dialog 1.1.20080819 - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: OK
gl: Aceptar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: EXIT
gl: SAÍR

en: Help
gl: Axuda

note: Headline "Month"
en: Month
gl: Mes

note: Headline "Year"
en: Year
gl: Ano

en: Rename
gl: Renomear

en: Directories
gl: Directorios

en: Files
gl: Ficheiros

en: Succeeded
gl: Conseguido

en: Failed
gl: Fallou

en: Passed
gl: Correcto

en: Completed
gl: Completado

en: Checked
gl: Seleccionado

en: Done
gl: Feito

en: Skipped
gl: Omitido

en: In Progress
gl: En progreso

en: N/A
gl: Non dispoñíbel

en: Overall Progress
gl: Progreso total

en: Search
gl: Buscar
