dialog-1.3.20210117 - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: OK
lt: Gerai

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: EXIT
lt: IŠEITI

en: Extra
lt: Kita

en: Help
lt: Žinynas

note: Headline "Month"
en: Month
lt: Mėnuo

note: Headline "Year"
en: Year
lt: Metai

en: Expected %d arguments, found only %d
lt: Tikėtasi %d argumentų (-o), sulaukta tik %d

en: Expected %d arguments, found extra %d
lt: Tikėtasi %d argumentų (-o), sulaukta papildomai %d

en: Rename
lt: Pervadinti

en: Directories
lt: Aplankai

en: Files
lt: Failai

en: Succeeded
lt: Pavyko

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Passed
lt: Praeita

en: Completed
lt: Užbaigta

en: Checked
lt: Patikrinta

en: Done
lt: Atlikta

en: Skipped
lt: Praleista

en: In Progress
lt: Vykdoma

en: N/A
lt: Nepasiekiama

en: Overall Progress
lt: Bendras progresas

en: Search
lt: Ieškoti
