Dialog - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Cancel
et: Tühista

en: EXIT
et: Lõpeta

note: Headline "Month"
en: Month
et: Kuu

note: Headline "Year"
en: Year
et: Aasta

en: Directories
et: Kataloogid

en: Files
et: Failid
