dialect - en to lv translation catalogue (193 entries)

en: Translate between languages
lv: Valodu tulkošana

note: Translators: These are search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons. The list MUST also end with a semicolon.
en: translate;translation;
lv: tulkot;translation;

en: A translation app for GNOME.
lv: GNOME tulkošanas applikācija.

en: Features:
lv: Iespējas:

en: Translation based on Google Translate
lv: Tulkojums balstīts uz Google Tulkotāju

en: Translation based on the LibreTranslate API, allowing you to use any public instance
lv: Tulkojums balstīts uz LibreTranslate API, atļaujot jums izmantot jebkuru publisku instanci

en: Translation based on Lingva Translate API
lv: Tulkojums balstīts uz Lingva Translate API

en: Text to speech
lv: Teksta lasīšana

en: Translation history
lv: Tulkošanas vēsture

en: Automatic language detection
lv: Automātiska valodas atpazīšana

en: Clipboard buttons
lv: Starpliktuves pogas

en: The Dialect Authors
lv: Dialect Autori

en: Copyright 2020–⁠2022 The Dialect Authors
lv: Autortiesības 2020–⁠2022 The Dialect Authors

en: GitHub page
lv: GitHub lapa

en: Behavior
lv: Darba režīms

en: Live Translation
lv: Tūlītēja tulkošana

en: Warning: Your IP address may get banned for API abuse.
lv: Uzmanību: Jūsu IP adrese varētu tikt bloķēta pārmērīgas API izmantošanas dēļ.

en: Show Translations in Desktop Search
lv: Rādīt tulkojumus darbvirsmas meklētājā

en: Warning: All desktop searches will be sent to the translation service
lv: Brīdinājums: Visi darbvirsmas meklējumi tiks nosūtīti tulkošanas pakalpojumam

en: Translation Shortcut
lv: Tulkošanas saīsne

en: The unselected choice will be used for line break.
lv: Neatzīmētā izvēle tiks izmantota rindas pārtraukumam.

en: Default to Auto
lv: Auto kā noklusējums

en: Use "Auto" as the default language
lv: Izmantot "Auto" kā noklusējuma valodu

en: Translator
lv: Tulkotājs

en: Choose from the available translation services.
lv: Izvēlieties no pieejamajiem tulkošanas pakalpojumiem.

en: Translator Instance
lv: Tulkošanas Instance

en: Enter a translation service URL.
lv: Ievadiet tulkošanas pakalpojuma URL.

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Reset to default
lv: Atiestatīt uz noklusējumu

en: Save
lv: Saglabāt

en: API Key
lv: API atslēga

en: Enter an API key for the translation service.
lv: Ievadiet tulkošanas pakalpojuma API atslēgu.

en: Text-to-Speech
lv: Teksts-uz-Runu

en: Use Google for TTS.
lv: Izmantot lasīšanai Google.

[ctx: shortcuts window]
en: Translator
lv: Tulkotājs

[ctx: shortcuts window]
en: Translate
lv: Tulkot

[ctx: shortcuts window]
en: Switch Languages
lv: Pārslēgt Valodas

[ctx: shortcuts window]
en: Clear source text
lv: Nodzēst pirmtekstu

[ctx: shortcuts window]
en: Copy translation
lv: Kopēt tulkojumu

[ctx: shortcuts window]
en: Show Pronunciation
lv: Parādīt Izrunu

[ctx: shortcuts window]
en: Text-to-Speech
lv: Teksts-uz-Runu

[ctx: shortcuts window]
en: Listen to source text
lv: Klausīties pirmtekstu

[ctx: shortcuts window]
en: Listen to translation
lv: Klausīties tulkojumu

[ctx: shortcuts window]
en: Navigation
lv: Navigācija

[ctx: shortcuts window]
en: Go back in history
lv: Atpakaļ vēsturē

[ctx: shortcuts window]
en: Go forward in history
lv: Uz priekšu vēsturē

[ctx: shortcuts window]
en: General
lv: Vispārīgi

[ctx: shortcuts window]
en: Preferences
lv: Iestatījumi

[ctx: shortcut window]
en: Shortcuts
lv: Saīsnes

[ctx: shortcuts window]
en: Quit
lv: Iziet

en: Show Pronunciation
lv: Rādīt izrunu

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: Keyboard Shortcuts
lv: Klaviatūras Saīsnes

