dialog 1.3.20210117 - en to eo translation catalogue (24 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: OK
eo: Certe

en: Cancel
eo: Rezigni

en: EXIT
eo: ELIRI

en: Extra
eo: Krome

en: Help
eo: Helpo

note: Headline "Month"
en: Month
eo: Monato

note: Headline "Year"
en: Year
eo: Jaro

en: Expected %d arguments, found only %d
eo: %d parametroj atenditaj, nur %d trovitaj

en: Expected %d arguments, found extra %d
eo: %d parametroj atenditaj, ekstraj %d trovitaj

en: Rename
eo: Alinomi

en: Directories
eo: Dosierujoj

en: Files
eo: Dosieroj

en: Succeeded
eo: Sukcesis

en: Failed
eo: Malsukcesis

en: Passed
eo: Pasite

en: Completed
eo: Kompletite

en: Checked
eo: Kontrolite

en: Done
eo: Farite

en: Skipped
eo: Preterpasite

en: In Progress
eo: Evoluado

en: Overall Progress
eo: Tuta Evoluo

en: Search
eo: Serĉi
