiksnījuma ekrānu

en: Don't create an empty diagram
lv: Neveidot tukšu diagrammu

en: Start integrated user interface (diagrams in tabs)
lv: Palaist integrētu lietotāja saskarni (diagrammas cilnēs)

en: Send error messages to stderr instead of showing dialogs.
lv: Nerādīt kļūdu dialoglodziņus, bet gan nosūtīt kļūdu ziņojumus uz stderr.

en: Directory containing input files
lv: Direktorija satur ievades datnes

en: DIRECTORY
lv: DIREKTORIJA

en: Directory containing output files
lv: Direktorija satur izvades datnes

en: Display credits list and exit
lv: Parādīt autoru sarakstu un iziet

en: Generate verbose output
lv: Ģenerēt detalizētu izvadi

en: Display version and exit
lv: Rādīt versiju un iziet

en: [FILE...]
lv: [DATNE...]

en: Invalid option?
lv: Nederīga opcija?

en: Filename conversion failed: %s
lv: Datnes nosaukuma pārveidošana neizdevās — %s

en: Missing input: %s
lv: Trūkst ievades — %s

en: Can't connect to session manager!
lv: Nevar savienoties ar sesiju pārvaldnieku!

note: TRANSLATOR: 2nd and 3rd %s are time and date respectively.
en: Dia version %s, compiled %s %s
lv: Dia versija %s, nokompilēta %s %s

en: Dia version %s
lv: Dia versija %s

en: Object Defaults
lv: Objekta noklusējumi

en: Couldn't find standard objects when looking for object-libs; exiting...
lv: Nevarēja atrast standarta objektus, meklējot object-libs; programma iziet...

en: Couldn't find standard objects when looking for object-libs in '%s'; exiting...
lv: Nevarēja atrast standarta objektus, meklējot object-libs iekš “%s”; programma iziet...

en: Diagram1.dia
lv: Diagramma1.dia

en: This shouldn't happen.  Please file a bug report at bugzilla.gnome.org
    describing how you caused this message to appear.
lv: Tā vis nevajadzētu notikt. Lūdzu, ziņojiet par kļūdu vietnē bugzilla.gnome.org,
    aprakstiet visas darbības, kuru rezultātā parādījās šis paziņojums.

en: Exiting Dia
lv: Ieziet no Dia

note: no standard buttons
en: Quitting without saving modified diagrams
lv: Iziet, nesaglabājot modificētās diagrammas

en: Modified diagrams exist. Are you sure you want to quit Dia without saving them?
lv: Ir diagrammas, kurās ir veiktas izmaiņas.Vai tiešām vēlaties aizvērt Dia, tās nesaglabājot?

en: Quit Dia
lv: Aizvērt Dia

en: Could not create per-user Dia configuration directory
lv: Nevarēja izveidot lietotāja Dia konfigurācijas mapi

en: Could not create per-user Dia configuration directory. Please make sure that the environment variable HOME points to an existing directory.
lv: Nevarēja izveidot lietotāja Dia konfigurācijas direktoriju. Lūdzu, pārliecināties, ka vides mainīgais HOME norāda uz eksistējošu direktoriju.

en: Objects and filters internal to Dia
lv: Dia iekšējie objekti un filtri

en: The original author of Dia was:
lv: Dia sākotnējais autors bija:

en: 
    The current maintainers of Dia are:
lv: 
    Šobrīd Dia veido un uztur:

en: 
    Other authors are:
lv: 
    Citi autori:

en: 
    Dia is documented by:
lv: 
    Dia dokumentē:

en: Select foreground color
lv: Izvēlieties priekšplāna krāsu

en: Select background color
lv: Izvēlieties fona krāsu

en: No print plugin found!
lv: Netika atrasts drukāšanas spraudnis!

en: Diagram%d.dia
lv: Diagramma%d.dia

en: No image from Clipboard to paste.
lv: Starpliktuvē nav attēla, ko ielīmēt.

en: No selected object can take an image.
lv: Neviens izvēlētais objekts nevar uzņemt attēlu.

en: Clipboard Paste
lv: Starpliktuves ielīmēšana

note: might become more right some day ;)
en: No clipboard handler for '%s'
lv: Nav “%s” starpliktuves apstrādātāja

en: Clipboard Copy
lv: Starpliktuves kopēšana

en: No existing object to paste.
lv: Nav eksistējoša objekta, ko ielīmēt.

en: Could not find help directory
lv: Nevar atrast palīdzības mapi

en: Could not open help directory:
    %s
lv: Nevar atvērt palīdzības mapi:
    %s

en: translator_credits-PLEASE_ADD_YOURSELF_HERE
lv: Mārtiņš Eglītis <martins.eglitis@venta.lv>
    Rūdolfs Mazurs <rudolfs.mazurs@gmail.com>

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or
    (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307, USA.
lv: Šī programma ir brīvās programmatūras produkts; jūs varat izplatīt un/vai
    modificēt to saskaņā ar GNU Vispārējās Publiskās Licences 2. vai kādas
    vēlākas versijas noteikumiem.
    
    Šī programma tiek izplatīts ar cerību, ka tas būs noderīgs. Tas tiek izplatīts
    BEZ jebkādas garantijas vai iekļautas ražotāja atbildības par šo produktu.
    Sīkāku informāciju meklējiet GNU Vispārējās Publiskās Licences tekstā.
    
    GNU Vispārējās Publiskās Licence ir pieejama kopā ar šīs programmas instalāciju.
    Ja tā jums nav pieejama, jūs to varat iegūt no Free Software Foundation, 
    Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307, USA.

en: A program for drawing structured diagrams.
lv: Programma strukturētu diagrammu zīmēšanai.

en: You are about to print a diagram with %d page. | You are about to print a diagram with %d pages.
lv[0]: Tiks drukāta diagramma ar %d lapu.
lv[1]: Tiks drukāta diagramma ar %d lapām.
lv[2]: Tiks drukāta diagramma ar %d lapām.

en: You are about to export a diagram with %d page. | You are about to export a diagram with %d pages.
lv[0]: Tiks eksportēta diagramma ar %d lapu.
lv[1]: Tiks eksportēta diagramma ar %d lapām.
lv[2]: Tiks eksportēta diagramma ar %d lapām.

en: You are about to export a diagram which may require %s of memory.(%d page). | You are about to export a diagram which may require %s of memory.(%d pages).
lv[0]: Tiks eksportēta diagramma, kam ir vajadzīgs %s atmiņas. (%d lapa).
lv[1]: Tiks eksportēta diagramma, kam ir vajadzīgs %s atmiņas. (%d lapas).
lv[2]: Tiks eksportēta diagramma, kam ir vajadzīgs %s atmiņas. (%d lapu).

en: You can adjust the size of the diagram by changing the 'Scaling' in the 'Page Setup' dialog.
    Alternatively use 'Select All' and 'Best Fit' to move objects/handles into the intended bounds.
lv: Jūs varat pielāgot diagrammas izmēru, mainot “Mērogošana” dialoglodziņā “Lapas iestatījumi”.
    Vai arī varat izmantot “Izvēlēties visu” un “Labākā saderība”, lai pārvietotu objektus/turus uz paredzētajām robežām.

en: Confirm Diagram Size
lv: Apstiprināt diagrammas izmēru

en: '%s' creation failed
lv: “%s” izveide neizdevās

en: Object defaults
lv: Objekta noklusējumi

en: This object has no defaults.
lv: Šim objektam nav noklusējumu.

en: Defaults:
lv: Noklusējumi:

en: Couldn't convert filename '%s' to UTF-8: %s
lv: Nevarēja pārveidot datnes nosaukumu “%s” uz UTF-8 — %s

en: Error
lv: Kļūda

note: ToDo: move context further up in the callstack and to sth useful with it's content
en: Load Into
lv: Ielādēt iekš

en: Trying to group with no selected objects.
lv: Mēģina grupēt, kad nav izvēlētu objektu.

en: Diagram
lv: Diagramma

en: Layer
lv: Slānis

en: %d Layer | %d Layers
lv[0]: %d slānis
lv[1]: %d slāņi
lv[2]: %d slāņu

en: Type
lv: Tips

en: object|Position
lv: Pozīcija

en: Children
lv: Bērni

en: %d Object | %d Objects
lv[0]: %d objekts
lv[1]: %d objekti
lv[2]: %d objektu

en: Select
lv: Izvēlēties

note: Translators: Menu item Verb/Support/Position/Locate Translators: Menu item Verb/Signal/Sense/Locate
en: Locate
lv: Atrast

en: Properties
lv: Īpašības

en: Name
lv: Nosaukums

en: Diagram Tree
lv: Diagrammas koks

note: paper size
en: Paper Size
lv: Papīra izmērs

note: orientation
en: Orientation
lv: Virziens

note: margins
en: Margins
lv: Malas

en: Top:
lv: Augša:

en: Bottom:
lv: Apakša:

en: Left:
lv: Kreisā:

en: Right:
lv: Labā:

note: Scaling
en: Scaling
lv: Mērogošana

en: Scale:
lv: Mērogs:

en: Fit to:
lv: Iekļauties:

en: by
lv: pa

en: Page Setup
lv: Lapas iestatījumi

en: Diagram Properties
lv: Diagrammas īpašības

en: Dynamic grid
lv: Dinamiskais režģis

en: Spacing
lv: Atstarpes

en: Visible spacing
lv: Redzamās atstarpes

note: Hexes!
en: Hex grid
lv: Sešstūru režģis

en: Hex grid size
lv: Sešstūru režģa izmērs

en: Grid
lv: Režģis

en: Background
lv: Fons

en: Grid Lines
lv: Režģa līnijas

en: Page Breaks
lv: Lapu atdalīšana

en: Colors
lv: Krāsas

note: Can we be sure that the filename is the 'proper title'?
en: Diagram Properties: %s
lv: Diagrammas īpašības — %s

en: This object doesn't support Undo/Redo.
    Undo information erased.
lv: Šis objekts neatbalsta atsaukšanu/atsaukšanas atcelšanu.
    Atsaukšanas informācija izdzēsta.

en: Properties…
lv: Īpašības…

en: Follow link…
lv: Sekot saitei…

en: Convert to Path
lv: Pārveidot par ceļu

en: Selection
lv: Izvēle

en: The object you dropped cannot fit into its parent. 
    Either expand the parent object, or drop the object elsewhere.
lv: Iemesto objektu nevar iekļauts vecākā.
    Vai nu palieliniet vecākobjektu, vai arī novietojiet objektu citur.

note: http://www.gnu.org/software/gettext/manual/html_chapter/gettext_10.html#SEC150 * Althoug the single objects wont get triggered here some languages have variations on the other numbers
en: Selection of %d object | Selection of %d objects
lv[0]: %d objekta izvēle
lv[1]: %d objektu izvēle
lv[2]: %d objektu izvēle

en: Selected '%s'
lv: Izvēlēts “%s”

note: we really should not come here but instead disable the menu command earlier
en: No antialiased renderer found
lv: Nav atrasts nogludināšanas renderētājs

en: <unnamed>
lv: <nenosaukts>

note: no standard buttons
en: Closing diagram without saving
lv: Aizver diagrammu nesaglabājot

en: The diagram '%s'
    has not been saved. Save changes now?
lv: Diagramma %s
    nav saglabāta. Saglabāt izmaiņas tagad?

en: Close Diagram
lv: Aizvērt diagrammu

en: _Discard Changes
lv: Nesa_glabāt

en: Do Not Exit
lv: Neiziet

en: Exit Without Save
lv: Iziet nesaglabājot

en: Save Selected
lv: Saglabāt izvēlēto

en: The following are not saved:
lv: Sekojošais netika saglabāts:

en: Save
lv: Saglabāt

en: Path
lv: Ceļš

en: Select All
lv: Izvēlēties visu

en: Select None
lv: Neizvēlēties nevienu

en: Nothing selected for saving.  Would you like to try again?
lv: Nekas nav izvēlēts saglabāšanai. Vai vēlaties mēģināt atkal?

en: Supported Formats
lv: Atbalstītie formāti

en: By extension
lv: Pēc paplašinājuma

en: Open Diagram
lv: Atvērt diagrammu

en: Open Options
lv: Atvēršanas opcijas

en: Determine file type:
lv: Noteikt datnes tipu:

en: All Files
lv: Visas datnes

en: Some characters in the filename are neither UTF-8
    nor your local encoding.
    Some things will break.
lv: Datnes nosaukumā ir simboli, kas nav ne UTF-8,
    nedz lokālajā kodējumā.
    Kaut kas sabojāsies.

en: File already exists
lv: Datne jau eksistē

en: The file '%s' already exists.
    Do you want to overwrite it?
lv: Datne ar nosaukumu “%s” jau eksistē.
    Vai vēlaties to pārrakstīt?

en: Save Diagram
lv: Saglabāt diagrammu

note: Need better way to make it a reasonable size.  Isn't there some standard look for them (or is that just Gnome?)
en: Compress diagram files
lv: Saspiests diagrammu datnes

en: Compression reduces file size to less than 1/10th size and speeds up loading and saving.  Some text programs cannot manipulate compressed files.
lv: Saspiešana samazina datnes izmēru līdz pat 1/10 daļai no oriģināla, kā arīdzan paātrina ielādi un saglabāšanu. Dažas teksta programmas nespēj darboties ar saspiestām datnēm.

en: Could not determine which export filter
    to use to save '%s'
lv: Nevarēja noteikt eksporta filtru,
    ko izmantot, lai saglabātu “%s”

en: Export Diagram
lv: Eksportēt diagrammu

en: Export Options
lv: Eksportēšanas opcijas

en: _Search for:
lv: _Meklēt:

en: Replace _with:
lv: Aizvietot a_r:

en: _Match case
lv: _Reģistrjutīgs

en: Match _entire word only
lv: Atrast tikai v_eselus vārds

en: Match _all properties (not just object name)
lv: Meklēt visās īpašībās (ne tik_ai objektu nosaukumos)

en: Find
lv: Meklēt

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Replace _All
lv: Aizvietot _visus

note: not adding the button in the list above to modify it's text; * the default "Find and Replace" is just too long for my taste ;)
en: _Replace
lv: _Aizvietot

en: Pops up the Navigation window.
lv: Atver navigācijas logu.

en: Diagram menu.
lv: Diagrammas izvēlne.

en: Zoom
lv: Mērogs

en: Toggles snap-to-grid for this window.
lv: Pārslēdz “pievilkt pie režģa” režīmu šim logam.

en: Toggles object snapping for this window.
lv: Pārslēdz pievilkšanu šim logam.

en: Diagram Editor
lv: Diagrammu redaktors

en: New Layer
lv: Jauns slānis

en: Raise Layer
lv: Pacelt slāni

en: Lower Layer
lv: Nolaist slāni

en: Delete Layer
lv: Dzēst slāni

en: Layers:
lv: Slāņi:

en: Layers
lv: Slāņi

en: Diagram:
lv: Diagramma:

en: New layer %d
lv: Jauns slānis %d

en: none
lv: nekas

en: Edit Layer
lv: Rediģēt slāni

en: Add Layer
lv: Pievienot slāni

en: Layer name:
lv: Slāņa nosaukums:

en: Line width
lv: Līnijas platums

en: Line width:
lv: Līnijas platums:

en: Error loading diagram.
    Linked object not found in document.
lv: Kļūda, ielādējot diagrammu.
    Saistītais objekts dokumentā nav atrodams.

en: Error loading diagram.
    Connection handle %d does not exist on '%s'.
lv: Kļūda, ielādējot diagrammu.
    Savienojuma turis %d neeksistē uz “%s”.

en: Error loading diagram.
    Connection point %d does not exist on '%s'.
lv: Kļūda, ielādējot diagrammu.
    Savienojuma punkts %d neeksistē uz “%s”.

en: Can't find parent %s of %s object
lv: Nevar atrast vecāku %s objektam %s

en: You must specify a file, not a directory.
lv: Jums jānorāda datne, nevis direktorija.

en: Couldn't open: '%s' for reading.
lv: Nevarēja atvērt “%s” lasīšanai.

note: this was talking about unknown file type but it could as well be broken XML
en: Error loading diagram %s.
lv: Kļūda, ielādējot diagrammu %s.

en: Error loading diagram %s.
    Unknown file type.
lv: Kļūda, ielādējot diagrammu %s.
    Neatpazīts datnes tips.

en: Error loading diagram %s.
    Not a Dia file.
lv: Kļūda, ielādējot diagrammu %s.
    Tā nav Dia datne.

en: Error loading diagram:
    %s.
    A valid Dia file defines at least one layer.
lv: Kļūda, ielādējot diagrammu:
    %s.
    Derīga Dia datne satur vismaz vienu slāni.

en: Not allowed to write to output file %s
lv: Nav atļauts rakstīt izvades datnē %s

en: Not allowed to write temporary files in %s
lv: Nav atļauts rakstīts pagaidu datnēs iekš %s

en: Can't open output file %s
lv: Nevar atvērt izvades datni %s

note: Save failed; we clean our stuff up, without touching the file named "filename" if it existed.
en: Internal error %d writing file %s
lv: Iekšēja kļūda %d, rakstot datni %s

en: Can't rename %s to final output file %s: %s
lv: Nevar pārsaukt %s uz beigu izvades datni %s — %s

en: Diagram Save
lv: Diagrammas saglabāšana

en: Dia Diagram File
lv: Dia diagrammas datne

en: Fit
lv: Ietilpst

en: _File
lv: _Datne

en: Create a new diagram
lv: Izveidot jaunu diagrammu

en: _Open…
lv: _Atvērt…

en: Open a diagram file
lv: Atvērt diagrammas datni

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: Sheets and Objects…
lv: Loksnes un objekti…

en: Plugins…
lv: Spraudņi…

en: _Diagram Tree
lv: _Diagrammas koks

en: Show Toolbar
lv: Rādīt rīkjoslu

en: Show Statusbar
lv: Rādīt statusa joslu

en: Show Layers
lv: Rādīt slāņus

en: Save the diagram
lv: Saglabāt diagrammu

en: Save _As…
lv: S_aglabāt kā...

en: Save the diagram with a new name
lv: Saglabāt diagrammu ar jaunu nosaukumu

en: _Export…
lv: _Eksportēt…

en: Export the diagram
lv: Eksportēt diagrammu

en: _Diagram Properties
lv: _Diagrammas īpašības

en: Page Set_up…
lv: _Lapas iestatījumi…

en: _Print…
lv: _Drukāt...

