dialog 1.1.20070704 - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: Yes
ku: Erê

en: No
ku: Na

en: OK
ku: TEMAM

en: Cancel
ku: Betal

en: EXIT
ku: DERKETIN

en: Extra
ku: Ekstra

en: Help
ku: Alîkarî

note: Headline "Month"
en: Month
ku: Meh

note: Headline "Year"
en: Year
ku: Sal

en: Rename
ku: Nav guherandin

en: Directories
ku: Peldank

en: Files
ku: Pel

en: Succeeded
ku: Biserket

en: Failed
ku: Biserneket

en: Passed
ku: Derbas bû

en: Completed
ku: Temamkirî

en: Checked
ku: Kontrolkirî

en: Done
ku: Xelas

en: Skipped
ku: Derbaskirî

en: In Progress
ku: Didome

en: N/A
ku: Tune

en: Overall Progress
ku: Pêşketina Giştî

en: Search
ku: Lêgerîn
