dialect-cldr-langs - en to zgh translation catalogue (46 entries)

en: Akan
zgh: ⵜⴰⴽⴰⵏⵜ

en: Amharic
zgh: ⵜⴰⵎⵀⴰⵔⵉⵜ

en: Arabic
zgh: ⵜⴰⵄⵔⴰⴱⵜ

en: Belarusian
zgh: ⵜⴰⴱⵉⵍⴰⵔⵓⵙⵜ

en: Bulgarian
zgh: ⵜⴰⴱⵍⵖⴰⵔⵉⵜ

en: Bangla
zgh: ⵜⴰⴱⵏⵖⴰⵍⵉⵜ

en: Czech
zgh: ⵜⴰⵜⵛⵉⴽⵉⵜ

en: German
zgh: ⵜⴰⵍⵉⵎⴰⵏⵜ

en: Greek
zgh: ⵜⴰⴳⵔⵉⴳⵉⵜ

en: English
zgh: ⵜⴰⵏⴳⵍⵉⵣⵜ

en: Spanish
zgh: ⵜⴰⵙⴱⵏⵢⵓⵍⵉⵜ

en: Persian
zgh: ⵜⴰⴼⵓⵔⵙⵉⵜ

en: French
zgh: ⵜⴰⴼⵔⴰⵏⵙⵉⵙⵜ

en: Hausa
zgh: ⵜⴰⵀⴰⵡⵙⴰⵜ

en: Hindi
zgh: ⵜⴰⵀⵉⵏⴷⵉⵜ

en: Hungarian
zgh: ⵜⴰⵀⵏⵖⴰⵔⵉⵜ

en: Indonesian
zgh: ⵜⴰⵏⴷⵓⵏⵉⵙⵉⵜ

en: Igbo
zgh: ⵜⵉⴳⴱⵓⵜ

en: Italian
zgh: ⵜⴰⵟⴰⵍⵢⴰⵏⵜ

en: Japanese
zgh: ⵜⴰⵊⴰⴱⴱⵓⵏⵉⵜ

en: Javanese
zgh: ⵜⴰⵊⴰⴱⴰⵏⵉⵜ

en: Khmer
zgh: ⵜⴰⵅⵎⵉⵔⵜ

en: Korean
zgh: ⵜⴰⴽⵓⵔⵉⵜ

en: Malay
zgh: ⵜⴰⵎⴰⵍⴰⵡⵉⵜ

en: Burmese
zgh: ⵜⴰⴱⵉⵔⵎⴰⵏⵉⵜ

en: Nepali
zgh: ⵜⴰⵏⵉⴱⴰⵍⵉⵜ

en: Dutch
zgh: ⵜⴰⵀⵓⵍⴰⵏⴷⵉⵜ

en: Punjabi
zgh: ⵜⴰⴱⵏⵊⴰⴱⵉⵜ

en: Polish
zgh: ⵜⴰⴱⵓⵍⵓⵏⵉⵜ

en: Portuguese
zgh: ⵜⴰⴱⵕⵟⵇⵉⵣⵜ

en: Romanian
zgh: ⵜⴰⵔⵓⵎⴰⵏⵉⵜ

en: Russian
zgh: ⵜⴰⵔⵓⵙⵉⵜ

en: Kinyarwanda
zgh: ⵜⴰⵔⵓⵡⴰⵏⴷⵉⵜ

en: Somali
zgh: ⵜⴰⵙⵓⵎⴰⵍⵉⵜ

en: Swedish
zgh: ⵜⴰⵙⵡⵉⴷⵉⵜ

en: Tamil
zgh: ⵜⴰⵜⴰⵎⵉⵍⵜ

en: Thai
zgh: ⵜⴰⵜⴰⵢⵍⴰⵏⴷⵉⵜ

en: Turkish
zgh: ⵜⴰⵜⵓⵔⴽⵉⵜ

en: Ukrainian
zgh: ⵜⵓⴽⵔⴰⵏⵉⵜ

en: Urdu
zgh: ⵜⵓⵔⴷⵓⵜ

en: Vietnamese
zgh: ⵜⴰⴱⵉⵜⵏⴰⵎⵉⵜ

en: Yoruba
zgh: ⵜⴰⵢⵔⵓⴱⴰⵜ

en: Standard Moroccan Tamazight
zgh: ⵜⴰⵎⴰⵣⵉⵖⵜ

en: Chinese
zgh: ⵜⴰⵛⵉⵏⵡⵉⵜ

en: Chinese, Mandarin
zgh: ⵜⴰⵛⵉⵏⵡⵉⵜ

en: Zulu
zgh: ⵜⴰⵣⵓⵍⵓⵜ