en: Print the diagram
lv: Drukāt diagrammu

en: _Edit
lv: R_ediģēt

en: Undo
lv: Atsaukt

en: Redo
lv: Atatsaukt

en: Copy selection
lv: Kopēt izvēlēto

en: Cut selection
lv: Izgriezt izvēlēto

en: Paste selection
lv: Ielīmēt izvēlēto

en: _Duplicate
lv: _Dublēt

en: _Find…
lv: _Meklēt…

en: _Replace…
lv: _Aizvietot…

note: the following used to bind to <control><shift>C which collides with Unicode input. * <control><alt> doesn't work either
en: Copy Text
lv: Kopēt tekstu

en: Cut Text
lv: Izgriezt tekstu

en: Paste _Text
lv: Ielīmēt _tekstu

en: Paste _Image
lv: _Ielīmēt attēlu

en: _Layers
lv: S_lāņi

en: Add Layer…
lv: Pievienot slāni…

en: Rename Layer…
lv: Pārsaukt slāni…

en: Move Selection to Layer above
lv: Pārvietot izvēlēto uz slāni virs

en: Move Selection to Layer below
lv: Pārvietot izvēlēto uz slāni zem

en: _Layers…
lv: S_lāņi…

en: _View
lv: _Skats

en: Zoom in
lv: Tuvināt

en: Zoom out
lv: Tālināt

en: _Zoom
lv: _Tālummaiņa

note: Show All, Best Fit.  Same as the Gimp, Ctrl+E
en: Zoom fit
lv: Mērogs, lai iekļautos

note: "display_toggle_entries" items go here
en: New _View
lv: Jauns _skats

en: C_lone View
lv: K_lonēt skatu

en: _Objects
lv: _Objekti

en: Send to _Back
lv: Nosūtīt uz _aizmuguri

en: Bring to _Front
lv: Pārvietot uz _priekšpusi

en: Send Backwards
lv: Nosūtīt atpakaļ

en: Bring Forwards
lv: Pārlikt uz priekšu

en: _Group
lv: _Grupēt

note: deliberately not using Ctrl+U for Ungroup
en: _Ungroup
lv: Atgr_upēt

en: _Parent
lv: Kļūt _par vecāku

en: _Unparent
lv: Vairs nebūt par vecāk_u

en: _Unparent Children
lv: Atsvabināt bērn_us no vecāka

note: Translators: Menu item Verb/Support/Position/Align
en: Align
lv: Līdzināt

en: Top
lv: Augšā

en: Middle
lv: Vidū

en: Bottom
lv: Apakšā

en: Spread Out Horizontally
lv: Izklāt horizontāli

en: Spread Out Vertically
lv: Izklāt vertikāli

en: Adjacent
lv: Blakus

en: Stacked
lv: Viens virs otra

en: Connected
lv: Savienots

en: _Select
lv: Izvēlētie_s

en: All
lv: Visi

en: None
lv: Neviens

en: Invert
lv: Invertēt

en: Transitive
lv: Transitīvs

en: Same Type
lv: Tā paša tipa

note: display_select_radio_entries go here
en: Select By
lv: Izvēlēties pēc

note: For placment of the toplevel Layout menu and it's accelerator
en: L_ayout
lv: _Izkārtojums

en: _Input Methods
lv: _Ievades metodes

en: D_ialogs
lv: D_ialoglodziņi

en: D_ebug
lv: At_kļūdošana

en: _Tools
lv: _Rīki

en: Modify
lv: Modificēt

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Change/Magnify
en: Magnify
lv: Palielināt

en: Edit Text
lv: Rediģēt tekstu

en: Scroll
lv: Ritināt

note: how it used to be before 0.96+SVN new name matching "same name, same type"  rule
en: Text
lv: Teksts

en: Box
lv: Kaste

en: Ellipse
lv: Elipse

en: Polygon
lv: Daudzstūris

en: Beziergon
lv: Bezjē daudzstūris

en: Line
lv: Līnija

en: Arc
lv: Loks

en: Zigzagline
lv: Lauzta līnija

en: Polyline
lv: Lauzta līnija

en: Bezierline
lv: Bezjē līnija

en: Outline
lv: Struktūra

en: Image
lv: Attēls

en: _Antialiased
lv: _Nogludināts

en: Show _Grid
lv: Rādīt _režģi

en: _Snap to Grid
lv: _Pievilkt pie režģa

en: Snap to _Objects
lv: Pievilkt pie _objektiem

en: Show _Rulers
lv: _Rādīt mērjoslas

en: Show _Connection Points
lv: Rādīt _savienojumu punktus

en: Union
lv: Apvienojums

en: Intersection
lv: Šķēlums

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Export/Remove Translators: Menu item Verb/Branch/Separate/Remove Translators: Menu item Verb/Branch/Separate/Remove/Remove
en: Remove
lv: Izņemt

note: Cannot also be called Invert, duplicate names caused keybinding problems
en: Inverse
lv: Pretējs

en: NULL tooldata in tool_menu_select
lv: NULL rīku datu iekš tool_menu_select

en: Toggles snap-to-grid.
lv: Pārslēdz “pievilkt pie režģa”.

en: Toggles object snapping.
lv: Pārslēdz objektu pievilkšanu.

en: The function is not available anymore.
lv: Funkcija vairs nav pieejama.

en: Couldn't get GTK+ settings
lv: Nevarēja iegūt GTK iestatījumus

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Loaded
lv: Ielādēts

en: Description
lv: Apraksts

en: Load at Startup
lv: Ielādēt pie palaišanas

en: Filename
lv: Datnes nosaukums

en: any
lv: jebkurš

en: User Interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Diagram Defaults
lv: Diagrammas noklusējumi

en: View Defaults
lv: Skata noklusējumi

en: Favorites
lv: Izlase

en: Reset tools after create
lv: Atstatīt rīkus pēc izveidošanas

en: Number of undo levels:
lv: Atsaukšanas līmeņu skaits:

en: Reverse dragging selects
    intersecting objects
lv: Apgrieztā vilkšana izvēlas
    pārklājošos objektus

en: Recent documents list size:
lv: Neseno dokumentu saraksta izmērs:

en: Use menu bar
lv: Lietot rīkjoslu

en: Keep tool box on top of diagram windows
lv: Turēt rīku kasti virs diagrammu loga

en: Length unit:
lv: Garuma vienība:

en: Font size unit:
lv: Fonta izmēra vienība:

en: New diagram:
lv: Jauna diagramma:

en: Portrait
lv: Portrets

en: Paper type:
lv: Papīra tips:

en: Background Color:
lv: Fona krāsa:

en: Compress saved files
lv: Saspiest saglabātās datnes

en: Connection Points:
lv: Savienojuma punkti:

note: { NULL, PREF_NONE, 0, NULL, 3, N_("Grid:") },
en: Visible
lv: Redzams

en: Snap to object
lv: Pievilkt pie objekta

en: New window:
lv: Jauns logs:

en: Width:
lv: Platums:

en: Height:
lv: Augstums:

en: Magnify:
lv: Palielināt:

en: Page breaks:
lv: Lapu atdalīšana:

en: Color:
lv: Krāsa:

en: Solid lines
lv: Viendabīgas līnijas

en: Antialias:
lv: Nogludināšana:

en: view antialiased
lv: skatīt nogludinātu

note: Favored Filter Translators: Menu item Verb/Channel/Export Translators: Menu item Verb/Channel/Export/Export
en: Export
lv: Eksportēt

en: Snap to
lv: Pievilkt pie

en: Dynamic grid resizing
lv: Dinamiska režģa izmēru maiņa

en: X Size:
lv: X izmērs:

en: Y Size:
lv: Y izmērs:

en: Visual Spacing X:
lv: Redzamās atstarpes X:

en: Visual Spacing Y:
lv: Redzamās atstarpes Y:

en: Lines per major line
lv: Līnijas galvenajā līnijā

en: Hex Size:
lv: Sešstūra izmērs:

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: Object properties
lv: Objekta īpašības

en: This object has no properties.
lv: Šim objektam nav īpašību.

en: Properties:
lv: Īpašības:

en: Object properties:
lv: Objekta īpašības:

en: %s
    System sheet
lv: %s
    Sistēmas loksne

en: %s
    User sheet
lv: %s
    Lietotāja loksne

en: Can't get symbol 'custom_type' from any module.
    Editing shapes is disabled.
lv: Simbols “custom_type” nav sastopams nevienā modulī.
    Formu rediģēšana ir deaktivēta.

en: Widget not found: %s
lv: Logdaļa nav atrasta — %s

en: SVG Shape
lv: SVG forma

en: Programmed DiaObject
lv: Programmēts DiaObjekts

en: Select SVG Shape File
lv: Izvēlieties SVG formas datni

en: Copy ->
lv: Kopēt ->

en: Copy All ->
lv: Kopēt visu ->

en: Move ->
lv: Pārvietot ->

en: Move All ->
lv: Pārvietot visu ->

en: <- Copy
lv: <- Kopēt

en: <- Copy All
lv: <- Kopēt visu

en: <- Move
lv: <- Pārvietot

en: <- Move All
lv: <- Pārvietot visu

en: Line Break
lv: Līnijas atdalījums

en: %s
    Shape
lv: %s
    Forma

en: %s
    Object
lv: %s
    Objekts

en: %s
    Unassigned type
lv: %s
    Nepiešķirts tips

en: Please select a .shape file
lv: Lūdzu, izvēlieties .shape datni

en: Filename must end with '%s': '%s'
lv: Datnes nosaukumam jābeidzas ar “%s” — “%s”

en: Error examining %s: %s
lv: Kļūda, pārbaudot %s — %s

en: Please export the diagram as a shape.
lv: Lūdzu, eksportējiet diagrammu kā formu.

en: Could not interpret shape file: '%s'
lv: Nevarēja interpretēt formas datni — “%s”

en: Sheet must have a Name
lv: Loksnei obligāti jābūt nosaukumam

en: Couldn't open '%s': %s
lv: Nevarēja atvērt “%s” — %s

en: Couldn't open: '%s' for writing
lv: nevarēju atvērt “%s” rakstīšanai

en: a user
lv: lietotājs

en: File: %s
lv: Datne — %s

en: Date: %s
lv: Datums: %s

en: For: %s
lv: Priekš: %s

en: add shapes here
lv: pievienojiet formas šeit

en: Loading …
lv: Ielādē …

en: Modify object(s)
    Use <Space> to toggle between this and other tools
lv: Modificēt objektu(s)
    Lietojiet <atstarpi>, lai pārslēgtos starp šo un citiem rīkiem

en: Text edit(s)
    Use <Esc> to leave this tool
lv: Teksta rediģējums(i)
    Lietojiet <Esc>, lai pamestu šo rīku

en: Scroll around the diagram
lv: Ritināt ap diagrammu

en: No sheet named %s
lv: Nav loksnes ar nosaukumu %s

en: Other sheets
lv: Citas loksnes

en: Flowchart
lv: Plūsmas diagramma

en: Foreground & background colors for new objects.  The small black and white squares reset colors.  The small arrows swap colors.  Double-click to change colors.
lv: Priekšplāna un fona krāsas jauniem objektiem. Mazie melnie un baltie kvadrāti atstata krāsas. Mazās bultas apmaina krāsas. Dubultklikšķiniet, lai mainītu krasas.

en: Line widths.  Click on a line to set the default line width for new objects.  Double-click to set the line width more precisely.
lv: Līniju platums. Uzklikšķiniet uz līnijas, lai iestatītu noklusēto līnijas biezumu jauniem objektiem. Lai iestatītu līnijas biezumu precīzāk, dubultklišķiņiet.

en: Arrow style at the beginning of new lines.  Click to pick an arrow, or set arrow parameters with Details…
lv: Bultas stils jaunu līniju sākumā. Spiediet, lai izvēlētos bultu vai iestatiet bultas parametrus ar “Sīkāka informācija”

en: Line style for new lines.  Click to pick a line style, or set line style parameters with Details…
lv: Līnijas stils jaunām līnijām. Spiediet, lai izvēlētos līnijas stilu, vai iestatiet līnijas stila parametrus ar “Sīkāka informācija”

en: Arrow style at the end of new lines.  Click to pick an arrow, or set arrow parameters with Details…
lv: Bultas stils jaunu līniju beigās. Spiediet, lai izvēlētos bultu vai iestatiet bultas parametrus ar “Sīkāka informācija”

en: Dia Diagram Editor
lv: Dia diagrammu redaktors

en: Edit your Diagrams
lv: Rediģējiet savas diagrammas

note: Installer message if no GTK+ was found
en: GTK+ is not installed. Please use the full installer. It is available from http://dia-installer.de.
lv: GTK+ Nav uzinstalēts. Lūdzu, izmantojiet pilno instalatoru. Tas ir pieejams vietnē http://dia-installer.de.

note: Installer message: Don't install over pre 0.95 versions
en: Please remove old Dia installations completely or install Dia to a different location.
lv: Lūdzu, pilnībā izņemiet vecās Dia instalācijas vai instalējiet Dia citā vietā.

note: Installer message:  License Page
en: Next >
lv: Nākamais >

note: Installer message, keep the $(^Name) and $_CLICK, these will be replaced
en: $(^Name) is released under the GPL license. The license is provided here for information purposes only. $_CLICK
lv: $(^Name) ir izlaists zem GPL licences. Licence šeit ir dota tikai informatīvā nolūkā. $_CLICK

note: Installer message: Components page
en: Dia Diagram Editor (required)
lv: Dia diagrammu redaktors (nepieciešams)

note: Installer message: Components page
en: Translations
lv: Tulkojumi

note: Installer message: Component description
en: Optional translations of the Dia user interface
lv: Neobligāti tulkojumi Dia lietotāja saskarnei

note: Installer message: Component description
en: Core Dia files and dlls
lv: Dia kodola datnes un dll datnes

note: Installer message: Component name
en: Python plug-in
lv: Python spraudņi

note: Installer message: Component description
en: Support for the Python Scripting Language 2.3. Do not select this if Python is not installed.
lv: Atbalsts Python skriptošanas valodai 2.3. Neizvēlieties šo, ja Python nav instalēts.

note: Installer message: hyperlink text on finish page
en: Visit the Dia for Windows Web Page
lv: Apmeklējiet Dia Windows platformai tīmekļa vietni

note: Installer message: Dia uninstaller entry in Control Panel
en: Dia (remove only)
lv: Dia (tikai izņemt)

note: Installer message: directory delete confirmation line 1
en: Your old Dia directory is about to be deleted. Would you like to continue?
lv: Vecā Dia direktorija tiks dzēsta. Vai vēlaties turpināt?

note: Installer message: directory delete confirmation line 2
en: Note: Any non-standard plugins that you may have installed will be deleted.
lv: Piezīme — jebkurš instalēts nestandarta spraudnis tiks izdzēsts.

note: Installer message: directory delete confirmation line 3
en: Dia user settings will not be affected.
lv: Dia lietotāja iestatījumi netiks aiztikti.

note: Installer message: DIA_PROMPT_DIR_EXISTS line 1
en: The installation directory you specified already exists. Any contents
lv: Norādītā instalēšanas direktorija jau eksistē. Viss saturs

note: Installer message: DIA_PROMP_DIR_EXISTS line 2
en: will be deleted. Would you like to continue?
lv: tiks izdzēsts. Vai vēlaties turpināt?

note: Installer message: registry entries not found line 1
en: The uninstaller could not find registry entries for Dia.
lv: Atinstalēšanas programma nespēja atrast Dia reģistru sistēmā.

note: Installer message: registry entries not found line 2
en: It is likely that another user installed this application.
lv: Šo lietotni visticamāk ir instalējis kāds cits lietotājs.

note: Installer message: Uninstall error message
en: You do not have permission to uninstall this application.
lv: Jums nav atļaujas atinstalēt šo lietotni.

note: Installer message: Uninstallation warning. Keep $INSTDIR
en: This will completely delete $INSTDIR and all subdirectories. Continue?
lv: Tas pilnībā izdzēsīs $INSTDIR un visas apakšdirektorijas. Turpināt?

note: Installer message: Uninstallation warning. Keep $\PROFILE\.dia
en: This will completely delete $PROFILE\.dia and all subdirectories. Continue?
lv: Tas pilnībā izdzēsīs $PROFILE\.dia un visas apakšdirektorijas. Turpināt?

[ctx: Arrow]
en: None
lv: Neviens

[ctx: Arrow]
en: Lines
lv: Līnijas

[ctx: Arrow]
en: Hollow Triangle
lv: Dobs trīsstūris

[ctx: Arrow]
en: Filled Triangle
lv: Pildīts trīsstūris

[ctx: Arrow]
en: Unfilled Triangle
lv: Nepiepildīts trīsstūris

[ctx: Arrow]
en: Hollow Diamond
lv: Dobs rombs

[ctx: Arrow]
en: Filled Diamond
lv: Pildīts rombs

[ctx: Arrow]
en: Half Diamond
lv: Pusrombs

[ctx: Arrow]
en: Half Head
lv: Pusuzgalis

[ctx: Arrow]
en: Slashed Cross
lv: Svītrots krusts

[ctx: Arrow]
en: Filled Ellipse
lv: Pildīta elipse

[ctx: Arrow]
en: Hollow Ellipse
lv: Doba elipse

[ctx: Arrow]
en: Filled Dot
lv: Pildīts punkts

[ctx: Arrow]
en: Dimension Origin
lv: Dimensijas pirmavots

[ctx: Arrow]
en: Blanked Dot
lv: Tukšs punkts

[ctx: Arrow]
en: Double Hollow Triangle
lv: Dubults dobs trīsstūris

[ctx: Arrow]
en: Double Filled Triangle
lv: Dubults pildīts trīsstūris

[ctx: Arrow]
en: Filled Dot and Triangle
lv: Pildīts punkts un trīsstūris

[ctx: Arrow]
en: Filled Box
lv: Pildīta kaste

[ctx: Arrow]
en: Blanked Box
lv: Tukša kaste

[ctx: Arrow]
en: Slashed
lv: Svītrots

[ctx: Arrow]
en: Integral Symbol
lv: Integrāļa simbols

[ctx: Arrow]
en: Crow Foot
lv: Vārnas kāja

[ctx: Arrow]
en: Cross
lv: Krusts

[ctx: Arrow]
en: 1-or-many
lv: 1-vai-daudzi

[ctx: Arrow]
en: 0-or-many
lv: 0-vai-daudzi

[ctx: Arrow]
en: 1-or-0
lv: 1-vai-0

[ctx: Arrow]
en: 1 exactly
lv: tieši 1

[ctx: Arrow]
en: Filled Concave
lv: Aizpildīta velve

[ctx: Arrow]
en: Blanked Concave
lv: Tukša velve

[ctx: Arrow]
en: Round
lv: Aplis

[ctx: Arrow]
en: Open Round
lv: Atvērts aplis

[ctx: Arrow]
en: Backslash
lv: Atpakaļslīpsvītra

[ctx: Arrow]
en: Infinite Line
lv: Bezgalīga līnija

en: Arrow head of unknown type
lv: Bultas uzgalim nav zināms tips

en: Arrow head of type %s has too small dimensions; removing.
lv: Bultas galam ar tipu %s ir pārāk mazs izmērs; izņem.

en: unknown arrow
lv: nezināma bulta

en: Can't find standard object
lv: Nevar atrast standarta objektu

en: Arrow Properties
lv: Bultas īpašības

en: More arrows
lv: Vairāk bultu

en: Size:
lv: Izmērs:

en: Select color
lv: Izvēlieties krāsu

en: More colors…
lv: Vairāk krāsu…

en: Too many ".."s in filename %s
lv: Pārāk daudzi “..” datnes nosaukumā %s

en: Reset menu
lv: Atstatīt izvēlni

en: Other fonts
lv: Citi fonti

en: Couldn't find font family for %s
lv: Nevar atrast fontu saimi priekš %s

note: pathologic case - pixbuf not even supporting PNG?
en: Unsupported file format for saving:
    %s
    %s
lv: Neatbalstīts datnes formāts saglabāšanai:
    %s
    %s

en: Could not save file:
    %s
    %s
lv: Nevarēja saglabāt datni:
    %s
    %s

en: Line Style Properties
lv: Līnijas stila īpašības

en: Details…
lv: Sīkāka informācija…

en: line|Solid
lv: Vienlaidus

en: line|Dashed
lv: Svītrota

en: line|Dash-Dot
lv: Svītra, punkts

en: line|Dash-Dot-Dot
lv: Svītra, punkts, punkts

en: line|Dotted
lv: Punktēta

note: fs->sizebox = GTK_HBOX(box);
en: Dash length:
lv: Svītras garums:

en: OK
lv: Labi

en: Cancel
lv: Atcelt

en: The file %s has no encoding specification;
    assuming it is encoded in %s
lv: Datnei %s nav norādīts kodējums;
    Pieņem, ka tā kodējums ir %s

en: Unknown type of DataNode '%s'
lv: Nezināms DataNode tips “%s”

en: Taking int value of non-int node.
lv: Ņem int vērtību no ne-int mezgla.

