dialect - en to ckb translation catalogue (5 entries)

en: Features:
ckb: تایبەتمەندییەکان:

en: Translation history
ckb: مێژووی وەرگێڕان

en: Translator
ckb: وەرگێڕ

en: Live Translation
ckb: وەرگێڕانی ڕاستەوخۆ

en: Reset to Default
ckb: ڕێکخستنەوە بۆ بنەڕەت
