dialect - en to lt translation catalogue (173 entries)

note: Translators: Do not translate the app name!
en: Dialect
lt: Dialektas

en: Translate between languages
lt: Vertimas tarp skirtingų kalbų

note: Translators: These are search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons. The list MUST also end with a semicolon.
en: translate;translation;
lt: versti;vertimas;vertėjas;

en: A translation app for GNOME.
lt: Vertėjas skirtas GNOME.

en: Features:
lt: Ypatybės:

en: Text to speech
lt: Garsinis teksto atkūrimas

en: Translation history
lt: Vertimų istorija

en: Automatic language detection
lt: Automatinis kalbos aptikimas

en: Clipboard buttons
lt: Iškarpinės mygtukai

en: The Dialect Authors
lt: Dialektas programėlės autoriai

en: GitHub page
lt: GitHub puslapis

en: Behavior
lt: Elgsena

en: Live Translation
lt: Vertimas berašant

en: Warning: Your IP address may get banned for API abuse.
lt: Įspėjimas: Jūsų IP adresas gali būti blokuojamas už piktnaudžiavimą API.

en: Translation Shortcut
lt: Vertėjo spartusis klavišas

en: The unselected choice will be used for line break.
lt: Nepažymėtas pasirinkimas bus naudojamas eilutės lūžiui.

en: Default to Auto
lt: Numatytasis pasirinkimas: „Automatinis kalbos aptikimas”

en: Use "Auto" as the default language
lt: Naudokite „Automatinis kalbos aptikimas“ kaip numatytąją kalbą

en: Translator
lt: Vertėjas

en: Choose from the available translation services.
lt: Pasirinkite vieną iš galimų vertimo paslaugų.

en: Translator Instance
lt: Vertėjo ištėklius

en: Enter a translation service URL.
lt: Įveskite vertimo paslaugos URL.

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset to default
lt: Atstatyti į numatytuosius nustatymus

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Text-to-Speech
lt: Garsinis teksto atkūrimas

en: Use Google for TTS.
lt: Naudoti „Google“ TTS (Garsinį teksto atkūrimą).

[ctx: shortcuts window]
en: Translator
lt: Vertėjas

[ctx: shortcuts window]
en: Translate
lt: Versti

[ctx: shortcuts window]
en: Switch Languages
lt: Perjungti kalbas

[ctx: shortcuts window]
en: Clear source text
lt: Išvalyti pradinį tekstą

[ctx: shortcuts window]
en: Copy translation
lt: Kopijuoti vertimą

[ctx: shortcuts window]
en: Show Pronunciation
lt: Rodyti tarimą

[ctx: shortcuts window]
en: Text-to-Speech
lt: Garsinis teksto atkūrimas

[ctx: shortcuts window]
en: Listen to source text
lt: Klausytis pradinio teksto

[ctx: shortcuts window]
en: Listen to translation
lt: Klausytis vertimo

[ctx: shortcuts window]
en: Navigation
lt: Naršymas

[ctx: shortcuts window]
en: Go back in history
lt: Grįžti atgal istorijoje

[ctx: shortcuts window]
en: Go forward in history
lt: Eiti į priekį istorijoje

[ctx: shortcuts window]
en: General
lt: Bendrieji

[ctx: shortcuts window]
en: Preferences
lt: Nustatymai

[ctx: shortcut window]
en: Shortcuts
lt: Nuorodos

[ctx: shortcuts window]
en: Quit
lt: Išeiti

en: Show Pronunciation
lt: Rodyti tarimą

en: Preferences
lt: Nustatymai

en: Keyboard Shortcuts
lt: Spartieji klavišai

en: About Dialect
lt: Apie Dialektą

en: Loading…
lt: Įkeliama…

en: Retry
lt: Kartoti

en: Switch languages
lt: Perjungti kalbas

en: Previous translation
lt: Ankstesnis vertimas

en: Next translation
lt: Sekantis vertimas

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Paste
lt: Įklijuoti

en: Listen
lt: Klausyti

en: Translate
lt: Versti

en: Translating…
lt: Verčiama…

en: Could not translate the text
lt: Nepavyko išversti teksto

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Not a valid {backend} instance
lt: Netinkamas {backend} išteklius

en: A network issue has occured. Retry?
lt: Įvyko tinklo klaida. Pakartoti bandymą?

