dialog-1.1.20070704 - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: OK
eu: Ados

en: Cancel
eu: Utzi

en: EXIT
eu: IRTEN

en: Extra
eu: Gehigarria

en: Help
eu: Laguntza

note: Headline "Month"
en: Month
eu: Hilabetea

note: Headline "Year"
en: Year
eu: Urtea

en: Rename
eu: Berizendatu

en: Directories
eu: Direktorioak

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Succeeded
eu: Lortua

en: Failed
eu: Huts eginda

en: Passed
eu: Pasata

en: Completed
eu: Osatua

en: Checked
eu: Egiaztatua

en: Done
eu: Eginda

en: Skipped
eu: Salto eginda

en: In Progress
eu: Aurrerakuntza

en: N/A
eu: E/G

en: Overall Progress
eu: Aurrerapen nagusia

en: Search
eu: Bilaketa