en: Taking point value of non-point node.
lv: Ņem punkta vērtību no ne-punkta mezgla.

en: Incorrect x Point value "%s" %f; discarding it.
lv: Nepareiza x punkta vērtība “%s” %f; vērtība ignorēta.

en: Error parsing point.
lv: Kļūda punkta apstrādē.

note: don't bother with useless warnings (see above)
en: Incorrect y Point value "%s" %f; discarding it.
lv: Nepareiza y punkta vērtība “%s” %f; vērtība ignorēta.

en: Taking bezpoint value of non-point node.
lv: Ņem bezpunkta vērtību no ne-punkta mezgla.

en: Error parsing bezpoint p1.
lv: Kļūda, apstrādājot bezpoint p1.

en: Error parsing bezpoint p2.
lv: Kļūda, apstrādājot bezpoint p2.

en: Error parsing bezpoint p3.
lv: Kļūda, apstrādājot bezpoint p3.

en: Taking rectangle value of non-rectangle node.
lv: Ņem taisnstūra vērtību no ne-taisnstūra mezgla.

en: Error parsing rectangle.
lv: Kļūda, apstrādājot taisnstūri.

en: Taking string value of non-string node.
lv: Ņem virknes vērtību no ne-virknes mezgla.

en: Error in string tag.
lv: Kļūda virknes birkā.

en: Error in file, string not starting with #
lv: Kļūda datnē, virkne nesākas ar #

en: Taking font value of non-font node.
lv: Ņem fonta vērtību no ne-fonta mezgla.

en: Multiple export filters with unique name %s
lv: Vairāki eksporta filtri ar unikāliem nosaukumiem %s

en: Multiple import filters with unique name %s
lv: Vairāki importa filtri ar unikāliem nosaukumiem %s

en: Can't load font %s.
lv: Nevar ielādēt fontu %s.

en: Transformation
lv: Pārveidošana

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: There is one similar message.
lv: Ir viens līdzīgs ziņojums.

en: Show repeated messages
lv: Rādīt atkārtotos ziņojumus

en: Don't show this message again
lv: Vairs nerādīt šo ziņojumu

en: There is %d similar message. | There are %d similar messages.
lv[0]: Ir %d līdzīgs ziņojums.
lv[1]: Ir %d līdzīgi ziņojumi.
lv[2]: Ir %d līdzīgu ziņojumu.

en: Notice
lv: Paziņojums

en: Error loading defaults '%s'.
    Not a Dia diagram file.
lv: Kļūda, ielādējot noklusējumus “%s”.
    Tā nav Dia diagrammu datne.

note: base property stuff...
en: Autoroute
lv: Automātiskais maršruts

en: Autorouting
lv: Automātiskā maršrutēšana

en: Persistence
lv: Neatlaidība

en: Missing dependencies for '%s'?
lv: Trūkst “%s” atkarību?

en: Missing symbol 'dia_plugin_init'
lv: Trūkst simbols 'dia_plugin_init'

en: dia_plugin_init() call failed
lv: dia_plugin_init() izsaukums nav izdevies

en: %s Plugin could not be unloaded
lv: %s spraudni nevar ielādēt

en: Plugin Configuration
lv: Spraudņa konfigurācija

en: General
lv: Vispārīgi

en: Author
lv: Autors

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Creation date
lv: Izveidošanas datums

en: Modification date
lv: Izmaiņu datums

en: Key
lv: Atslēga

en: Value
lv: Vērtība

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Center
lv: Vidū

en: Right
lv: Pa labi

en: Never
lv: Nekad

en: When Needed
lv: Kad vajadzīgs

en: Always
lv: Vienmēr

[ctx: LineJoin]
en: Miter
lv: Salaidums

[ctx: LineJoin]
en: Round
lv: Apaļots

[ctx: LineJoin]
en: Bevel
lv: Slīps

[ctx: LineCap]
en: Butt
lv: Ass

[ctx: LineCap]
en: Round
lv: Apaļots

[ctx: LineCap]
en: Projecting
lv: Projicē

en: Line color
lv: Līnijas krāsa

en: Line style
lv: Līnijas stils

en: Fill color
lv: Pildījuma krāsa

note: just to simplify transfering properties between objects
en: Draw background
lv: Zīmēt fonu

en: Start arrow
lv: Sākuma bulta

en: End arrow
lv: Beigu bulta

en: Text alignment
lv: Teksta līdzināšana

en: Font
lv: Fonts

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Line join
lv: Līnijas salaidums

en: Line caps
lv: Līnijas uzmavas

en: Text fitting
lv: Teksta ietilpināšana

en: Property cast from int to enum out of range
lv: Īpašības tipa maiņa no int uz enum ir ārpus apgabala

en: No attribute '%s' (%p) or no data (%p) in this attribute
lv: Šajā atribūtā nav atribūta “%s” (%p) nedz datu (%p)

en: Failed to load image form diagram:
    %s
lv: Neizdevās ielādēt attēlu no diagrammas:
    %s

en: Saving inline pixbuf failed:
    %s
lv: Neizdevās saglabāt iekļauto pixbuf:
    %s

en: Cant create image data from scratch!
lv: Nevar izveidot attēla datus no nekā!

note: Todo: get label for the branch view from props, e.g. UML Operations Parameters
en: Parameters
lv: Parametri

en: Group with %d object | Group with %d objects
lv[0]: Grupa ar %d objektu
lv[1]: Grupa ar %d objektiem
lv[2]: Grupa ar %d objektiem

en: DiaObject '%s' needed in sheet '%s' was not found.
    It will not be available for use.
lv: DiaObject “%s”, kas vajadzīgs loksnē “%s”, nav atrasts.
    Tas nebūs pieejams lietošanai.

en: The system sheet '%s' appears to be more recent than your custom
    version and has been loaded as '%s' for this session.
    
    Move new objects (if any) from '%s' into your custom sheet
    or remove '%s', using the 'Sheets and Objects' dialog.
lv: Izskatās, ka sistēmas loksne “%s” ir jaunāka nekā jūsu pielāgotā
    versija un ir ielādēta kā “%s” šajā sesijā.
    
    Pārvietojiet objektus (ja tādi ir) no “%s” uz savu pielāgoto loksni
    vai izņemiet “%s”, izmantojot “Loksnes un objekti” dialoglodziņu.

en: %s: you should use object tags rather than shape tags now
lv: %s — jums vajadzētu pašlaik izmantot objektu birkas nevis formu birkas

en: Stroke
lv: Vilkums

note: Translators: Menu item Verb/Provision/Supply/Fill
en: Fill
lv: Aizpildīt

en: Fill & Stroke
lv: Aizpildījums un vilkums

en: Bezier points
lv: Bezjē punkti

en: Drawing
lv: Zīmējums

en: Draw Control Lines
lv: Zīmēt vadības līnijas

en: Convert to Bezier
lv: Pārveidot uz Bezjē

en: Show Control Lines
lv: Rādīt vadības līnijas

en: Select image file
lv: Izvēlieties attēla datni

en: Browse
lv: Pārlūkot

en: Declaration
lv: Deklarācija

en: Add Access Provider
lv: Pievienot pieejas devēju

en: Add Access Requirer
lv: Pievienot pieejas prasītāju

en: Add In Data Port
lv: Pievienot ienākošo datu portu

en: Add In Event Port
lv: Pievienot ienākošo notikumu portu

en: Add In Event Data Port
lv: Pievienot ienākošo notikumu datu portu

en: Add Out Data Port
lv: Pievienot izejošo datu portu

en: Add Out Event Port
lv: Pievienot izejošo notikumu portu

en: Add Out Event Data Port
lv: Pievienot izejošo notikumu datu portu

en: Add In Out Data Port
lv: Pievienot ienākošo/izejošo datu portu

en: Add In Out Event Port
lv: Pievienot ienākošo/izejošo notikumu portu

en: Add In Out Event Data Port
lv: Pievienot ienākošo/izejošo notikumu datu portu

en: Add Port Group
lv: Pievienot portu grupu

en: Add Connection Point
lv: Pievienot savienojuma punktu

en: Delete Port
lv: Dzēst portu

en: Edit Port Declaration
lv: Rediģēt porta deklarāciju

en: Delete Connection Point
lv: Dzēst savienojuma punktu

en: Architecture Analysis & Design Language diagram objects
lv: Architecture Analysis & Design Language diagrammu objekti

en: Chronogram diagram objects
lv: Chronogram diagrammas objekti

en: Data
lv: Dati

en: Data name
lv: Datu nosaukums

en: Events
lv: Notikumi

en: Event specification
lv: Notikuma specifikācija

en: @ time    set the pointer to an absolute time.
    ( duration  set the signal up, then wait 'duration'.
    ) duration  set the signal down, then wait 'duration'.
    u duration  set the signal to "unknown" state, then wait 'duration'.
    Example: @ 1.0 (2.0)1.0(2.0)
lv: @ time    iestatīt rādītāju uz absolūtu laiku.
    ( duration  iestatīt signāla augšu, tad gaidīt “duration”.
    ) duration  iestatīt signāla leju, tad gaidīt “duration”.
    u duration  iestatīt signālu uz stāvokli "unknown", tad gaidīt “duration”.
    Piemērs: @ 1.0 (2.0)1.0(2.0)

en: Start time
lv: Sākuma laiks

en: End time
lv: Beigu laiks

en: Rise time
lv: Pacelšanas laiks

en: Fall time
lv: Nolaišanas laiks

en: Multi-bit data
lv: Vairāku bitu dati

en: Aspect
lv: Attiecība

en: Data color
lv: Datu krāsa

en: Data line width
lv: Datu līnijas platums

en: Time data
lv: Laika dati

en: Major time step
lv: Lielais laika solis

en: Minor time step
lv: Mazais laika solis

en: Minor step line width
lv: Mazā soļa līnijas platums

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Custom XML shapes loader
lv: Pielāgotu XML formu ielādētājs

en: Flip horizontal
lv: Apmest horizontāli

en: Flip vertical
lv: Apmest vertikāli

en: Scale of the subshapes
lv: Apakšformu mērogs

en: Text padding
lv: Teksta iekšmale

en: Flip Horizontal
lv: Apmest horizontāli

en: Flip Vertical
lv: Apmest vertikāli

en: Cannot open icon file %s for object type '%s'.
lv: Nevar atvērt ikonu datni %s objektu tipam “%s”.

en: CustomLines
lv: Pielāgotas līnijas

en: Custom XML lines loader
lv: Pielāgotu XML līniju ielādētājs

en: INTERNAL: CustomLines: Illegal line type in LineInfo object.
lv: IEKŠĒJS: Pielāgotas līnijas: neatļauts līniju tips LineInfo objektā.

en: The file '%s' has invalid path data.
    svg:path data must start with moveto.
lv: Datnei “%s” ir nederīgi ceļa dati.
    svg:path jāsākas ar moveto.

en: Number of arms
lv: Roku skaits

en: Flip arms vertically
lv: Apmest rokas vertikāli

en: Flip arms horizontally
lv: Apmest rokas horizontāli

en: Center mount point vertically
lv: Centrēt montēšanas punktu vertikāli

en: Center mount point horizontally
lv: Centrēt montēšanas punktu horizontāli

en: Center mount point
lv: Centrēt montēšanas punktu

en: Compound
lv: Salikums

en: Entity/Relationship table diagram objects
lv: Entītiju/relāciju tabulas diagrammas objekti

en: Corner radius
lv: Stūra rādiuss

en: Start description
lv: Sākuma apraksts

en: End description
lv: Beigu apraksts

en: Add segment
lv: Pievienot segmentu

en: Delete segment
lv: Dzēst segmentu

en: Reference
lv: Atsauce

en: Comment
lv: Komentārs

en: Primary
lv: Primārais

en: Primary key
lv: Primārā atslēga

en: Nullable
lv: Nullējams

en: Unique
lv: Unikālais

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

note: init data
en: Table
lv: Tabula

en: Visible comments
lv: Redzamie komentāri

en: Underline primary keys
lv: Pasvītrot primārās atslēgas

en: Comment tagging
lv: Komentāra birkošana

en: Use bold font for primary keys
lv: Lietot treknu fontu primārajām atslēgām

en: Attributes
lv: Atribūti

note: umlformalparameters_extra all this just to make the defaults selectable ...
en: Style
lv: Stils

en: Fonts
lv: Fonti

note: property rows
en: Normal
lv: Parasts

en: Table name
lv: Tabulas nosaukums

en: Show comments
lv: Rāda komentārus

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: Key:
lv: Atslēga:

en: Weak key:
lv: Vāja atslēga:

en: Derived:
lv: Atvasināts:

en: Multivalue:
lv: Vairāku vērtību:

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Weak:
lv: Vājš:

en: Associative:
lv: Asociatīvs:

en: Entity
lv: Entītija

en: Entity/Relationship diagram objects
lv: Entītiju/relāciju diagrammas objekti

en: Total:
lv: Kopā:

en: Left Cardinality:
lv: Kreisā kardinalitāte:

en: Right Cardinality:
lv: Labā kardinalitāte:

en: Rotate:
lv: Pagriezt:

en: Identifying:
lv: Identificē:

en: Relationship
lv: Relācija

en: Flowchart objects
lv: Plūsmas diagrammas objekti

en: Shear angle
lv: Šķiebšanas leņķis

note: Translators: Menu item Noun/Energy
en: Energy
lv: Enerģija

note: Translators: Menu item Noun/Material
en: Material
lv: Materiāli

note: Translators: Menu item Verb/Signal Translators: Menu item Verb/Signal/Signal Translators: Menu item Noun/Signal Translators: Menu item Noun/Signal/Signal
en: Signal
lv: Signāls

en: Type:
lv: Tips:

en: Function structure diagram objects
lv: Funkciju struktūras diagrammas objekti

en: Wish function
lv: Wish funkcija

en: User function
lv: Lietotāja funkcija

note: Translators: Menu item Verb
en: Verb
lv: Darbības vārds

note: Translators: Menu item Verb/Channel Translators: Menu item Verb/Channel/Channel Translators: Menu item Verb/Channel/Transfer/Transport/Channel
en: Channel
lv: Kanāls

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Import/Input
en: Input
lv: Ievade

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Import/Receive
en: Receive
lv: Saņemt

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Import/Allow Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Regulate/Allow
en: Allow
lv: Atļaut

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Import/Form Entrance
en: Form Entrance
lv: No ieejas

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Import/Capture Translators: Menu item Verb/Provision/Store/Capture
en: Capture
lv: Uzņemt

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Export/Discharge
en: Discharge
lv: Izkraušana

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Export/Eject
en: Eject
lv: Izgrūst

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Export/Dispose
en: Dispose
lv: Atbrīvoties

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Transfer Translators: Menu item Verb/Channel/Transfer/Transfer Translators: Menu item Verb/Channel/Transfer/Transmit/Transfer
en: Transfer
lv: Nodot

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Transfer/Transport Translators: Menu item Verb/Channel/Transfer/Transport/Transport
en: Transport
lv: Transportēt

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Transfer/Transport/Lift
en: Lift
lv: Pacelt

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Transfer/Transport/Move
en: Move
lv: Pārvietot

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Transfer/Transmit Translators: Menu item Verb/Channel/Transfer/Transmit/Transmit
en: Transmit
lv: Nosūtīt

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Transfer/Transmit/Conduct
en: Conduct
lv: Vadīt

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Transfer/Transmit/Convey
en: Convey
lv: Nogādāt

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Guide Translators: Menu item Verb/Channel/Guide/Guide Translators: Menu item Verb/Channel/Guide/Guide/Guide
en: Guide
lv: Virzīt

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Guide/Guide/Direct
en: Direct
lv: Vadīt

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Guide/Guide/Straighten
en: Straighten
lv: Iztaisnot

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Guide/Guide/Steer
en: Steer
lv: Stūrēt

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Guide/Translate
en: Translate
lv: Tulkot

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Guide/Rotate Translators: Menu item Verb/Channel/Guide/Rotate/Rotate
en: Rotate
lv: Rotēt

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Guide/Rotate/Turn
en: Turn
lv: Pagriezt

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Guide/Rotate/Spin
en: Spin
lv: Iegriezt

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Guide/Allow DOF Translators: Menu item Verb/Channel/Guide/Allow DOF/Allow DOF
en: Allow DOF
lv: Atļaut DOF

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Guide/Allow DOF/Constrain
en: Constrain
lv: Ierobežojums

