dialog 1.1.20070704 - en to ga translation catalogue (22 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: EXIT
ga: SCOIR

en: Extra
ga: Breise

en: Help
ga: Cabhair

note: Headline "Month"
en: Month
ga: Mí

note: Headline "Year"
en: Year
ga: Bliain

en: Rename
ga: Athainmnigh

en: Directories
ga: Comhadlanna

en: Files
ga: Comhaid

en: Succeeded
ga: D'éirigh leis

en: Failed
ga: Teipthe

en: Passed
ga: Ceadaithe

en: Completed
ga: Críochnaithe

en: Checked
ga: Deimhnithe

en: Done
ga: Déanta

en: Skipped
ga: Scipeáilte

en: In Progress
ga: Faoi Shiúl

en: N/A
ga: N/A/F

en: Overall Progress
ga: Dul Chun Cinn Iomlán

en: Search
ga: Cuardaigh
