dialog 1.1.20080819 - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: OK
cs: Budiž

en: Cancel
cs: Storno

en: EXIT
cs: Konec

en: Extra
cs: Další

en: Help
cs: Nápověda

note: Headline "Month"
en: Month
cs: Měsíc

note: Headline "Year"
en: Year
cs: Rok

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Directories
cs: Složky

en: Files
cs: Soubory

en: Succeeded
cs: Úspěšné

en: Failed
cs: Selhalo

en: Passed
cs: Pozastaveno

en: Completed
cs: Dokončeno

en: Checked
cs: Zkontrolováno

en: Done
cs: Hotovo

en: Skipped
cs: Přeskočeno

en: In Progress
cs: Probíhá

en: N/A
cs: Není známo

en: Overall Progress
cs: Celkový průběh

en: Search
cs: Hledat