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Guide/Allow DOF/Unlock
en: Unlock
lv: Atslēgt

note: Translators: Menu item Verb/Support Translators: Menu item Verb/Support/Support
en: Support
lv: Atbalstīt

note: Translators: Menu item Verb/Support/Stop Translators: Menu item Verb/Support/Stop/Stop
en: Stop
lv: Apturēt

note: Translators: Menu item Verb/Support/Stop/Insulate
en: Insulate
lv: Izolēt

note: Translators: Menu item Verb/Support/Stop/Protect
en: Protect
lv: Aizsargāt

note: Translators: Menu item Verb/Support/Stop/Prevent Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Regulate/Prevent
en: Prevent
lv: Novērst

note: Translators: Menu item Verb/Support/Stop/Shield
en: Shield
lv: Aizsargāt

note: Translators: Menu item Verb/Support/Stop/Inhibit
en: Inhibit
lv: Nomākt

note: Translators: Menu item Verb/Support/Stabilize Translators: Menu item Verb/Support/Stabilize/Stabilize
en: Stabilize
lv: Stabilizēt

note: Translators: Menu item Verb/Support/Stabilize/Steady
en: Steady
lv: Nostiprināt

note: Translators: Menu item Verb/Support/Secure Translators: Menu item Verb/Support/Secure/Secure
en: Secure
lv: Nodrošināt

note: Translators: Menu item Verb/Support/Secure/Attach Translators: Menu item Verb/Connect/Couple/Attach
en: Attach
lv: Pievienot

note: Translators: Menu item Verb/Support/Secure/Mount
en: Mount
lv: Montēt

note: Translators: Menu item Verb/Support/Secure/Lock
en: Lock
lv: Slēgt

note: Translators: Menu item Verb/Support/Secure/Fasten
en: Fasten
lv: Piesprādzēt

note: Translators: Menu item Verb/Support/Secure/Hold
en: Hold
lv: Aizturēt

note: Translators: Menu item Verb/Support/Position Translators: Menu item Verb/Support/Position/Position
en: Position
lv: Novietot

note: Translators: Menu item Verb/Support/Position/Orient
en: Orient
lv: Orientēt

note: Translators: Menu item Verb/Connect Translators: Menu item Verb/Connect/Connect
en: Connect
lv: Savienot

note: Translators: Menu item Verb/Connect/Couple Translators: Menu item Verb/Connect/Couple/Couple
en: Couple
lv: Sapārot

note: Translators: Menu item Verb/Connect/Couple/Join
en: Join
lv: Saistīt

note: Translators: Menu item Verb/Connect/Couple/Assemble
en: Assemble
lv: Salikt

note: Translators: Menu item Verb/Connect/Mix Translators: Menu item Verb/Connect/Mix/Mix
en: Mix
lv: Sajaukt

note: Translators: Menu item Verb/Connect/Mix/Combine
en: Combine
lv: Kombinēt

note: Translators: Menu item Verb/Connect/Mix/Blend
en: Blend
lv: Sapludināt

note: Translators: Menu item Verb/Connect/Mix/Add
en: Add
lv: Pievienot

note: Translators: Menu item Verb/Connect/Mix/Pack
en: Pack
lv: Iepakot

note: Translators: Menu item Verb/Connect/Mix/Coalesce
en: Coalesce
lv: Apvienoties

note: Translators: Menu item Verb/Branch Translators: Menu item Verb/Branch/Branch
en: Branch
lv: Atzaroties

note: Translators: Menu item Verb/Branch/Separate Translators: Menu item Verb/Branch/Separate/Separate Translators: Menu item Verb/Branch/Separate/Separate/Separate
en: Separate
lv: Atdalīt

note: Translators: Menu item Verb/Branch/Separate/Separate/Switch
en: Switch
lv: Pārslēgt

note: Translators: Menu item Verb/Branch/Separate/Separate/Divide
en: Divide
lv: Nodalīt

note: Translators: Menu item Verb/Branch/Separate/Separate/Release
en: Release
lv: Atbrīvot

note: Translators: Menu item Verb/Branch/Separate/Separate/Detach
en: Detach
lv: Atdalīt

note: Translators: Menu item Verb/Branch/Separate/Separate/Disconnect
en: Disconnect
lv: Atvienot

note: Translators: Menu item Verb/Branch/Separate/Remove/Cut
en: Cut
lv: Nogriezt

note: Translators: Menu item Verb/Branch/Separate/Remove/Polish
en: Polish
lv: Pulēt

note: Translators: Menu item Verb/Branch/Separate/Remove/Sand
en: Sand
lv: Apkaisīt

note: Translators: Menu item Verb/Branch/Separate/Remove/Drill
en: Drill
lv: Urbt

note: Translators: Menu item Verb/Branch/Separate/Remove/Lathe
en: Lathe
lv: Virpot

note: Translators: Menu item Verb/Branch/Refine Translators: Menu item Verb/Branch/Refine/Refine
en: Refine
lv: Rafinēt

note: Translators: Menu item Verb/Branch/Refine/Purify
en: Purify
lv: Attīrīt

note: Translators: Menu item Verb/Branch/Refine/Strain
en: Strain
lv: Sasprindzināt

note: Translators: Menu item Verb/Branch/Refine/Filter
en: Filter
lv: Filtrēt

note: Translators: Menu item Verb/Branch/Refine/Percolate
en: Percolate
lv: Izkāst

note: Translators: Menu item Verb/Branch/Refine/Clear
en: Clear
lv: Attīrīt

note: Translators: Menu item Verb/Branch/Distribute Translators: Menu item Verb/Branch/Distribute/Distribute
en: Distribute
lv: Izplatīt

note: Translators: Menu item Verb/Branch/Distribute/Diverge
en: Diverge
lv: Novirzīties

note: Translators: Menu item Verb/Branch/Distribute/Scatter
en: Scatter
lv: Izkaisīt

note: Translators: Menu item Verb/Branch/Distribute/Disperse
en: Disperse
lv: Izsvaidīt

note: Translators: Menu item Verb/Branch/Distribute/Diffuse Translators: Menu item Verb/Branch/Dissipate/Diffuse
en: Diffuse
lv: Izkliedēt

note: Translators: Menu item Verb/Branch/Distribute/Empty
en: Empty
lv: Iztukšot

note: Translators: Menu item Verb/Branch/Dissipate Translators: Menu item Verb/Branch/Dissipate/Dissipate
en: Dissipate
lv: Izklīdināt

note: Translators: Menu item Verb/Branch/Dissipate/Absorb
en: Absorb
lv: Absorbēt

note: Translators: Menu item Verb/Branch/Dissipate/Dampen
en: Dampen
lv: Samitrināt

note: Translators: Menu item Verb/Branch/Dissipate/Dispel
en: Dispel
lv: Kliedēt

note: Translators: Menu item Verb/Branch/Dissipate/Resist
en: Resist
lv: Pretoties

note: Translators: Menu item Verb/Provision Translators: Menu item Verb/Provision/Provision
en: Provision
lv: Apgādāt

note: Translators: Menu item Verb/Provision/Store Translators: Menu item Verb/Provision/Store/Store
en: Store
lv: Glabāt

note: Translators: Menu item Verb/Provision/Store/Contain
en: Contain
lv: Saturēt

note: Translators: Menu item Verb/Provision/Store/Collect
en: Collect
lv: Uzkrāt

note: Translators: Menu item Verb/Provision/Store/Reserve
en: Reserve
lv: Rezervēt

note: Translators: Menu item Verb/Provision/Supply Translators: Menu item Verb/Provision/Supply/Supply
en: Supply
lv: Piegādāt

note: Translators: Menu item Verb/Provision/Supply/Provide
en: Provide
lv: Piedāvāt

note: Translators: Menu item Verb/Provision/Supply/Replenish
en: Replenish
lv: Papildināt

note: Translators: Menu item Verb/Provision/Supply/Expose
en: Expose
lv: Izstādīt

note: Translators: Menu item Verb/Provision/Extract
en: Extract
lv: Izvilkt

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Control Magnitude
en: Control Magnitude
lv: Vadīt lielumu

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Actuate Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Actuate/Actuate
en: Actuate
lv: Iedarbināt

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Actuate/Start
en: Start
lv: Palaist

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Actuate/Initiate
en: Initiate
lv: Iniciēt

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Regulate Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Regulate/Regulate
en: Regulate
lv: Regulēt

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Regulate/Control Translators: Menu item Noun/Signal/Control
en: Control
lv: Vadīt

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Regulate/Enable
en: Enable
lv: Aktivēt

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Regulate/Disable
en: Disable
lv: Deaktivēt

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Regulate/Limit
en: Limit
lv: Ierobežot

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Regulate/Interrupt
en: Interrupt
lv: Pārtraukt

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Change Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Change/Change
en: Change
lv: Mainīt

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Change/Increase
en: Increase
lv: Palielināt

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Change/Decrease
en: Decrease
lv: Samazināt

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Change/Amplify
en: Amplify
lv: Pastiprināt

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Change/Reduce
en: Reduce
lv: Mazināt

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Change/Normalize
en: Normalize
lv: Normalizēt

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Change/Multiply
en: Multiply
lv: Reizināt

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Change/Scale FIXME: mark read-only
en: Scale
lv: Mērogot

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Change/Rectify
en: Rectify
lv: Izlabot

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Change/Adjust
en: Adjust
lv: Piemērot

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Form Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Form/Form
en: Form
lv: Veidot

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Form/Compact
en: Compact
lv: Sablīvēt

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Form/Crush
en: Crush
lv: Sagraut

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Form/Shape
en: Shape
lv: Formēt

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Form/Compress
en: Compress
lv: Saspiest

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Form/Pierce
en: Pierce
lv: Iedurt

note: Translators: Menu item Verb/Convert Translators: Menu item Verb/Convert/Convert
en: Convert
lv: Pārvērts

note: Translators: Menu item Verb/Convert/Transform
en: Transform
lv: Pārveidot

note: Translators: Menu item Verb/Convert/Liquefy
en: Liquefy
lv: Sašķidrināt

note: Translators: Menu item Verb/Convert/Solidify
en: Solidify
lv: Sacietināt

note: Translators: Menu item Verb/Convert/Evaporate
en: Evaporate
lv: Iztvaicēt

note: Translators: Menu item Verb/Convert/Sublimate
en: Sublimate
lv: Sublimēt

note: Translators: Menu item Verb/Convert/Condense
en: Condense
lv: Kondensēt

note: Translators: Menu item Verb/Convert/Integrate
en: Integrate
lv: Apvienot veselā

note: Translators: Menu item Verb/Convert/Differentiate
en: Differentiate
lv: Atšķirt

note: Translators: Menu item Verb/Convert/Process
en: Process
lv: Apstrādāt

note: Translators: Menu item Verb/Signal/Sense Translators: Menu item Verb/Signal/Sense/Sense
en: Sense
lv: Sajust

note: Translators: Menu item Verb/Signal/Sense/Perceive
en: Perceive
lv: Uztvert

note: Translators: Menu item Verb/Signal/Sense/Recognize
en: Recognize
lv: Atpazīt

note: Translators: Menu item Verb/Signal/Sense/Discern
en: Discern
lv: Saskatīt

note: Translators: Menu item Verb/Signal/Sense/Check
en: Check
lv: Pārbaudīt

note: Translators: Menu item Verb/Signal/Sense/Verify
en: Verify
lv: Verificēt

note: Translators: Menu item Verb/Signal/Indicate Translators: Menu item Verb/Signal/Indicate/Indicate
en: Indicate
lv: Norādīt

note: Translators: Menu item Verb/Signal/Indicate/Mark
en: Mark
lv: Atzīmēt

note: Translators: Menu item Verb/Signal/Display
en: Display
lv: Attēlot

note: Translators: Menu item Verb/Signal/Measure Translators: Menu item Verb/Signal/Measure/Measure
en: Measure
lv: Mērīt

note: Translators: Menu item Verb/Signal/Measure/Calculate
en: Calculate
lv: Aprēķināt

note: Translators: Menu item Verb/Signal/Represent
en: Represent
lv: Pārstāvēt

note: Translators: Menu item Noun
en: Noun
lv: Lietvārds

note: Translators: Menu item Noun/Material/Solid
en: Solid
lv: Cietviela

note: Translators: Menu item Noun/Material/Liquid
en: Liquid
lv: Šķidrums

note: Translators: Menu item Noun/Material/Gas
en: Gas
lv: Gāze

note: Translators: Menu item Noun/Material/Human Translators: Menu item Noun/Material/Human/Human Translators: Menu item Noun/Energy/Human
en: Human
lv: Cilvēks

note: Translators: Menu item Noun/Material/Human/Hand
en: Hand
lv: Roka

note: Translators: Menu item Noun/Material/Human/Foot
en: Foot
lv: Pēda

note: Translators: Menu item Noun/Material/Human/Head
en: Head
lv: Galva

note: Translators: Menu item Noun/Material/Human/Finger
en: Finger
lv: Pirksts

note: Translators: Menu item Noun/Material/Human/Toe
en: Toe
lv: Kājas pirksts

note: Translators: Menu item Noun/Material/Biological
en: Biological
lv: Bioloģisks

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Mechanical
en: Mechanical
lv: Mehānisks

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Mechanical/Mech. Energy
en: Mech. Energy
lv: Mehāniskā enerģija

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Mechanical/Translation
en: Translation
lv: Translācijas

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Mechanical/Force
en: Force
lv: Spēks

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Mechanical/Rotation
en: Rotation
lv: Rotācija

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Mechanical/Torque
en: Torque
lv: Moments

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Mechanical/Random Motion
en: Random Motion
lv: Nejauša kustība

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Mechanical/Vibration
en: Vibration
lv: Vibrācija

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Mechanical/Rotational Energy
en: Rotational Energy
lv: Rotācijas enerģija

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Mechanical/Translational Energy
en: Translational Energy
lv: Translācijas enerģija

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Electricity
en: Electrical
lv: Elektrisks

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Electricity/Electricity
en: Electricity
lv: Elektrība

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Electricity/Voltage
en: Voltage
lv: Spriegums

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Electricity/Current
en: Current
lv: Strāvas stiprums

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Hydraulic
en: Hydraulic
lv: Hidraulika

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Hydraulic/Pressure
en: Pressure
lv: Spiediens

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Hydraulic/Volumetric Flow
en: Volumetric Flow
lv: Volumetriskā plūsma

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Thermal
en: Thermal
lv: Termisks

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Thermal/Heat
en: Heat
lv: Siltums

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Thermal/Conduction
en: Conduction
lv: Vadītspēja

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Thermal/Convection
en: Convection
lv: Konvekcija

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Thermal/Radiation Translators: Menu item Noun/Energy/Radioactive/Radiation
en: Radiation
lv: Radiācija

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Pneumatic
en: Pneumatic
lv: Pneimatisks

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Chemical
en: Chemical
lv: Ķīmisks

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Radioactive
en: Radioactive
lv: Radioaktīvs

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Radioactive/Microwaves
en: Microwaves
lv: Mikroviļņi

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Radioactive/Radio waves
en: Radio waves
lv: Radio viļņi

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Radioactive/X-Rays
en: X-Rays
lv: Rentgenstari

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Radioactive/Gamma Rays
en: Gamma Rays
lv: Gamma stari

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Acoustic Energy
en: Acoustic Energy
lv: Akustiskā enerģija

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Optical Energy
en: Optical Energy
lv: Optiskā enerģija

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Solar Energy
en: Solar Energy
lv: Saules enerģija

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Magnetic Energy
en: Magnetic Energy
lv: Magnētiskā enerģija

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Human/Human Motion
en: Human Motion
lv: Cilvēka kustība

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Human/Human Force
en: Human Force
lv: Cilvēka spēks

note: Translators: Menu item Noun/Signal/Status
en: Status
lv: Statuss

en: User/Device Fn
lv: Lietotāja/ierīces fn

en: Wish Fn
lv: Wish fn

en: Macro call
lv: Makrosa izsaukums

en: This action is a call to a macro-step
lv: Šī darbība ir izsaukums uz makrosa soli

en: Condition
lv: Nosacījums

en: The boolean equation of the condition
lv: Būla nosacījuma vienādojums

en: The condition's font
lv: Nosacījuma fonts

en: The condition's font size
lv: Nosacījuma fonta izmērs

en: Color
lv: Krāsa

en: The condition's color
lv: Nosacījuma krāsa

en: GRAFCET diagram objects
lv: GRAFCET diagrammas objekts

en: Regular step
lv: Parasts solis

en: Initial step
lv: Sākotnējais solis

en: Macro entry step
lv: Makrosa ieejas solis

en: Macro exit step
lv: Makrosa izejas solis

en: Macro call step
lv: Makrosa izsaukuma solis

en: Subprogram call step
lv: Apakšprogrammas izsaukuma solis

en: Step name
lv: Soļa nosaukums

en: The name of the step
lv: Soļa nosaukums

en: Step type
lv: Soļa tips

en: The kind of step
lv: Kāda veida solis tas ir

en: Active
lv: Aktīvs

en: Shows a red dot to figure the step's activity
lv: Rāda sarkanu punktu, lai noskaidrotu soļa aktivitāti

en: Receptivity
lv: Uztveres spēja

en: The boolean equation of the receptivity
lv: Būla uztveres spējas vienādojums

en: The receptivity's font
lv: Uztveres spējas fonts

en: The receptivity's font size
lv: Uztveres spējas fonta izmērs

en: The receptivity's color
lv: Uztveres spējas krāsa

en: North point
lv: Ziemeļu punkts

en: South point
lv: Dienvidu punkts

en: Draw arrow heads on upward arcs:
lv: Zīmēt bultu uzgaļus uz augšup-arkām:

en: OR
lv: VAI

en: AND
lv: UN

en: Vergent type:
lv: Vergent tips:

en: Add connection point
lv: Pievienot savienojuma punktu

en: Delete connection point
lv: Dzēst savienojuma punktu

en: GRAFCET OR/AND vergent
lv: GRAFCET VAI/UN vergent

en: Unspecified
lv: Nenorādīts

en: Agent
lv: Aģents

en: Role
lv: Loma

en: Softgoal
lv: Aptuvens mērķis

en: Goal
lv: Mērķis

en: Goal Type
lv: Mērķa tips

en: Istar diagram
lv: Istar diagramma

en: Positive contrib
lv: Pozitīvs pienesums

en: Negative contrib
lv: Negatīvs pienesums

en: Dependency
lv: Atkarība

en: Decomposition
lv: Dekompozīcija

en: Means-Ends
lv: Līdzekļi–mērķi

en: Resource
lv: Resurss

en: Task
lv: Uzdevums

en: i* other
lv: i* cits

en: Given Domain
lv: Dotais domēns

en: Designed Domain
lv: Paredzētais domēns

en: Machine Domain
lv: Mašīnas domēns

en: Causal
lv: Cēlonisks

en: Biddable
lv: Paklausīgs

en: Lexical
lv: Leksisks

en: Domain Type
lv: Domēna tips

en: Domain Kind
lv: Domēna veids

en: Optional kind which appears in the lower-right corner of the Domain
lv: Neobligāts veids, kas parādās domēna apakšējā labējā stūrī

en: Jackson domain
lv: Džeksona domēns

en: Jackson diagram
lv: Džeksona diagramma

en: Shared
lv: Koplietots

en: Requirement
lv: Prasība

note: how it used to be before 0.96+SVN new name matching "same name, same type"  rule
en: Message:
lv: Ziņojums:

en: Assumption
lv: Pieņēmums

en: Obstacle
lv: Šķērslis

en: KAOS goal
lv: KAOS mērķis

en: KAOS diagram
lv: KAOS diagramma

en: AND Refinement
lv: UN rafinējums

en: Complete AND Refinement
lv: Pilns UN rafinējums

en: OR Refinement
lv: VAI rafinējums

en: Operationalization
lv: Operacionalizācija

en: Text:
lv: Teksts:

en: Contributes
lv: Pienes

en: Obstructs
lv: Traucē

en: Conflicts
lv: Konfliktē

en: Responsibility
lv: Atbildība

en: Monitors
lv: Monitori

en: Controls
lv: Vadīklas

en: CapableOf
lv: Spējīgs

en: Performs
lv: Veic

en: Output
lv: Izvade

en: KAOS other
lv: KAOS cits

en: Arrow color
lv: Bultas krāsa

en: Arrow line width
lv: Bultas līnijas platums

en: Seconds arrow color
lv: Sekunžu bultas krāsa

en: Seconds arrow line width
lv: Sekunžu bultas līnijas platums

en: Show hours
lv: Rādīt stundas

en: Diagram file
lv: Diagrammas datne

en: Rows
lv: Rindas

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Grid line color
lv: Režģa līnijas krāsa

en: Grid line width
lv: Režģa līniju platums

en: Miscellaneous objects
lv: Dažādi objekti

en: ft
lv: pēdas

en: in
lv: collas

note: PROP_FLAG_VISIBLE|
en: Measurement
lv: Mērvienības

en: Unit
lv: Vienība

en: Precision
lv: Precizitāte

en: Add Handle
lv: Pievienot turi

en: Delete Handle
lv: Dzēst turi

en: Sectors
lv: Sektori

en: Base Station
lv: Bāzes stacija

en: Network diagram objects
lv: Tīkla diagrammas objekti

en: Radius
lv: Rādiuss

en: Width
lv: Platums

en: Import resource (not shown upstairs)
lv: Importēt resursu (nav rādīts augšstāvā)

en: Imply resource (not shown downstairs)
lv: Implicēt resursu (nav rādīts apakšstāvā)

en: Dotted arrow
lv: Punktēta bulta

en: disable arrow heads
lv: deaktivēt bultu uzgaļus

en: Flow style:
lv: Plūsmas stils:

en: Automatically gray vertical flows:
lv: Automātiski pelēkot vertikālas plūsmas:

en: To improve the ease of reading, flows which begin and end vertically can be rendered gray
lv: Lai uzlabotu lasīšanas vieglumu, plūsmas, kas sākas un beidzas vertikāli, var tikt pelēkotas

en: SADT Arrow
lv: SADT bulta

en: Activity/Data identifier
lv: Aktivitāte/datu identifikators

en: The identifier which appears in the lower-right corner of the Box
lv: Identifikators, kas parādās kastes apakšējā labējā stūrī

en: SADT box
lv: SADT kaste

en: SADT diagram objects
lv: SADT diagrammas objekti

en: Curve distance
lv: Līknes attālums

en: Line gaps
lv: Līnijas spraugas

en: Absolute start gap
lv: Absolūtā sākuma sprauga

en: Absolute end gap
lv: Absolūtā beigu sprauga

en: Add Segment
lv: Pievienot segmentu

en: Delete Segment
lv: Dzēst segmentu

en: Symmetric control
lv: Simetriska vadīkla

en: Smooth control
lv: Gluda vadīkla

en: Cusp control
lv: Cusp vadīkla

en: Free
lv: Brīvs

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Aspect ratio
lv: Izmēru attiecība

en: Free aspect
lv: Brīva attiecība

en: Fixed aspect
lv: Fiksēta attiecība

en: Circle
lv: Aplis

en: Image file
lv: Attēla datne

en: Inline data
lv: Iekļauti dati

en: Store image data in diagram
lv: Saglabāt attēla datus diagrammā

en: The Pixbuf reference
lv: Pixbuf atsauce

en: Draw border
lv: Zīmēt malu

en: Keep aspect ratio
lv: Paturēt izmēru attiecību

en: Inconsistent pixbuf during image save.
lv: Nekonsekvents pikseļu buferis, saglabājot attēlu.

