dialog 1.3.20210117 - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Cancel
hu: Mégse

en: EXIT
hu: KILÉPÉS

en: Help
hu: Súgó

note: Headline "Month"
en: Month
hu: Hónap

note: Headline "Year"
en: Year
hu: Év

en: Expected %d arguments, found only %d
hu: %d argumentum várt, de csak %d található

en: Expected %d arguments, found extra %d
hu: %d argumentum várt, de további %d található

en: Rename
hu: Átnevezés

en: Directories
hu: Könyvtárak

en: Files
hu: Fájlok

en: Succeeded
hu: Sikerült

en: Failed
hu: Meghiúsult

en: Passed
hu: Teljesült

en: Completed
hu: Befejezve

en: Checked
hu: Bejelölve

en: Done
hu: Kész

en: Skipped
hu: Kihagyva

en: In Progress
hu: Folyamatban

en: Overall Progress
hu: Teljes folyamat

en: Search
hu: Keresés