en: Auto
lt: Automatinis kalbos aptikimas

en: Did you mean:
lt: Ar turėjote omenyje:

en: Afrikaans
lt: afrikanų

en: Albanian
lt: albanų

en: Amharic
lt: amharų

en: Arabic
lt: arabų

en: Armenian
lt: armėnų

en: Azerbaijani
lt: azerbaidžaniečių

en: Basque
lt: baskų

en: Belarusian
lt: baltarusių

en: Bengali
lt: bengalų

en: Bosnian
lt: bosnių

en: Bulgarian
lt: bulgarų

en: Catalan
lt: katalonų

en: Cebuano
lt: sebuanų

en: Chichewa
lt: nianjų

en: Chinese
lt: kinų

en: Chinese (Simplified)
lt: supaprastintoji kinų

en: Chinese (Traditional)
lt: tradicinė kinų

en: Corsican
lt: korsikiečių

en: Croatian
lt: kroatų

en: Czech
lt: čekų

en: Danish
lt: danų

en: Dutch
lt: olandų

en: English
lt: anglų

en: Esperanto
lt: esperanto

en: Estonian
lt: estų

en: Filipino
lt: tagalogų

en: Finnish
lt: suomių

en: French
lt: prancūzų

en: Frisian
lt: vakarų fryzų

en: Galician
lt: galisų

en: Georgian
lt: gruzinų

en: German
lt: vokiečių

en: Greek
lt: graikų

en: Gujarati
lt: gudžaratų

en: Haitian Creole
lt: Haičio

en: Hausa
lt: hausų

en: Hawaiian
lt: havajiečių

en: Hebrew
lt: hebrajų

en: Hindi
lt: hindi

en: Hmong
lt: hmong

en: Hungarian
lt: vengrų

en: Icelandic
lt: islandų

en: Igbo
lt: igbų

en: Indonesian
lt: indoneziečių

en: Irish
lt: airių

en: Italian
lt: italų

en: Japanese
lt: japonų

en: Javanese
lt: javiečių

en: Kannada
lt: kanadų

en: Kazakh
lt: kazachų

en: Khmer
lt: khmerų

en: Kinyarwanda
lt: kinjaruandų

en: Korean
lt: korėjiečių

en: Kurdish (Kurmanji)
lt: kurdų

en: Kyrgyz
lt: kirgizų

en: Lao
lt: laosiečių

en: Latin
lt: lotynų

en: Latvian
lt: latvių

en: Lithuanian
lt: lietuvių

en: Luxembourgish
lt: liuksemburgiečių

en: Macedonian
lt: makedonų

en: Malagasy
lt: malagasų

en: Malay
lt: malajiečių

en: Malayalam
lt: malajalių

en: Maltese
lt: maltiečių

en: Maori
lt: maorių

en: Marathi
lt: maratų

en: Mongolian
lt: mongolų

en: Myanmar (Burmese)
lt: birmiečių

en: Nepali
lt: nepaliečių

en: Norwegian
lt: norvegų

en: Odia (Oriya)
lt: odijų

en: Pashto
lt: puštūnų

en: Persian
lt: persų

en: Polish
lt: lenkų

en: Portuguese
lt: portugalų

en: Punjabi
lt: pendžabų

en: Romanian
lt: rumunų

en: Russian
lt: rusų

en: Samoan
lt: Samoa

en: Scots Gaelic
lt: škotų (gėlų)

en: Serbian
lt: serbų

en: Sesotho
lt: pietų Soto

en: Shona
lt: šonų

en: Sindhi
lt: sindų

en: Sinhala
lt: sinhalų

en: Slovak
lt: slovakų

en: Slovenian
lt: slovėnų

en: Somali
lt: somaliečių

en: Spanish
lt: ispanų

en: Sundanese
lt: sundų

en: Swahili
lt: suahilių

en: Swedish
lt: švedų

en: Tajik
lt: tadžikų

en: Tamil
lt: tamilų

en: Tatar
lt: totorių

en: Telugu
lt: telugų

en: Thai
lt: tajų

en: Turkish
lt: turkų

en: Turkmen
lt: turkmėnų

en: Ukrainian
lt: ukrainiečių

en: Urdu
lt: urdų

en: Uyghur
lt: uigūrų

en: Uzbek
lt: uzbekų

en: Vietnamese
lt: vietnamiečių

en: Welsh
lt: valų

en: Xhosa
lt: kosų

en: Yiddish
lt: jidiš

en: Yoruba
lt: jorubų

en: Zulu
lt: zulų
