dialog 1.1.20080819 - en to gd translation catalogue (23 entries)

en: Yes
gd: Tha

en: No
gd: Chan eil

en: OK
gd: Ceart ma-thà

en: Cancel
gd: Sguir dheth

en: EXIT
gd: FÀG AN-SEO

en: Extra
gd: Barrachd

en: Help
gd: Cobhair

note: Headline "Month"
en: Month
gd: Mìos

note: Headline "Year"
en: Year
gd: Bliadhna

en: Rename
gd: Cuir ainm ùr air

en: Directories
gd: Pasganan

en: Files
gd: Faidhlichean

en: Succeeded
gd: Soirbheachail

en: Failed
gd: Dh'fhàillig leis

en: Passed
gd: Soirbheachail

en: Completed
gd: Coileanta

en: Checked
gd: Air a dhearbhadh

en: Done
gd: Dèanta

en: Skipped
gd: Air a leigeil seachad

en: In Progress
gd: A' dol air adhart

en: N/A
gd: Chan eil seo iomchaidh

en: Overall Progress
gd: Adhartas san fharsaingeachd

en: Search
gd: Lorg