note: Found file in same dir as diagram. Found file in current dir.
en: The image file '%s' was not found in the specified directory.
    Using the file '%s' instead.
lv: Attēla datne “%s” norādītajā mapē nav atrasta.
    Tā vietā izmanto datni “%s”.

note: Didn't find file in current dir.
en: The image file '%s' was not found.
lv: Attēla datne “%s” nav atrasta.

en: Arrows
lv: Bultas

en: Start point
lv: Sākuma punkts

en: End point
lv: Beigu punkts

en: Upgrade to Polyline
lv: Uzlabot uz daudzstūru līniju

en: Upgrade to Zigzagline
lv: Uzlabot uz zigzagu līniju

en: Text content
lv: Teksta saturs

en: Angle to rotate the outline
lv: Leņķis, kādā pagriezt struktūru

en: Add Corner
lv: Pievienot stūri

en: Delete Corner
lv: Dzēst stūri

en: Standard objects
lv: Standarta objekti

en: First Line
lv: Pirmā rinda

en: Vertical text alignment
lv: Vertikālā teksta līdzināšana

en: Upgrade to Bezierline
lv: Uzlabot uz Bezjē līniju

en: Actor
lv: Izpildītājs

en: From A to B
lv: No A līdz B

en: From B to A
lv: No B līdz A

en: Aggregation
lv: Summēšana

en: Composition
lv: Kompozīcija

en: Direction
lv: Virziens

en: Show direction
lv: Rādīt virzienu

en: Show the small arrow denoting the reading direction
lv: Rādīt mazo bultu, kas norāda lasīšanas virzienu

en: Side A
lv: A puse

en: Multiplicity
lv: Daudzveidība

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Show arrow
lv: Rādīt bultu

en: Side B
lv: B puse

note: Attributes page:
en: _Attributes
lv: _Atribūti

en: Attribute data
lv: Atribūta dati

en: Value:
lv: Vērtība:

en: Comment:
lv: Komentārs:

en: Visibility:
lv: Redzamība:

en: Public
lv: Publisks

en: Private
lv: Privāts

en: Protected
lv: Aizsargāts

en: Implementation
lv: Implementācija

note: end: Inheritance type
en: Class scope
lv: Klases tvērums

en: Class
lv: Klase

note: how it used to be before 0.96+SVN one name, one type: but breaks forward-compatibiliy so kind of reverted
en: Stereotype
lv: Stereotips

en: Abstract
lv: Abstrakts

en: Visible Attributes
lv: Redzamie atribūti

en: Visible Operations
lv: Redzamās operācijas

en: Wrap Operations
lv: Aplauzt operācijas

en: Visible Comments
lv: Redzamie komentāri

en: Allow resizing
lv: Ļaut mainīt izmēru

en: Template
lv: Veidne

en: Suppress Attributes
lv: Apspiest atribūtu

en: Suppress Operations
lv: Apspiest operācijas

en: Wrap after char
lv: Aplauzt pēc rakstzīmes

en: Comment line length
lv: Komentāra rindas garums

note: umlattribute_extra
en: Operations
lv: Operācijas

note: umloperations_extra
en: Template Parameters
lv: Veidnes parametri

en: Polymorphic
lv: Polimorfisks

en: Class Name
lv: Klases nosaukums

en: Abstract Class Name
lv: Abstraktas klases nosaukums

note: Class page:
en: _Class
lv: _Klase

en: Class name:
lv: Klases nosaukums:

en: Stereotype:
lv: Stereotips:

en: Attributes visible
lv: Atribūta redzamība

en: Operations visible
lv: Operācijas ir redzamas

en: Suppress operations
lv: Apspiest operācijas

en: Wrap after this length:
lv: Aplauzt pēc šī garuma:

en: Comments visible
lv: Komentāri ir redzami

en: Wrap comment after this length:
lv: Aplauzt komentāru pēc šī garuma:

en: Show documentation tag
lv: Rādīt dokumentācijas birku

note: * Fonts and Colors selection *
en: _Style
lv: _Stils

note: head line
en: Kind
lv: Veids

en: Size
lv: Izmērs

en: Abstract Class
lv: Abstrakta klase

note: should probably be refactored too.
en: Line Width
lv: Līnijas platums

en: Text Color
lv: Teksta krāsa

en: Foreground Color
lv: Priekšplāna krāsa

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Boundary
lv: Robežas

en: Is object
lv: Ir objekts

note: end: Visibility
en: Inheritance type:
lv: Mantošanas tips:

en: Polymorphic (virtual)
lv: Polimorfisks (virtuāls)

en: Leaf (final)
lv: Lapa (beigu)

en: Query
lv: Vaicājums

en: Parameters:
lv: Parametri:

en: Parameter data
lv: Parametru dati

en: Def. value:
lv: Def. vērtība:

en: Direction:
lv: Virziens:

en: Undefined
lv: Nedefinēts

en: In
lv: Ievades

en: Out
lv: Izvades

en: In & Out
lv: Ievades un izvades

note: Operations page:
en: _Operations
lv: _Operācijas

en: Operation data
lv: Operāciju dati

note: Templates page:
en: _Templates
lv: _Veidnes

en: Template class
lv: Veidņu klase

en: Formal parameter data
lv: Formālu parametru dati

en: Facet
lv: Šķautne

en: Receptacle
lv: Tvertne

en: Event Source
lv: Notikuma avots

en: Event Sink
lv: Notikuma saņēmējs

en: Constraint:
lv: Ierobežojums:

en: Show arrow:
lv: Rādīt bultu:

note: how it used to be before 0.96+SVN new name matching "same name, same type"  rule - reverted, forward compatibility seems more important
en: Interface:
lv: Saskarne:

en: Draw focus of control:
lv: Zīmēt vadīklas fokusu:

en: Draw destruction mark:
lv: Zīmēt iznīcināšanas zīmi:

en: Add connection points
lv: Pievienot savienojumu punktus

en: Remove connection points
lv: Izņemt savienojumu punktus

en: Increase connection points distance
lv: Palielināt attālumu starp savienojumu punktiem

en: Decrease connection points distance
lv: Samazināt attālumu starp savienojumu punktiem

en: Set default connection points distance
lv: Iestatīt noklusējuma attālumu starp savienojumu punktiem

en: UML Lifeline
lv: UML dzīves līnija

en: Call
lv: Izsaukt

en: Create
lv: Izveidot

en: Destroy
lv: Iznīcināt

en: Simple
lv: Vienkāršs

en: Return
lv: Atgriezt

en: Send
lv: Sūtīt

en: Recursive
lv: Rekursīvs

en: Message type:
lv: Ziņojuma tips:

en: Explicit state
lv: Skaidri izteikts stāvoklis

en: Active object
lv: Aktīvs objekts

en: Show attributes
lv: Rādīt atribūtus

en: Multiple instance
lv: Vairākas instances

en: Entry action
lv: Ieejas darbība

en: Do action
lv: Darīšanas darbība

en: Exit action
lv: Izejas darbība

note: Would like to create a state_term instead, but making the connections * is a pain
en: This diagram uses the State object for initial/final states.
    This option will go away in future versions.
    Please use the Initial/Final State object instead.
lv: Šī diagramma izmanto stāvokļa objektu sākuma/beigu stāvokļiem.
    Šī darbība pazudīs turpmākajās versijās.
    Lūdzu, tā vietā izmantojiet sākuma/beigu stāvokļa objektus.

en: Is final
lv: Ir beigu

en: Trigger
lv: Trigeris

en: The event that causes this transition to be taken
lv: Notikums, kas izraisa šo transakciju

en: Action
lv: Darbība

en: Action to perform when this transition is taken
lv: Darbība, kas jāveic, kad notiek šī transakcija

en: Guard
lv: Sargs

en: Condition for taking this transition when the event is fired
lv: Nosacījums, lai izpildītu šo transakciju, ka ir noticis notikums

en: Scope
lv: Tvērums

en: Class scope (C++ static class variable)
lv: Klases tvērums (C++ statiskas klases mainīgais)

en: Unified Modelling Language diagram objects UML 1.3
lv: Unified Modelling Language diagrammas objekti UML 1.3

en: Inheritance
lv: Mantošana

en: C++ const method
lv: C++ const metode

en: Class scope (C++ static method)
lv: Klases tvērums (C++ statiska metode)

en: Collaboration
lv: Sadarbība

en: Text outside
lv: Teksts ārpusē

en: Can't open output file %s.
lv: Nevar atvērt izvades datni %s.

en: Can't convert output filename '%s' to locale encoding.
    Please choose a different name to save with Cairo.
lv: Nevar pārveidot izvades datnes nosaukumu “%s” uz lokāles kodējumu.
    Lūdzu, izvēlieties citu nosaukumu, ko saglabāt ar Cairo.

en: Can't write %d bytes to %s
lv: Nevar ierakstīt %d baitus uz %s

en: Clipboard copy failed
lv: Neizdevās starpliktuves kopēšana

en: Nothing to print
lv: Nav ko drukāt

en: Cairo PNG (with alpha)
lv: Cairo PNG (ar alfa)

en: Cairo Clipboard Copy
lv: Cairo starpliktuves kopēšana

en: Copy _Diagram
lv: Kopēt _diagrammu

en: Print (GTK) …
lv: Drukāt (GTK) …

en: Cairo-based Rendering
lv: Uz Cairo balstīta renderēšana

en: Zoom pointer
lv: Tālummaiņas rādītājs

en: Visible rect pointer
lv: Redzams rect rādītājs

en: Not enough memory for image drawing.
lv: Nepietiek atmiņas attēla zīmēšanai.

en: Image row length larger than maximum cell array.
    Image not exported to CGM.
lv: Attēla rindu garums ir lielāks par maksimālo šūnas masīvu.
    Attēls nav eksportēts uz CGM.

en: Computer Graphics Metafile export filter
lv: Computer Graphics Metafile eksportētāja filtrs

en: DiaRenderScript filter
lv: DiaRenderScript filtrs

en: Broken file?
lv: Salauzta datne?

en: Drawing Interchange File import and export filters
lv: Drawing Interchange File importēšanas un eksportēšanas filtri

en: read_dxf_codes failed on '%s'
lv: read_dxf_codes kļūme uz “%s”

en: Binary DXF from '%s' not supported
lv: Binārs DXF no “%s” nav atbalstīts

en: HP Graphics Language export filter
lv: HP Graphics Language eksportēšanas filtrs

en: Please select edges and nodes to layout.
lv: Lūdzu, izvēlieties izklājamās malas un mezglus.

en: Graph creation failed
lv: Neizdevās izveidot grafu

en: No such module.
lv: Nav tāda moduļa.

en: Out of memory.
lv: Nepietiek atmiņas.

en: Not a tree.
lv: Nav koks.

en: Not a forest.
lv: Nav mežs.

en: Failed algorithm.
lv: Neizdevās algoritms.

en: Failed precondition.
lv: Neizdevās priekšnosacījums.

en: OGDF crashed.
lv: OGDF avarēja.

en: Unknown reason
lv: Nezināms iemesls

en: Layout '%s' failed.
    %s
lv: Izkārtojums “%s” neizdevās.
    %s

en: OGDF Layout Algorithms
lv: OGDF izkārtošanas algoritms

en: Libart-based rendering
lv: Uz libart balstīta renderēšana

en: Renderer transformation
lv: Renderētāja pārveidošana

en: Transform pointer
lv: Pārveidot rādītāju

en: Can't open output file %s: %s
lv: Nevar atvērt izvades datni %s — %s

en: Could not create PNG write structure
lv: Nevarēja izveidot PNG rakstīšanas struktūru

en: Could not create PNG header info structure
lv: Nevarēja izveidot PNG galvenes informācijas struktūru

en: Error occurred while writing PNG
lv: PNG rakstīšanas laikā gadījās kļūda

note: Create a dialog
en: PNG Export Options
lv: PNG eksportēšanas opcijas

en: Image width:
lv: Attēla platums:

en: Image height:
lv: Attēla augstums:

en: PNG (antialiased)
lv: PNG (nogludināts)

en: TeX Metapost export filter
lv: TeX Metapost eksportēšanas filtrs

en: TeX Metapost macros
lv: TeX Metapost makross

en: Portable Document File
lv: Pārvietojama dokumenta datne (PDF)

en: PDF import filter
lv: PDF importēšanas filtrs

en: Page %d
lv: %d. lappuse

en: PDF document not OK.
    %s
lv: PDF dokuments nav kārtībām.
    %s

en: LaTeX PGF export filter
lv: LaTeX PGF eksportēšanas filtrs

en: Not valid UTF-8
lv: Nav derīgs UTF-8

en: LaTeX PGF macros
lv: LaTeX PGF makross

en: Failed to create pixbuf from drawable.
lv: Neizdevās izveidot pixbuf no zīmējamā.

en: Could not save file:
    %s
lv: Nevarēja saglabāt datni:
    %s

en: Calling error, missing user_data.
lv: Izsaukšanas kļūda, trūkst user_data.

en: Pixbuf[%s] can't load:
    %s
lv: Pixbuf[%s] nevar ielādēt:
    %s

en: gdk-pixbuf-based bitmap export/import
lv: Uz gdk-pixbuf balstīta bitkartes importēšana/eksportēšana

en: Select Printer
lv: Izvēlieties printeri

en: Printer
lv: Printeris

en: File
lv: Datne

en: Could not run command '%s': %s
lv: Nevarēja izpildīt komandu “%s” — %s

en: Could not open '%s' for writing: %s
lv: Nevar atvērt “%s” rakstīšanai — %s

en: Printing error: command '%s' returned %d
lv: Drukāšanas kļūda — komanda “%s” atgrieza %d

en: Printing error: command '%s' caused sigpipe.
lv: Drukāšanas kļūda — komanda “%s” izraisīja sigpipe.

en: Print (PS)
lv: Drukāt (PS)

en: PostScript Rendering
lv: PostScript renderēšana

en: Encapsulated PostScript (using Pango fonts)
lv: Iekapsulēts PostScript (lietojot Pango fontus)

en: Encapsulated PostScript with preview (using Pango fonts)
lv: Iekapsulēts PostScript ar priekšskatījumu (lietojot Pango fontus)

en: Encapsulated PostScript (using PostScript Latin-1 fonts)
lv: Iekapsulēts PostScript (lietojot PostScript Latin-1 fontus)

en: TeX PSTricks export filter
lv: TeX PSTricks eksportēšanas filtrs

en: TeX PSTricks macros
lv: TeX PSTricks makross

en: Couldn't open '%s' for writing.
lv: Nevarēja atvērt “%s” rakstīšanai.

en: Python scripting support
lv: Python skriptošanas atbalsts

en: Dia shape export filter
lv: Dia formu eksportēšanas filtrs

en: Shape files must end in .shape, or they cannot be loaded by Dia
lv: Figūru datnēm ir jābeidzas ar .shape, citādi Dia tos nevarēs ielādēt

en: Can't export PNG icon without export plugin!
lv: Nevar eksportēt PNG ikonas, neeksportējot spraudni!

en: Dia Shape File
lv: Dia figūru datne

en: Scalable Vector Graphics import and export filters
lv: Scalable Vector Graphics importēšanas un eksportēšanas filtri

en: Invalid path data.
    svg:path data must start with moveto.
lv: Nederīgi ceļa dati.
    svg:path jāsākas ar moveto.

en: 'Shape Design' shapes missing.
lv: Trūkst “Formu dizaina” formas.

en: Object '%s' creation failed
lv: Objekta “%s” izveide neizdevās

en: Parse error for memory block.
    %s
lv: Parsēšanas kļūda atmiņas blokam.
    %s

en: Parse error for %s
lv: %s parsēšanas kļūda

en: Expected SVG Namespace not found in file
lv: Datnē nav atrasta sagaidītā SVG vārdu telpa

en: root element was '%s' -- expecting 'svg'.
lv: saknes elements bija “%s” -- gaidītais ir “svg”.

en: Visio XML Format import and export filter
lv: Visio XML formāta importēšanas un eksportēšanas filtrs

en: Saving file '%s' failed.
lv: Neizdevās saglabāt datni “%s”.

en: Visio XML format
lv: Visio XML formāts

en: Couldn't read color: %s
lv: Neizdevās nolasīt krāsu — %s

en: Couldn't find shape %d
lv: Neizdevās atrast formu %d

en: Unexpected Ellipse object: %s
lv: Negaidīts elipses objekts: %s

en: Can't rotate ellipse
lv: Nevar pagriezt elipsi

en: MoveTo not at start of Bezier
lv: MoveTo nav Bezjē sākums

en: Invalid NURBS formula
lv: Nederīga NURBS formula

en: Couldn't handle foreign object type %s
lv: Nevarēja apstrādāt svešu objektu tipu %s

en: Nothing in document!
lv: Dokumentā nekā nav!

en: Expecting VisioDocument, got %s
lv: Gaidīja VisioDocument, saņēma %s

en: Visio XML File Format
lv: Visio XML datnes formāts

en: Can't decode object %s
lv: Nevar atkodēt objektu %s

en: Couldn't write file %s
    %s
lv: Nevarēja ierakstīt datnē %s
    %s

en: Cannot render unknown font:
    %s
lv: Nevar renderēt nezināmu fontu:
    %s

en: Print (GDI) ...
lv: Drukāt (GDI) ...

en: WMF export filter
lv: WMF eksportēšanas filtrs

en: File: %s type/version unsupported.
lv: Datne — %s tips/versija nav atbalstīta.

en: WordPerfect Graphics export filter
lv: WordPerfect Graphics eksportēšanas filtrs

en: Fig Format import and export filter
lv: Fig formāta importēšanas un eksportēšanas filtrs

en: Fig format has no equivalent of arrow style %s; using simple arrow.
lv: Figūras formātam nav ekvivalenta bultas stila %s; izmanto vienkāršu bultu.

en: No more user-definable colors - using black
lv: Vairs nav lietotāja definētu krāsu — lieto melno

en: Xfig format
lv: Xfig formāts

en: Color index %d too high; only 512 colors allowed. Using black instead.
lv: Krāsu indekss %d ir pārāk augsts; ir atļautas tikai 512 krāsas. To vietā lieto melno.

