dialog-1.3.20210117 - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: OK
ca: D'acord

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: EXIT
ca: SURT

en: Help
ca: Ajuda

note: Headline "Month"
en: Month
ca: Mes

note: Headline "Year"
en: Year
ca: Any

en: Expected %d arguments, found only %d
ca: S'esperaven %d arguments, només s'han trobat %d

en: Expected %d arguments, found extra %d
ca: S'esperaven %d arguments, s'ha trobat %d de més

en: Rename
ca: Canvia el nom

en: Directories
ca: Directoris

en: Files
ca: Fitxers

en: Succeeded
ca: Ha tingut èxit

en: Failed
ca: Ha fallat

en: Passed
ca: Ha passat

en: Completed
ca: S'ha completat

en: Checked
ca: Activat

en: Done
ca: Fet

en: Skipped
ca: Omès

en: In Progress
ca: En progrés

en: N/A
ca: N/D

en: Overall Progress
ca: Progrés general

en: Search
ca: Cerca