en: About Dialect
lv: Par Dialect

en: Loading…
lv: Lādējās…

en: Retry
lv: Mēģināt vēlreiz

en: Open Preferences
lv: Atvērt iestatījumus

en: Remove Key and Retry
lv: Dzēst atslēgu un mēģināt atkārtoti

en: Switch languages
lv: Pārslēgt valodas

en: Previous translation
lv: Iepriekšējais tulkojums

en: Next translation
lv: Nākošais tulkojums

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Listen
lv: Klausīties

en: Translate
lv: Tulkot

en: Translating…
lv: Notiek tulkošana…

en: Could not translate the text
lv: Neizdevās iztulkot tekstu

en: Copy
lv: Kopēt

en: Suggest Translation
lv: Ieteikt tulkojumu

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Search Languages…
lv: Meklēt valodas…

en: Follow system style
lv: Izmantot sistēmas skatu

en: Light style
lv: Gaišais skats

en: Dark style
lv: Tumšais skats

en: Not a valid {backend} instance
lv: Nederīga {backend} instance

en: Not a valid {backend} API key
lv: Nederīga {backend} API atslēga

en: The provided API key is invalid
lv: Norādītā API atslēga nav derīga

en: Please set a valid API key in the preferences.
lv: Lūdzu, ievadiet iestatījumos derīgu API atslēgu.

en: Please set a valid API key or unset the API key in the preferences.
lv: Lūdzu, ievadiet iestatījumos derīgu API atslēgu vai nodzēsiet to.

en: API key is required to use the service
lv: Pakalpojuma izmantošanai, nepieciešama API atslēga

en: Please set an API key in the preferences.
lv: Lūdzu, ievadiet iestatījumos API atslēgu.

en: Failed loading the translation service
lv: Neizdevās ielādēt tulkošanas pakalpojumu

en: Please report this in the Dialect bug tracker if the issue persists.
lv: Lūdzu, paziņojiet par šo Dialect kļūdu izsekotājā, ja šī problēma turpinās.

en: Failed loading "{url}", check if the instance address is correct or report in the Dialect bug tracker if the issue persists.
lv: Neizdevās ielādēt "{url}", pārbaudiet vai norādītā adrese ir pareiza, vai paziņojiet par šo kļūdu Dialect kļūdu izsekotājā, ja problēma turpinās.

en: Couldn’t connect to the translation service
lv: Neizdevās pievienoties pie tulkošanas pakalpojuma

en: We can’t connect to the server. Please check for network issues.
lv: Neizdevās pievienoties serverim. Lūdzu, pārbaudiet tīkla problēmas.

en: We can’t connect to the {service} instance "{url}".
     Please check for network issues or if the address is correct.
lv: Nav iespējams pievienoties pie {service} - "{url}"
    Lūdzu, pārbaudiet vai nav problēmu ar tīkla savienojumu un vai norādītā adrese ir pareiza.

en: A network issue has occured. Retry?
lv: Ir notikusi tīkla kļūda. Mēģināt vēlreiz?

en: A network issue has occured. Please try again.
lv: Ir notikusi tīkla kļūda. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: Auto
lv: Automātiski

en: New translation has been suggested!
lv: Ir jauns tulkojuma ieteikums!

en: Suggestion failed.
lv: Ieteikums neizdevās.

en: {} characters limit reached!
lv: {} rakstzīmju limits ir sasniegts!