en: Patterns are not supported by Dia
lv: Dia neatbalsta rakstus

en: Triple-dotted lines are not supported by Dia; using double-dotted
lv: Dia neatbalsta trīskārši punktotas līnijas. To vietā izmanto dubulti punktotas

en: Line style %d should not appear
lv: Līnijas stilam %d nevajadzētu parādīties

en: Error while reading %dth of %d points
lv: Kļūda, nolasot %d. no %d punktiem

en: Unexpected end of file.
lv: Negaidītas datnes beigas.

en: Error while reading arrowhead
lv: Kļūda, nolasot bultas uzgali

en: Unknown arrow type %d
lv: Nezināms bultas tips %d

en: Depth %d of of range, only 0-%d allowed.
lv: Apgabala dziļums %d; ir atļauts tikai 0-%d.

en: Couldn't read ellipse info.
lv: Nevarēja nolasīt informāciju par elipsi.

en: Couldn't read polyline info.
lv: Nevarēja nolasīt informāciju par lauztu līniju.

en: Couldn't read flipped bit.
lv: Nevarēja nolasīt apmesto bitu.

en: Negative corner radius; negating
lv: Negatīvs stūra rādiuss; invertē

en: Unknown polyline subtype: %d
lv: Nezināms lauztas līnijas apakštips — %d

en: Couldn't read spline info.
lv: Nevarēja nolasīt informāciju par splainu.

note: Open approximated spline Closed approximated spline
en: Cannot convert approximated spline yet.
lv: Vēl nevar pārveidot tuvināto splainu.

en: Unknown spline subtype: %d
lv: Nezināms splaina apakštips — %d

en: Couldn't read arc info.
lv: Nevarēja nolasīt informāciju par loku.

note: set new fill property on arc?
en: Filled arc treated as unfilled
lv: Aizpildīts loks uzvedas kā neaizpildīts

en: Unknown polyline arc: %d
lv: Nezināms lauztas līnijas loks — %d

en: Couldn't read text info.
lv: Nevarēja nolasīt informāciju par tekstu.

en: Can't find LaTeX font nr. %d, using sans
lv: Nevar atrast LaTeX %d. fontu, lieto sans

en: Can't find PostScript font nr. %d, using sans
lv: Nevar atrast PostScript %d. fontu, lieto sans

en: Couldn't identify Fig object.
lv: Nevarēja identificēt Fig objektu.

en: Compound end outside compound
lv: Salikuma beigas ārpus salikuma

en: Couldn't read color: %s
lv: Neizdevās nolasīt krāsu — %s

en: Color number %d out of range 0..%d.  Discarding color.
lv: Krāsas numurs %d ir ārpus 0..%d apgabala. Atmet krāsu.

en: Couldn't read group extent.
lv: Neizdevās nolasīt grupas pakāpi.

en: Unknown object type %d
lv: Nezināms objekta tips %d

en: `%s' is not one of `%s' or `%s'
lv: “%s” nav ne “%s” nedz “%s”

en: Error reading paper size.
lv: Kļūda nolasot papīra izmēru.

en: Unknown paper size `%s', using default
lv: Nezināms papīra izmērs “%s”, izmanto noklusējuma

en: Error reading paper orientation.
lv: Kļūda nolasot papīra virzienu.

en: Error reading justification.
lv: Kļūda nolasot līdzinājumu.

en: Error reading units.
lv: Kļūda nolasot mērvienības.

en: Error reading magnification.
lv: Kļūda nolasot palielinājumu.

en: Error reading multipage indicator.
lv: Kļūda nolasot vairāku lapu indikatorus.

en: Error reading transparent color.
lv: Kļūda nolasot caurspīdīguma krāsu.

en: Error reading Fig file.
lv: Kļūda, nolasot Fig datni.

en: Premature end of Fig file
lv: Priekšlaicīgas Fig datnes beigas

en: Error reading resolution.
lv: Kļūda nolasot izšķirtspēju.

en: Doesn't look like a Fig file
lv: Neizskatās pēc Fig datnes.

en: This is a Fig version %d.%d file.
     It may not be importable.
lv: Šī ir Fig versija %d.%d datnei.
     To nevar importēt.

en: Premature end of Fig file
lv: Priekšlaicīgas Fig datnes beigas

en: Xfig File Format
lv: Xfig datnes formāts

en: Error while parsing %s
lv: Kļūda, parsējot “%s”:

en: Error while parsing stylesheet %s
lv: Kļūda, parsējot stilu sarakstu %s

en: Error while applying stylesheet %s
lv: Kļūda, pielietojot stilu sarakstu %s

en: Error while parsing stylesheet: %s
lv: Kļūda, parsējot stilu sarakstu — %s

en: Error while applying stylesheet: %s
lv: Kļūda, pielietojot stilu sarakstu — %s

en: Error while saving result: %s
lv: Kļūda, saglabājot rezultātu — %s

en: XSL Transformation filter
lv: XSL pārveidošanas filtrs

en: No valid configuration files found for the XSLT plugin; not loading.
lv: XSLT spraudnim netika atrastas konfigurēšanas datnes. Neielādē.

en: Export through XSLT
lv: Eksportēt caur XSLT

en: From:
lv: No:

en: To:
lv: Uz:

en: AADL Shapes
lv: AADL formas

en: Thread
lv: Pavediens

en: Processor
lv: Procesors

en: Memory
lv: Atmiņa

en: Bus
lv: Kopne

en: System
lv: Sistēma

en: Subprogram
lv: Apakšprogramma

en: Thread Group
lv: Pavedienu grupa

en: Device
lv: Ierīce

en: Package
lv: Pakotne

note: Please talk to me before making any changes to this sheet
en: Assorted
lv: Kolekcija

note: Sheet Name: Assorted, was Geometric, maybe Basic Shapes instead? Leave as is for now, renaming too much hassle. Will probably need to split into seperate sheets soon anyway.
en: An Assorted Collection of Polygons, Beziergons and other Miscellaneous Geometric Shapes
lv: Daudzstūru, Bezjē figūŗu un citu dažādu ģeometrisku formu kolekcija.

en: Right angle triangle
lv: Taisnleņķa trīsstūris

en: Isosceles triangle
lv: Vienādsānu trīsstūris

en: Perfect square, height equals width
lv: Perfekts kvadrāts, augstums ir vienāds ar platumu

en: Perfect circle
lv: Perfekts aplis

en: Quarter circle
lv: Apļa ceturksnis

en: Diamond
lv: Rombs

en: Pentagon. Five-point shape
lv: Piecstūris. Piecu punktu forma

en: Hexagon. Six-point shape
lv: Sešstūris. Sešu punktu forma

en: Heptagon. Seven-point shape
lv: Septiņstūris. Septiņu punktu forma

en: Octagon. Eight-point shape
lv: Astoņstūris. Astoņu punktu forma

en: Horizontal parallelogram
lv: Horizontāls paralelograms

en: Vertical parallelogram
lv: Vertikāls paralelograms

en: Trapezoid
lv: Trapecveidīgs

en: Four-point star
lv: Četru staru zvaigzne

en: Curved four-point star
lv: Izliekta četru staru zvaigzne

en: Five-point star
lv: Piecu staru zvaigzne

en: Six-point star
lv: Sešu staru zvaigzne

en: Seven-point star
lv: Septiņu staru zvaigzne

en: Eight-point star
lv: Astoņu staru zvaigzne

en: Sharp eight-point star
lv: Asa astoņu staru zvaigzne

en: Curved eight-point star
lv: Izliekta astoņu staru zvaigzne

en: Swiss cross
lv: Šveices krusts

en: Maltese cross
lv: Maltas krusts

en: Down arrow
lv: Bulta lejup

en: Up arrow
lv: Augšup bulta

en: Left arrow
lv: Kreisā bulta

en: Right arrow
lv: Labā bulta

en: Notched left arrow
lv: Robota kreisā bulta

en: Notched right arrow
lv: Robota labā bulta

en: Left-up arrow
lv: Kreisā–augšup bulta

en: Turn-up arrow
lv: Uz augšu bulta

en: Left-right arrow
lv: Kreisā–labā bulta

en: Up-down arrow
lv: Augšup–lejup bulta

en: Quad arrow
lv: Četru virzienu bulta

en: Left-right-up arrow
lv: Kreisā–labā–augšup bulta

en: Up-down-left arrow
lv: Augšup–lejup–pa-kreisi bulta

en: Pentagon block arrow
lv: Piecstūra bloka bulta

en: Heart
lv: Sirds

en: Sun
lv: Saule

en: Quarter moon
lv: Mēness ceturksnis

en: Start Event
lv: Sākuma notikums

en: Start Event — Message
lv: Sākuma notikums — ziņojums

en: Start Event — Timer
lv: Sākuma notikums — taimeris

en: Start Event — Rule
lv: Sākuma notikums — kārtula

en: Start Event — Link
lv: Sākuma notikums — saite

en: Start Event — Multiple
lv: Sākuma notikums — reizinājums

en: Intermediate Event
lv: Starpnotikums

en: Intermediate Event — Message
lv: Starpnotikums — ziņojums

en: Intermediate Event — Timer
lv: Starpnotikums — taimeris

en: Intermediate Event — Error
lv: Starpnotikums — kļūda

en: Intermediate Event — Cancel
lv: Starpnotikums — atcelt

en: Intermediate Event — Compensation
lv: Starpnotikums — kompensēšana

en: Intermediate Event — Rule
lv: Starpnotikums — kārtula

en: Intermediate Event — Link
lv: Starpnotikums — saite

en: Intermediate Event — Multiple
lv: Starpnotikums — reizinājums

en: End Event
lv: Beigu notikums

en: End Event — Message
lv: Beigu notikums — ziņojums

en: End Event — Error
lv: Beigu notikums — kļūda

en: End Event — Cancel
lv: Beigu notikums — atcelt

en: End Event — Compensation
lv: Beigu notikums — kompensācija

en: End Event — Link
lv: Beigu notikums — saite

en: End Event — Multiple
lv: Beigu notikums — reizinājums

en: End Event — Terminate
lv: Beigu notikums — nobeigt

en: Gateway
lv: Vārteja

en: Exclusive (XOR) Data Based
lv: Izslēdzošais vai (XOR), balstīts uz datiem

en: Exclusive (XOR) Event Based
lv: Izslēdzošais vai (XOR), balstīts uz notikumiem

en: Inclusive (OR)
lv: Iekļaujošs vai (OR)

en: Complex
lv: Sarežģīts

en: Parallel (AND)
lv: Paralēli (AND)

en: Activity Looping
lv: Aktivitāšu cikls

en: Multiple Instance Task
lv: Vairāku instanču uzdevums

en: Compensation Task
lv: Kompensēšanas uzdevums

en: Collapsed Sub-Process
lv: Sakļauts apakšprocess

en: Looping Collapsed Sub-Process
lv: Cilā esošs sakļauts apakšprocess

en: Multiple Instance Collapsed Sub-Process
lv: Vairāku instanču sakļauts apakšprocess

en: Ad-Hoc Collapsed Sub-Process
lv: Ekspromta sakļauts apakšprocess

en: Compensation Collapsed Sub-Process
lv: Kompensēšanas sakļauts apakšprocess

en: Group
lv: Grupa

en: Transaction
lv: Transakcija

en: Data Object
lv: Datu objekts

en: Text Annotation
lv: Teksta anotācija

en: Collection for chemical engineering
lv: Ķīmiskās inženierijas kolekcija

en: Fan or Stirrer
lv: Ventilators vai maisītājs

en: Spraying Device
lv: Smidzināšanas ierīce

en: Pneumatic Line
lv: Pneimatiskā līnija

en: Pneumatic Line, vertical
lv: Pneimatiskā līnija, vertikāla

en: Simple Heat Exchanger
lv: Vienkāršs siltummainis

en: Simple Heat Exchanger, vertical
lv: Vienkāršs siltummainis, vertikāls

en: Water Cooler
lv: Ūdens dzesētājs

en: Water Cooler, vertical
lv: Ūdens dzesētājs, vertikāls

en: Fixed-Sheet Exchanger
lv: Fiksētas loksnes siltummainis

en: Floating-Head or U-Tube Exchanger
lv: Nepastāvīgas-galvas vai U-caurules siltummainis

en: Kettle Reboiler
lv: Tējkannas pārvārītājs

en: Air Cooler
lv: Kondicionieris

en: Forced-Flow Air Cooler
lv: Saspiestas plūsmas kondicionieris

en: Induced-Flow Air Cooler
lv: Inducētas plūsmas kondicionieris

en: Plate Exchanger
lv: Plātņu siltummainis

en: Double-Pipe Exchanger
lv: Dubult-caurules siltummainis

en: Heating/Cooling Coil
lv: Sildīšanas/dzesēšanas spirāle

en: Heating/Cooling Coil, vertical
lv: Sildīšanas/dzesēšanas spirāle, vertikāla

en: Simple Furnace
lv: Vienkārša krāsns

en: Simple Vessel
lv: Vienkāršs trauks

en: Knock-out Drum (with demister pad)
lv: Tvaika-šķidruma seperators (ar pretaizsvīšanas paliktni)

en: Tray Column, simple
lv: Paplātes kolonna, vienkārša

en: Tray Column, detailed
lv: Paplātes kolonna, detalizēta

en: Fluid Contacting Vessel, simple
lv: Šķidrumus saturošs trauks, vienkāršs

en: Reactor or Absorption Vessel, simple
lv: Reaktora vai absorbcijas trauks, vienkāršs

en: Autoclave
lv: Autoklāvs

en: Open Tank
lv: Atvērta tvertne

en: Clarifier or Settling Tank
lv: Dzidrināšanas vai nostādināšanas tvertne

en: Sealed Tank
lv: Slēgta tvertne

en: Covered tank
lv: Apsegta tvertne

en: Tank with Fixed Roof
lv: Tvertne ar fiksētu jumtu

en: Tank with Floating Roof
lv: Tvertne ar nepastāvīgu jumtu

en: Storage Sphere
lv: Krātuves sfēra

en: Gas Holder, basic
lv: Gāzu turētājs, vienkāršs

en: Centrifugal Pump or Fan
lv: Centrbēdzes sūknis vai ventilators

en: Positive Displacement Rotary Pump or Compressor
lv: Pozitīva darba tilpuma rotācijas sūknis vai kompresors

en: Reciprocating Compressor or Pump
lv: Virzuļa kompresors vai sūknis

en: Axial Flow Fan
lv: Aksiālas plūsmas ventilators

en: Compressor or Turbine
lv: Kompresors un turbīna

en: Ejector or Injector
lv: Ežektors vai inžektors

en: AC Generator
lv: AC ģenerators

en: Valve
lv: Vārsts

en: Valve, vertical
lv: Vārsts, vertikāls

en: Regulable Valve
lv: Regulējams vārsts

en: Regulable Valve, vertical
lv: Regulējams vārsts, vertikāls

en: Basic Filter
lv: Vienkāršs filtrs

en: Mixer
lv: Mikseris

en: Cyclone and hydrocyclone
lv: Ciklons un hidrociklons

en: Spray Drier
lv: Aerosola žāvētājs

en: Centrifuge
lv: Centrbēdze

en: Pressure Relief Valve
lv: Pārspiediena vārsta

en: Objects to design chronogram charts
lv: Objekti, lai veidotu chronogram diagrammas

en: Time scale
lv: Laika skala

en: Data line
lv: Datu līnija

en: Circuit
lv: Shēmas

en: Components for circuit diagrams
lv: Komponentes shēmu diagrammām

en: Vertically aligned resistor
lv: Vertikāli līdzināts rezistors

en: Horizontally aligned inductor
lv: Horizontāli līdzināts induktors

en: Vertically aligned inductor
lv: Vertikāli līdzināts induktors

en: Horizontally aligned resistor
lv: Horizontāli līdzināts rezistors

en: Vertically aligned resistor (European)
lv: Vertikāli līdzināts rezistors (Eiropa)

en: Horizontally aligned inductor (European)
lv: Horizontāli līdzināts induktors (Eiropas)

en: Vertically aligned inductor (European)
lv: Vertikāli līdzināts induktors (Eiropa)

en: Horizontally aligned resistor (European)
lv: Horizontāli līdzināts rezistors (Eiropas)

en: Horizontally aligned capacitor
lv: Horizontāli līdzināts kondensators

en: Vertically aligned capacitor
lv: Vertikāli līdzināts kondensators

en: NPN bipolar transistor
lv: NPN bipolārais tranzistors

en: PNP bipolar transistor
lv: PNP bipolārais tranzistors

en: Horizontally aligned diode
lv: Horizontāli līdzināta diode

en: Vertically aligned diode
lv: Vertikāli līdzināta diode

en: Horizontally aligned zener diode
lv: Horizontāli līdzināta zener diode

en: Vertically aligned zener diode
lv: Vertikāli līdzināta zener diode

en: Ground point
lv: Zemējuma punkts

en: Operational amplifier
lv: Operacionālais pastiprinātājs

en: Horizontally aligned fuse
lv: Horizontāli līdzināts drošinātājs

en: Vertically aligned fuse
lv: Vertikāli līdzināts drošinātājs

en: Horizontally aligned power source
lv: Horizontāli līdzināts barošanas avots

en: Vertically aligned power source
lv: Vertikāli līdzināts barošanas avots

en: Lamp
lv: Lampa

en: Speaker
lv: Skaļrunis

en: Microphone
lv: Mikrofons

en: Horizontally aligned LED
lv: Horizontāli līdzināts LED

en: Vertically aligned LED
lv: Vertikāli līdzināts LED

en: NMOS transistor
lv: NMOS tranzistors

en: PMOS transistor
lv: PMOS tranzistors

en: Horizontal jumper
lv: Horizontāls tiltslēgs

en: Horizontal xtal
lv: Horizontāls kristāla oscilators

en: Vertical xtal
lv: Vertikāls kristāla oscilators

en: Cisco — Computer
lv: Cisco — dators

en: Computer shapes by Cisco
lv: Datoru formas no Cisco

en: Terminal
lv: Terminālis

en: SUN workstation
lv: SUN darbstacija

en: CiscoWorks workstation
lv: Cisco darbstacija

en: PC Router Card
lv: PC maršrutētāja karte

en: PC Software
lv: PC programmatūra

en: PC with Router-Based Software
lv: PC ar maršrutētāja programmatūru

en: Workgroup director
lv: Darba grupas direktors

en: CiscoSecurity
lv: Cisco drošība

en: WWW server
lv: WWW serveris

en: Web browser
lv: Tīmekļa pārlūks

en: File Server
lv: Datņu serveris

en: Software-Based Router on File Server
lv: Programmatūras maršrutētājs uz datņu servera

en: Server with PC Router
lv: Serveris ar PC maršrutētāju

en: IBM Tower
lv: IBM tornis

en: IBM Mini (AS400)
lv: IBM mini (AS400)

en: Front End Processor
lv: Frontālais procesors

en: IBM mainframe
lv: IBM lieldators

en: IBM mainframe with FEP
lv: IBM lieldators ar FEP

en: Supercomputer
lv: Superdators

en: Web cluster
lv: Tīmekļa klasteris

en: PC Card
lv: PC karte

en: Scanner
lv: Skeneris

en: Tablet
lv: Planšete

en: EtherClient
lv: Ethernet klients

en: Handheld
lv: Rokas dators

en: Wireless
lv: Bezvadu

en: Laptop
lv: Klēpjdators

en: Monitor
lv: Monitors

en: PC Video
lv: PC video

en: Modem
lv: Modems

en: MicroWebserver
lv: Mikro tīmekļa serveris

en: Relational Database
lv: Relāciju datubāze

en: Diskette
lv: Diskete

en: Host
lv: Resursdators

en: Tape array
lv: Lenšu masīvs

en: Disk subsystem
lv: Disku apakšsistēma

en: Storage array
lv: Datu masīvs

en: FC Storage
lv: FC atmiņa

en: PC Adapter Card
lv: PC adaptera karte

en: Cisco — Switch
lv: Cisco — komutators

en: Router and switch shapes by Cisco
lv: Maršrutētāja un komutatora formas no Cisco

