dialog 1.1.20080819 - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: OK
el: Εντάξει

en: Cancel
el: Άκυρο

en: EXIT
el: Έξοδος

en: Extra
el: Πρόσθετα

en: Help
el: Βοήθεια

note: Headline "Month"
en: Month
el: Μήνας

note: Headline "Year"
en: Year
el: Έτος

en: Rename
el: Μετονομασία

en: Directories
el: Φάκελοι

en: Files
el: Αρχεία

en: Succeeded
el: Επιτυχία

en: Failed
el: Αποτυχία

en: Passed
el: Πέρασε

en: Completed
el: Ολοκλήρωση

en: Checked
el: Έλεγχος

en: Done
el: Τέλος

en: Skipped
el: Παράλειψη

en: In Progress
el: Σε εξέλιξη

en: N/A
el: Μη Διαθέσιμο

en: Overall Progress
el: Συνολική πρόοδος

en: Search
el: Αναζήτηση