en: Did you mean:
lv: Vai jūs domājāt:

en: Translation failed, check for network issues
lv: Tulkojums neizdevās, lūdzu, pārbaudiet tīkla kļūdas

en: Translation failed
lv: Tulkošana neizdevās

en: Afrikaans
lv: Afrikāņu

en: Albanian
lv: Albāņu

en: Amharic
lv: Amharu

en: Arabic
lv: Arābu

en: Armenian
lv: Armēņu

en: Azerbaijani
lv: Azerbaidžāņu

en: Basque
lv: Basku

en: Belarusian
lv: Baltkrievu

en: Bengali
lv: Bengāļu

en: Bosnian
lv: Bosniešu

en: Bulgarian
lv: Bulgāru

en: Catalan
lv: Katalāņu

en: Cebuano
lv: Sebuāno

en: Chichewa
lv: Čičeva

en: Chinese
lv: Ķīniešu

en: Chinese (Simplified)
lv: Ķīniešu (Vienkāršotā)

en: Chinese (Traditional)
lv: Ķīniešu (Tradicionālā)

en: Corsican
lv: Korsikāņu

en: Croatian
lv: Horvātu

en: Czech
lv: Čehu

en: Danish
lv: Dāņu

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: English
lv: Angļu

en: Estonian
lv: Igauņu

en: Filipino
lv: Filipīniešu

en: Finnish
lv: Somu

en: French
lv: Franču

en: Frisian
lv: Frīzu

en: Galician
lv: Galisiešu

en: Georgian
lv: Gruzīnu

en: German
lv: Vācu

en: Greek
lv: Grieķu

en: Gujarati
lv: Gudžaratu

en: Haitian Creole
lv: Haiti Kreolu

en: Hawaiian
lv: Havajiešu

en: Hebrew
lv: Ebreju

en: Hindi
lv: Hindu

en: Hungarian
lv: Ungāru

en: Icelandic
lv: Islandiešu

en: Indonesian
lv: Indonēziešu

en: Irish
lv: Īru

en: Italian
lv: Itāļu

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Javanese
lv: Javiešu

en: Kazakh
lv: Kazahu

en: Khmer
lv: Khmeri

en: Korean
lv: Korejiešu

en: Kurdish (Kurmanji)
lv: Kurdu (Kurmanji)

en: Kyrgyz
lv: Kirgīzu

en: Latin
lv: Latīņu

en: Latvian
lv: Latviešu

en: Lithuanian
lv: Lietuviešu

en: Luxembourgish
lv: Luksemburgiešu

en: Macedonian
lv: Maķedoniešu

en: Malagasy
lv: Madagaskariešu

en: Malay
lv: Malajiešu

en: Malayalam
lv: Malajalu

en: Maltese
lv: Maltiešu

en: Marathi
lv: Maratu

en: Mongolian
lv: Mongoļu

en: Myanmar (Burmese)
lv: Mjanma (birmiešu)

en: Nepali
lv: Nepāliešu

en: Norwegian
lv: Norvēģu

en: Odia (Oriya)
lv: Odija (Orija)

en: Pashto
lv: Puštu

en: Persian
lv: Persiešu

en: Polish
lv: Poļu

en: Portuguese
lv: Portugāļu

en: Punjabi
lv: Pandžabī

en: Romanian
lv: Rumāņu

en: Russian
lv: Krievu

en: Samoan
lv: Samoāņu

en: Scots Gaelic
lv: Skotu gēlu

en: Serbian
lv: Serbu

en: Sesotho
lv: Sesoto

en: Shona
lv: Šona

en: Slovak
lv: Slovāku

en: Slovenian
lv: Slovēņu

en: Somali
lv: Somālijas

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Sundanese
lv: Sundaniešu

en: Swahili
lv: Svahili

en: Swedish
lv: Zviedru

en: Tajik
lv: Tadžiku

en: Tamil
lv: Tamilu

en: Tatar
lv: Tatāru

en: Thai
lv: Taju

en: Turkish
lv: Turku

en: Turkmen
lv: Turkmēņu

en: Ukrainian
lv: Ukraiņu

en: Uyghur
lv: Uiguru

en: Uzbek
lv: Uzbeku

en: Vietnamese
lv: Vjetnamiešu

en: Welsh
lv: Velsiešu

en: Xhosa
lv: Ksosa

en: Yiddish
lv: Jidiš

en: Yoruba
lv: Joruba