en: Router
lv: Maršrutētājs

en: Router subdued
lv: Maršrutētājs, klusināts

en: Router with Silicon Switch
lv: Maršrutētājs ar silīcija komutatoru

en: NetFlow router
lv: NetFlow maršrutētājs

en: Broadband router
lv: Platjoslas maršrutētājs

en: Wavelength router
lv: Viļņa garuma maršrutētājs

en: Wireless router
lv: Bezvadu maršrutētājs

en: 7507 Router
lv: 7507 maršrutētājs

en: 7505 Router
lv: 7505 maršrutētājs

en: 7500ARS (7513) Router
lv: 7500ARS (7513) maršrutētājs

en: Edge Label Switch Router with NetFlow
lv: Malu etiķetes komutatora maršrutētājs ar NetFlow

en: Edge Label Switch Router
lv: Malu etiķetes komutatora maršrutētājs

en: Router with Firewall
lv: Maršrutētājs ar ugunsmūri

en: Optical Services Router
lv: Optisko pakalpojumu maršrutētājs

en: Content Router
lv: Satura maršrutētājs

en: Carrier Routing System
lv: Operatora maršrutēšanas sistēma

en: Storage Router
lv: Atmiņas maršrutētājs

en: Hub
lv: Centrmezgls

en: Hub subdued
lv: Centrmezgls, klusināts

en: Cisco Hub
lv: Cisco centrmezgls

en: Small Hub
lv: Mazs centrmezgls

en: 100BaseT Hub
lv: 100BaseT centrmezgls

en: Workgroup switch
lv: Darba grupas komutators

en: Workgroup switch Subdued
lv: Darba grupas komutators, klusināts

en: Workgroup Switch Voice-Enabled
lv: Darba grupas komutators, balss aktivēts

en: ATM Tag Switch Router
lv: ATM birku komutatora maršrutētājs

en: Switch Processor
lv: Komutatora procesors

en: Route Switch Processor
lv: Maršruta komutatora procesors

en: Route Switch Processor with Si
lv: Maršruta komutatora procesors ar Si

en: ASIC Processor
lv: ASIC procesors

en: Generic Processor
lv: Vispārīgs procesors

en: Data Center Switch
lv: Datu centra komutators

en: Data Center Switch Reversed
lv: Datu centra komutators apgriezts

en: Data Switch Processor
lv: Datu komutatora procesors

en: Content Switch
lv: Satura komutators

en: Content Service Module
lv: Satura pakalpojuma modulis

en: Access Gateway
lv: Pieejas vārteja

en: ATM Switch
lv: ATM komutators

en: ISDN switch
lv: ISDN komutators

en: Label Switch Router
lv: Etiķetes komutatora maršrutētājs

en: MultiSwitch Device
lv: Vairāku komutatoru ierīce

en: LAN2LAN Switch
lv: LAN2LAN komutators

en: Multilayer Switch
lv: Vairāku slāņu komutators

en: Multilayer Switch with Silicon
lv: Vairāku slāņu komutators ar silīciju

en: Multilayer Switch with Silicon subdued
lv: Vairāku slāņu komutators ar silīciju, klusināts

en: Programmable Switch
lv: Programmējams komutators

en: Content Service Switch 1100
lv: Satura pakalpojuma komutators 1100

en: ATM Fast Gigabit Etherswitch
lv: ATM ātrais gigabitu ethernet komutators

en: Workgroup 5500
lv: Darba grupa 5500

en: Workgroup 5000
lv: Darba grupa 5000

en: Workgroup 5002
lv: Darba grupa 5002

en: Universal Gateway
lv: Universālā vārteja

en: iSCSI switch
lv: iSCSI komutators

en: Workgroup Fibre Channel intelligent switch
lv: Darba grupas optiskā kanāla automatizēts komutators

en: Director-class Fibre Channel intelligent switch
lv: Direktora klases optiskā kanāla automatizēts komutators

en: Multi-Fabric Server Switch
lv: Multi-Fabric servera komutators

en: Server Switch
lv: Servera komutators

en: Multilayer Remote Switch
lv: Vairāku slāņu attālināts komutators

en: Layer 2 Remote Switch
lv: 2. slāņa attālinātais komutators

en: Virtual Layer Switch
lv: Virtuāla slāņa komutators

en: Cisco — Miscellaneous
lv: Cisco — dažādi

en: Miscellaneous shapes by Cisco
lv: Dažādas formas no Cisco

en: Government Building
lv: Valdības ēka

en: University
lv: Universitāte

en: Small Business
lv: Mazs bizness

en: Home office
lv: Mājas birojs

en: Branch office
lv: Filiāle

en: Branch office subdued
lv: Filiāle, klusināta

en: Branch office blue
lv: Filiāle, zila

en: Generic Building
lv: Vispārīga ēka

en: Generic Building subdued
lv: Vispārīga ēka, klusināta

en: Generic Building blue
lv: Vispārīga ēka, zila

en: Medium Building
lv: Vidēja ēka

en: Medium Building subdued
lv: Vidēja ēka, klusināta

en: Medium Building blue
lv: Vidēja ēka, zila

en: House
lv: Māja

en: House blue
lv: Māja, zila

en: Telecommuter house
lv: Tāldarbinieka māja

en: Telecommuter house subdued
lv: Tāldarbinieka māja, klusināta

en: Man
lv: Vīrietis

en: Man red
lv: Vīrietis, sarkans

en: Man gold
lv: Vīrietis, dzeltens

en: Man blue
lv: Vīrietis, zils

en: Standing Man
lv: Stāvošs vīrietis

en: Standing woman
lv: Stāvoša sieviete

en: Woman
lv: Sieviete

en: Woman red
lv: Sieviete, sarkana

en: Woman gold
lv: Sieviete, dzeltena

en: Woman blue
lv: Sieviete, zila

en: Running man
lv: Skrienošs vīrietis

en: Running man subdued
lv: Skrienošs vīrietis, klusināts

en: Telecommuter
lv: Tāldarbinieks

en: Running woman
lv: Skrienoša sieviete

en: CiscoWorks Man
lv: Cisco darba cilvēks

en: PC Man left
lv: PC vīrietis, pa kreisi

en: PC Man
lv: PC vīrietis

en: Sitting Woman
lv: Sēdoša sieviete

en: Sitting Woman right
lv: Sēdoša sieviete, pa labi

en: Mac Woman
lv: Mac sieviete

en: Androgynous Person
lv: Androgēna persona

en: Lock and Key
lv: Slēdzene un atslēga

en: Satellite dish
lv: Satelīta šķīvis

en: Satellite
lv: Satelīts

en: Antenna
lv: Antena

en: File cabinet
lv: Kartotēkas skapis

en: Car
lv: Automašīna

en: Truck
lv: Kravas automašīna

en: Video Camera
lv: Video kamera

en: Video Camera right
lv: Video kamera, pa labi

en: Headphones
lv: Austiņas

en: Cisco — Network
lv: Cisco — tīkls

en: Network shapes by Cisco
lv: Tīkla formas no Cisco

en: Network Management
lv: Tīkla pārvaldība

en: Detector
lv: Detektors

en: Protocol Translator
lv: Protokola tulkotājs

en: IP Old-style
lv: IP vecā stila

en: Terminal Server
lv: Termināļa serveris

en: Access Server
lv: Piekļuves serveris

en: System controller
lv: Sistēmas kontrolieris

en: Directory Server
lv: Direktoriju serveris

en: Firewall
lv: Ugunsmūris

en: Firewall subdued
lv: Ugunsmūris, klusināts

en: Firewall horizontal
lv: Ugunsmūris, horizontāls

en: Firewall Service Module
lv: Ugunsmūra pakalpojuma modulis

en: IOS Firewall
lv: IOS ugunsmūris

en: PIX Firewall
lv: PIX ugunsmūris

en: PIX Firewall Left
lv: PIX ugunsmūris, pa kreisi

en: Centri Firewall
lv: Centri ugunsmūris

en: Security appliance
lv: Drošības ierīce

en: VPN Concentrator
lv: VPN koncentrators

en: VPN Gateway
lv: VPN vārteja

en: LAN to LAN
lv: LAN uz LAN

en: SSL Terminator
lv: SSL terminators

en: IP DSL Switch
lv: IP DSL komutators

en: Cable Modem
lv: Vadu modems

en: Wireless Connectivity
lv: Bezvadu savienojamība

en: Wireless Transport
lv: Bezvadu transports

en: AccessPoint
lv: Piekļuves punkts

en: Wireless Bridge
lv: Bezvadu tilts

en: Dual Mode AccessPoint
lv: Duāla režīma piekļuves punkts

en: Wi-Fi Tag
lv: Wi-Fi birka

en: Wireless Location Appliance
lv: Bezvadu vietas ierīce

en: Location server
lv: Vietas serveris

en: Lightweight AP
lv: Viegls piekļuves punkts

en: WLAN controller
lv: WLAN kontrolieris

en: BBFW media
lv: BBFW vide

en: Channelized Pipe
lv: Centralizēts kanāls

en: Concatenated Payload
lv: Saliktās kravas

en: Optical Cross-Connect
lv: Optiskais šķērssavienotājas

en: Optical Transport
lv: Optiskais transports

en: Optical Fiber
lv: Optiskais vads

en: Optical Amplifier
lv: Optiskais pastiprinātājs

en: Digital Cross-Connect
lv: Digitālais šķērssavienotājas

en: IP Transport Concentrator
lv: IP transporta koncentrators

en: DWDM Filter
lv: DWDM filtrs

en: Automatic Protection Switching
lv: Automātiskas aizsardzības komutators

en: 3X74 (floor) cluster controller
lv: 3X74 (grīda) klastera kontrolieris

en: 3174 (desktop) cluster controller
lv: 3174 (darbvirsma) klastera kontrolieris

en: Cloud
lv: Mākonis

en: Cloud Gold
lv: Dzeltens mākonis

en: Cloud White
lv: Balts mākonis

en: Cloud Dark
lv: Tumšs mākonis

en: Distributed Director
lv: Dalītais direktors

en: LocalDirector
lv: Lokālais direktors

en: General Appliance
lv: Vispārīga ierīce

en: CDDI/FDDI Concentrator
lv: CDDI/FDDI koncentrators

en: FDDI Ring
lv: FDDI gredzens

en: TokenRing
lv: Marķiera gredzentīkls

en: Repeater
lv: Atkārtotājs

en: Bridge
lv: Tilts

en: Breakout box
lv: Sadalītāj kaste

en: STB (set top box)
lv: STB (pierīce)

en: IPTV broadcast server
lv: IPTV apraides serveris

en: IPTV content manager
lv: IPTV satura pārvaldnieks

en: Catalyst Access Gateway
lv: Catalyst pieejas vārteja

en: Generic Gateway
lv: Vispārīga vārteja

en: uBR910 Cable DSU
lv: uBR910 vadu DSU

en: Storage Solution Engine
lv: Atmiņas risinājumu dzinis

en: Content Engine (Cache Director)
lv: Satura dzinis (kešatmiņas direktors)

en: CDM Content Distribution Manager
lv: CDM satura izplatīšanas pārvaldnieks

en: Content Transformation Engine (CTE)
lv: Satura pārveidošanas dzinis (CTE)

en: MAS Gateway
lv: MAS vārteja

en: File Engine
lv: Datņu dzinis

en: Service Control
lv: Servera vadība

en: Cisco — Telephony
lv: Cisco — telefonija

en: Telephony shapes by Cisco
lv: Telefonijas formas no Cisco

en: Phone
lv: Tālrunis

en: Phone 2
lv: Tālrunis 2

en: Phone Ethernet
lv: Tālruņa Ethernet

en: Phone Appliance
lv: Tālruņa ierīce

en: Phone Feature
lv: Tālruņa iespēja

en: Phone/Fax
lv: Tālrunis/fakss

en: IP Phone
lv: IP tālrunis

en: IP Softphone
lv: IP programmatūras tālrunis

en: Softphone
lv: Programmatūras tālrunis

en: Cellular Phone
lv: Mobilais tālrunis

en: Mobile Access IP Phone
lv: Mobilās pieejas IP tālrunis

en: Pager
lv: Peidžeris

en: Fax
lv: Fakss

en: Turret
lv: Tornītis

en: Radio Tower
lv: Radio tornis

en: PBX Switch
lv: PBX komutators

en: Class 4/5 switch
lv: Klases 4/5 komutators

en: SIP Proxy Server
lv: SIP starpniekserveris

en: Gatekeeper
lv: Vārtzinis

en: MGX 8000 Series Voice Gateway
lv: MGX 8000 sērijas balss vārteja

en: End Office
lv: Beigu birojs

en: Voice-Enabled Access Server
lv: Balss aktivēts pieejas serveris

en: Voice-Enabled Router
lv: Balss aktivēts maršrutētājs

en: Voice-Enabled ATM Switch
lv: Balss aktivēts ATM slēdzis

en: CallManager
lv: Zvanu pārvaldnieks

en: IP Telephony Router
lv: IP telefonijas maršrutētājs

en: Mobile Access Router
lv: Mobilās pieejas maršrutētājs

en: Generic softswitch
lv: Vispārīgs programmatūras komutators

en: SC2200/VSC3000 host
lv: SC2200/VSC3000 resursdators

en: Virtual switch controller (VSC 3000)
lv: Virtuāls komutatora kontrolieris (VSC 3000)

en: SC2200 (Signalling Controller)
lv: SC2200 (signalizēšanas kontrolieris)

en: MoH server (Music on Hold)
lv: MoH serveris (Music on Hold)

en: TDM router
lv: TDM maršrutētājs

en: IAD router
lv: IAD maršrutētājs

en: IntelliSwitch Stack
lv: IntelliSwitch steks

en: Unity server
lv: Unity serveris

en: Unity Express
lv: Unity ekspress

en: uMG series
lv: uMG sērija

en: Civil
lv: Civils

en: Civil Engineering Components
lv: Civila inženiera komponentes

en: Vertical rest
lv: Vertikāls balsts

en: Horizontal rest
lv: Horizontāls balsts

en: Bivalent vertical rest
lv: Bivalents vertikāls balsts

en: Reference line
lv: Atskaites līnija

en: Water level
lv: Ūdens līmenis

en: Soil
lv: Augsne

en: Horizontally aligned arrow
lv: Horizontāli līdzināta bulta

en: Vertically aligned arrow
lv: Vertikāli līdzināta bulta

en: Horizontal limiting line
lv: Horizontāla ierobežojoša līnija

en: Vertical limiting line
lv: Vertikāla robežlīnija

en: Horizontally aligned pump
lv: Horizontāli līdzināts sūknis

en: Vertically aligned pump
lv: Vertikāli līdzināts sūknis

en: Horizontally aligned compressor
lv: Horizontāli līdzināts kompresors

en: Vertically aligned compressor
lv: Vertikāli līdzināts kompresors

en: Vertically aligned valve
lv: Vertikāli līdzināts vārsts

en: Horizontally aligned valve
lv: Horizontāli līdzināts vārsts

en: Backflow preventer
lv: Pretplūsmas vārsts

en: Motor
lv: Motors

en: Gas bottle
lv: Gāzu pudele

en: Frequency converter
lv: Frekvenču konvertētājs

en: Vertically aligned propeller
lv: Vertikāli līdzināts propelleris

en: Aerator with bubbles
lv: Aerators ar burbuļiem

en: Rotor
lv: Rotors

en: Final-settling basin
lv: Beigu nostādināšanas tvertne

en: Preliminary clarification tank
lv: Sagatavošanās dzidrināšanas tvertne

en: Basin
lv: Tvertne

en: Container
lv: Konteineris

en: Components for LADDER circuits
lv: Komponentes LADDER shēmām

en: 'if' (normally open) ladder contact
lv: “ja” (parasti atvērts) ladder kontakts

en: 'if not' (normally closed) ladder contact
lv: “ja ne” (parasti aizvērts) ladder kontakts

en: Simple output variable
lv: Vienkāršs izvades mainīgais

en: Negative output variable
lv: Negatīvas izvades mainīgais

en: 'set' output variable
lv: “iestatīt” izvades mainīgais

en: 'reset' output variable
lv: “atstatīt” izvades mainīgais

en: 'jump' output variable
lv: “lekt” izvades mainīgais

en: Receptivity output variable
lv: Uztveres spējas izvades mainīgais

en: Power-saved simple output variable
lv: Enerģijas taupošs vienkāršs izvades mainīgais

en: Power-saved negative output variable
lv: Enerģijas taupošs negatīvas izvades mainīgais

en: Power-saved 'set' output variable
lv: Enerģijas taupošs “iestatīt” izvades mainīgais

en: Power-saved 'reset' output variable
lv: Enerģijas taupošs “atstatīt” izvades mainīgais

en: Cybernetics
lv: Kibernētika

en: Elements of cybernetic circuits
lv: Kibernētikas shēmu elementi

en: Sensor — left
lv: Sensors — pa kreisi

en: Sensor — right
lv: Sensors — pa labi

en: Sensor — bottom
lv: Sensors — apakšā

en: Sensor — top
lv: Sensors — augšā

en: Sum, subtracting left input
lv: Summa, atņemšana ieeja no kreisās

en: Sum, subtracting right input
lv: Summa, atņemšana ieeja no labās

en: Sum, subtracting bottom input
lv: Summa, atņemšana ieeja no apakšas

en: Sum, subtracting top input
lv: Summa, atņemšana ieeja no augšas

en: Integrator — input left
lv: Integrators - ieeja no kreisās

en: Integrator — input right
lv: Integrators - ieeja no labās

en: Integrator — input bottom
lv: Integrators - ieeja no apakšas

en: Integrator — input top
lv: Integrators - ieeja no augšas

en: Sum
lv: Summa

en: Product
lv: Reizinājums

en: High pass filter
lv: Augstas caurlaidības filtrs

en: Low pass filter
lv: Zemas caurlaidības filtrs

en: Sine characteristic or input
lv: Sinusa pazīme vai ievade

en: Sigmoid characteristic
lv: Sigmoid pazīme

en: Saturation characteristic
lv: Piesātinājuma pazīme

en: Relay characteristic (sigma)
lv: Releja pazīme (sigma)

en: Half wave rectifier or ramp input
lv: Pusviļņa taisngriezis vai rampa ievade

en: Full wave rectifier (absolute value)
lv: Pilna viļņa taisngriezis (absolūtā vērtība)

en: Constant positive shift on the y-axis
lv: Konstanta pozitīva nobīde uz y ass

en: Constant negative shift on the y-axis
lv: Konstanta negatīva nobīde uz y ass

en: Constant factor greater 1
lv: Konstants koeficients virs 1

en: Constant factor between 0 and 1
lv: Konstants koeficients starp 0 un 1

en: Constant factor between 0 and -1
lv: Konstants koeficients starp 0 un -1

en: Constant factor below -1
lv: Konstants koeficients zem -1

en: Template for custom characteristics
lv: Veidne pielāgotām pazīmēm

en: Time delay
lv: Laika nobīde

en: Database
lv: Datubāze

en: Editor for Database Table Relation Diagrams
lv: Datubāžu tabulu relācijas diagrammu redaktors

en: Attribute compound
lv: Atribūta salikums

en: Electric
lv: Elektrisks

en: Components for electric circuits
lv: Komponentes elektriskajām shēmām

en: Normally open contact (horizontal)
lv: Parasti atvērts kontakts (horizontāls)

en: Normally closed contact (horizontal)
lv: Parasti aizvērts kontakts (horizontāls)

en: Normally open position switch (horizontal)
lv: Parasti atvērtas pozīcijas slēdzis (horizontāls)

en: Normally closed position switch (horizontal)
lv: Parasti aizvērtas pozīcijas slēdzis (horizontāls)

en: Normally open contact (vertical)
lv: Parasti atvērts kontakts (vertikāls)

en: Normally closed contact (vertical)
lv: Parasti aizvērts kontakts (vertikāls)

en: Normally open position switch (vertical)
lv: Parasti atvērtas pozīcijas slēdzis (vertikāls)

en: Normally closed position switch (vertical)
lv: Parasti aizvērtas pozīcijas slēdzis (vertikāls)

en: The command organ of a relay (horizontal)
lv: Releja komandas orgāns (horizontāls)

en: Relay (horizontal)
lv: Relejs (horizontāls)

en: Lamp or indicator light (horizontal)
lv: Lampa vai indikatora gaisma (horizontāls)

en: The command organ of a relay (vertical)
lv: Releja komandas orgāns (vertikāls)

en: Relay (vertical)
lv: Relejs (vertikāls)

en: Lamp or indicator light (vertical)
lv: Lampa vai indikatora gaisma (vertikāls)

en: Connection point
lv: Savienojuma punkts

en: Editor for Entity Relations Diagrams
lv: Entītiju relācijas diagrammu redaktors

en: Weak entity
lv: Vāja entītija

en: Participation
lv: Līdzdalība

en: Objects to draw flowcharts
lv: Objekti, lai zīmētu plūsmu diagrammas

en: Process/Auxiliary Operation
lv: Process/palīgdarbība

en: Input/Output
lv: Ievade/izvade

en: Decision
lv: Lēmums

en: Connector
lv: Savienotājs

en: Transaction file
lv: Transakcijas datne

note: XXX
en: Off page connector
lv: Savienotājs ārpus lapas

en: Document
lv: Dokuments

en: Manual operation
lv: Manuāla darbība

en: Preparation
lv: Gatavošanās

en: Manual input
lv: Manuālā ievade

en: Predefined process
lv: Iepriekš definēts process

en: Terminal Interrupt
lv: Termināļa pārtraukums

en: Magnetic disk
lv: Magnētiskais disks

en: Magnetic drum
lv: Magnētiskais cilindrs

en: Magnetic tape
lv: Magnētiskā lenta

en: Internal storage
lv: Iekšējā atmiņa

en: Merge
lv: Apvienot

en: Delay
lv: Aizture

note: XXX
en: Summing junction
lv: Summēšanas mezgls

note: XXX
en: Collate
lv: Apkopot

en: Sort
lv: Kārtot

en: Or
lv: Vai

en: Punched card
lv: Perfokarte

en: Punched tape
lv: Perfolente

en: Transmittal tape
lv: Transmisijas lente

en: Offline storage
lv: Nesaistes atmiņa

en: Data source
lv: Datu avots

en: Editor for Function Structure Diagrams.
lv: Redaktors funkciju struktūras diagrammām.

en: Flow
lv: Plūsma

en: Orthogonal polyline flow
lv: Ortogonāla lauztas līnijas plūsma

en: Function
lv: Funkcija

note: Author: Nicholas Moore, 2005. mailto: shiny.nickel@gmail.com
en: Gane and Sarson
lv: Gane un Sarson

en: Gane and Sarson DFD
lv: Gane un Sarson DFD

en: Alternate external entity
lv: Alternatīva ārēja entītija

en: Data store
lv: Datu glabātuve

en: External entity
lv: Ārēja entītija

en: Objects to design GRAFCET charts
lv: Objekti, lai veidotu GRAFCET diagrammas

en: Macro sub-program call step
lv: Makrosa apakšprogrammas izsaukuma solis

en: Action to associate to a step
lv: Darbība, ko asociēt ar soli

en: Condition (of an action)
lv: Nosacījums (darbībai)

en: Transition
lv: Pāreja

en: OR vergent
lv: VAI vergent

en: AND vergent
lv: UN vergent

en: Arc (upward)
lv: Loks (augšup)

note: use dc:title instead?
en: Map, Isometric
lv: Karte, izometriska

note: use dc:description instead?
en: Isometric Directional Map Shapes
lv: Izometriskas virziena kartes formas

en: Road Section
lv: Ceļa posms

en: Long Straight Road Section
lv: Garš, taisns ceļa posms

en: Crossroads
lv: Krustceles

en: T-Junction
lv: T veida krustojums

en: Elevated Road
lv: Pacelts ceļš

en: Corner 1
lv: Stūris 1

en: Corner 2
lv: Stūris 2

en: River
lv: Upe

en: Roof 1
lv: Jumts 1

en: Block 1, 2:4
lv: Bloks 1, 2:4

en: Block 2, 2:8
lv: Bloks 2, 2:8

en: Block 3, 4:4
lv: Bloks 3, 4:4

en: Block 4, 4:8
lv: Bloks 4, 4:8

en: Block 5, 3:3
lv: Bloks 5, 3:3

en: Block 6, 4:6
lv: Bloks 6, 4:6

en: Block 7
lv: Bloks 7

en: Factory
lv: Rūpnīca

en: Car 1, Front View
lv: Automobilis 1, skats no priekšas

en: Car 2, Rear View
lv: Automobilis 2, skats no aizmugures

en: Train 1, angled downward
lv: Vilciens 1, leņķī uz leju

en: Train 2, angled upward
lv: Vilciens 2, leņķī uz augšu

en: Tree 1
lv: Koks 1

en: Footbridge, Pedestrian Bridge
lv: Kājāmgājēju tilts

en: One Way Road Sign
lv: Vienvirziena ceļa zīme

en: Objects to design i* diagrams
lv: Objekti, lai veidotu i* diagrammas

en: An i* softgoal
lv: i* aptuvenais mērķis

en: An i* goal
lv: i* mērķis

en: An i* resource
lv: i* resurss

en: An i* task
lv: i* uzdevums

en: An i* unspecified actor
lv: i* nenorādīts izpildītājs

en: An i* agent
lv: i* aģents

en: An i* position
lv: i* novietojums

en: An i* role
lv: i* loma

en: An i* unspecified link
lv: i* nenorādīta saite

en: An i* positive contribution
lv: i* pozitīvs pienesums

en: An i* negative contribution
lv: i* negatīvs pienesums

en: An i* dependency link
lv: i* atkarības saite

en: An i* decomposition link
lv: i* dekompozīcijas saite

en: An i* means-ends link
lv: i* līdzekļi–mērķi saite

en: RE-Jackson
lv: RE-Džeksons

en: Objects to design Jackson diagrams
lv: Objekti, lai veidotu Džeksona diagrammas

en: A Jackson given domain
lv: Džeksona dotais domēns

en: A Jackson designed domain
lv: Džeksona paredzētais domēns

en: A Jackson machine domain
lv: Džeksona mašīnas domēns

en: A Jackson requirement
lv: Džeksona prasība

en: A Jackson shared phenomenon
lv: Džeksona koplietojuma fenomens

en: A Jackson requirement phenomenon
lv: Džeksona prasību fenomens

en: Jigsaw
lv: Puzle

en: Pieces of a jigsaw
lv: Puzles gabaliņi

en: Jigsaw — part_oioi
lv: Puzle — daļa_oioi

en: Jigsaw — part_ioio
lv: Puzle — daļa_ioio

en: Jigsaw — part_iiii
lv: Puzle — daļa_iiii

en: Jigsaw — part_oooo
lv: Puzle — daļa_oooo

en: Jigsaw — part_oooi
lv: Puzle — daļa_oooi

en: Jigsaw — part_iooo
lv: Puzle — daļa_iooo

en: Jigsaw — part_oioo
lv: Puzle — daļa_oioo

en: Jigsaw — part_ooio
lv: Puzle — daļa_ooio

en: Jigsaw — part_iioo
lv: Puzle — daļa_iioo

en: Jigsaw — part_oiio
lv: Puzle — daļa_oiio

en: Jigsaw — part_ooii
lv: Puzle — daļa_ooii

en: Jigsaw — part_iooi
lv: Puzle — daļa_iooi

en: Jigsaw — part_oiii
lv: Puzle — daļa_oiii

en: Jigsaw — part_ioii
lv: Puzle — daļa_ioii

en: Jigsaw — part_iioi
lv: Puzle — daļa_iioi

en: Jigsaw — part_iiio
lv: Puzle — daļa_iiio

en: Objects to design KAOS diagrams
lv: Objekti, lai veidotu KAOS diagrammas

en: A KAOS softgoal
lv: KAOS aptuvens mērķis

en: A KAOS goal
lv: KAOS mērķis

en: A KAOS requirement
lv: KAOS prasība

en: A KAOS assumption
lv: KAOS pieņēmums

en: A KAOS obstacle
lv: KAOS šķērslis

en: A KAOS AND refinement
lv: KAOS UN rafinējums

en: A KAOS complete AND refinement
lv: KAOS pilns UN rafinējums

en: A KAOS OR refinement
lv: KAOS VAI rafinējums

en: A KAOS complete OR refinement
lv: KAOS pilns VAI rafinējums

en: A KAOS operationalization
lv: KAOS operacionalizācija

en: A KAOS contribution
lv: KAOS pienesums

en: A KAOS obstruction
lv: KAOS traucēklis

en: A KAOS binary conflict
lv: KAOS binārais konflikts

en: A KAOS agent
lv: KAOS aģents

en: A KAOS responsibility
lv: KAOS atbildība

en: A KAOS monitor link
lv: KAOS pārvaldības saite

en: A KAOS control link
lv: KAOS vadības saite

en: A KAOS capable-of
lv: KAOS spējīgs

en: A KAOS performs
lv: KAOS veic

en: A KAOS input
lv: KAOS ievade

en: A KAOS output
lv: KAOS izvade

en: Lights
lv: Gaismas

en: Objects to design simple lighting plots
lv: Objekti, lai veidotu vienkāršas gaismošanas diagrammas

en: PAR on the floor
lv: PAR uz grīdas

en: Pebble Convex lantern
lv: Pebble Convex laterna

en: Fresnel lantern
lv: Frensteļa laterna

en: Striplight
lv: Virtenes gaisma

en: Ellipsoidal Reflector Spotlight
lv: Elipsoidāls atstarotāju prožektors

en: Blinders
lv: Klapes

en: Black light
lv: Melna gaisma

en: Stroboscope light
lv: Stroboskopa gaisma

en: Moving head
lv: Kustīga galviņa

en: Structure
lv: Struktūra

en: Logic
lv: Loģika

en: Boolean Logic
lv: Būla loģika

en: OR gate
lv: VAI vārti

en: AND gate
lv: UN vārti

en: XOR gate
lv: IZSL-VAI vārti

en: Simple buffer
lv: Vienkāršs buferis

en: Inverter
lv: Invertors

en: NAND gate
lv: NE-UN vārti

en: NOR gate
lv: NE-VAI vārti

en: NOT
lv: NE vārti

en: Cross-connector
lv: Krustenisks savienotājs

en: Miscellaneous
lv: Dažādi

en: Miscellaneous Shapes
lv: Dažādas formas

en: Tree
lv: Koks

en: Folder
lv: Mape

en: expansible node
lv: izvēršams mezgls

en: expanded node
lv: izvērsts mezgls

en: Traditional clock
lv: Tradicionāls pulkstenis

en: Measure distance
lv: Mērīt attālumu

en: Resizable grid
lv: Maināma izmēra režģis

en: New-style group object, for testing
lv: Jauna stila grupas objekti, testēšanai

en: U.S. Army Mobile Subscriber Equipment Components
lv: ASV armijas mobilās antenas aprīkojuma sastāvdaļas

en: Node center
lv: Mezgla vidus

en: Large extension node
lv: Liels paplašinājuma mezgls

en: Small extension node
lv: Mazs paplašinājuma mezgls

en: Tactical satellite communications terminal
lv: Taktiskais satelītu sakaru termināls

en: Multiplexer
lv: Multipleksors

en: Demultiplexer
lv: Demultipleksors

en: Network
lv: Tīkls

en: Objects to design network diagrams with
lv: Objekti, lai veidotu tīkla diagrammas

en: Computer
lv: Dators

en: Storage
lv: Glabātuve

en: Ethernet bus
lv: Ethernet kopne

en: Simple printer
lv: Vienkāršs printeris

en: WAN connection
lv: WAN savienojums

en: WAN link
lv: WAN saite

en: Stackable hub or switch
lv: Viens uz otra liekami centrmezgli vai komutatori

en: Modular switching system
lv: Modulārās pārslēgšanas sistēma

en: 24 Port Patch Panel
lv: 24 portu slēgpanelis

en: RJ45 wall-plug
lv: RJ45 sienas ligzda

en: Wall-plug for the scEAD cabling system
lv: scEAD vadu sistēmas ligzda

en: Simple modem
lv: Vienkāršs modems

en: Antenna for wireless transmission
lv: Antena bezvadu pārraidīšanai

en: Mobile telephony base station
lv: Mobilās telefonijas bāzes stacija

en: Network cloud
lv: Tīkla mākonis

en: Mobile telephony cell
lv: Mobilās telefonijas šūna

en: Router symbol
lv: Maršrutētāja simbols

en: Switch symbol
lv: Komutatora simbols

en: ATM switch symbol
lv: ATM komutatora simbols

en: Firewall router
lv: Ugunsmūris, maršrutētājs

en: Workstation monitor
lv: Darbstacijas monitors

en: UNIX workstation
lv: UNIX darbstacija

en: Desktop PC
lv: Darbvirsmas PC

en: Laptop PC
lv: Klēpjdatora PC

en: Bigtower PC
lv: Liela torņa PC

en: Miditower PC
lv: Vidēja torņa PC

en: Minitower PC
lv: Maza torņa PC

en: Speaker with integrated amplifier
lv: Skaļrunis ar iebūvētu pastiprinātāju

en: Speaker without amplifier
lv: Skaļrunis bez pastiprinātāja

en: 3 1/2 inch diskette
lv: 3 1/2 collu diskete

en: ZIP disk
lv: ZIP diskierīce

en: External DAT drive
lv: Ārējs DAT dzinis

en: Mobile phone
lv: Mobilais tālrunis

en: Telephone
lv: Tālrunis

en: Plotter
lv: Ploteris

en: Digitizing board
lv: Digitalizēšanas galds

en: Pneumatic/Hydraulic
lv: Pneimatika/hidraulika

en: Components for pneumatic and hydraulic circuits
lv: Komponentes pneimatikas un hidraulikas shēmām

en: Double-effect jack
lv: Dubultefekta ligzda

en: Normally-in simple-effect jack
lv: Parasti iekšā, vienkārša efekta ligzda

en: Normally-out simple-effect jack
lv: Parasti ārā, vienkārša efekta ligzda

en: Generic pressure source
lv: Vispārīgs spiediena avots

en: Hydraulic pressure source
lv: Hidraulisks spiediena avots

en: Pneumatic pressure source
lv: Pneimatisks spiediena avots

en: Air exhaust orifice
lv: Gaisa izplūdes atvere

en: 2/2 distributor
lv: 2/2 izplatītājs

en: 3/2 distributor
lv: 3/2 izplatītājs

en: 4/2 distributor
lv: 4/2 izplatītājs

en: 5/2 distributor
lv: 5/2 izplatītājs

en: Muscular command
lv: Muskuļu komanda

en: Push-button command
lv: Spiedpogas komanda

en: Mechanical command by tappet
lv: Mehāniska komanda ar kloķi

en: Mechanical command by spring
lv: Mehāniska komanda ar atsperi

en: Electric command (single coil)
lv: Elektriska komanda (vienkārša spirāle)

en: Electric command (double coil)
lv: Elektriska komanda (dubultspirāle)

en: Indirect command by hydraulic driver
lv: Netieša komanda no hidrauliska dziņa

en: Indirect command by pneumatic driver
lv: Netieša komanda no pneimatiska dziņa

en: Objects to design SADT diagrams
lv: Objekti, lai veidotu SADT diagrammas

en: Activity/data flow arrow
lv: Aktivitāte/datu plūsmas bulta

en: Activity/data box
lv: Aktivitāte/datu kaste

en: Flow label
lv: Plūsmas etiķete

en: Specification and Description Language.
lv: Specifikāciju un aprakstu valoda.

en: Block type reference
lv: Bloka tipa atsauce

en: Service type reference
lv: Servisa tipa atsauce

en: Process type reference
lv: Procesa tipa atsauce

en: State
lv: Stāvoklis

en: Function header
lv: Funkcijas galvene

en: Send message
lv: Sūtīt ziņojumu

en: Receive message
lv: Saņemt ziņojumu

en: Function call
lv: Funkcijas izsaukums

en: Action being executed
lv: Darbība, ko izpilda

en: Save state
lv: Saglabāt stāvokli

en: In/Out connector
lv: Ienākošs/izejošs savienojums

en: Procedure return
lv: Procedūras atgriezums

en: Generic text note
lv: Vispārīga teksta piezīme

en: Shape Design
lv: Formas dizains

en: Design Dia objects with individual connection points
lv: Veido Dia objektus ar individuāliem savienojumu punktiem

en: Connection Point
lv: Savienojuma punkts

en: Main Connection Point
lv: Galvenais savienojuma punkts

en: Objects to design Sybase replication domain diagrams with
lv: Objekti, lai veidotu Sybase replikācijas domēnu diagrammas

en: Sybase dataserver
lv: Sybase datu serveris

en: Sybase replication server
lv: Sybase replikācijas serveris

en: Log transfer manager or rep agent
lv: Žurnāla pārsūtīšanas pārvaldnieks vai ziņošanas aģents

en: Stable storage device
lv: Stabilās atmiņas ierīce

en: Sybase client application
lv: Sybase klienta lietotne

en: Replication server manager
lv: Replikācijas serveru pārvaldnieks

en: Editor for UML Static Structure Diagrams
lv: Redaktors UML statiskas struktūras diagrammām

en: Note
lv: Piezīme

en: Realizes, implements a specific interface
lv: Realizē, implementē noteiktu saskarni

en: Generalization, class inheritance
lv: Vispārinājums, klases mantošana

en: Association, two classes are associated
lv: Asociācija, divas klases ir asociētas

en: Aggregation, one class is part of another
lv: Summēšana, viena klase ir daļa no cits

en: Implements, class implements a specific interface
lv: Implementē, klase implementē noteiktu saskarni

en: Constraint, place a constraint on something
lv: Ierobežojums, novieto ierobežojumu vai kaut ko

en: Small package
lv: Maza pakotne

en: Large package
lv: Liela pakotne

en: Use case
lv: Lietojuma gadījums

en: Lifeline
lv: Dzīves līnija

en: Object
lv: Objekts

en: Message
lv: Ziņojums

en: Component
lv: Komponente

en: Node
lv: Mezgls

en: Class stereotype icon
lv: Klases stereotipa ikona

en: Initial/End state
lv: Sākuma/beigu stāvoklis

en: Activity
lv: Darbība

en: Fork/Union
lv: Atzarojums/apvienojums
